Orienteerumisklubi West

Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Uudised

Pärnu koolide orienteerumispäev

04.-09.07.2017 toimub Pärnu orienteerumise linnalaager.
INFO


BikEST 2017

Eesti MV lühirajal Eesti MV lühirajal
Eesti MV lühirajal Eesti MV lühirajal

Eesti Meistrivõistlused lühirajal 06.05.2016 Mõndaveres:

N16 7. Tekla Liisa Vilberg
N18 2. Marie Anna Blehner
N20 3. Kristin Viikmaa, 10. Ragne Reiman
N40 9. Heidi Sild
N45 5. Anne-Ly Viikmaa
N60 7. Marika Pilt
M20 4. Tomi-Andre Piirmets
M21 43. Hendri Parrol, 46. Mattias Blehner
M45 2. Raivo Reiman, 14. Indrek Viikmaa
M65 7. Mati Pilt
M70 10. Enn Aedna
M80 2. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused teateorieteerumises 07.05.2017 Mõndaveres: N21 11. Kristin Viikmaa, Anne-Ly Viikmaa, Heidi Sild
M21 21. Tomi-Andre Piirmets, Hendri Parrol, Indrek Viikmaa

Eesti MV suusaorienteerumises

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumises 19.02.2017 Pariisi külas

Sprint:
M18 4. Markus Harald Pais
M20 3. Märten Henrik Pais
M55 6. Sulev Tuude

Sprinditeade:
M18/20 3. Markus Harald Pais, Märten Henrik Pais

Eesti MV pikal rajal

Eesti Meistrivõistlused pikal rajal 10. septembril Põlvamaal Ootsipalus:

N18 3. Marie Anna Blehner, 7. Kristin Viikmaa
N40 1. Heidi Sild
N45 4. Anne-Ly Viikmaa
N60 7. Marika Pilt
M21A 4. Sander Blehner
M65 6. Mati Pilt
M70 3. Enn Aedna
M75 6. Heino Peeterson

Eesti MV noorte/veteranide teade

Eesti Meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumises 4. septembril Tartumaal Kammeris:
N18-20 3. Kristin Viikmaa, Ragne Reiman, Tekla Liisa Vilberg

Eesti Meistrivõistlused tavarajal 3. septembril Tartumaal Kammeris:
N16 7. Tekla Liisa Vilberg
N18 4. Marie Anna Blehner, 8. Kristin Viikmaa
N20 8. Ragne Reiman
N45 8. Anne-Ly Viikmaa
N60 10. Marika Pilt
M21A 1. Ragnar Kruusla, 9. Mattias Blehner
M40 9. Priit Talu
M45 22. Indrek Viikmaa
M60 14. Sulev Tuude
M70 6. Enn Aedna
M75 5. Heino Peeterson, 9. Rein Kiisler

Eesti MV sprint, öine tavarada, sprinditeade

Eesti Meistrivõistlused sprindis 23.07.2016 Räpinas:

N16 8. Tekla Liisa Vilberg
N18 1. Marie Anna Blehner, 7. Kristin Viikmaa
N21 15. Katrin Vinkel
N45 5. Anne-Ly Viikmaa
M18 1. Tomi-Andre Piirmets
M20 6. Veiko Vinkel
M21 32. Mattias Blehner
M45 9. Indrek Viikmaa

Eesti Meistrivõistlused öisel tavarajal 23.07.2016 Nohipalos:

N18 2. Marie Anna Blehner, 6. Kristin Viikmaa
N45 3. Anne-Ly Viikmaa
M18 4. Tomi-Andre Piirmets
M21 18. Mattias Blehner
M40 12. Sander Blehner
M45 9. Indrek Viikmaa
M70 2. Enn Aedna

Eesti Meistrivõistlused sprinditeates 24.07.2016 Räpinas:

MN18-20 3. Kristin Viikmaa, Veiko Vinkel, Tomi-Andre Piirmets, Marie Anna Blehner
MN21 15. Katrin Vinkel, Sander Blehner, Indrek Viikmaa, Anne-Ly Viikmaa

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumises ja BikeEst 01.-03.07.2016 Elvas

BikeEst sprint:
M17 1. Markus Harald Pais
M20 1. Märten Henrik Pais

EMV lühirada:
M17 1. Markus Harald Pais (BikeEst arvestuses 3.)
M20 1. Märten Henrik Pais (BikeEst arvestuses 1.)

EMV tavarada:
M17 1. Markus Harald Pais (BikeEst arvestuses 2.)
M20 2. Märten Henrik Pais (BikeEst arvestuses 3.)

BikeEst koondarvestus:
M17 2. Markus Harald Pais
M20 1. Märten Henrik Pais

Eesti MV lühirada

Eesti Meistrivõistlused lühirajal 07.05.2016 Võrumaal Juudakunnus:

N16 8. Tekla Liisa Vilberg
N18 6. Kristin Viikmaa, 10. Marie Anna Blehner
N20 7. Ragne Reiman
N21 12. Katrin Vinkel
N40 3. Margit Blehner
N45 3. Anne-Ly Viikmaa
N60 7. Marika Pilt
M21 27. Ragnar Kruusla
M40 9. Sander Blehner
M45 3. Raivo Reiman, 10. Indrek Viikmaa
M65 6. Mati Pilt
M70 5. Enn Aedna
M75 5. Heino Peeterson, 8. Rein Kiisler

Eesti MV suusaorienteerumise Eesti MV suusaorienteerumise

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumises 12.-13.03.2016 Kadajal
Tavarada:
M16 3. Markus Harald Pais
M18 1. Märten Henrik Pais
Lühirada:
M16 3. Markus Harald Pais
M18 1. Märten Henrik Pais

Eesti MV suusaorienteerumise sprindis

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumises (sprint) 20.02.2016 Lääne-Virumaal Tamsalus:
M16 3. Markus Harald Pais


Viimased tulemused:

2017. a. Pärnumaa orienteerumisneljapäevakute tulemused.

2016. a. OK Westi pargituuri tulemused.

55. Pärnumaa suvemängude orienteerumise tulemused.


Meid toetavad:

AS Saaremaa Piimatööstus      Pärnu Linnavalitsus      Eesti Kultuurkapital      Pärnumaa Spordiliit  Saint-Gobain Ehitustooted AS
AS Transcom      Mauri tööstusküla      AS Hansaprint      OÜ Hyppa

Cramo Estonia AS MATKaSPORT OÜ


     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
01.05 Imbi Kukk
01.05 Hardi Vask
08.05 Anu Talu
09.05 Tarmo Roos
12.05 Mihkel Kalmaru
16.05 Merike Haugas
20.05 Märten Hendrik Pais
25.05 Tomi-Andre Piirmets
26.05 Rein Kiisler
28.05 Aiki Vare

     N-Kalender 2017

RMK ORIENTEERUMISPÄEVAKUD

.13.04 Rannapark*
.20.04 Audru*
.27.04 Niidupark*
.04.05 Valgerand*
.11.05 Pärnu-Jaagupi*
.18.05 Uulu*
.25.05 Tammiste*
.01.06 Rannapark
.08.06 Rannametsa
.15.06 Kilingi-Nõmme
.21.06 (K) Metsaküla
.29.06 Tõstamaa
.06.07 Uulu
.13.07 Kolga-Veski
.20.07 Piirumi
.27.07 Jõulumäe
.03.08 Raeküla
.10.08 Võiste
.17.08 Piirumi
.24.08 Uulu
.31.08 Raeküla
.07.09 Audru
.14.09 Tori
.21.09 Valgerand
.28.09 Niidupark
.05.10 Vallikäär
--------------------------
.* - nöörirada
.xx - toimumata
.xx - online
.xx - tulemused OK
.xx - esialgsed tulem.

     Tänukirjad
Eesti Olümpiakomitee

     Sisse logimine
Nimi

Salasõna

Turvakood: Turvakood
Trüki turvakood





PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.030 Sekund