Orienteerumisklubi West

Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Uudised

Pärnumaa orienteerumisneljapäevakud

Eesti MV lühirada

Eesti Meistrivõistlused lühirajal 07.05.2016 Võrumaal Juudakunnus:

N16 8. Tekla Liisa Vilberg
N18 6. Kristin Viikmaa, 10. Marie Anna Blehner
N20 7. Ragne Reiman
N21 12. Katrin Vinkel
N40 3. Margit Blehner
N45 3. Anne-Ly Viikmaa
N60 7. Marika Pilt
M21 27. Ragnar Kruusla
M40 9. Sander Blehner
M45 3. Raivo Reiman, 10. Indrek Viikmaa
M65 6. Mati Pilt
M70 5. Enn Aedna
M75 5. Heino Peeterson, 8. Rein Kiisler

Eesti MV suusaorienteerumise Eesti MV suusaorienteerumise

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumises 12.-13.03.2016 Kadajal
Tavarada:
M16 3. Markus Harald Pais
M18 1. Märten Henrik Pais
Lühirada:
M16 3. Markus Harald Pais
M18 1. Märten Henrik Pais

Eesti MV suusaorienteerumise sprindis

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumises (sprint) 20.02.2016 Lääne-Virumaal Tamsalus:
M16 3. Markus Harald Pais

31.10-01.11.2015 osales kolm OK West liiget Baltic Junior Cupil Småland (Rootsi).
Saavutati järgmised kohad:
31.10 pikk rada: M18 20. Tomi-Andre Piirmets, W18 30. Marie Anna Blehner, W18 35. Kristin Viikmaa;
01.11 mix teade: 10. Tomi-Andre Piirmets, 23. Marie Anna Blehner, 24. Kristin Viikmaa;

Eesti Meistrivõistlused pikal rajal 12. septembril Mõndaveres:
N16 5. Marie Anna Blehner
N18 6. Kristin Viikmaa
N40 4. Heidi Sild, 5. Anne-Ly Viikmaa
N60 11. Marika Pilt
M21A 3. Ragnar Kruusla
M60 5. Sulev Tuude, 7. Mati Pilt
M70 2. Enn Aedna, 13. Rein Kiisler
M75 4. Heino Peeterson

Eesti MV noorte ja veteranide teateorienteerumises

Eesti Meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumises 30. augustil Põlvamaal Krüüdneris:
N18-20 3. Kristin Viikmaa, Tekla Liisa Vilberg, Marie Anna Blehner
M18-20 3. Veiko Vinkel, Mattias Blehner, Tomi-Andre Piirmets
N35-N40 4. Anne-Ly Viikmaa, Margit Blehner, Heidi Sild

Eesti Meistrivõistlused tavarajal 29. augustil Põlvamaal Krüüdneris:
N14 6. Tekla Liisa Vilberg
N16 7. Marie Anna Blehner
N18 3. Kristin Viikmaa, 6. Ragne Reiman
N21A 3. Siiri Rist
N40 4. Margit Blehner, 6. Anne-Ly Viikmaa, 7. Heidi Sild
N60 13. Marika Pilt
M18 4. Tomi-Andre Piirmets
M20 4. Veiko Vinkel, 12. Mattias Blehner
M35 14. Raio Piiroja
M45 5. Raivo Reiman
M60 5. Sulev Tuude, 8. Mati Pilt
M70 1. Enn Aedna
M75 6. Heino Peeterso

Eesti MV sprinditeates

Eesti Meistrivõistlused sprinditeates 16. augustil Pärnu Vallikäärus-Rannapargis:
MN18-20 2. Kristin Viikmaa, Tomi-Andre Piirmets, Veiko Vinkel, Marie Anna Blehner
MN55+ 5. Ilmi Nael, Mati Pilt, Jüri Leesmäe, Marika Pilt

Eesti Meistrivõistlused öisel tavarajal 15. augustil Uulus:
M18 3. Tomi-Andre Piirmets
M20 4. Veiko Vinkel
M21 15. Ragnar Kruusla
M40 10. Olavi Loo
M65 4. Jüri Leesmäe
M70 2. Enn Aedna, 6. Heino Peeterson
N16 9. Marie Anna Blehner, 15. Tekla Liisa Vilberg
N18 4. Kristin Viikmaa
N21 15. Kristiina Vinkel

Eesti Meistrivõistlused orienteerumissprindis 15. augustil Pärnu Vallikäärus-Rannapargis:
M16 5. Markus Harald Pais
M18 1. Tomi-Andre Piirmets
M20 8. Mattias Blehner
M40 10. Indrek Viikmaa
M60 7. Mati Pilt
M65 7. Jüri Leesmäe
M75 3. William Lambert
N14 2. Tekla Liisa Vilberg
N16 5. Marie Anna Blehner
N18 3. Kristin Viikmaa
N60 12. Marika Pilt
N65 3. Ilmi Nael

OK Orion Rogain 18.07.2015 Kaberneemes:
8h PERE 1. Kevin ja Joe Lepp

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumises 18.-19.07.2015 Sõmerpalus
Lühirada:
M17 1. Markus Harald Pais, 2. Märten Henrik Pais
Tavarada:
M17 1. Märten Henrik Pais, 2. Markus Harald Pais

25-28.06.2015 osales kolm OK West liiget Euroopa Noorte MV Rumeenias (Cluj-Napoca).
Saavutati järgmised kohad:
26.06 tavarada: M18 66. Tomi-Andre Piirmets, W16 67. Marie Anna Blehner, W18 78. Kristin Viikmaa;
27.06 teade: M18 22. Tomi-Andre Piirmets, W16 17. Marie Anna Blehner, W18 9. Kristin Viikmaa;
28.07 sprint: M18 59. Tomi-Andre Piirmets, W16 76. Marie Anna Blehner, W18 71. Kristin Viikmaa.

Balti Meistrivõistlused teates W16 1. koht!

30-31.05.2015 osales neli OK West liiget Balti Meistrivõistlustel Tukums-is (Läti).
Saavutati järgmised kohad:
30.05 pikk rada:
W14 6. Tekla Liisa Vilberg,
W16 12. Marie Anna Blehner,
W18 9. Kristin Viikmaa,
M18 15. Tomi-Andre Piirmets;
31.07 teade:
W16 1. Kristel Kõivo, Teele Telgma, Marie Anna Blehner,
W16 12. Tekla Liisa Vilberg, Eliise Keskküla, Anastassija Pahhomenkova,
W20 10. Kaisa Sander, Kristin Viikmaa, Kristel Sibul,
M20 8. Mauno Kapten, Lauri Pähn, Tomi-Andre Piirmets


Eesti MV lühiradaEesti MV lühiradaEesti MV lühiradaEesti MV lühiradaEesti MV lühiradaEesti MV lühirada


Viimased tulemused:

2016. a. Pärnumaa orienteerumisneljapäevakute tulemused.

02.06.2016. a. Pärnumaa 54. suvemängude orienteerumise tulemused.

2016. a. OK Westi pargituuri tulemused.

31.05.2016. a. Sõbraga spordiplatsil - orienteerumise tulemused.

11.05.2016. a. Sauga valla külade mängud - orienteerumise tulemused.

11.05.2016. a. Pärnu koolide orienteerumispäeva tulemused.

20.02.2016. a. Siseorienteerumise tulemused.

14.02.2016. a. Sõbrapäeva üllatusvõistluse tulemused.


Meid toetavad:

AS Saaremaa Piimatööstus      Pärnu Linnavalitsus      Eesti Kultuurkapital      Pärnumaa Spordiliit  Saint-Gobain Ehitustooted AS
AS Transcom      Mauri tööstusküla      AS Hansaprint      OÜ Hyppa

Cramo Estonia AS MATKaSPORT OÜ


     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
03.06 Kristjan Pahk
06.06 Kaja Laine
10.06 Enn Aedna
28.06 Kaspar Hunt

     N-Kalender 2016
Eesti orienteerumispäevakud
14.04 - Rannapark*
21.04 - Audru*
28.04 - Niidupark*
05.05 - Valgerand*
11.05 - Raeküla*
19.05 - Pärnu-Jaagupi*
26.05 - Uulu*
02.06 - Kilingi-Nõmme
09.06 - Jõulumäe
16.06 - Metsaküla
30.06 - Rannametsa
07.07 - Tõstamaa
14.07 - Tammiste
21.07 - Vallikäär
28.07 - Piirumi
04.08 - Kolga-Veski
11.08 - Võiste
18.08 - Valgerand
25.08 - Piirumi
01.09 - Raeküla
08.09 - Uulu
15.09 - Tori
22.09 - Audru
29.09 - Niidupark
06.10 - Rannapark
--------------------------
* - nöörirada
xx - toimumata
XX - online
xx - tulemused OK
xx - esialgsed tulem.

     Sisse logimine
Nimi

Salasõna

Turvakood: Turvakood
Trüki turvakood





PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.028 Sekund