Orienteerumisklubi West

Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Uudised

2018. a RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevakute esialgsed tulemused leiad siit.
Vigadest palun märku anda hiljemalt 31.10.2018 e-postile sanderokwest.ee.


RMK Eesti Orienteerumispäevakud

TULEMUSED
TULEMUSED EKSL



Tule trenni 2018

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu pikal rajal, 15.09.2018, Veskimõisa
N18 4. Tekla Liisa Vilberg
N65 7. Marika Pilt
M21E 8. Veiko Vinkel
M35 4. Raio Piiroja, 8. Priit Talu
M45 2. Raivo Reiman, 13. Olavi Loo, 17. Erkki Penu
M65 11. Mati Pilt
M75 9. Rein Kiisler
M80 2. Heino Peeterson

Eesti MV n-v teade


Eesti Meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumises, 26.08.2018, Kütiorg
M45-50 2. Priit Talu, Olavi Loo, Raivo Reiman

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal, 25.08.2018, Kütiorg
N18 4. Tekla Liisa Vilberg
N21A 2. Ragne Reiman
M35 7. Raio Piiroja
M45 4. Raivo Reiman, 10. Olavi Loo
M65 15. Mati Pilt
M70 10. Enn Aedna
M75 8. Rein Kiisler
M80 3. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprinditeates, 19.08.2018, Viljandi
MN18-20 7. Kristin Viikmaa, Märten Henrik Pais, Tomi-Andre Piirmets, Marie Anna Blehner
MN45-50 4. Anne-Ly Viikmaa, Sander Blehner, Priit Talu, Margit Blehner

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu öisel tavarajal, 18.08.2018, Tääksi
N20 7. Marie Anna Blehner
N45 3. Margit Blehner, 18. Anne-Ly Viikmaa
M21 11. Mattias Blehner, 12. Hendri Parrol
M35 5. Raio Piiroja
M45 4. Priit Talu, 12. Sander Blehner

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprindis, 18.08.2018, Viljandi
N20 7. Marie Anna Blehner, 8. Kristin Viikmaa
N45 6. Margit Blehner. 9. Anne-Ly Viikmaa, 14. Ilvi Vare
M20 12. Georg Sten Toots
M45 3. Priit Talu
M70 7. Enn Aedna
M75 3. Rein Kiisler, 6. Heino Peeterson

Eesti MV öisel tavarajal


Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise tavarajal, 22.07.2018, Mikitamäe
M20 3. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 5.)

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise sprindis, 21.07.2018, Värska
M20 1. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 4.)

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise lühirajal, 21.07.2018, Värska
M20 1. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 5.)

Eesti MV rattaorienteerumises


Eesti MV lühirajal


Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu lühirajal, 19.05.2018, Küka
M21 27. Veiko Vinkel
M45 9. Raivo Reiman
M65 12. Mati Pilt
M70 8. Enn Aedna
M80 2. Heino Peeterson
N21 20. Katrin Linnus, 21. Ragne Reiman
N45 11. Anne-Ly Viikmaa
N65 9. Marika Pilt

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise sprinditeates, 17.02.2018, Värska
N21 5. Katrin Linnus, Siiri Rist

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise sprindis, 17.02.2018, Värska
M20 2. Märten Henrik Pais
N21 5. Katrin Linnus, 10. Siiri Rist

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise tavarajal, 11.02.2018, Kuulmajärve
M20 3. Märten Henrik Pais

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise lühirajal, 10.02.2018, Kuulmajärve
M20 3. Märten Henrik Pais

Eesti MV pikal rajal


Eesti Meistrivõistlused pikal rajal 23.09.2017 Hiiumaal Kõpus:
N16 4. Tekla Liisa Vilberg
N18 2. Marie Anna Blehner
N20 4. Kristin Viikmaa
N45 3. Anne-Ly Viikmaa
M45 11. Priit Talu, 14. Indrek Viikmaa
M75 5. Rein Kiisler
M80 2. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused öisel tavarajal 08.09.2017 Palmses:
N35 3. Heidi Sild
M45 10. Olavi Loo
M70 3. Enn Aedna

Eesti MV tavarajal


Eesti Meistrivõistlused tavarajal 02.09.2017 Lasilas:
N16 6. Tekla Liisa Vilberg
N20 3. Kristin Viikmaa
N45 5. Anne-Ly Viikmaa
N65 5. Marika Pilt
M45 3. Raivo Reiman, 8. Olavi Loo, 20. Indrek Viikmaa
M65 11. Mati Pilt
M70 8. Enn Aedna
M75 7. Rein Kiisler
M80 3. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused teateorienteerumises 03.09.2017 Lasilas:
N18-20 3. Kristin Viikmaa, Ragne Reiman, Marie Anna Blehner

Eesti MV sprindis


Eesti Meistrivõistlused sprindis 12.08.2017 Loksal:
N16 9. Tekla Liisa Vilberg
N18 3. Marie Anna Blehner
N20 5. Kristin Viikmaa
N40 4. Heidi Sild
N45 6. Anne-Ly Viikmaa
M16 17. Mihkel Herbert Pais
M20 5. Tomi-Andre Piirmets, 7. Märten Henrik Pais
M45 14. Indrek Viikmaa, 18. Priit Talu

Eesti MV sprinditeade


Eesti Meistrivõistlused sprinditeates 13.08.2017 Loksal:
MN18-20 3. Kristin Viikmaa, Märten Henrik Pais, Tomi-Andre Piirmets, Marie Anna Blehner
MN35-40 5. Anne-Ly Viikmaa, Indrek Viikmaa, Olavi Loo, Heidi Sild

Marie Anna Blehner Märten Henrik Pais Jaak Kanniste

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise lühirajal Jõulumäel 15.07.2017
N20 3. Marie Anna Blehner
M17 1. Markus Harald Pais
M20 1. Märten Henrik Pais
M50 4. Jaak Kanniste
M60 1. Sulev Tuude

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise tavarajal Raekülas 16.07.2017
N20 4. Marie Anna Blehner
M17 1. Markus Harald Pais
M20 1. Märten Henrik Pais
M50 3. Jaak Kanniste
M60 1. Sulev Tuude


Viimased tulemused:

2018. a. OK Westi pargituuri tulemused.

2018. a. RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevakute tulemused.

24.05.2018 56. Pärnumaa suvemängude tulemused.

30.05.2018 Halliste Põhikooli orienteerumispäev tulemused.

09.06.2018 Sõbraga spordiplatsil orienteerumise tulemused.

11.06.2018 Abja Gümnaasiumi orienteerumispäev tulemused.

04.10.2018 Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV tulemused.

14.10.2018 OK West AV ja Pärnumaa MV tulemused.

14.10.2018 Eesti Kurtide Spordiliidu MV tulemused.


Meid toetavad:

AS Saaremaa Piimatööstus      Pärnu Linnavalitsus      Eesti Kultuurkapital      Pärnumaa Spordiliit  Saint-Gobain Ehitustooted AS
AS Transcom      Mauri tööstusküla      AS Hansaprint      OÜ Hyppa

Cramo Estonia AS MATKaSPORT OÜ


     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
06.10 Kalle Laasme
23.10 Ander Teesalu
28.10 Kevin Lepp

     N-Kalender 2018

RMK ORIENTEERUMISPÄEVAKUD

. 12.04 Rannapark*
. 19.04 Niidupark*
. 26.04 Audru*
. 03.05 Valgerand*
. 10.05 Uulu*
. 17.05 Raeküla*
. 24.05 Kilingi-Nõmme*
. 31.05 Jõulumäe
. 07.06 Rannametsa
. 14.06 Pärnu-Jaagupi
. 21.06 Metsaküla
. 28.06 Tõstamaa
. 05.07 Uulu
. 12.07 Raeküla
. 19.07 Piirumi
. 26.07 Võiste
. 02.08 Kolga-Veski
. 09.08 Jõulumäe
. 16.08 Rannametsa
. 23.08 Piirumi
. 30.08 Raeküla
. 06.09 Audru
. 13.09 Tori
. 20.09 Valgerand
. 27.09 Uulu
. 04.10 Vallikäär
. 14.10 Piirumi**
. KOOND 2018
--------------------------
.* - nöörirada
.** - OK West AV
.xx - toimumata
.xx - online
.xx - tulemused OK
.xx - esialgsed tulem.

     Tänukirjad
Eesti Olümpiakomitee

     Sisse logimine
Nimi

Salasõna

Turvakood: Turvakood
Trüki turvakood





PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.033 Sekund