Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Home
· Addon Sample
· AvantGo
· Blogi
· Blogid
· Downloads
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· News
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  ESS Kalev lahtised individuaalsed meistrivõistlused orienteerumises
Võiste-Rannametsa 21.08.1999

D14 D16 D18 D20 D21 D35 D40 D45 D50 D55 D60
H14 H16 H18 H20 H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65


D14  3.1km 7KP 

 1.  Kadri Uiboupin            Võru       3374    26.06
 2.  Tais Leontenko            SRD        3700    29.18
 3.  Katri Listak              Võru       3782    31.12
 4.  Mirjam Rauba              Võru       3688    31.48
 5.  Kati Rooni                Orvand     3375    33.45
 6.  Mirjam Laev               MARU       3887    36.16
 7.  Annika Aljas              Kose       3617    39.26
 8.  Jandra Kõrran             Võru       3694    39.53
 9.  Annika Meldre             Võru       3691    46.18
10.  Mariann Laev              MARU       3886    48.36
11.  Janely Aasa               Võru       3473    59.17
12.  Aili Liping               Võru       3785  1:03.20
     Raili Raudsepp            Võru       3377   ei st.


D16  4.5km 10KP 

 1.  Annika Rihma              Kobras     1411    37.08
 2.  Anita Karnit              SRD        3185    39.11
 3.  Varvara Guljajeva         Kobras     1417    40.24
 4.  Marje Prank               Kape       3504    47.17
 5.  Merilin Palu              West               52.01
 6.  Marilyn Laev              MARU       3885    52.15
 7.  Mailika Hindrikson        Võru       3686    53.03


D18 5.8km 12KP 

 1.  Anni Raudsepp             Võru       2571    46.57
 2.  Tuuli Mäeots              Võru       3378    47.51
 3.  Ingrid Van Cruiysen       TAOK       3682    50.02
 4.  Angela Sarapuu            Orion      3733    51.21
 5.  Ede Pähn                  Võru       3113    53.10
 6.  Janely Leer               Võru       3448    53.56
 7.  Anneli Saarepuu           Võru       3471  1:01.11
     Liisa Lehtmäe             TAOK       3681   ei st.


D20 5.8km 12KP 

 1.  Karin Lepp                Kobras     2118    50.38
 2.  Marje Pilt                Jõulu      2688    50.49
 3.  Anna-Maria Nizovtseva     SRD        3702  1:15.56
     Kadri Nelk                MARU       2479   ei st.


D21 7.0km 15KP 

 1.  Kirti Rebane              Tammed      575    42.36
 2.  Maret Vaher               Kobras     1065    43.00
 3.  Elo Saue                  Ilves      1028    43.41
 4.  Ruth Vaher                Kobras     1066    45.18
 5.  Edith Madalik             Tammed     2484    49.31
 6.  Triin Vask                Ilves       485    50.02
 7.  Merike Vanjuk             HOK         859    51.45
 8.  Kristi Vassil             Ilves       557    53.32
 9.  Jana Kink                 Kape       2470    53.43
10.  Meeli Kerem               MARU        278    55.42
11.  Edit Epner                MARU       2808    58.16
12.  Aiki Kuldkepp             MARU        681    58.57
13.  Monika Järveoja           Kobras     1965    59.56
14.  Inger Jalakas             KEKRSK     2843  1:02.09
15.  Lilian Jõesaar            Võru       2199  1:03.24
16.  Kristy Sinirand           MARU       3200  1:04.59
17.  Ella Shved                SRD         996  1:06.01
18.  Helen Mast                HOK        2095  1:07.00
19.  Kadri Kuusk               Kape       1370  1:09.17
20.  Külli Tiits               TON        2649  1:09.51
21.  Tiia Taimistu             Kape       1299  1:12.29
22.  Maari Idnurm              Orion       526  1:14.05
23.  Aili Piirikivi            Rae        3871  1:15.13
24.  Piret Kaasik              Ilves      1339  1:17.55
     Rutti Räbovoitra          MARU       3276   ei st.
     Marlen Vaiksalu           Tammed     2464   ei st.
     Kristi Pärnapuu           Tammed     2514   ei st.


D35 4.5km 10KP 

 1.  Sarmite Sild              Võru       2780    32.00
 2.  Airi Alnek                Võru       1301    33.38
 3.  Anu Järv                  MARU        279    33.47
 4.  Pilvi-Heli Vettik         Esto       3180    36.21
 5.  Mari Roots                TAOK        137    36.40
 6.  Riina Laev                MARU       2338    42.39


D40 4.5km 10KP 

 1.  Ülle Raudsepp             Võru        923    38.58
 2.  Gea Rennel                KEKRSK     2853    40.36
 3.  Ellen Saumann             TAOK       3619    45.41


D45 3.5km 9KP 

 1.  Niina Karnit              SRD        1015    30.51
 2.  Marika Pilt               Jõulu       933    31.15
 3.  Kersti Ploom                         3745    33.27
 4.  Riina Kivikas             Ilves       707    39.39
 5.  Ljudmilla Nikolaevskaja   SRD        3832    43.40
 6.  Liivi Parik               Otepää      925    51.36


D50 3.1km 7KP 

 1.  Tiiu Kaasik               Ilves       102    26.55
 2.  Viiu Rebane               Orion       311    28.25
 3.  Liis Lille                KEKRSK     2845    34.11
 4.  Juta Virkepuu             KEKRSK      172    37.22
 5.  Koidula Kannel            Orion       286    37.30
 6.  Rutt Kukk                 Orion      1728    43.15
 7.  Viive Sisask              West        507    45.36


D55  3.1km 7KP 

 1.  Ilmi Nael                 West        436    32.58
 2.  Maire Raid                Tammed      181    36.58
 3.  Maimu Tornberg            Koop        428    40.18
 4.  Helle Jaaniste            Ilves      3011    41.33
 5.  Malle Karolin             Orion      2650    46.59
     Helle Lippmaa             Orion        93   ei st.


D60 2.3km 7KP 

 1.  Elga Adrat                TON        2104    22.38
 2.  Ilse Uus                  Orion       300    24.43
 3.  Ülle Mõistlik             Orion       389    24.51
 4.  Urvi Sarv                 Orion       222    27.19
     Elisabet Bucht            Orion            tühist.
     Karin Laine               Võru       1116   ei st.


H14 4.5km 10KP 

 1.  Markus Puusepp            Võru       3397    27.32
 2.  Lauri Malsroos            Tammed     3392    28.53
 3.  Sander Vaher              Kobras     1406    29.39
 4.  Mihkel Järveoja           Kobras     2790    30.25
 5.  Andres Herm               Võru       3398    33.17
 6.  Urmas Aasa                Võru       3472    35.27
 7.  Tõnis Uiboupin            Võru       3381    36.40
 8.  Joosep Toome              Hippok             36.45
 9.  Timo Sild                 Võru       3466    37.43
10.  Olavi Ottas               Kobras     1430    37.59
11.  Hannes Kerem              MARU       3361    38.01
12.  Priit Kõiv                Võru       3692    39.38
13.  Riho Kadaja               Saku       3182    40.19
14.  Jaagup Toome              Hippok             41.37
15.  Mattias Rennel            KEKRSK     3928    41.42
16.  Mark Laine                Võru       3690    42.07
17.  Kaarel Kure               Kobras     1421    43.10
18.  Uku Rooni                 Orvand     3376    43.26
19.  Vaido Salis                          3890    45.16
20.  Siim Raudsepp             Võru       3722    46.09
21.  Edvin Parksepp            Võru       3474    51.44
     Rain Kirjanen             TAOK       3931   ei st.
     Timo Roos                 West              ei st.
     Ivar Laes                 SOK        2795   ei st.


H16 5.8km 12KP 

 1.  Mihkel Puusepp            Võru       3396    37.18
 2.  Aivar Koppas              West       3778    37.59
 3.  Erki Lehis                Võru       3445    41.47
 4.  Priit Laes                SOK        2794    42.21
 5.  Eerik Leiger              HOK        3188    42.27
 6.  Tanel Taal                Võru       3464    46.02
 7.  Erik Prank                Kape       3505    49.03
 8.  Anti Allikvee             Võru       3440    50.43
 9.  Mikk Adler                Otepää     3519    56.05
     Tarmo Roos                West       3776   ei st.
     Andres Mere               West              ei st.


H18 6.8km 14KP 

 1.  Kristjan Gans             TAOK       3759    36.53
 2.  Tarmo Siimsaare           Võru       3116    38.27
 3.  Tõnis Erm                 TAOK       3209    41.21
 4.  Kalev Külaase             Võru       3334    41.59
 5.  Tarmo Tomson              Kobras     2769    45.00
 6.  Janar Kenk                Võru       3447    47.02
     Toomas Roolaid            TAOK       3708   ei st.


H20 7.5km 15KP 

 1.  Ott Rakkaselg             HOK        1920    46.32
 2.  Siim Vanahans             Kobras     2701    59.57
 3.  Kalvo Kriisk              Heer       3022  1:05.38
 4.  Reemo Salupõld            West       2925  1:09.11
     Raul Allikivi             West       2902  katkest
     Jaak Roondi               MARU       2381   ei st.


H21 8.6km 18KP 

 1.  Armo Hiie                 Ilves       660    38.57
 2.  Rene Ottesson             Lehola       45    40.43
 3.  Alar Viitmaa              Lehola     1639    41.27
 4.  Marek Nõmm                Jõulu      2828    42.06
 4.  Raivo Reiman              MARU        634    42.06
 6.  Mati Tiit                 Ilves      1326    42.27
 7.  Alar Abram                Rakv        556    43.32
 8.  Andrei Nikitin            SRD         505    43.38
 9.  Inno Ling                 Lehola      179    43.56
10.  Kaido Nurja               MARU        603    44.35
11.  Timo Suppi                Orion      2836    44.38
12.  Tanel Kannel              MARU       1748    45.08
13.  Heiti Hallikma            Võru       1267    45.33
14.  Roman Shved               SRD         999    45.56
15.  Randy Korb                Peko       1067    45.58
16.  Alari Kannel              MARU        322    46.04
17.  Vallo Vaher               JOKA       2684    48.12
18.  Raivo Pellja              JOKA        108    48.57
19.  Raivo Erik                MARU       1516    48.58
20.  Leho Haldna               Võru        216    49.15
21.  Andre Nõmm                Jõulu       559    49.21
22.  Aivar Sarap               Ilves       515    49.45
23.  Raul Reiman               MARU        635    50.05
24.  Veiko Ulp                 Ilves       499    50.36
25.  Lauri Beilmann            Orion      1826    50.49
26.  Arti Albert               Kobras     2524    50.52
27.  Meelis Atonen             Lehola     1961    51.46
28.  Sven Rea                  MARU       1234    51.47
29.  Madis Tiik                SOK        3773    51.52
30.  Mart Jakobson             KEKRSK     2842    52.21
31.  Toomas Tiivel             Ilves      1974    52.37
32.  Meelis Zimmermann         Kape       2000    53.31
33.  Paavo Rõigas              Peko       1300    53.38
34.  Sergei Shved              SRD        2489    53.40
35.  Tauno Piirikivi           Rae         215    54.14
36.  Raivo Panker              MARU       2685    56.21
37.  Tarmo Klaar               Ilves      1143    56.25
38.  Lauri Lahtmäe             Kape       2017    56.33
39.  Tõnu Lauter                          3822    57.00
40.  Tenno Alamaa              Orvand             57.16
41.  Margus Klementsov         Koop       3400    57.49
42.  Rait Lille                KEKRSK     2846    59.03
43.  Ülis Riisalu                         1758  1:01.10
44.  Vermo Siim                MARU       1030  1:06.29
45.  Aleksei Podlipski         Jõhvik     3100  1:09.11
46.  Artur Raichmann                      2371  1:10.23
47.  Toomas Viirsalu           Kape       3952  1:15.45
48.  Urmas Rannu                           976  1:24.11
     Ander Ojandu              Võru       2193   ei st.
     Eero Kivikas              Ilves      1060   ei st.
     Mart Ostra                MARU        642   ei st.
     Arbo Rae                  MARU        808   ei st.


H35 7.5km 15KP 

 1.  Tiit Tali                 Ilves       303    40.42
 2.  Martti Parve              Peko        275    41.35
 3.  Toomas Mast               HOK          79    42.43
 4.  Rein Rooni                Orvand      240    46.10
 5.  Urmas Laev                MARU       1077    50.15
 6.  Mati Preitof              MARU       2260    50.17
 7.  Aivar Meindok             MARU        312    52.08
 8.  Indrek Reitalu            HOK        2258    55.24
 9.  Eerik Lossmann                             1:07.30
10.  Jaanus Viljamaa           Orion      3223  1:08.12


H40 6.8km 14KP 

 1.  Jaanus Reha               Koop       1275    37.54
 2.  Tiit Kerves               HOK         109    41.17
 3.  Kaljo Julge               Kape       1310    44.34
 4.  Sulev Tuude               West               44.50
 5.  Kalle Ojasoo              Kobras      498    47.30
 6.  Valdo Toome               Hippok      118    47.35
 7.  Enno Aljas                Kose       3616    48.07
 8.  Madis Laes                SOK        1659    49.27
 9.  Guido Trees               TAOK        422    49.40
10.  Andres Minn               Esto        355    52.02
     Peeter Adler              Otepää      196   ei st.


H45 6.8km 14KP 

 1.  Riho Männi                Lehola      902    38.56
 2.  Lembit Nöps               Ilves      1100    44.09
 3.  Anti Parik                Otepää     2984    45.12
 4.  Jüri Rokko                KEKRSK     1240    45.13
 5.  Mati Pilt                 Jõulu       932    46.50
 6.  Andres Käär               TAOK        721    47.01
 7.  Ilmar Kirjanen            TAOK        411    48.01
 8.  Jüri Kadaja               Saku        148    49.18
 9.  Oleg Podlipski            Jõhvik     1545    50.54
10.  Väino Kundla              Orvand     3259    52.22
11.  Kalle Nelk                Orion      1971    55.09


H50 5.1km 12KP 

 1.  Jüri Leesmäe              West        843    29.53
 2.  Avo Kõrvas                Koop        126    32.12
 3.  Rafael Gordon             West        239    33.36
 4.  Rein Prank                Kape        708    36.04
 5.  Uuno Vallner              Orion       419    38.43
 6.  Heldur Väljamäe           Orvand      836    40.47
 7.  Ats Virumäe               Võru       3803    44.04
 8.  Peep Koppel               Koop        456    44.29
 9.  Tõnu Raid                 Tammed      182    46.50
10.  Agu Koppa                             425    50.27


H55 5.1km 12KP 

 1.  Kalju Tilk                Orion       104    33.56
 2.  Elmo Pärna                Lehola       84    36.18
 3.  Bengt Bucht               Orion              39.00
 4.  Ilmar Mõistlik            Orion       149    39.46
 5.  Lembit Vassil             Ilves       460    41.19
 6.  Mati Tõnus                Orion       167    41.33
 7.  Raimo Mäkela              Orion      3765    43.14
 8.  Tiit Koppel               Orion       455    44.23
 9.  Märt Künnapas             West       2922    46.21
10.  Rein Indlo                           3282    56.51
11.  Valter Ploom                         3746  1:05.26
     Arnold Perner             West              ei st.
     Kalle Rea                 TPT SK     1739   ei st.


H60 4.5km 10KP 

 1.  Ain Relo                  Tammed     2253    31.01
 2.  Rein Küttim               Orion       306    31.25
 3.  Ilmar Kask                Ilves       713    33.28
 4.  Heino Peterson            West        435    34.51
 5.  Jüri Simmermann           Ilves       127    36.02
 6.  Ain Uusna                 Jõulu       655    37.20
 7.  Aavo Härma                Orion      1258    44.13
 8.  Tõnu Tiits                Orion      2648    44.24
 9.  Valju Tali                KEKRSK     2855    50.35


H65 4.5km 10KP 

 1.  Osvald Mõttus             Lehola      661    38.37
 2.  Heino Heinloo             Tammed      165    39.42
 3.  Karl Valgepea             West        125    42.32
 4.  Helmut Karin              Tammed      191    47.38
 5.  Edgar Tammik              Orion       101    49.07
 6.  Henno Adrat               TON        2693    50.40
 7.  Feliks Kipper             Orion       913    57.14
 8.  Harri Ateman                               1:07.04





Copyright © by WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187 All Right Reserved.

Published on: 2005-09-22 (4242 reads)

[ Go Back ]




WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.032 Seconds