Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  Kalevi XXII suvejooks
Jõulumäe 20.08.1995


D10NR										
																			
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1006	Raili Raudsepp		Võru		0:15.07	1)	0:14.06	3)	0:29.13	0:00.00	
2.	1008	Merliis Sulg				0:15.28	2)	0:13.56	2)	0:29.24	0:00.11	
3.	1014	Siiri Oras		Ilves		0:16.33	3)	0:16.15	6)	0:32.48	0:03.35	
4.	1013	Thea Kaljur		Orvand		0:17.58	4)	0:15.13	4)	0:33.11	0:03.58	
5.	1015	Kristi Alnek		Ilves		0:18.02	5)	0:16.32	7)	0:34.34	0:05.21	
6.	1004	Birgit Albert		ESTO		0:19.21	6)	0:16.33	8)	0:35.54	0:06.41	
7.	1017	Liina Haldna		Võru		0:20.32	9)	0:15.44	5)	0:36.16	0:07.03	
8.	1002	Kati Rooni		Orvand		0:19.35	8)	0:16.53	9)	0:36.28	0:07.15	
9.	1018	Mariann Sulg		Orvand		0:19.24	7)	0:17.07	10)	0:36.31	0:07.18	
10.	1011	Bärbel Albert		ESTO		0:21.16	10)	0:19.01	11)	0:40.17	0:11.04	
11.	1003	Karmen Alnek		Ilves		0:23.16	12)	0:23.44	12)	0:47.00	0:17.47	
12.	1005	Kadri Uiboupin		Võru		0:23.58	13)	0:32.27	14)	0:56.25	0:27.12	
13.	1007	Katre Alnek		Ilves		0:31.48	14)	0:25.11	13)	0:56.59	0:27.46	
14.	1010	Juta Tarmak		TOS		0:22.32	11)	0:34.40	15)	0:57.12	0:27.59	
	1009	Maarika Kustavus	Lehola		tühist.		0:13.42	1)			

D12							

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1032	Anita Karnit		Orion		0:35.18	1)	0:36.58	1)	1:12.16	0:00.00	
2.	1037	Marje Prank		Tartu		1:15.06	2)	1:00.49	3)	2:15.55	1:03.39	
3.	1035	Triin Limberg		Rakvere OK	1:18.55	3)	0:59.43	2)	2:18.38	1:06.22	

D14A							

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1048	Anni Raudsepp		Võru		0:33.16	1)	0:42.27	2)	1:15.43	0:00.00	
2.	1045	Ede Pähn		Võru		0:37.16	2)	0:43.28	4)	1:20.44	0:05.01	
3.	1044	Tuuli Mäeots		Võru		0:39.15	3)	0:41.30	1)	1:20.45	0:05.02	
4.	1041	Kadri Limberg		Rakvere OK	0:49.07	4)	0:42.51	3)	1:31.58	0:16.15	
5.	1050	Marilin Sulg				1:55.23	6)	1:18.45	5)	3:14.08	1:58.25	
6.	1042	Maarika Muuli		Ilves		1:53.19	5)	1:41.52	8)	3:35.11	2:19.28	
7.	1049	Janely Leer		Võru		2:19.45	7)	1:39.45	7)	3:59.30	2:43.47	
8.	1043	Karin Reigam		Orvand		2:29.46	8)	1:38.50	6)	4:08.36	2:52.53	

D16A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1053	Age Poom		TON		0:40.59	2)	0:38.01	1)	1:19.00	0:00.00	
2.	1057	Marje Pilt		West		0:36.38	1)	0:47.12	4)	1:23.50	0:04.50	
3.	1055	Anu Annus		Norma		0:47.14	3)	0:44.40	3)	1:31.54	0:12.54	
4.	1063	Merike Haugas		West		0:55.04	8)	0:43.09	2)	1:38.13	0:19.13	
5.	1065	Milja Mäeots		Võru		0:47.46	4)	0:51.14	5)	1:39.00	0:20.00	
6.	1054	Agris Ambos		Võru		0:49.21	5)	0:52.59	7)	1:42.20	0:23.20	
7.	1059	Kersti Kadaja		Saku OK		0:50.39	6)	0:52.04	6)	1:42.43	0:23.43	
										
D18A										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1071	Kaari Kivikas		Ilves		0:41.07	1)	0:37.33	1)	1:18.40	0:00.00	
2.	1072	Heleri Valk		Rakvere 0K	0:45.14	3)	0:44.24	2)	1:29.38	0:10.58	
3.	1074	Lilian Jõesaar		Võru		0:43.37	2)	0:46.14	4)	1:29.51	0:11.11	
4.	1075	Ave Poom		TON		0:45.24	4)	0:45.25	3)	1:30.49	0:12.09	
5.	1073	Karin Koppel		Kooperaato	0:50.39	5)	0:47.01	6)	1:37.40	0:19.00	
6.	1076	Terje Väljataga		Orion		0:55.48	6)	0:46.57	5)	1:42.45	0:24.05	
																		
D21A										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1094	Viivi Soots		LUS		0:44.43	1)	0:48.19	4)	1:33.02	0:00.00	
2.	1112	Maret Vaher		Kobras		0:48.56	3)	0:45.50	1)	1:34.46	0:01.44	
3.	1092	Marje Venelaine		Rakvere 0K	0:47.40	2)	0:47.15	3)	1:34.55	0:01.53	
4.	1099	Ruth Vaher		Kobras		0:54.06	5)	0:46.40	2)	1:40.46	0:07.44	
5.	1095	Kirti Rebane		Tammed		0:51.25	4)	0:59.20	6)	1:50.45	0:17.43	
6.	1107	Airi Alnek		Ilves		0:58.04	7)	0:55.40	5)	1:53.44	0:20.42	

D20										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1087	Edith Madalik		Tammed		0:48.16	1)	0:50.36	1)	1:38.52	0:00.00	
2.	1082	Kristi Vassil		Ilves		1:06.39	2)	0:56.50	4)	2:03.29	0:24.37	
3.	1085	Terje Merila		West		1:12.00	3)	0:55.33	2)	2:07.33	0:28.41	
4.	1084	Marlen Vaiksalu		Taimed		1:16.29	4)	0:55.47	3)	2:12.16	0:33.24	
	1089	Eva Mõttus		Lehola		1:46.22	5)	katkest				
										
D21B										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1155	Mirjam Heinmann		Ilves		0:33.42	1)	0:41.17	3)	1:14.59	0:00.00	
2.	1125	Eda Tärk		Hiiumaa OK	0:35.52	2)	0:42.07	4)	1:17.59	0:03.00	
3.	1124	Kristy Sinirand				0:39.22	4)	0:38.51	2)	1:18.13	0:03.14	
4.	1136	Külli Tõnus		Orion		0:40.46	6)	0:38.27	1)	1:19.13	0:04.14	
5.	1145	Maia Uiboupin		Võru		0:39.06	3)	0:44.39	5)	1:23.45	0:08.46	
6.	1151	Lembe Varjend		M.A.R.U.	0:44.39	11)	0:47.25	9)	1:32.04	0:17.05	
7.	1138	Siiri Baranova		KABI		0:39.56	5)	0:52.27	15)	1:32.23	0:17.24	
8.	1123	Elina Kostabi				0:43.26	10)	0:49.05	14)	1:32.31	0:17.32	
9.	1127	Kaja Kalm		TA EBI		0:47.59	14)	0:44.55	6)	1:32.54	0:17.55	
10.	1149	Ave Jõgisu		TON		0:48.02	15)	0:44.57	7)	1:32.59	0:18.00	
11.	1142	Küllike Laur		TA EBI		0:46.03	13)	0:47.43	11)	1:33.46	0:18.47	
12.	1129	Kaire Kirss		TON		0:41.13	7)	0:53.53	16)	1:35.06	0:20.07	
13.	1140	Liina Jõgisu		TON		0:50.08	16)	0:47.06	8)	1:37.14	0:22.15	
14.	1143	Rutti Räbovõitra	Orvand		0:58.11	18)	0:47.45	13)	1:45.56	0:30.57	
15.	1139	Riina Laev		M.A.R.U.	0:58.26	19)	0:47.45	12)	1:46.11	0:31.12	
16.	1126	Merle Peterson		Tammed		0:43.15	9)	1:04.41	20)	1:47.56	0:32.57	
17.	1146	Terje Albert		ESTO		0:45.26	12)	1:05.30	21)	1:50.56	0:35.57	
18.	1134	Koidu Laanemets		Saku OK		1:08.20	21)	0:47.40	10)	1:56.00	0:41.01	
19.	1133	Marge Kikas		Võru		0:59.54	20)	0:56.12	17)	1:56.06	0:41.07	
20.	1147	Rimma Viirlaid		TA EBI		0:57.06	17)	1:01.32	18)	1:58.38	0:43.39	
21.	1141	Aivi Kaljur		Orvand		1:18.02	23)	1:13.33	22)	2:31.35	1:16.36	
22.	1137	Marjet Salmar		Hooler		1:17.34	22)	1:30.30	23)	2:48.04	1:33.05	
	1152	Margit Mälter		KÄBI		tühist.		1:03.21	19)			
D35A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1167	Lea Räni		Orion		0:40.12	1)	0:43.55	1)	1:24.07	0:00.00	
2.	1163	ülle Raudsepp		Võru		0:45.08	4)	0:45.54	2)	1:31.02	0:06.55	
3.	1165	Imbi Savi				0:43.44	2)	0:48.36	5)	1:32.20	0:08.13	
4.	1172	Siiri Poopuu		ESTO		0:44.14	3)	0:48.13	4)	1:32.27	0:08.20	
5.	1162	Marika Kirsspuu		TA OK		0:49.28	5)	0:47.56	3)	1:37.24	0:13.17	
6.	1171	Margit Vaher		Järva Karu	0:51.56	6)	0:50.57	6)	1:42.53	0:18.46	
7.	1173	Liivi Tafenau		KABI		0:59.39	7)	0:51.32	7)	1:51.11	0:27.04	
8.	1168	Lia Ilves		West		1:06.54	9)	0:57.18	8)	2:04.12	0:40.05	
9.	1169	Ülle Põldoja		Ilves		1:00.01	8)	1:16.57	9)	2:16.58	0:52.51	

D40A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1184	Niina Karnit		Orion		0:32.25	1)	0:37.22	1)	1:09.47	0:00.00	
2.	1181	Ene Sulg		Orvand		0:35.38	3)	0:48.10	4)	1:23.48	0:14.01	
3.	1183	Urve Kain		TOS		0:34.47	2)	0:49.31	5)	1:24.18	0:14.31	
4.	1189	Marika Pilt		West		0:38.36	6)	0:47.53	3)	1:26.29	0:16.42	
5.	1187	Vaike Tomann		Ilves		0:43.11	7)	0:43.31	2)	1:26.42	0:16.55	
										
D45A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1203	Viiu Rebane		Orion		0:34.14	1)	0:37.41	2)	1:11.55	0:00.00	
2.	1205	Mare Ojaste		LUS		0:40.46	2)	0:36.25	1)	1:17.11	0:05.16	
3.	1206	Tiiu Kaasik		Ilves		0:50.11	4)	0:43.49	3)	1:34.00	0:22.05	
4.	1204	Anne Kadaja		Saku OK		0:52.05	5)	0:56.20	4)	1:48.25	0:36.30	
5.	1207	Tiiu Jõgisu		TON		0:49.15	3)	0:59.33	5)	1:48.48	0:36.53	
										
D50										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1218	Malle Viilmaa		Hooler		0:37.00	1)	0:54.52	5)	1:31.52	0:00.00	
2.	1217	Ilmi Nael		West		0:38.41	2)	0:55.24	6)	1:34.05	0:02.13	
3.	1222	Maimu Kusov		Kooperaator	0:47.25	5)	0:46.50	1)	1:34.15	0:02.23	
4.	1221	Kristi Mägi		Saku OK		0:47.24	4)	0:48.28	2)	1:35.52	0:04.00	
5.	1212	Ilme Aint		Orion		0:46.57	3)	0:51.02	4)	1:37.59	0:06.07	
6.	1213	Helle Jaaniste		Ilves		0:54.39	7)	0:59.24	7)	1:54.03	0:22.11	
7.	1219	Helle Lippmaa		Orion		0:47.39	6)	1:06.59	9)	1:54.38	0:22.46	
8.	1223	Rutt Kukk		Orion		1:06.31	8)	1:06.25	8)	2:12.56	0:41.04	
	1215	Lilia Tamm		Ilves		katkest		0:51.00	3)			
										
D60										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1246	Imbi Kaasik		Orion		0:36.54	1)	0:34.53	1)	1:11.47	0:00.00	
2.	1247	Helgi Tomson		Orion		0:48.13	3)	0:40.51	2)	1:29.04	0:17.17	
3.	1248	Karin Laine		Võru		0:45.53	2)	1:28.38	3)	2:14.31	1:02.44	
										
D55										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1242	Elga Adrat		TON		0:32.47	1)	0:30.22	1)	1:03.09	0:00.00	
2.	1235	Ilse Uus		Orion		0:37.34	2)	0:33.50	2)	1:11.24	0:08.15	
3.	1236	Kiira Tarassova		TON		0:39.06	4)	0:34.48	3)	1:13.54	0:10.45	
4.	1238	Ülle Mõistlik		Orion		0:39.46	5)	0:36.42	4)	1:16.28	0:13.19	
5.	1237	Maie Abram		Ilves		0:38.06	3)	0:41.45	6)	1:19.51	0:16.42	
6.	1233	Tiiu Tiigimägi		Orion		0:49.56	7)	0:37.41	5)	1:27.37	0:24.28	
7.	1241	Enda Janter		Norma		0:40.55	6)	0:47.33	7)	1:28.28	0:25.19	
8.	1239	Helje Reinholm				1:00.30	8)	1:07.09	9)	2:07.39	1:04.30	
	1234	Helqi Kana		Hooler		tühist.		0:51.50	8)			
										
H12										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1294	Anti Sklave		Orvand		0:41.26	3) 	0:27.27	1)	1:08.53	0:00.00		
2.	1289	Märt Linnamägi		Orvand		0:39.14	2) 	0:30.38	2)	1:09.52	0:00.59		
3.	1282	Ats Uiboupin		Võru		0:33.52	1) 	0:37.45	3)	1:11.37	0:02.44		
										
H14A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1310	Tiit Poopuu		ESTO	aeq	0:40.51	3)	0:35.13	1)	1:16.04	0:00.00
2.	1320	Raimo Kadaja		Saku OK		0:38.45	1)	0:40.55	3)	1:19.40	0:03.36	
3.	1323	Kristo Keevend		Järva Karu	0:40.17	2)	0:44.48	4)	1:25.05	0:09.01	
4.	1307	Vallo Lehtme		Orvand		0:50.49	11)	0:39.50	2)	1:30.39	0:14.35	
5.	1312	Tarmo Siimsaare		Võru		0:46.44	5)	0:49.44	10)	1:26:21	0:20.17 
6.	1317	Vaido Siska		Võru		0:44.39	4)	0:51.45	12)	1.36.24	0:20.20
7.	1305	Kalev Külaase		Võru		0:50.46	10)	0:45.48	5)	1:36.34	0:20.30					
8.	1309	Mattias Puusepp		Võru		0:46.40	6)	0:50.03	11)	1:36.43	0:20.39	
9.	1315	Tõnis Erm		TA OK		0:48.39	8)	0:48.43	9)	1:37.22	0:21.18	
10.	1308	Margo Mõttus		Võru		0:49.53	9)	0:52.21	14)	1:42.14	0:26.10	
11.	1304	Urmo Liblik		ESTO		0:56.53	12)	0:46.19	8)	1:43.12	0:27.08	
12.	1316	Sven Teder		Võru		0:46.46	7)	1:00.13	16)	1:46.59	0:30.55	
13.	1313	Lauri Tusis		Järva Karu	1:02.48	13)	0:46.10	7)	1:48.58	0:32.54	
14.	1301	Ahto Sklave		Orvand		1:02.57	14)	0:46.05	6)	1:49.02	0:32.58	
15.	1324	Lauri Schotter		Orvand		1:13.21	16)	1:06.14	17)	2:19.35	1:03.31	
16.	1326	Siim Vaher		Järva Karu	1:11.39	15)	1:17.49	19)	2:29.28	1:13.24	
17.	1302	Tõnis Kundla		Orvand		1:33.22	17)	1:14.25	18)	2:47.47	1:31.43	
	1319	Jaanus Kond		Võru		tühist.		0:52.12	13)	
	1306	Jano Järvelaid		Tammed		tühist.		0:56.31	15)			
	1314	Indrek Hiisjärv				tühist.		1:29.06	21)			
	1311	Märt Kivila				ei st.		1:24.45	20)							

H12

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1294	Anti Sklave		Orvand		0:41.26	3)	0:27.27	1)	1:08.53	0:00.00
2.	1289	Märt Linnamägi		Orvand		0:39.14	2)	0:30.38	2)	1:09.52	0:00:59
3.	1282	Ats Uiboupin		Võru		0:33.52	1)	0:37.45	3)	1:11.37	0:02.44
										

H10NR										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1258	Priit Talves		Lehola		0:11.34	1)	0:11.40	1)	0:23.14	0:00.00	
2.	1269	Jaan Tarmak		TON		0:13.09	3)	0:12.51	3)	0:26.00	0:02.46	
3.	1254	Timo Kaljur		Orvand		0:12.56	2)	0:13.06	5)	0:26.02	0:02.48	
4.	1256	Sander Vaher		Kobras		0:13.4?	4)	0:12.30	2)	0:26.17	0:03.03	
5.	1263	Andres Illak		KABI		0:14.21	5)	0:14.18	6)	0:28.39	0:05.25	
6.	1261	Veiko Vunder		Lehola		0:16.05	6)	0:13.06	4)	0:29.11	0:05.57	
										
H16A										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1344	Marek Nõmm		Jõulu		0:39.47	1)	0:40.47	1)	1:20.34	0:00.00	
2.	1337	Ott Rakkaselg		Hiiumaa OK	0:43.02	2)	0:46.29	3)	1:29.31	0:08.57	
3.	1336	Taavi Nurm		Kobras		0:45.03	3)	0:48.44	4)	1:33.47	0:13.13	
4.	1333	Alo Säkk		Orvand		0:51.17	4)	0:46.26	2)	1:37.43	0:17.09	
5.	1338	Priit Poopuu		ESTO		0:54.42	5)	0:52.14	5)	1:46.56	0:26.22	
6.	1334	Tiit Tähnas		ESTO		1:03.09	6)	1:07.16	7)	2:10.25	0:49.51	
7.	1341	Toomas Marrandi		ESTO		1:13.50	9)	0:57.32	6)	2:11.22	0:50.48	
										
H21B										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1437	Andre Nõmm		Jõulu		0:41.09	1)	0:41.08	2)	1:22.17	0:00.00	
2.	1447	Raivo Eerik		Kobras		0:41.32	2)	0:43.42	3)	1:25.14	0:02.57	
3.	1443	Martti Parve		Peko		0:45.36	4)	0:40.57	1)	1:26.33	0:04.16	
4.	1434	Riho Räni				0:44.18	3)	0:43.51	4)	1:28.09	0:05.52	
5.	1422	Rain Eensaar		Kobras		0:48.35	6)	0:45.20	6)	1:33.55	0:11.38	
6.	1429	Raivo Panker		Orvand		0:47.35	5)	0:48.09	7)	1:35.44	0:13.27	
7.	1446	Vello Uiboupin		Võru		0:51.14	7)	0:44.31	5)	1:35.45	0:13.28	

H35A										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1462	Paul Poopuu		ESTO		0:59.28	1)	0:56.10	2)	1:55.38	0:00.00	
2.	1461	Jaanus Reha		Kooperaato	1:03.53	4)	0:54.49	1)	1:58.42	0:03.04	
3.	1456	Rein Rooni		Orvand		1:01.22	2)	0:58.56	3)	2:00.18	0:04.40	
4.	1457	Jurgis Karnavicius			1:02.37	3)	1:02.14	5)	2:04.51	0:09.13	
5.	1458	Kalev Ruberg		Saku OK		1:09.25	5)	1:02.05	4)	2:11.30	0:15.52	
6.	1459	Mihkel Nahkur				1:09.36	6)	1:05.41	7)	2:15.17	0:19.39	
7.	1454	Jaak Jaagus		Saku OK		1:13.44	7)	1:09.18	8)	2:23.02	0:27.24	
8.	1455	Aare Kiik		Ilves		1:19.22	10)	1:04.12	6)	2:23.34	0:27.56	
9.	1451	Kalmer Keevend		Järva Karu	1:15.10	8)	1:15.26	9)	2:30.36	0:34.58	
10.	1463	Rein Liiva		Saku ok							

H20										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1382	Ander Ojandu		Võru		1:07.00	1)	0:59.46	3)	2:06.46	0:00.00
2.	1389	Erki Pruul		Järva Karu	1:08.37	2)	1:01.52	4)	2:10.29	0:03.43
3.	1385	Priit Pirksaar		ESTO		1:32.01	4)	0:53.32	1)	2:25.33	0:18.47
4.	1383	Vallo Vaher		Järva Karu	1:29.21	3)	0:59.14	2)	2:28.35	0:21.49
						
H55										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1569	Endel Remmet		Kape		0:42.16	1)	0:43.40	1)	1:25.56	0:00.00	
2.	1563	Heino Peterson		West		0:48.12	4)	0:43.59	2)	1:32.11	0:06.15	
3.	1568	Tõnu Kirss				0:48.08	3)	0:44.04	3)	1:32.12	0:06.16	
4.	1566	Jüri Zimmermann		Ilves		0:53.07	5)	0:50.34	4)	1:43.41	0:17.45	
5.	1565	Ain Relo		Tammed		0:46.28	2)	0:57.36	5)	1:44.04	0:18.08	
6.	1567	Rein Küttim		Orion		1:05.23	7)	0:58.06	6)	2:03.29	0:37.33	
7.	1562	Kaarel Koitmets		Jõhvikas	1:08.56	8)	1:05.52	7)	2:14.48	0:48.52	
8.	1564	Rein Indlo				1:05.13	6)	1:19.13	8)	2:24.26	0:58.30	
										
H40A										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1484	Kalle Luuk		LUS		0:48.46	2)	0:52.44	1)	1:41.30	0:00.00	
2.	1475	Ago Mõttus		Lehola		0:54.37	3)	0:56.05	2)	1:50.42	0:09.12	
3.	1486	Aimur Raudsepp		Järva Karu	1:03.27	8)	0:56.57	3)	2:00.24	0:18.54	
4.	1471	Heini Tammik		Kape		1:02.49	7)	0:57.36	4)	2:00.25	0:18.55	
5.	1477	Tõnu Tolm		Võru		1:02.46	6)	1:04.38	5)	2:07.24	0:25.54	
6.	1478	Arvo Soosalu		LUS		1:00.55	4)	1:07.38	6)	2:08.33	0:27.03	
	1485	Oleg Podlipski		Jõhvikas	0:46.48	1)	tühist.				
H50										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1552	Tõnu Savi		LUS		0:39.13	1)	0:53.36	5)	1:32.49	0:00.00	
2.	1535	Mati Poom		TON		0:47.14	2)	0:50.50	3)	1:38.04	0:05.15	
3.	1547	Kalju Tilk		Orion		0:53.32	5)	0:46.48	1)	1:40.20	0:07.31	
4.	1538	Elmo Pärna		Lehola		0:51.12	3)	0:49.24	2)	1:40.36	0:07.47	
5.	1537	Georg Sooberg		Orion		0:52.53	4)	0:51.57	4)	1:44.50	0:12.01	
6.	1543	Mati Tõnus		Orion		0:55.16	6)	0:57.42	6)	1:52.58	0:20.09	
7.	1541	Tiit Koppel		Orion		1:06.10	7)	1:06.50	10)	2:13.00	0:40.11	
8.	1534	Agu Lipping		Hippokrate	1:08.58	8)	1:05.39	9)	2:14.37	0:41.48	
9.	1536	Enn Uussaar		Orion		1:16.18	10)	1:01.23	8)	2:17.41	0:44.52	
10.	1532	Enn Jõeste		Hippokrate	1:19.19	11)	1:00.32	7)	2:19.51	0:47.02	
11.	1550	Ilmar Mõistlik		Orion		1:14.55	9)	1:08.12	12)	2:23.07	0:50.18	
12.	1546	Lembit Vassil		Ilves		1:20.17	12)	1:07.05	11)	2:27.22	0:54.33	
13.	1545	Mati Hürenen		Järva Karu	1:22.14	14)	1:15.43	13)	2:37.57	1:05.08	
14.	1531	Jaak Hiisjärv				1:20.47	13)	1:24.39	14)	2:45.26	1:12.37	
15.	1544	Aleksander Võsanurm			1:43.59	15)	1:39.40	16)	3:23.39	1:50.50	
16.	1539	Jaak Jaaniste		Ilves		1:50.40	16)	1:41.41	17)	3:32.21	1:59.32	
	1548	Madis Saul		TA EBI		katkest		1:29.52	15)			
H60										

koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1573	Arne Kivistik		Kape		0:39.37	1)	0:46.39	2)	1:26.16	0:00.00	
2.	1572	Karl Valgepea		West		0:47.49	2)	0:44.46	1)	1:32.35	0:06.19	
3.	1575	Heino Heinloo		Orion		0:55.18	4)	0:52.10	4)	1:47.28	0:21.12	
4.	1578	Juhan Sengbush				0:58.41	6)	0:49.36	3)	1:48.17	0:22.01	
5.	1576	Feliks Kipper		Orion		0:55.09	3)	1:18.51	7)	2:14.00	0:47.44	
6.	1577	Ants Erm		TA OK		1:13.44	8)	1:02.36	6)	2:16.20	0:50.04	
7.	1580	Henno Adrat		TON		0:57.15	5)	1:20.15	8)	2:17.30	0:51.14	
8.	1571	Jaan Muuli		Ilves		1:09.49	7)	1:32.25	9)	2:42.14	1:15.58	
9.	1574	Henn Männik		Järva Karu	1:20.10	9)	1:40.11	10)	3:00.21	1:34.05	
	1582	Are Kaasik		Orion		katkest		0:52.32	5)			
										
H65										
										
koht	nr	nimi			riik klubi	aeg	koht	2 aeg	koht	kokku	kaotus

1.	1593	Eeli Tiigimägi		Orion		0:36.37	3)	0:35.04	1)	1:11.41	0:00.00	
2.	1597	Enrico Mitt		TOH		0:30.43	1)	0:41.41	2)	1:12.24	0:00.43	
3.	1594	Edgar Tammik		Orion		0:34.46	2)	0:43.39	3)	1:18.25	0:06.44	
4.	1591	Helmut Karin		Orion		0:36.54	4)	0:52.16	4)	1:29.10	0:17.29	





Autoriõigus © Orienteerumisklubi West Kõik õigused on reserveeritud.

Publitseeritud : 2013-07-26 (1241 loetud)

[ Tagasi ]




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.053 Sekund