Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Home
· Addon Sample
· AvantGo
· Blogi
· Blogid
· Downloads
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· News
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  EMV pika raja orienteerumisjooksus
Võiste 09.09.2000

Korraldaja: OK West, EOL
Rajameister: Lembi Nõmm


D16 D18 D20 D21 D35 D40 D45 D50
H16 H18 H20 H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60

EMITi etapiajad



D16 8,6km 18KP
  1. Eveli Saue                HOK             2302  01:11.52  
  2. Siiri Mere                SRD             3739  01:16.21  
  3. Annika Rihma              Kobras          1411  01:22.15  
  4. Mairit Trei               Kobras          1478  01:22.21  
  5. Tais Leontenko            SRD             3700  01:23.54  
  6. Varvara Guljajeva         Kobras          1417  01:29.19  
  7. Janely Aasa               Võru            3473  01:30.23  
  8. Merliis Sulg              Orvand          3649  01:30.46  
  9. Raili Raudsepp            Võru            3377  01:32.03  
 10. Karola Koopuu             Orvand          3870  01:32.18  
 11. Kati Rooni                Orvand          3375  01:36.22  
 12. Thea Kaljur               Orvand          3429  01:39.30  
 13. Marje Prank               Kape            3504  01:41.58  
 14. Annika Aljas              Kose            3617  01:44.04  
 15. Olga Mazina               SRD             3731  01:45.29  
 16. Jandra Kõrran             Võru            3694  01:49.43  
 17. Mirjam Rauba              Võru            3688  01:51.53  
 18. Mailika Hindrikson        Võru            3686  01:55.48  
 19. Aili Liping               Võru            3785  02:04.04  
     Reserv 1                                        Ei start
     Maarja Punak              Kobras          3654  Ei start
     Hanna Samoson                             3922  Ei start
     Anneli Ambel              LUS             3738  Ei start

D18 10,7km 21KP
  1. Tuuli Mäeots              Võru            3378  01:28.51  
  2. Kaili Sirge               Rakv            3876  01:29.54  
  3. Helle Trossmann           JOKA            3049  01:32.38  
  4. Kadri Limberg             Rakv            3585  01:34.34  
  5. Marilin Sulg              Orvand          3135  01:38.13  
  6. Liis Johanson             Kobras          1486  01:40.02  
  7. Anita Karnit              SRD             3185  01:58.52  
  8. Mari Arold                Heer            3016  02:11.00  
     Reserv 1                                        Ei start

D20 11,9km 23KP
  1. Anni Raudsepp             Võru            2571  01:38.54  
  2. Signe Parm                Peko            2713  01:42.29  
  3. Ede Pähn                  Võru            3113  01:54.35  
  4. Jana Aedmäe               Kobras          1459  01:55.06  
  5. Ingrid Van Cruiysen       TAOK            3682  01:56.39  
  6. Karin Veermäe             Ilves           3892  02:07.25  
     Reserv 1                                        Ei start
     Sirli Parm                Peko            2317  Ei start

D21 16,3km 30KP Etapiajad
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   01:42.41  
  2. Maret Vaher               Kobras          1065  01:48.07  
  3. Anu Annus                 Peko            2782  01:51.37  
  4. Ruth Vaher                Kobras          1066  01:51.52  
  5. Triin Vask                Ilves           485   01:56.00  
  6. Age Poom                  Orion           2515  02:00.54  
  7. Jana Kink                 Kape            2470  02:04.19  
  8. Minija Pääslane           Ilves           2016  02:04.40  
  9. Merike Vanjuk             HOK             859   02:08.30  
 10. Piret Niglas              Rae             3930  02:20.31  
 11. Piia Paasma               Orion           1161  02:22.10  
 12. Ella Shved                SRD             996   02:59.33  
 13. Helen Mast                HOK             2095  03:06.14  
 14. Maari Idnurm              Orion           526   03:18.25  
     Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  Katk.
     Edit Epner                MARU            2808  Katk.
     Reserv 2                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Edith Madalik             Tammed          2484  Ei start
     Elo Saue                  Ilves           1028  Ei start

D35 11,9km 23KP
  1. Sarmite Sild              Võru            2780  01:32.29  
  2. Tiina Oras                Ilves           140   01:32.41  
  3. Airi Alnek                Võru            1301  01:39.30  
  4. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  01:43.36  
  5. Lea Leppik                TAOK            4195  01:53.22  
  6. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  01:56.22  
  7. Aari Talver               LUS             134   02:05.01  
  8. Maila Moor                Rae             3882  02:37.42  
     Reserv 1                                        Ei start

D40 10,0km 19KP
  1. Marika Kirsspuu           TAOK            260   01:24.01  
  2. Siiri Poopuu              JOKA            1250  01:26.06  
  3. Saima Värton              Kobras          213   01:27.55  
  4. Reet Johanson             Kobras          1487  01:35.39  
  5. Gea Rennel                KEKRSK          2853  01:45.06  
  6. Ülle Raudsepp             Võru            923   01:55.43  
  7. Ülle Kadak                Lehola          705   01:56.02  
  8. Aivi Kaljur               Orvand          2724  02:04.43  
  9. Aino Koser                Ilves           3910  02:10.43  
 10. Maire Kure                Kape            2801  03:12.38  
     Reserv 1                                        Ei start

D45 8,6km 18KP
  1. Marika Pilt               Jõulu           933   01:22.12  
  2. Eha Tolm                  Orvand          2537  01:23.39  
  3. Liivi Parik               Otepää          925   01:23.54  
  4. Ene Sulg                  Orvand          2480  01:27.05  
  5. Aili Laanjõe              Kobras          1989  01:29.45  
  6. Niina Karnit              SRD             1015  01:30.01  
  7. Mare Niitsoo              TON             2298  01:32.40  
  8. Anne Arold                Heer            3235  01:34.42  
  9. Riina Kivikas             Ilves           707   01:35.46  
 10. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   01:42.06  
 11. Kersti Ploom                              3745  01:42.44  
 12. Aime Mõik                 Jõhvik          1520  01:47.35  
 13. Vaike Tomann              Ilves           1137  01:48.24  
 14. Anne Pesti                Orvand          3883  01:57.35  
 15. Eha Kriks                 Rakv            1822  02:07.29  
     Reserv 1                                        Ei start

D50 8,6km 18KP
  1. Viiu Rebane               Orion           311   01:35.31  
  2. Tiiu Kaasik               Ilves           102   01:39.10  
  3. Anu Saue                  HOK             946   01:39.42  
  4. Rutt Kukk                 Orion           1728  01:41.21  
  5. Elga Adrat                TON             2104  01:44.04  
  6. Ilse Uus                  TON             300   01:45.52  
  7. Karin Laine               Võru            1116  01:46.06  
  8. Anne Jundas               Jõhvik          448   01:46.47  
  9. Liis Lille                KEKRSK          2845  01:47.10  
 10. Rutt Koppel               Ilves           2722  01:52.03  
 11. Malle Viilma              Hooler          532   01:55.20  
 12. Mare Aibast               KEKRSK          522   01:57.21  
 13. Urve Soe                  Rakv            3330  01:59.34  
 14. Juta Virkepuu             KEKRSK          172   02:02.49  
 15. Urvi Sarv                 Orion           222   02:23.34  
     Reserv 1                                        Ei start

H16 11,9km 23KP
  1. Sander Vaher              Kobras          1406  01:14.45  
  2. Tõnis Vaiksaar            Lehola          3409  01:15.27  
  3. Markus Puusepp            Võru            3397  01:17.02  
  4. Riho Taba                 Ilves           3379  01:21.31  
  5. Alar Assor                Kobras          1495  01:23.38  
  6. Peeter Pihl               Tammed          3710  01:23.54  
  7. Urmas Aasa                Võru            3472  01:25.43  
  8. Tanel Taal                Võru            3464  01:28.55  
  9. Helmet Sklave             Orvand          3428  01:29.35  
 10. Timo Kaljur               Orvand          3300  01:30.06  
 11. Mihkel Järveoja           Kobras          2790  01:30.40  
 12. Lauri Malsroos            Tammed          3392  01:31.09  
 13. Veiko Kütt                Ilves           3904  01:31.40  
 14. Siim Padosepp             Võru            3722  01:31.49  
 15. Reigo Vatsk               Tammed          3711  01:31.52  
 16. Meelis Kadak              Lehola          3086  01:32.37  
 17. Olavi Ottas               Kobras          1430  01:36.28  
 18. Jaan Tarmak               TON             3201  01:38.44  
 19. Mark Laine                Võru            3690  01:42.43  
 20. Mati Kainel               Ilves           3673  01:43.26  
 21. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  01:46.53  
 22. Andres Aljas              Kose            3618  01:47.32  
 23. Kristian Moor             TON             3881  02:01.00  
 24. Aivo Tamm                 TON             3956  02:05.11  
 25. Uku Rooni                 Orvand          3376  02:06.26  
     Reserv 1                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Erki Lehis                Võru            3445  Ei start
     Jarmo Nikolai             SRD             4203  Ei start
     Karl Samoson                              3921  Ei start
     Priit Kõiv                Võru            3692  Ei start

H18 16,3km 31KP
  1. Kaarel Kallas             Lehola          3340  01:41.37  
  2. Anti Sklave               Orvand          3258  01:42.02  
  3. Urmo Liblik               JOKA            3007  01:42.54  
  4. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  01:45.27  
  5. Siim Kadak                Lehola          3076  01:47.31  
  6. Tõnis Erm                 TAOK            3209  01:51.04  
  7. Mihkel Puusepp            Võru            3396  01:55.06  
  8. Taivo Timmusk             HOK             3145  01:57.03  
  9. Erkki Liiv                Tammed          3323  02:01.31  
 10. Mait Vaiksaar             Lehola          3408  02:17.11  
 11. Tanel Bauman              Rakv            3637  02:19.49  
 12. Tõnis Juursalu            HOK             3142  02:35.10  
 13. Arvo Ambel                LUS             3737  02:37.23  
 14. Erik Prank                Kape            3505  03:02.33  
     Reserv 1                                        Ei start

H20 19,5km 36KP
  1. Martti-Jaan Miljan        TAOK            3072  01:49.16  
  2. Tarmo Siimsaare           Võru            3116  01:49.40  
  3. Tarvo Klaasimäe           Rakv            3641  01:59.53  
  4. Kristjan Gans             TAOK            3759  02:06.42  
  5. Tauno Murakas             Rakv            3328  02:08.12  
  6. Vahur Vaiksaar            Lehola          3407  02:13.11  
  7. Kristjan Karabelnik       Heer            3233  02:19.50  
  8. Janar Kenk                Võru            3447  02:41.23  
  9. Taavi Tamkivi             TAOK            3828  03:05.19  
     Risto Gurjev              LUS             2881  Tühist.
     Reserv 1                                        Ei start

H21 25,7km 42KP Etapiajad
  1. Alar Abram                Rakv            556   02:20.22  
  2. Tarvo Avaste              Võru            480   02:22.30  
  3. Armo Hiie                 Ilves           660   02:25.56  
  4. Alari Kannel              MARU            322   02:31.31  
  5. Mati Tiit                 Ilves           1326  02:40.20  
  6. Neeme Loorits             Kape            1102  02:43.49  
  7. Karli Lambot              Orion           779   02:53.44  
  8. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  03:06.51  
  9. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  03:23.35  
 10. Sergei Shirokov           SRD             1019  03:25.33  
 11. Mihkel Reimaa             Heer            3020  03:40.34  
     Heiti Hallikma            Võru            1267  Katk.
     Mart Ostra                MARU            642   Katk.
     Raivo Erik                MARU            1516  Katk.
     Inno Ling                 Lehola          179   Katk.
     Tõnu Lauter               Piirivalve      3822  Katk.
     Timo Suppi                Orion           2836  Katk.
     Tanel Kannel              MARU            1748  Katk.
     Vallo Vaher               JOKA            2684  Katk.
     Reserv 2                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Taivo Daub                Ilves           3709  Ei start
     Andre Nõmm                Orion           559   Ei start
     Priit Pääslane            Ilves           738   Ei start
     Erkki Aadli               Tammed          1122  Ei start
     Andrei Nikitin            SRD             505   Ei start
     Andreas Kraas             Tammed          2510  Ei start

H35 19,5km 36KP
  1. Urmas Sulaoja             Jõhvik          2401  02:12.58  
  2. Tarmo Maasing             Rakv            4151  02:13.44  
  3. Toomas Mast               HOK             79    02:14.00  
  4. Raivo Pellja              JOKA            108   02:15.18  
  5. Jaan Kallisma             HOK             720   02:19.29  
  6. Tõnis Haldna              Rae             487   02:26.13  
  7. Margus Sarap              Ilves           3894  02:49.11  
  8. Lauri Leppik              TAOK            4194  03:02.40  
     Reserv 1                                        Ei start

H40 17,5km 33KP
  1. Jaanus Reha               Koop            1275  01:46.25  
  2. Aare Kuuseoks             Rakv            3632  02:01.02  
  3. Kalle Ojasoo              Kobras          498   02:02.17  
  4. Andres Talver             LUS             133   02:03.45  
  5. Maido Kaljur              Orvand          2201  02:07.25  
  6. Ando Post                 Koop            169   02:09.01  
  7. Rein Rooni                Orvand          240   02:09.06  
     Tauno Piirikivi           Rae             215   02:09.06  
  9. Mati Preitof              MARU            2260  02:10.19  
 10. Andres Minn               JOKA            355   02:11.28  
 11. Kaljo Julge               Kape            1310  02:12.43  
 12. Jaak Rohtsalu             Rakv            2231  02:13.59  
 13. Peep Eomõis               TAOK            624   02:25.46  
 14. Enno Aljas                Kose            3616  02:51.17  
     Tauno Kure                Kape            728   Tühist.
     Reserv 1                                        Ei start
     Tiit Tali                 Ilves           303   Ei start

H45 16,3km 31KP
  1. Kulno Voolaid             Rakv            354   01:48.30  
  2. Andres Käär               TAOK            721   01:54.16  
  3. Kalle Luuk                LUS             287   01:58.32  
  4. Tõnu Taal                 JOKA            224   01:59.37  
  5. Arne Sammel               Lehola          1126  02:00.50  
  6. Tiit Kerves               HOK             109   02:03.58  
  7. Paul Aug                  Orvand          835   02:11.42  
  8. Jüri Rokko                                1240  02:12.41  
  9. Rein Kriks                Rakv            1823  02:13.37  
 10. Karl Teearu               Otepää          2986  02:15.56  
 11. Udo Lüüs                  Ilves           128   02:16.07  
 12. Kalev Kukk                TAOK            266   02:27.18  
 13. Sulev Tuude               West            4197  02:27.41  
 14. Mati Pilt                 Jõulu           932   02:29.37  
 15. Kalev Hunt                West            562   02:55.17  
     Ago Mõttus                Lehola          87    Katk.
     Ago Samoson                               3923  Ei start

H50 14,4km 27KP
  1. Jüri Leesmäe              West            843   01:29.06  
  2. Madis Oras                Ilves           143   01:37.58  
  3. Avo Veermäe               Ilves           141   01:38.44  
  4. Arvo Kivikas              Ilves           247   01:39.36  
  5. Rein Unt                  TON             320   01:39.51  
  6. Rafael Gordon             West            239   01:40.56  
  7. Mati Kallemets            Okas            972   01:44.57  
  8. Ülo Vainura               Tammed          188   01:45.12  
  9. Koit Paasma               Lehola          83    01:46.30  
 10. Rein Hanstein             Okas            3277  01:47.22  
 11. Toivo Saue                HOK             949   01:52.16  
 12. Rein Prank                Kape            708   01:59.59  
 13. Kalle Nelk                Orion           1971  02:01.40  
 14. Peep Koppel               Koop            456   02:03.21  
 15. Uuno Vallner              Orion           419   02:08.35  
 16. Tonu Soosõrv              Orion           97    02:11.49  
 17. Jüri Tarmak               TON             3000  02:39.52  
 18. Agu Koppa                                 425   02:53.47  
 19. Heldur Väljamäe           Orvand          836   03:09.00  
     Reserv 1                                        Ei start

H55 11,9km 23KP
  1. Mati Poom                 TON             3     01:26.09  
  2. Avo Kõrvas                Koop            126   01:26.32  
  3. Elmo Pärna                Lehola          84    01:30.12  
  4. Mati Tõnus                Orion           167   01:33.01  
  5. Jaan Ollino               JOKA            302   01:33.52  
  6. Ants Tamm                                 284   01:35.18  
  7. Mart Kainel               Ilves           161   01:35.32  
  8. Kalju Tilk                Orion           104   01:38.40  
  9. Raimo Mäkelä              Orion           3765  01:39.56  
 10. Georg Sooberg             Võru            462   01:40.37  
 11. Valter Ploom                              3746  01:48.58  
 12. Enn Aedna                 TON             2505  01:49.43  
 13. Ants Lindre               Orvand          840   01:52.07  
 14. Riho Kilp                 Tammed          189   02:04.24  
 15. Tiit Koppel               Orion           455   02:06.33  
     Tõnu Savi                 LUS             400   Ei start

H60 10,7km 21KP
  1. Rein Küttim               Orion           306   01:26.21  
  2. Bengt Bucht               Orion           9401  01:31.28  
  3. Rein Indlo                Orion           3282  01:33.15  
  4. Endel Remmet              Ilves           706   01:33.30  
  5. Arvo Orupõld              Rakv            53    01:34.37  
  6. Jaan Orav                 TON             305   01:40.38  
  7. Heino Peeterson           West            435   01:41.14  
  8. Harry Heinrichsen         Jõhvik          965   01:42.58  
  9. Ülo Kovin                 Saue            291   01:43.45  
 10. Ilmar Kask                Ilves           713   01:45.55  
 11. Heino Heinloo             Tammed          165   01:48.25  
 12. Edgar Tammik              Orion           101   01:58.24  
 13. Karl Valgepea             West            125   02:10.31  
 14. Feliks Kipper             Orion           913   02:17.01  
 15. Henno Adrat               TON             2693  02:19.43  
 16. Helmut Karin              Tammed          191   02:27.36  
 17. Valju Tali                KEKRSK          2855  02:56.25  

Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Võistlus 2000" poolt
© TAK-SOFT 1992-2000





Copyright © by WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187 All Right Reserved.

Published on: 2005-10-04 (3187 reads)

[ Go Back ]




WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.033 Seconds