Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  34. Jüriöö jooks
Raeküla 24.-25.04.1993

Korraldaja: Pärnumaa OK West
Rajameister: Lembi Nõmm
Peakorraldaja: Toomas Padjus
Sekretär: Värdi Soomann


RADA:	I	vahetus	8.5 - 8.6 km	12	kp.			
	II	vahetus	5.4 - 5.5 km	8	kp.			
	III	vahetus	8.5 - 8.6 km	12	kp.			
	IV	vahetus	5.4 - 5.5 km	8	kp.			
	V	vahetus	8.5 - 8.6 km	12	kp.			
		Kokku:	36.3 km 	52	kp.			
								
	Võistk.	 Võistkonna				Etappide		üld	
Koht	nr.	nimetus	Aeg	Võistleja		ajad		kohad	aeg		koht

1	73	OK ILVES I	
		04:25:01	Tiit Tali		00:57:51	5	00:57:51	5
				Riina Kivikas		00:51:28	11	01:49:19	8
				Arno Ruusalepp		00:53:30	1	02:42:49	1
				Triin Vask		00:46:30	1	03:29:19	1
				Armo Hiie		00:55:42	4	04:25:01	1

2	1	OK PEKO I	
		04:38:21	Ormar Lutsberg		00:51:34	3	00:51:34	3
				Epp Käpa		00:50:48	8	01:42:22	5
				Randy Korb		01:11:04	16	02:53:26	5
				Ruth Vaher		00:49:29	3	03:42:55	2
				Raul Kudre		00:55:26	3	04:38:21	2

3	47	VÕRU K	
		04:57:52	Leho Haldna		01:00:01	16	01:00:01	16
				Ülle Raudsepp		00:55:32	17	01:55:33	13
				Tõnis Haldna		01:12:08	20	03:07:41	10
				Erika Joonas		00:55:13	5	04:02:54	7
				Urmas Kannumäe		00:54:58	2	04:57:52	3

4	64	KOOPERAATOR I	
		05:04:04	Jaanus Reha		01:03:53	27	01:03:53	27
				Reet Kusov		00:52:30	12	01:56:23	14
				Raul Gescheimer		00:59:10	2	02:55:33	7
				Ruta Ottesson		00:48:32	2	03:44:05	3
				Vallo Varjo		01:19:59	31	05:04:04	4

5	9	OK KOBRAS II	
		05:12:35	Roland Truus		00:56:43	4	00:56:43	4
		(1. noored)	Lilian Värton		00:45:14	3	01:41:57	2
				Madis Lina		01:11:16	18	02:53:13	2
				Kaidi Oone		00:57:31	10	03:50:44	4
				Margus Plakso		01:21:51	35	05:12:35	5

6	13	OK KOBRAS I	
		05:16:33	Rain Piiri		00:49:46	1	00:49:46	1
				Saima Värton		00:48:18	4	01:38:04	1
				Kalle Ojasoo		01:15:20	21	02:53:24	4
				Maret Vaher		01:03:52	23	03:57:16	6
				Raivo Erik		01:19:17	29	05:16:33	6
								
7	2	OK PEKO II	
		05:16:39	Rein Zaitsev		01:00:00	15	01:00:00	15
				Ingrit Kala		00:55:24	16	01:55:24	12
				Elmet Hindrikson	01:04:56	7	03:00:20	9
				Ave Saal		01:03:07	20	04:03:27	8
				Jüri Pärnik		01:13:12	25	05:16:39	7

8	31	RAKVERE OK I	
		05:16:49	Jaan Olvet		00:59:10	9	00:59:10	9
				Lea Uueni		01:06:52	40	02:06:02	18
				Erki Kriks		01:08:23	10	03:14:25	11
				Riju Johanson		01:07:29	31	04:21:54	13
				Kuno Rooba		00:54:55	1	05:16:49	8

9	48	OK VÕRU I	
		05:17:26	Toomas Huik		00:58:35	7	00:58:35	7
				Agnes Saarepuu		00:43:46	2	01:42:21	4
				Indrek Kuusk		01:10:56	15	02:53:17	3
				Rahel Hütt		00:57:47	12	03:51:04	5
				Aare Huik		01:26:22	41	05:17:26	9

10	57	TTÜ 	
		05:33:24	Danilo Piht		01:05:21	34	01:05:21	34
				Viiu Rebane		01:01:24	25	02:06:45	21
				Mait Tõnisson		01:18:28	24	03:25:13	18
				Tatjana Linjova		00:55:37	7	04:20:50	11
				Mart Ostra		01:12:34	23	05:33:24	10

11	3	TTÜ SK	
		05:33:30	Igor Balasov		01:11:20	42	01:11:20	42
				Niina Karnit		01:02:46	28	02:14:06	32
				Roman Sved		01:15:23	22	03:29:29	24
				Ella Sved		00:59:01	14	04:28:30	20
				Dmitri Sved		01:05:00	10	05:33:30	11

12	16	SK MÕEDAKU	
		05:34:56	Elmar Vaher		00:59:41	13	00:59:41	13
		(2. noored)	Marje Oks		00:42:29	1	01:42:10	0
				Jaak Janno		01:44:32	43	03:26:42	19
				Heleri Vaik		00:57:24	9	04:24:06	16
				Raivo Oks		01:10:50	20	05:34:56	12

13	72	OK ILVES II	
		05:40:17	Eero Kivikas		01:00:35	20	01:00:35	20
				Kaari Kivikas		00:48:37	5	01:49:12	7
				Alari Kannel		01:04:52	6	02:54:04	6
				Ira Saar		01:38:04	53	04:32:08	24
				Raivo Rõõm		01:08:09	14	05:40:17	13

14	49	OK VõRÜ II	
		05:44:26	Ander Ojandu		00:59:11	10	00:59:11	10
		(3. noored)	Mirja Ots		00:58:32	19	01:57:43	16
				Alo Ansmann		01:29:03	37	03:26:46	20
				Lilian Jõesaar		00:57:17	8	04:24:03	15
				Toomas Prangli		01:20:23	33	05:44:26	14

15	52	OK L-US I	
		05:44:56	Tõnu Savi		01:12:24	44	01:12:24	44
				Imbi Savi		00:58:35	21	02:10:59	28
				Kalle Luuk		01:05:16	8	03:16:15	16
				Mare Ojaste		01:08:38	35	04:24:53	17
				Harry Veide		01:20:03	32	05:44:56	15
								
16	67	TÜ (OK KAPE)	
		05:45:23	Aleksei Väisinen	00:57:52	6	00:57:52	6
				Katrin Õunap		00:59:23	23	01:57:15	15
				Ilmar Kink		01:18:53	26	03:16:08	14
				Margit Limak		01:05:44	26	04:21:52	12
				Tõnu Pani		01:23:31	37	05:45:23	16

17	40	TON-1	
		05:45:31	Mati Poom		01:15:49	48	01:15:49	48
				Ave Jõgisu		00:56:38	18	02:12:27	29
				Andres Käär		01:03:41	5	03:16:08	15
				Urve Kain		01:02:47	19	04:18:55	10
				Väino Salusaar		01:26:36	42	05:45:31	17

18	45	FIL	
		05:45:41	Lauri Beilmann		01:04:00	28	01:04:00	28
				Edit Epner		01:09:13	42	02:13:13	30
				Arli Mändmets		01:15:53	23	03:29:06	21
				Kadri-Ann Rommot	01:07:37	33	04:36:43	25
				Sander Annus		01:08:58	16	05:45:41	18

19	19	OK JÕHVIKAS I	
		05:49:26	Jüri Laur		01:04:07	30	01:04:07	30
				Õrne Suur		00:54:24	13	01:58:31	17
				Urmas Jool		01:31:00	38	03:29:31	25
				Kadre Maalma		00:57:59	13	04:27:30	19
				Urmas Sulaoja		01:21:56	36	05:49:26	19

20	25	OK LEHOLA II	
		05:54:19	Urmas Müür		01:04:05	29	01:04:05	29
		(1. veteranid)	Malle Järve		01:15:37	54	02:19:42	38
				Koit Paasma		01:09:29	12	03:29:11	22
				Sirje Ilver		01:00:29	15	04:29:40	23
				Ago Mõttus		01:24:39	38	05:54:19	20

21	60	OK M.A.R.U.	
		05:56:47	Arbo Rae		00:59:25	12	00:59:25	12
				Vaike Jakobson		01:21:22	61	02:20:47	42
				Urmas Laev		01:22:16	30	03:43:03	31
				Katrin Arendi		01:06:24	28	04:49:27	27
				Raivo Reiman		01:07:20	13	05:56:47	21

22	5	HOK I	
		05:57:51	Jaan Kallisma		00:59:45	14	00:59:45	14
				Ene Leht		01:09:50	44	02:09:35	25
				Kalju Tammeveski	01:06:07	9	03:15:42	13
				Anu Saue		01:38:22	54	04:54:04	32
				Toomas Mast		01:03:47	8	05:57:51	22

23	70	OK ILVES III	
		05:58:23	Udo Lüüs		01:08:44	38	01:08:44	38
				Piret Kaasik		00:58:32	20	02:07:16	24
				Lembit Nöps		01:10:37	14	03:17:53	17
				Vaike Toman		01:04:14	24	04:22:07	14
				Rainel Rammul		01:36:16	49	05:58:23	23

24	59	A/S SALU	
		05:59:09	Endel Alloja		01:15:19	47	01:15:19	47
		(2. veteranid)	Marika Pilt		01:03:28	31	02:18:47	37
				Hannes Maate		01:20:51	28	03:39:38	29
				Ilmi Nael		01:13:21	42	04:52:59	28
				Mati Pilt		01:06:10	12	05:59:09	24
								
25	39	TANNER		
		05:59:30	Peeter Salmu		01:03:27	24	01:03:27	24
				Monika Trasanov		01:16:40	56	02:20:07	39
				Vello Post		01:11:25	19	03:31:32	27
				Viktoria Trasanov	00:57:45	11	04:29:17	21
				Margus Varres		01:30:13	44	05:59:30	25

26	24	OK LEHOLA I	
		06:02:52	Alar Viitmaa		00:51:31	2	00:51:31	2
				Ülle Kadak		00:58:50	22	01:50:21	9
				Renee Mõttus		01:09:19	11	02:59:40	8
				Helle Aunap		01:29:46	48	04:29:26	22
				Hannes Kraav		01:33:26	47	06:02:52	26

27	51	SK ESTO I	
		06:14:56	Margus Marrandi		01:11:01	39	01:11:01	39
				Siiri Poopuu		00:55:12	14	02:06:13	19
				Kalmer Keevend		01:24:44	31	03:30:57	26
				Katrin Aun		01:16:18	43	04:47:15	26
				Priit Evardi		01:27:41	43	06:14:56	27

28	44	RAASIKU VALD	
		06:16:26	Raivo Trees		01:03:17	23	01:03:17	23
				Ruth Tammiku		01:06:30	38	02:09:47	26
				Ain Ostra		01:37:39	40	03:47:26	32
				Kaja Salumäe		01:07:29	32	04:54:55	33
				Guido Trees		01:21:31	34	06:16:26	28

29	27	OK ORVAND I	
		06:16:47	Paul Aug		01:45:56	61	01:45:56	61
				Eha Tolm		01:11:12	47	02:57:08	59
				Rein Rooni		01:11:04	17	04:08:12	38
				Pirko Peterson		01:04:59	25	05:13:11	39
				Maido Kaljur		01:03:36	7	06:16:47	29

30	62	OK WEST 1	
		06:18:06	Olavi Loo		01:03:14	22	01:03:14	22
				Margit Mäesalu		01:03:25	30	02:06:39	20
				Leho Okas		01:40:54	41	03:47:33	33
				Anne-Ly Viikmaa		01:05:45	27	04:53:18	30
				Vallo Vaher		01:24:48	39	06:18:06	30

31	22	LÄÄNE-VIRU MAAKOND	
		06:18:46	Margus Venelaine	00:59:12	11	00:59:12	11
				Aino Vaher		00:49:57	6	01:49:09	6
				Koit Tõnisson		01:25:27	33	03:14:36	12
				Veste Valk		01:03:49	22	04:18:25	9
				Leo Kütt		02:00:21	53	06:18:46	31

32	6	HOK II	
		06:23:02	Tiit Kerves		01:00:41	21	01:00:41	21
				Alne Lepna		01:13:30	51	02:14:11	34
				Raivo Leht		01:54:19	53	04:08:30	39
				Helen Mast		01:10:05	37	05:18:35	40
				Indrek Reitalu		01:04:27	9	06:23:02	32

33	26	A/S VALGA AUTOBAAS	
		06:24:39	Einu Huik		01:24:31	50	01:24:31	50
				Pille Illak		01:04:14	33	02:28:45	47
				Remo Anton		01:00:41	3	03:29:26	23
				Ulvi Sepp		01:23:42	47	04:53:08	29
				Janne Sild		01:31:31	46	06:24:39	33
								
34	56	SUUSAKLUBI JÕULU	
		06:36:55	Viktor Ormisson		01:03:52	26	01:03:52	26
				Merike Tohv		01:16:30	55	02:20:22	41
				Jaan Arumäe		01:28:48	35	03:49:10	34
				Imbi Arumäe		01:22:50	46	05:12:00	36
				Ülo Liblik		01:24:55	40	06:36:55	34

35	17	OK OKAS I	
		06:36:58	Tarvi Viik		01:04:12	31	01:04:12	31
				Marika Meister		01:02:57	29	02:07:09	23
				Raimo Porri		01:45:20	45	03:52:29	35
				Ellen Lembra		01:01:10	16	04:53:39	31
				Mati Kallemets		01:43:19	52	06:36:58	35

36	18	OK OKAS II	
		06:43:21	Ain Birk		01:11:11	40	01:11:11	40
				Mare Kitsnik		01:31:28	64	02:42:39	50
				Peeter Viik		01:18:40	25	04:01:19	36
				Helle Rennu		01:11:30	41	05:12:49	38
				Märt Viik		01:30:32	45	06:43:21	36

37	11	OK KOBRAS IV	
		06:45:20	Canter Värton		01:39:10	56	01:39:10	56
		(4. noored)	Monika Järveoja		01:09:36	43	02:48:46	54
				Silver Eensaar		01:43:44	42	04:32:30	52
				Annika Albert		01:01:19	17	05:33:49	44
				Aigar Kottise		01:11:31	22	06:45:20	37

38	28	OK ORVAND II	
		06:45:28	Toomas Peärnberg	01:00:16	17	01:00:16	17
				Mari Pedajas		01:21:40	62	02:21:56	44
				Tõnu Aguraiuja		01:47:01	47	04:08:57	40
				Merike Niinsalu		01:21:19	45	05:30:16	43
				Asser Trelin		01:15:12	27	06:45:28	38

39	20	OK JÕHVIKAS II	
		06:45:49	Arne Kolk		01:25:30	51	01:25:30	5j
		(3. veteranid)	Aime Mõik		01:04:09	32	02:29:39	48
				Harry Heinrichsen	01:55:27	54	04:25:06	49
				Aili Reidla		01:10:57	40	05:36:03	43
				Väino Aul		01:09:46	19	06:45:49	39

40	35	ORION VETERAN	
		06:46:06	Gevy Sooberg		01:38:50	54	01:38:50	54
		(4. veteranid)	Koidula Kannel		01:14:38	52	02:53:28	56
				Rein Küttim		01:25:15	32	04:18:43	48
				Liina Raudla		01:07:59	34	05:26:42	41
				Tõnu Kannel		01:19:24	30	06:46:06	40

41	74	KIL-N.AS HALLOP	
		06:47:00	Priit Karon		01:03:46	25	01:03:46	25
				Imbi Alberg		01:17:48	59	02:21:34	43
				Erkki Pruul		01:46:32	46	04:08:06	37
				Marge Käsper		01:03:39	21	05:11:45	35
				Raino Liblik		01:35:15	48	06:47:00	41

42	65	KOOPERAATOR II	
		06:47:34	Margus Pulver		01:12:50	46	01:12:50	46
				Maimu Kusov		01:17:26	58	02:30:16	49
				Avo Kõrvas		01:47:52	48	04:18:08	45
				Maria Mazina		01:10:47	39	05:28:55	42
				Villu Reha		01:18:39	28	06:47:34	42
								
43	8	OK KOBRAS VI	
		06:51:41	Üllar Roostoja		01:39:03	55	01:39:03	55
				Vilve Liiskmann		01:16:40	57	02:55:43	57
				Tõnu Sikkal		01:21:22	29	04:17:05	44
				Aili Laanjõe		00:55:23	6	05:12:28	37
				Jaan Kallavus		01:39:13	50	06:51:41	43

44	50	SK ESTO II	
		06:57:10	Margus Pirksaar		00:59:03	8	00:59:03	8
				Pille Kurg		01:21:05	60	02:20:08	40
				Kalev Metsis		01:19:38	27	03:39:46	30
				Karin Ruugla		01:16:41	44	04:56:27	34
				August Albert		02:00:43	54	06:57:10	44

45	34	RAKVERE OK IV	
		07:02:15	Kulno Voolaid		01:12:19	43	01:12:19	43
				Maire Limberg		01:01:51	26	02:14:10	33
				Riho Olvet		02:16:04	62	04:30:14	51
				Eha Kriks		01:30:44	49	06:00:58	50
				Rein Kriks		01:01:17	6	07:02:15	45

46	37	SAKU OK	
		07:02:29	Kalev Ruberg		01:08:27	36	01:08:27	36
				Riina Pärg		01:06:15	37	02:14:42	36
				Toomas Koppel		01:56:00	55	04:10:42	42
				Elle Penart		01:51:35	59	06:02:17	52
				Aadu Pannal		01:00:12	5	07:02:29	46

47	33	RAKVERE OK III	
		07:06:59	Taavi Veermets		01:12:35	45	01:12:35	45
				Meeli Hüüs		01:13:08	50	02:25:43	45
				Tõnis Kruusmaa		01:44:50	44	04:10:33	41
				Kaili Roonet		01:50:26	58	06:00:59	51
				Kaido Maasen		01:06:00	11	07:06:59	47

48	41	TON-2	
		07:10:11	Sven Rea		01:00:24	18	01:00:24	18
				Liina Jõgisu		01:06:33	39	02:06:57	22
				Ivo Linask		02:11:35	60	04:18:32	47
				Ave Poom		01:42:02	56	06:00:34	49
				Jüri Rokko		01:09:37	18	07:10:11	48

49	54	OK ORION II	
		07:11:12	Kalju Tilk		01:04:16	32	01:04:16	32
		(5. veteranid)	Helle Lippmaa		01:10:00	45	02:14:16	35
				Mati Tõnus		02:13:41	61	04:27:57	50
				Helgi Tomson		01:35:05	51	06:03:02	53
				Valdo Jaanik		01:08:10	15	07:11:12	49

50	53	OK LUS II	
		07:12:11	Oskar Viirmann		01:08:30	37	01:08:30	37
				Maie Viirmann		01:05:01	34	02:13:31	31
				Tõnu Kuusik		02:04:53	58	04:18:24	46
				Aari Talver		01:44:46	57	06:03:10	54
				Arvo Soosalu		01:09:01	17	07:12:11	50

51	7	HIIUMAA SK	
		07:15:28	Tanel Esta		01:33:48	53	01:33:48	53
		(5. noored)	Helika Villmäe		01:26:39	63	03:00:27	60
				Mati Mägi		01:57:36	56	04:58:03	57
				Merike Vanjuk		01:06:24	29	06:04:27	55
				Eero Saue		01:11:01	21	07:15:28	51
								
52	42	TA "0" KLUBI I	
		07:27:18	Uku-Meelis Retel	01:40:07	57	01:40:07	57
				Mari Roots		01:05:52	36	02:45:59	51
				Kalev Kukk		01:50:52	50	04:36:51	53
				Marika Kirsspuu		01:10:24	38	05:47:15	47
				Rein Kask		01:40:03	51	07:27:18	52

53	43	TA "0" KLUBI II	
		07:34:40	Tiit Riismaa		01:58:34	62	01:58:34	62
				Monika Oit		01:47:20	68	03:45:54	65
				Sulev Kuiv		01:28:56	36	05:14:50	61
				Helve Siska		01:06:55	30	06:21:45	58
				Andres Palk		01:12:55	24	07:34:40	53

54	69	EISTI SUUSALIIT	
		07:34:46	Mati Kalvik		02:07:04	65	02:07:04	65
				Tiia Vende		01:10:26	46	03:17:30	62
				Raivo Epner		01:54:18	52	05:11:48	60
				Ülle Viinapuu		01:09:02	36	06:20:50	57
				Mehis Kard		01:13:56	26	07:34:46	54

( 55 )	12	OK KOBRAS V	
		(04:27:13)	0lle Kärner		01:04:30	33	01:04:30	33
		noored		Kristi Luigelaht	00:50:48	9	01:55:18	11
				Kaspar Must		01:37:25	39	03:32:43	28
				Mirja Randoja		00:54:30	4	04:27:13	18
				Lauri Lellep		katkestas			

( 56 )	10	OK KOBRAS III	
		(05:43:20)	Nikolai Järveoja	01:41:33	58	01:41:33	58
				Merje Saarniit		01:07:12	41	02:48:45	53
				Mikk Ristna		01:52:29	51	04:41:14	54
				Kairi Puusepp		01:02:06	18	05:43:20	46
				Airet Kolk		katkestas			

( 57 )	14	DÜNAMO SUUSAKOOL	
		(05:51:42)	Dag Ainsoo		01:45:47	60	01:45:47	60
		noored		Karin Koppel		01:14:44	53	03:00:31	61
				Risto Kiilberg		01:10:12	13	04:10:43	43
				Külli Tiits		01:40:59	55	05:51:42	48
				Taavi Ahven		katkestas			

( 58 )	29	OK ORVAND III	
		(06:18:03)	Tiit 0lju		01:43:57	59	01:43:57	59
				Tiina Talisoo		01:02:27	27	02:46:24	52
				Tõnu Teder		01:58:53	57	04:45:17	55
				Sirkka Lasner		01:32:46	50	06:18:03	56
				Valter Nõmmik		ei startinud			

( 59 )	21	VIRU ELEKTRIVÕRGUD	
		(06:42:59)	Aleksei Spiridonov	02:07:02	63	02:07:02	63
				Daisy Kroon		01:11:53	49	03:18:55	64
				Enn Kukk		01:48:28	49	05:07:23	59
				Leili Rooden		01:35:36	52	06:42:59	59
				Oleg Podolski		ei startinud			

( 60 )	58	TRIMMAL	
		(04:56:40)	Peep Koppel		01:33:24	52	01:33:24	52
				Kaja Veevers		00:55:15	15	02:28:39	46
				Tiit Koppel		02:28:01	65	04:56:40	56
				Maimu Sild		ei startinud			
				Peeter Pappel				
								
( 61 )	55	OK ORION III	
		(05:06:04)	Kalle Nelk		01:11:14	41	01:11:14	41
		veteranid	Eha Arb			01:45:39	67	02:56:53	58
				Tõnu Soosõrv		02:09:11	59	05:06:04	58
				Aili Tammela		katkestas			
				Uuno Vallner				

( 62 )	23	SAAREMAA EPT-l.KK	
		(05:42:57)	Guido Kask		02:07:03	64	02:07:03	64
				Kristina Paju		01:11:27	48	03:18:30	63
				Urmas Vevers		02:24:27	64	05:42:57	62
				Kristi Trei		ei startinud			
				Karl Kolk				

( 63 )	36	SRD	
		(05:48:06)	Sergei Sved		01:18:26	49	01:18:26	49
				Ludmila Nikolajevska	01:31:32	65	02:49:58	55
				Andrei Kondrasov	02:58:08	66	05:48:06	63
				Ludmila Sved		ei startinud			
				Aleksandr Stepanov				

( 64 )	30	OK ORVAND IV	
		(06:18:18)	Heldur Väljamäe		02:19:56	66	02:19:56	66
				Aivi Kaljur		01:40:22	66	04:00:18	66
				Ants Lindre		02:18:00	63	06:18:18	64
				Viire Reose		ei startinud			
				Urmas Tammemäe				

( 65 )	71	OK ILVES IV	
		(01:51:46)	Raul Reiman		01:00:31	19	01:00:31	19
				ülle Põldoja		00:51:15	10	01:51:46	10
				Jaan Muuli		ei startinud			
				Merike Põldoja				
				Toomas Tiivel				

	32	RAKVERE OK II	
				Ants Turban		01:05:46	35	01:05:46	35
				Anu Are			01:05:02	35	02:10:48	27
				Aare Limberg		tühistatud			
				Mari Turban				
				Enn Kuusik				

	4	OK PEKO III		
				Rein Toomas		tühistatud			
				Kersti Kärner				
				Martti Parve				
				Laine Saal				
				Vello Solna				

	15	DÜNAMO SUUSAKOOL-1		
				Heiti Hallikma		tühistatud			
				Meeli Kerem				
				Priit Överus				
				Anu Järv				
				Priit Sarv				
					





Autoriõigus © Orienteerumisklubi West Kõik õigused on reserveeritud.

Publitseeritud : 2013-08-07 (1518 loetud)

[ Tagasi ]




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.033 Sekund