Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  


42. Jüriööjooks

Tõstamaa 21.04.2001

Korraldaja: OK West
Rajameister: Lembi Nõmm

1. 7,3 km 14KP
2. 4,4 km 9KP
3. 7,3 km 14KP
4. 4,4 km 9KP
5. 7,3 km 17KP



   #  NR  Võistkond(Klubi)                       Tulemus    Jun/Vet

  1.   1  Ilves I(Ilves)                          03:37.02
          Arno Ruusalepp                     00:51.20( 34)
          Elo Saue                32.30[  1] 01:23.50(  2)
          Mati Tiit               46.56[  3] 02:10.46(  1)
          Kristi Vassil           38.09[  3] 02:48.55(  3)
          Armo Hiie               48.07[  2] 03:37.02(  1)

  2.   4  SK Saue Tammed 1(Tammed)                03:37.04             
          Mati Korrol                        00:51.15( 33)
          Viivi-Anne Soots        34.49[  2] 01:26.04(  3)
          Andreas Kraas           45.00[  1] 02:11.04(  2)
          Kirti Rebane            34.01[  2] 02:45.05(  1)
          Erkki Aadli             51.59[  3] 03:37.04(  2)

  3.   3  OK Põlva Kobras 1(Kobras)               03:43.30             
          Silver Eensaar                     00:44.44(  4)
          Ruth Vaher              38.24[  3] 01:23.08(  1)
          Arti Albert             49.52[  4] 02:13.00(  3)
          Maret Vaher             33.53[  1] 02:46.53(  2)
          Rain Eensaar            56.37[ 13] 03:43.30(  3)

  4.   6  Rakvere I(Rakv)                       03:52.31             
          Tarvo Klaasimäe                    00:45.32( 11)
          Marje Viirmann          40.49[  5] 01:26.21(  5)
          Kuno Rooba              51.43[ 11] 02:18.04(  4)
          Marje Venelaine         41.27[  6] 02:59.31(  4)
          Alar Abram              53.00[  4] 03:52.31(  4)

  5.   2  Värska Ok Peko I(Peko)                  04:00.19             
          Randy Korb                         00:50.50( 31)
          Epp Käpa                43.51[  9] 01:34.41( 22)
          Raul Kudre              45.04[  2] 02:19.45(  5)
          Ingrit Kala             42.19[  7] 03:02.04(  6)
          Paavo Rõigas            58.15[ 18] 04:00.19(  5)

  6.   8  SRD - I(SRD)                            04:00.32             
          Andrei Nikitin                     00:44.00(  1)
          Siiri Mere              42.11[  7] 01:26.11(  4)
          Sergei Shirokov         53.44[ 18] 02:19.55(  6)
          Ella Shved              53.11[ 30] 03:13.06( 10)
          Dmitri Shved            47.26[  1] 04:00.32(  6)

  7.   5  Ilves II(Ilves)                         04:00.43             
          Riho Taba                          00:46.22( 14)
          Minija Pääslane         42.32[  8] 01:28.54(  6)
          Eero Kivikas            51.03[ 10] 02:19.57(  7)
          Triin Vask              40.45[  4] 03:00.42(  5)
          Priit Pääslane        1:00.01[ 23] 04:00.43(  7)

  8.  52  Rakvere II(Rakv)                        04:06.17             
          Tauno Murakas                      00:47.05( 22)
          Kadri Limberg           45.25[ 15] 01:32.30( 14)
          Jaan Olvet              55.52[ 27] 02:28.22( 18)
          Heleri Valk             44.11[  9] 03:12.33(  8)
          Erki Kriks              53.44[  5] 04:06.17(  8)

  9.  10  OK M.A.R.U.-1(MARU)                     04:12.04             
          Raivo Erik                         00:45.00(  7)
          Edit Epner              49.38[ 34] 01:34.38( 20)
          Kaido Nurja             50.11[  5] 02:24.49( 11)
          Meeli Kerem             53.19[ 32] 03:18.08( 16)
          Alari Kannel            53.56[  6] 04:12.04(  9)

 10.  21  Värska OK Peko II(Peko)                 04:13.35            
          Martti Parve                       00:45.51( 12)
          Signe Parm              56.48[ 44] 01:42.39( 33)
          Jüri Pärnik             50.34[  7] 02:33.13( 23)
          Sirli Parm              46.20[ 14] 03:19.33( 18)
          Rein Zaitsev            54.02[  7] 04:13.35( 10)

 11.  19  Kape 1(Kape)                            04:13.43            
          Neeme Loorits                      00:46.05( 13)
          Tiia Taimistu           48.33[ 29] 01:34.38( 20)
          Meelis Zimmermann       51.02[  9] 02:25.40( 12)
          Jana Kink               49.07[ 19] 03:14.47( 11)
          Lauri Lahtmäe           58.56[ 21] 04:13.43( 11)

 12.  12  OK Põlva Kobras 2(Kobras)               04:13.47            
          Taavi Nurm                         01:01.35( 55)
          Doris Sabre             39.20[  4] 01:40.55( 30)
          Ilo Suurmets            52.20[ 13] 02:33.15( 24)
          Lilian Värton           44.42[ 11] 03:17.57( 15)
          Tarmo Needo             55.50[ 11] 04:13.47( 12)

 13.  17  Lehola II(Lehola)                       04:13.50    Jun
          Kaarel Kallas                      00:51.25( 35)
          Terje Terasmaa          44.58[ 12] 01:36.23( 26)
          Tõnis Vaiksaar          50.21[  6] 02:26.44( 14)
          Piret Klade             51.35[ 27] 03:18.19( 17)
          Siim Kadak              55.31[ 10] 04:13.50( 13)

 14.  31  Ilves III(Ilves)                        04:13.58            
          Aivar Sarap                        00:52.07( 36)
          Kaari Kivikas           44.12[ 10] 01:36.19( 25)
          Tiit Tali               50.37[  8] 02:26.56( 15)
          Mirjam Heinmann         42.52[  8] 03:09.48(  7)
          Martin Veermäe        1:04.10[ 27] 04:13.58( 14)

 15.  24  JOKA I(JOKA)                            04:15.39            
          Urmo Liblik                        00:44.57(  6)
          Helle Trossmann         46.56[ 22] 01:31.53(  7)
          Priit Pirksaar          52.20[ 13] 02:24.13(  9)
          Rita Ojala              57.21[ 38] 03:21.34( 20)
          Vallo Vaher             54.05[  8] 04:15.39( 15)

 16.  15  HOK I(HOK)                              04:17.48            
          Kaarel Barinov                     00:47.45( 27)
          Helen Mast              46.15[ 17] 01:34.00( 18)
          Taivo Timmusk         1:01.18[ 37] 02:35.18( 26)
          Merike Vanjuk           40.48[  5] 03:16.06( 13)
          Toivo Saue            1:01.42[ 24] 04:17.48( 16)

 17.  11  TA OK 1(TAOK)                           04:22.30            
          Martti-Jaan Miljan                 00:45.26( 10)
          Ingrid Van Cruiysen     46.38[ 20] 01:32.04(  9)
          Tõnis Erm               52.34[ 15] 02:24.38( 10)
          Marika Kirsspuu         50.16[ 23] 03:14.54( 12)
          Sulev Kuiv            1:07.36[ 30] 04:22.30( 17)

 18.  38  OK Põlva Kobras 4(Kobras)               04:26.35    Jun
          Alar Assor                         00:54.13( 42)
          Annika Rihma            41.58[  6] 01:36.11( 24)
          Mihkel Järveoja         56.59[ 28] 02:33.10( 22)
          Liis Johanson           44.41[ 10] 03:17.51( 14)
          Sander Vaher          1:08.44[ 32] 04:26.35( 18)

 19.  14  OK M.A.R.U.-2(MARU)                     04:32.09            
          Tanel Kannel                       00:46.36( 16)
          Karin Koppel          1:06.06[ 53] 01:52.42( 43)
          Raivo Reiman            52.49[ 16] 02:45.31( 31)
          Rutti Räbovoitra        49.33[ 22] 03:35.04( 23)
          Raul Reiman             57.05[ 14] 04:32.09( 19)

 20.   9  OK Võru 1(Võru)                         04:32.21            
          Heiti Hallikma                     00:45.16(  8)
          Anni Raudsepp           48.34[ 30] 01:33.50( 17)
          Toomas Piirmann         53.32[ 17] 02:27.22( 17)
          Erika Joonas          1:05.20[ 45] 03:32.42( 21)
          Tanel Taal              59.39[ 22] 04:32.21( 20)

 21.  32  Orvand 1(Orvand)                        04:32.32    Vet
          Maido Kaljur                       00:47.48( 28)
          Eha Tolm                44.22[ 11] 01:32.10( 12)
          Rein Rooni              54.56[ 24] 02:27.06( 16)
          Ene Sulg              1:09.36[ 50] 03:36.42( 26)
          Tenno Alamaa            55.50[ 11] 04:32.32( 21)

 22.  29  OK Põlva Kobras 3(Kobras)               04:32.36    Vet
          Kalle Ojasoo                       00:46.47( 19)
          Saima Värton            45.21[ 13] 01:32.08( 11)
          Nikolai Järveoja        59.51[ 34] 02:31.59( 21)
          Reet Johanson           49.14[ 20] 03:21.13( 19)
          Tõnu Nurm             1:11.23[ 34] 04:32.36( 22)

 23.  27  OK M.A.R.U.-3(MARU)                     04:33.08            
          Arbo Rae                           00:44.54(  5)
          Kadri Nelk              47.39[ 27] 01:32.33( 15)
          Vermo Siim              53.48[ 19] 02:26.21( 13)
          Lembe Reiman          1:11.42[ 53] 03:38.03( 28)
          Mart Ostra              55.05[  9] 04:33.08( 23)

 24.  28  Team 2003(Team2003)                     04:33.11    Jun
          Erkki Liiv                         00:54.17( 43)
          Tais Leontenko          46.53[ 21] 01:41.10( 32)
          Lauri Malsroos        1:02.12[ 40] 02:43.22( 29)
          Anita Karnit            52.01[ 28] 03:35.23( 24)
          Peeter Pihl             57.48[ 16] 04:33.11( 24)

 25.  44  OK Põlva Kobras 5(Kobras)               04:33.13    Jun
          Olavi Ottas                        00:46.45( 18)
          Varvara Guljajeva       46.27[ 19] 01:33.12( 16)
          Kaarel Kure           1:12.23[ 49] 02:45.35( 32)
          Mairit Trei             49.28[ 21] 03:35.03( 22)
          Taaniel Tigas           58.10[ 17] 04:33.13( 25)

 26.  34  LUS 2(LUS)                              04:36.25            
          Taavi Ahven                        00:46.50( 20)
          Käti Kangro             49.56[ 37] 01:36.46( 29)
          Neeme-Rain Velleste   1:05.24[ 44] 02:42.10( 28)
          Ingrid Vehlmann         55.46[ 34] 03:37.56( 27)
          Risto Gurjev            58.29[ 20] 04:36.25( 26)

 27.  13  RAE ROK I(Rae)                          04:38.47            
          Tõnis Haldna                       00:45.23(  9)
          Inga Karu             1:08.11[ 54] 01:53.34( 47)
          Veiko Pak               54.04[ 21] 02:47.38( 34)
          Lilian Jõesaar          48.27[ 17] 03:36.05( 25)
          Tõnu Tänav            1:02.42[ 25] 04:38.47( 27)

 28.  23  LUS 1(LUS)                              04:39.10            
          Margus Hallik                      00:46.29( 15)
          Anneli Albert           47.43[ 28] 01:34.12( 19)
          Taavi Tatsi             57.00[ 29] 02:31.12( 19)
          Mare Ojaste           1:09.43[ 51] 03:40.55( 31)
          Dag Ainsoo              58.15[ 18] 04:39.10( 28)

 29.  41  JOKA II(JOKA)                           04:45.16            
          Margus Marrandi                    00:54.24( 44)
          Katrin Puusepp          59.26[ 47] 01:53.50( 48)
          Toomas Marrandi         53.52[ 20] 02:47.42( 36)
          Terje Albert            53.15[ 31] 03:40.57( 32)
          Priit Poopuu          1:04.19[ 28] 04:45.16( 29)

 30.  68  RAE ROK II(Rae)                         04:47.51            
          Ülo Timuska                        00:52.42( 39)
          Aili Piirikivi          51.31[ 39] 01:44.13( 35)
          Tauno Piirikivi       1:03.28[ 41] 02:47.41( 35)
          Virve Einpaul           56.30[ 37] 03:44.11( 37)
          Heiki Einpaul         1:03.40[ 26] 04:47.51( 30)

 31.  37  Ilves IV(Ilves)                         04:50.15            
          Taivo Daub                         01:05.57( 60)
          Merike Paapson          49.53[ 35] 01:55.50( 51)
          Tarmo Klaar           1:01.26[ 38] 02:57.16( 45)
          Meelike Pandis          45.06[ 12] 03:42.22( 33)
          Enn Jõesaar           1:07.53[ 31] 04:50.15( 31)

 32.  35  HOK II(HOK)                             04:54.58    Vet
          Toomas Mast                        00:50.39( 30)
          Alne Lepna            1:02.04[ 49] 01:52.43( 44)
          Kalju Tammeveski        55.32[ 26] 02:48.15( 39)
          Anu Saue                55.49[ 35] 03:44.04( 36)
          Indrek Reitalu        1:10.54[ 33] 04:54.58( 32)

 33.  20  SRD - II(SRD)                           04:54.59            
          Igor Balashov                      00:52.27( 38)
          Olga Mazina             53.53[ 43] 01:46.20( 38)
          Roman Shved             54.21[ 23] 02:40.41( 27)
          Ljudmilla Shved       1:00.10[ 41] 03:40.51( 30)
          Sergei Shved          1:14.08[ 37] 04:54.59( 33)

 34.  36  OK M.A.R.U.-4(MARU)                     05:00.39            
          Mati Preitof                       00:46.52( 21)
          Jana Aedmäe             45.28[ 16] 01:32.20( 13)
          Toomas Teekel           59.20[ 31] 02:31.40( 20)
          Liisi Karlep          1:23.15[ 59] 03:54.55( 41)
          Aivar Meindok         1:05.44[ 29] 05:00.39( 34)

 35.  30  Lehola III(Lehola)                      05:00.51    Vet
          Inno Ling                          00:44.42(  3)
          Ülle Kadak              50.41[ 38] 01:35.23( 23)
          Koit Paasma             59.49[ 33] 02:35.12( 25)
          Malle Poska           1:13.56[ 55] 03:49.08( 39)
          Ormar Lutsberg        1:11.43[ 35] 05:00.51( 35)

 36.  25  Kooperaator 1(Koop)                     05:03.18            
          Jaanus Reha                        00:54.36( 46)
          Reet Idavain            58.05[ 46] 01:52.41( 42)
          Ando Post             1:00.54[ 36] 02:53.35( 43)
          Maria Mazina            50.52[ 25] 03:44.27( 38)
          Vallo Varjo           1:18.51[ 45] 05:03.18( 36)

 37.  18  OK Võru 2(Võru)                         05:05.37    Jun
          Mihkel Puusepp                     00:54.28( 45)
          Kadri Uiboupin        1:12.20[ 58] 02:06.48( 55)
          Kalev Külaase         1:09.10[ 46] 03:15.58( 52)
          Tuuli Mäeots            52.03[ 29] 04:08.01( 47)
          Tarmo Siimsaare         57.36[ 15] 05:05.37( 37)

 38.  16  Lehola I(Lehola)                        05:10.19            
          Meelis Atonen                      00:50.57( 32)
          Helle Aunap           1:02.27[ 50] 01:53.24( 45)
          Mait Vaiksaar           54.12[ 22] 02:47.36( 33)
          Terje Anton           1:09.26[ 48] 03:57.02( 44)
          Meelis Kadak          1:13.17[ 36] 05:10.19( 38)

 39.  50  Ilves VI(Ilves)                         05:10.47    Jun
          Veiko Kütt                         00:54.49( 48)
          Siiri Oras              57.23[ 45] 01:52.12( 40)
          Tõnis Jürimäe           55.31[ 25] 02:47.43( 37)
          Kristel Kaseleht        56.19[ 36] 03:44.02( 34)
          Hardy Kaseleht        1:26.45[ 50] 05:10.47( 39)

 40.  65  Tuterdajad(TON)                         05:11.14            
          Margus Kandelin                    00:55.15( 50)
          Külli Tiits             49.08[ 33] 01:44.23( 37)
          Kai Willadsen         1:00.40[ 35] 02:45.03( 30)
          Anu Kõnnusaar           58.59[ 40] 03:44.02( 34)
          Ivo Linask            1:27.12[ 51] 05:11.14( 40)

 41.  39  Ilves V(Ilves)                          05:13.38    Vet
          Aare Kiik                          00:47.36( 25)
          Tiina Oras              48.47[ 32] 01:36.23( 26)
          Mart Kainel           1:15.17[ 52] 02:51.40( 42)
          Vaike Tomann          1:05.06[ 44] 03:56.46( 43)
          Udo Lüüs              1:16.52[ 43] 05:13.38( 41)

 42.  43  LUS 3(LUS)                              05:13.51    Vet
          Andres Talver                      01:06.10( 61)
          Aari Talver             49.53[ 35] 01:56.03( 52)
          Kalle Luuk            1:01.50[ 39] 02:57.53( 46)
          Mai Viirmann            58.50[ 39] 03:56.43( 42)
          Oskar Viirmann        1:17.08[ 44] 05:13.51( 42)

 43.  40  West(West)                              05:27.15            
          Olavi Loo                          00:55.38( 52)
          Imbi Kukk               52.18[ 42] 01:47.56( 39)
          Erkki Penu            1:14.41[ 50] 03:02.37( 49)
          Kaie Kodasma          1:09.50[ 52] 04:12.27( 48)
          Leho Okas             1:14.48[ 38] 05:27.15( 43)

 44.  61  PIIR(EPV SK)                            05:27.25    Vet
          Tõnu Lauter                        00:53.33( 41)
          Imbi Savi               59.52[ 48] 01:53.25( 46)
          Mati Pilt             1:03.44[ 42] 02:57.09( 44)
          Marika Pilt           1:15.25[ 56] 04:12.34( 49)
          Jüri Kobin            1:14.51[ 39] 05:27.25( 44)

 45.  55  LSF Pronoking Team(LSF Pronoking T)     05:30.06            
          Tarvi Olli                         01:00.25( 53)
          Veste Valk              51.49[ 40] 01:52.14( 41)
          Lauri Olli              58.37[ 30] 02:50.51( 41)
          Triin Tõnisson        1:03.36[ 42] 03:54.27( 40)
          Andres Allkivi        1:35.39[ 55] 05:30.06( 45)

 46.  53  Kape 3(Kape)                            05:37.54    Vet
          Tõnu Ilves                         00:47.20( 23)
          Elin Tiirik           1:08.29[ 55] 01:55.49( 50)
          Kaljo Julge           1:10.59[ 48] 03:06.48( 50)
          Ellen Lembra            50.56[ 26] 03:57.44( 45)
          Heini Tammik          1:40.10[ 56] 05:37.54( 46)

 47.  60  OK ORION 3(Orion)                       05:39.06    Vet
          Einar Luup                         00:46.38( 17)
          Maris Roosipuu          45.22[ 14] 01:32.00(  8)
          Raimo Mäkelä          1:18.12[ 56] 02:50.12( 40)
          Viiu Rebane             50.38[ 24] 03:40.50( 29)
          Tiit Koppel           1:58.16[ 59] 05:39.06( 47)

 48.  49  Heering(Heer)                           05:51.17            
          Kristjan Karabelnik                00:54.39( 47)
          Kaire Kriisk            46.26[ 18] 01:41.05( 31)
          Mihkel Reimaa         1:06.51[ 45] 02:47.56( 38)
          Asta Zimmerman        1:13.22[ 54] 04:01.18( 46)
          Kalvo Kriisk          1:49.59[ 58] 05:51.17( 48)

 49.  42  Orvand 4(Orvand)                        05:54.25    Jun
          Timo Kaljur                        00:52.16( 37)
          Kati Rooni              51.58[ 41] 01:44.14( 36)
          Uku Rooni             1:44.14[ 63] 03:28.28( 55)
          Karola Koopuu         1:04.09[ 43] 04:32.37( 52)
          Helmet Sklave         1:21.48[ 46] 05:54.25( 49)

 50.  58  Männikumägi(MTÜ Männikumägi)            05:55.13            
          Alar Teras                         00:47.38( 26)
          Liis Lille            1:08.43[ 56] 01:56.21( 54)
          Rait Lille            1:16.51[ 55] 03:13.12( 51)
          Kersti Mardiste       1:09.13[ 47] 04:22.25( 51)
          Arthur Raichmann      1:32.48[ 53] 05:55.13( 50)

 51.  33  TA OK 2(TAOK)                           06:02.05    Vet
          Ants Sild                          00:55.20( 51)
          Lea Leppik              47.31[ 24] 01:42.51( 34)
          Kalev Kukk            1:16.49[ 54] 02:59.40( 48)
          Ellen Saumann         1:40.05[ 65] 04:39.45( 54)
          Peep Eomõis           1:22.20[ 47] 06:02.05( 51)

 52.  22  OK Võru 3(Võru)                         06:02.23    Vet
          Jüri Vanaveski                     01:08.16( 65)
          Airi Alnek              47.31[ 24] 01:55.47( 49)
          Georg Sooberg         1:56.00[ 65] 03:51.47( 59)
          Sarmite Sild            47.31[ 16] 04:39.18( 53)
          Ats Virumäe           1:23.05[ 48] 06:02.23( 52)

 53.  67  Kape 5(Kape)                            06:04.38            
          Tõnu Pani                          01:02.48( 58)
          Helin Kivit           1:26.26[ 61] 02:29.14( 60)
          Matis Karu            1:09.57[ 47] 03:39.11( 56)
          Ethel Taevere         1:09.27[ 49] 04:48.38( 55)
          Silver Rebenits       1:16.00[ 40] 06:04.38( 53)

 54.  48  Saku OK(Saku)                           06:17.50    Vet
          Jaak Jaagus                        01:00.34( 54)
          Helle Rennu           1:28.36[ 62] 02:29.10( 59)
          Kalev Ruberg          1:16.03[ 53] 03:45.13( 57)
          Koidu Laanemets       1:16.20[ 58] 05:01.33( 57)
          Aadu Pannal           1:16.17[ 41] 06:17.50( 54)

 55.  64  Bona Fide(Bona Fide)                    06:23.57            
          Rain Semper                        01:12.22( 67)
          Maila Moor            1:04.14[ 52] 02:16.36( 57)
          Mairolt Kakko         1:04.23[ 43] 03:20.59( 54)
          Egle Riga             1:28.49[ 60] 04:49.48( 56)
          Mart Jakobson         1:34.09[ 54] 06:23.57( 55)

 56.  62  Kooperaator 2(Koop)                     06:49.48    Vet
          Vello Post                         01:02.28( 56)
          Koidula Kannel        1:36.39[ 65] 02:39.07( 63)
          Avo Kõrvas            1:14.55[ 51] 03:54.02( 61)
          Tiina Tamla           1:29.27[ 61] 05:23.29( 58)
          Peep Koppel           1:26.19[ 49] 06:49.48( 56)

 57.  54  OK ORION 2(Orion)                       07:09.23           
          Lauri Beilmann                     00:55.13( 49)
          Liina Joller          1:34.05[ 63] 02:29.18( 61)
          Juhan Idnurm          1:47.42[ 64] 04:17.00( 62)
          Maari Idnurm          1:36.05[ 62] 05:53.05( 62)
          Kalju Tilk            1:16.18[ 42] 07:09.23( 57)

 58.  51  Orvand 2(Orvand)                        07:34.49    Vet
          Paul Aug                           01:07.18( 62)
          Anne Pesti            1:24.58[ 60] 02:32.16( 62)
          Tiit Olju             1:19.47[ 57] 03:52.03( 60)
          Aivi Kaljur           1:36.28[ 63] 05:28.31( 60)
          Heldur Väljamäe       2:06.18[ 60] 07:34.49( 58)

       7  OK ORION 1(Orion)                          Katk.
          Timo Suppi                         00:44.33(  2)
          Piia Paasma             47.33[ 26] 01:32.06( 10)
          Marek Nõmm              51.59[ 12] 02:24.05(  8)
          Age Poom                48.38[ 18] 03:12.43(  9)
          Olle Kärner             Katk.[ - ]    Katk.( - )

      72  TON-2(TON)                                 Katk.
          Jaan Tarmak                        00:49.08( 29)
          Triina-Britt Preden     47.30[ 23] 01:36.38( 28)
          Mati Poom             1:22.26[ 59] 02:59.04( 47)
          Mare Niitsoo          1:15.56[ 57] 04:15.00( 50)
          Jüri Tarmak            Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      57  Orvand 3(Orvand)                         Tühist.
          Tarmo Kaljur                       01:07.29( 63)
          Merliis Sulg          1:09.05[ 57] 02:16.34( 56)
          Ülo Viru              1:35.08[ 62] 03:51.42( 58)
          Thea Kaljur           1:36.31[ 64] 05:28.13( 59)
          Joel Aug               Tühist[ - ]  Tühist.( - )

      70  LUS 4(LUS)                                 Katk.
          Harry Veide                        01:15.50( 68)
          Anneli Ambel          1:35.32[ 64] 02:51.22( 64)
          Arvo Soosalu          1:31.02[ 61] 04:22.24( 63)
          Mare Vinnal           1:07.45[ 46] 05:30.09( 61)
          Tõnu Savi               Katk.[ - ]    Katk.( - )

      46  Kape 2(Kape)                               Katk.
          Indrek Jentson                     01:56.08( 69)
          Sirje Lind            1:47.48[ 66] 03:43.56( 65)
          Toomas Viirsalu       1:27.11[ 60] 05:11.07( 64)
          Mare Jentson            54.58[ 33] 06:06.05( 63)
          Peeter Lind            Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      59  Rakvere III(Rakv)                          Katk.    Vet
          Kulno Voolaid                      00:53.28( 40)
          Maire Limberg         1:02.38[ 51] 01:56.06( 53)
          Riho Kokk             1:20.43[ 58] 03:16.49( 53)
          Margit Limak           Ei sta[ - ]    Katk.( - )
          Margus Venelaine       Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      63  Rakvere 4(Rakv)                          Tühist.    Jun
          Tanel Bauman                       01:08.21( 66)
          Anniki Inno           1:17.40[ 59] 02:26.01( 58)
          Risto Bauman           Tühist[ - ]  Tühist.( - )
          Kaili Sirge             46.46[ 15]  Tühist.( - )
          Martin Rohtsalu       1:45.35[ 57]  Tühist.( - )

      47  JOKA III(JOKA)                           Tühist.    Vet
          Raivo Pellja                       00:47.30( 24)
          Siiri Poopuu           Tühist[ - ]  Tühist.( - )
          Andres Minn             59.20[ 31]  Tühist.( - )
          Pilvi-Heli Vettik       46.07[ 13]  Tühist.( - )
          Toomas Aan            1:28.52[ 52]  Tühist.( - )

      26  SK Saue Tammed 2(Tammed)                   Katk.    Jun
          Reigo Vatsk                        01:02.39( 57)
          Maris Terno            Ei sta[ - ]    Katk.( - )
          Jano Järvelaid         Ei sta[ - ]    Katk.( - )
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      66  Rakvere 5(Rakv)                            Katk.
          Margus Venelaine                   01:04.58( 59)
          Mari Turban            Ei sta[ - ]    Katk.( - )
          Tõnis Kruusmaa         Ei sta[ - ]    Katk.( - )
          Helen Rohtla           Ei sta[ - ]    Katk.( - )
          Vahur Leemets          Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      71  OK M.A.R.U.-5(MARU)                        Katk.
          Raivo Panker                       01:07.35( 64)
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )
                                 Ei sta[ - ]    Katk.( - )

      74  RSK Jõhvikas(Jõhvik)                     Tühist.
          Urmas Sulaoja                       Tühist.( - )
          Kadre Maalma            48.35[ 31]  Tühist.( - )
          Tarmo Meos             Ei sta[ - ]  Tühist.( - )
          Õrne Suur              Ei sta[ - ]  Tühist.( - )
          Joonas Jürisaar        Ei sta[ - ]  Tühist.( - )

      45  JOKA IV(JOKA)                           Ei start
                                             Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )

      56  Kape 4(Kape)                            Ei start    Vet
                                             Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )

      69  Mercury(Mercury)                        Ei start
                                             Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )

      73  Orvand 5(Orvand)                        Ei start
                                             Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )
                                 Ei sta[ - ] Ei start( - )





Autoriõigus © Orienteerumisklubi West Kõik õigused on reserveeritud.

Publitseeritud : 2005-10-18 (2377 loetud)

[ Tagasi ]




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.032 Sekund