Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  VI Eesti valdade suvemängud
Kurgja 27-28.06.1998

Rajameister: Rafael Gordon
Peakohtunik: Ilme Palu
Peasekretär: Anne Vaher


H-21

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	217	Alar Viitma		Tarvastu	18:15:00	18:53:45	0:38:45	40
2	255	Marek Nõmm		Tahkuranna	18:47:00	19:29:00	0:42:00	37
3	214	Tõnu Tänav		Rae		18:12:00	18:55:56	0:43:56	35
4	213	Raivo Rõõm		Tartu		18:11:00	18:55:54	0:44:54	33
5	273	Aare Kuuseoks		Kadrina		19:03:00	19:48:47	0:45:47	32
6	235	Raivo Oks		Vinni		18:30:00	19:17:22	0:47:22	31
7	269	Erki Kriks		Kadrina		18.59:00	19:46:23	0:47:23	30
8	249	Andre Nõmm		Tahkuranna	18:42:00	19:29:41	0:47:41	29
9	276	Vallo Vaher		Vändra		19:05:00	19:53:21	0:48:21	28
10	228	Airet Kolk		Rae		18:23:00	19:11:34	0:48:34	27
11	234	Tõnis Haldna		Rae		18:29:00	19:17:47	0:48:47	26
12	271	Remo Anton		Pühajärve	19:01:00	19:49:51	0:48:51	25
13	238	Aivar Sarap		Tähtvere	18:32:00	19:21:47	0:49:47	24
14	208	Raino Liblik		Saarde		18:08:00	18:57:49	0:49:49	23
15	233	Andres Vaher		Vändra		18:28:00	19:18:27	0:50:27	22
16	270	Heiki Einpaul		Rae		19:00:00	19:50:30	0:50:30	21
17	223	Priit Karon		Saarde		18:20:00	19:11:43	0:51:43	20
18	287	Allan Annist		Kabala		19:08:00	20:00:02	0:52:02	19
19	250	Veiko Ulp		Tähtvere	18:43:00	19:35:15	0:52:15	18
20	272	Lauri Lahtmäe		Viimsi		19:02:00	19:54:24	0:52:24	17
21	268	Meelis Zimmermann	Viimsi		18:58:00	19:51:18	0:53:16	18
22	201	Tõnis Kruusmaa		Rakvere		18:01:00	18:56:10	0:55:10	15
23	241	Tõnu Raid		-		19:00:00	19:55:29	0:55:29	-
24	258	Kaido Gutmann		Rae		18:50:00	19:45:51	0:55:51	14
25	267	Alo Järve		Vastemõisa	18:57:00	19:53:11	0:56:11	13
26	206	Üio Timmuska		Rae		18:06:00	19:02:43	0:56:43	12
27	252	Tauno Piirikivi		Rae		18:45:00	19:41:53	0:56:53	11
28	245	Rainer Rammul		Tähtvere	18:38:00	19:35:16	0:57:18	10
29	221	Heigo Põld		Rae		18:18:00	19:15:35	0:57:35	9
30	261	Toomas Teekel		Viimsi		18:53:00	19:50:51	0:57:51	8
31	207	Sander Annus		Kiili		18:07:00	19:05:33	0:58:33	7
32	215	Einar Luup		Kiili		18:13:00	19:11:44	0:58:44	6
33	254	Aadu Pannal		Saku		18:46:00	19:44:51	0:58:51	5
	
H-40

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	516	Kulno Voolaid		Kadrina		18:15:00	18:50:45	0:35:45	40
2	527	Kalev Kõiva		Kose		18:26:00	19:03:02	0:37:02	37
3	518	Mati Piit		Tahkuranna	18:24:00	19:03:11	0:39:11	35
4	525	Arvo Eensaar		Valjala		18:21:00	19:02:06	0:41:06	33
5	506	Paul Aug		Rapla		18:07:00	18:48:51	0:41:51	32
6	510	Jüri Kobin		Vastemõisa	18:10:00	18:52:05	0:42:05	31
7	520	Tiit Olju		Kehtna		18:23:00	19:05:28	0:42:28	30
8	503	Karl Teearu		Pühajärve	18:04:00	18:46:37	0:42:37	29
9	508	Ants Kuusik		Pärsti		18:08:00	18:50:38	0:42:38	28
10	511	Jüri Merirand		Helme		18:11:00	18:53:45	0:42:45	27
11	569	Rein Kriks		Kadrina		18:28:00	19:11:04	0:43:04	26
12	523	Kalev Hunt		Sauga		18:19:00	19:02:34	0:43:34	25
13	504	Vello Aul		Vinni		18:05:00	18:50:52	0:45:52	24
14	509	Väino Kundla		Kehtna		18:09:00	18:55:26	0:46:26	23
15	517	Hannes Konist		Rakvere		18:16:00	19:02:36	0:46:36	22
16	522	Anti Parik		Pühajärve	18:18:00	19:05:57	0:47:57	21
17	501	Villu Männik		Jõelähtme	18:02:00	18:50:57	0:48:57	20
18	514	Tõnu Kruusmaa		Rakvere		18:14:00	19:03:08	0:49:08	19
19	500	Riho Kokk		Rakvere		18:01:00	18:50:44	0:49:44	18
20	524	Ülo Liblik		Saarde		18:20:00	19:10:10	0:50:10	17
21	502	Toomas Koppel		Saku		18:03:00	18:53:45	0:50:45	16
22	526	Tarmo Peterson		Rapla		18:22:00	19:12:55	0:50:55	15
23	528	Endel Kaas		Vändra		18:27:00	19:20:26	0:53:26	14
24	521	Jüri Kadaja		Saku		18:17:00	19:11:04	0:54:04	13
25	515	Andres Rändur		Helme		18:25:00	19:28:54	1:03:54	12
26	512	Enno Aljas		Kose		18:12:00	ei start.		
27	513	Johannes Maiste		Saarepeedi	18:13:00	ei start.		

H-50

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	719	Mart Kainel		Tartu		18:09:00	18:44:18	0:35:18	40
2	718	Heino Poska		Vastemõisa	18:08:00	18:44:38	0:36:38	37
3	732	Lembi Nõmm		Tahkuranna	18:13:00	18:50:55	0:37:55	35
4	700	Georg Sooberg		Kiili		18:01:00	18:39:16	0:38:16	33
5	729	Enn Kuusik		Vinni		18:12:00	18:50:46	0:38:46	32
6	734	Rein Raid		Tähtvere	18:15:00	18:56:14	0:41:14	31
7	701	Lembit Vassil		Pühajärve	18:02:00	18:44:38	0:42:38	30
8	733	Jüri Zimmermann		Tartu		18:14:00	18:59:23	0:45:23	29
9	702	Heino Peterson		Audru		18:03:00	18:50:56	0:47:56	28
10	112	Jaan Viirmaa		Viimsi		18:38:00	19:26:03	0:48:03	27
11	716	Olev Proover		Vinni		18:07:00	18:55:28	0:48:28	26
12	706	Heiki Rammul		Tähtvere	18:05:00	18:55:28	0:50:28	25
13	727	Heldur Väljamäe		Kohila		18:11:00	19:13:28	1:02:28	24
14	705	Ain Uusna		Paikuse		18:04:00	ei start.		
15	711	Aleksander Võsanurm	Tahkuranna	18:06:00	ei start.		

D-21

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	178	Maret Vaher		Kanepi		18:47:00 	19:26:18	0:39:18	40	
2	152	Kristi Vassil		Pühajärve	18:30:00 	19:13:06	0.43:06	37	
3	158	Margit Limak		Tartu		18:34:00 	19:18:29	0:44:29	35	
4	179	Mirjam Heinmann		Tartu		18:48:00 	19:34:32	0:46:32	33	
5	157	Marje Pilt		Tahkuranna	18:33:00 	19:20:23	0:47:23	32	
6	151	Pille-Riin Kokk		Rakvere		18:29:00 	19:17:21	0:48:21	31	
7	154	Merike Haugas		Saarde		18:32:00 	19:20:30	0:48:30	30	
8	186	Egne Kriks		Kadrina		18:50:00 	19:41:17	0:51:17	29	
9	146	Imbi Kukk		Sauga		18:39:00 	19:31:05	0:52:05	28	
10	169	Marilin Sulg		Kehtna		18:40:00 	19:32:37	0:52:37	27	
11	153	Kaie Kodasmaa		Sauga		18:31:00 	19:25:49	0:54:49	26	
12	171	Merlin Sibul		Tarvastu	18:42:00 	19:41:11	0:59:11	25	
13	160	Merike Paapson		Tähtvere	18:35:00 	19:34:33	0:59:33	24	
14	170	Ulvi Oja		Helme		18:41:00 	19:41 14	1:00:14	23	
15	164	Jaana Konist		Rakvere		18:37:00 	19:41:22	1:04:22	22	
16	165	Siiri Sotnik		Pühajärve	18:38:00 	19:43:36	1:05:36	21	
17	175	Anne-Ly Viikmaa		Sauga		18:45:00 	19:57:23	1:12:23	20	
18	183	Terje Terasmaa		Tarvastu	18:49:00 	20:05:45	1:16:45	19	
19	162	Aili Piirikivi		Rae		18:36:00 	ei start.
20	172	Ruta Ottesson		Rae		18:43:00 	ei start.
21	173	Laine Pannal		Saku		18:44:00 	ei start.
22	176	Marje Venelainen	Vinni		18:46:00 	ei start.

D-35

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	102	Eha Tolm		Rapla		18:29:00	19:05:34	0:36:34	40
2	123	Ruth Gutmann		Rae		18:44:00	19:22:53	0:38:53	37
3	110	Ene Sulg		Kehtna		18:36:00	19:15:35	0:39:35	35
4	122	Terje Anton		Tarvastu	18:43:00	19:22:54	0:39:54	33
5	107	Kersti Ehala		Rae		18:33:00	19:13.22	0:40:22	32
6	105	Ülle Kadak		Tarvastu	18:31:00	19:11:38	0:40:38	31
7	106	Merike Tohv		Vändra		18:32:00	19:15:49	0:43:49	30
8	104	Tiina Talisoo		Kehtna		18:30:00	19:18:19	0:48:19	29
9	101	Mare Kitsnik		Saku		18:28:00	19:21:27	0:53:27	28
10	114	Virve Einpaul		Rae		18:39:00	19:32:43	0:53:43	27
11	108	Õie Kokk		Rakvere		18:34:00	19:29:03	0:55:08	26
12	109	Pirko Peterson		Rapla		18:35:00	19:38:02	1:03:02	25
13	118	Silva Järvsoo		Vastemõisa	18:42:00	19:49:55	1:07:55	24
14	111	Malle Kobin		Vastemõisa	18:37:00	19:45:23	1:08:23	23
15	113	Helen Kõiva		Kose		18:38:00	ei start.		
16	115	Aari Aedma		Tahkuranna	18:40:00	ei start.		
17	117	Lilian Estorn		Pärsti		18:41:00	ei start.		

D-45

Jrk	Nr	Nimi			Vald		Start		Finiš		Aeg	Punktid

1	142	Liivi Parik		Pühajärve	18:24:00	19:03:46	0:39:46	40
2	143	Riina Kivikas		Tartu		18:25:00	19:12:22	0:47:22	37
3	133	lrja Saar		Tartu		18:18:00	19:06:54	0:48:54	35
4	132	Marika Pilt		Tahkuranna	18:17:00	19:06:46	0:49:46	33
5	139	Malle Poska		Vastemõisa	18:22:00	19:13:22	0:51:22	32
6	144	Sirje Keskküla		Ülenurme	18:26:00	19:19:52	0:53:52	31
7	140	Maie Abram		Tähtvere	18:23:00	19:17:10	0:54:10	30
8	145	Elle Tedre		Vändra		18:27:00	19:23:29	0:56:29	29
9	134	Leili Prans		Ülenurme	18:19:00	19:19:43	1:00:43	28
10	130	Malle Turban		Rakvere		18:18:00	19:17:18	1:01:18	27
11	137	Anne Kadaja		Saku		18:21:00	19:26:59	1:05:59	26
12	135	Eha Kriks		Kadrina		18:20:00	ei start.		





Autoriõigus © Orienteerumisklubi West Kõik õigused on reserveeritud.

Publitseeritud : 2013-11-29 (1178 loetud)

[ Tagasi ]




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.033 Sekund