Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Home
· Addon Sample
· AvantGo
· Blogi
· Blogid
· Downloads
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· News
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Statistika
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Viited
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




  Kalevi XXIV Suvejooks
Kilingi-Nõmme 16.-17.08.1997

Korraldaja: Pärnumaa OK West
Rajameistrid: Värdi Soomann, Ville Vinkel
Peakorraldaja: Paul Poopuu (SK Esto), Ilme Palu
Peasekretär Anne-Ly Viikmaa


D10, D12, D14, D16, D18, D20, D21A, D21B, D35, D40, D45, D50, D55, D60

H10, H12, H14, H16, H18, H20, H21A, H21B, H35, H40, H45, H50, H55, H60, H65

 D10
Koht        NIMI         Klubi   EOL    1. päev      2. päev         SUMMA
 
 1.  Liina Liblik        Esto           12.37 [ 1]   12.57 [ 4]    25.34 [ 1]
 2.  Marika Kustavus     Lehola  3668   13.43 [ 2]   11.54 [ 1]    25.37 [ 2]
 3.  Kati Rooni          Orvand  3375   16.03 [11]   12.18 [ 2]    28.21 [ 3]
 4.  Triin Johanson      Kobras  1476   14.57 [ 5]   13.43 [ 5]    28.40 [ 4]
 5.  Janely Aasa         Võru    3473   14.30 [ 3]   14.37 [10]    29.07 [ 5]
 6.  Riina Anton         Lehola  3643   16.51 [14]   12.52 [ 3]    29.43 [ 6]
 7.  Thea Kaljur         Orvand  3429   16.02 [10]   13.48 [ 6]    29.50 [ 7]
 8.  Eva-Maria Ehala     Rae     3658   15.35 [ 8]   14.49 [11]    30.24 [ 8]
 9.  Kaie Johanson       Orvand  2342   15.26 [ 7]   15.18 [13]    30.44 [ 9]
10.  Laura Lillsaar      Lehola  3422   17.05 [16]   13.56 [ 7]    31.01 [10]
11.  Kaisa Ilves         Kape    3713   15.40 [ 9]   15.44 [16]    31.24 [11]
12.  Eili Mändul         Lehola  3748   16.37 [12]   15.05 [12]    31.42 [12]
13.  Mariann Sulg        Orvand  3648   17.30 [17]   14.24 [ 9]    31.54 [13]
14.  Liisa Keerberg      SOK     3683   15.10 [ 6]   17.20 [24]    32.30 [14]
15.  Liina Haldna        Võru    3478   16.45 [13]   16.18 [19]    33.03 [15]
16.  Grete Gutmann       Rae            14.46 [ 4]   18.18 [26]    33.04 [16]
17.  Jandra Kõrran       Võru    3694   16.56 [15]   16.13 [18]    33.09 [17]
18.  Karin Kustavus      Lehola  3669   18.17 [18]   15.27 [15]    33.44 [18]
19.  Bärbel Albert       Esto    3516   20.45 [23]   14.09 [ 8]    34.54 [19]
20.  Kristi Pellja       Esto    3528   19.43 [20]   16.52 [23]    36.35 [20]
21.  Liina Tsegurov      Võru    3723   21.45 [24]   15.48 [17]    37.33 [21]
22.  Annika Tõlgo        Võru    3693   20.31 [21]   17.33 [25]    38.04 [22]
23.  Karmen Alnek        Ilves   3134   24.05 [28]   15.18 [13]    39.23 [23]
24.  Andra Mesila        SOK            19.36 [19]   20.34 [30]    40.10 [24]
25.  Kristi Alnek        Ilves   3133   20.33 [22]   19.56 [29]    40.29 [25]
26.  Katre Kaseleht      Ilves   3664   21.46 [25]   18.59 [27]    40.45 [26]
27.  Birgit Albert       Esto    3515   23.59 [27]   19.10 [28]    43.09 [27]
28.  Helen Vunder        Lehola         28.06 [29]   22.07 [31]    50.13 [28]
29.  Kersti Pukk         Lehola         34.32 [31]   16.34 [21]    51.06 [29]
30.  Britta Panker       MARU           22.38 [26]   28.48 [32]    51.26 [30]
31.  Agnes Vask          Ilves          29.22 [30]   42.40 [33]    1:12.02 [3
     Selin Valk          Rakv               ei st.   16.28 [20]
     Maili Trees         TAOK               ei st.
     Kerstin Uiboupin    Võru               ei st.   16.37 [22]
     Mirjam Rauba        Võru    3688       ei st.
 
 D12             
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku

 1.  Kadri Uiboupin        Võru    3374     36.45 [2]    15.22     52.07 [1]
 2.  Annika Aljas          Kose    3617     35.00 [1]    17.20     52.20 [2]
 3.  Janne Vakker          SOK     3253     38.15 [3]    26.42   1:04.57 [3]
 4.  Merliis Sulg          Orvand  3649     42.22 [4]    22.37   1:04.59 [4]
 5.  Katre Alnek           Ilves   3132     48.50 [6]    19.50   1:08.40 [5]
 6.  Siiri Oras            Ilves   2740     44.31 [5]    32.53   1:17.24 [6]
 7.  Raili Raudsepp        Võru    3377     49.58 [7]    31.19   1:21.17 [7]
     Annika Meldre         Võru    3691   1:08.29 [8]    52.45
 
 D14        
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Eveli Saue            HOK     2302    32.32 [ 2]    35.22  1:07.54 [ 1]
 2.  Liina Keerberg        SOK     3240    34.05 [ 3]    36.47  1:10.52 [ 2]
 3.  Liis Johanson         Kobras  1486    38.13 [ 5]    38.09  1:16.22 [ 3]
 4.  Maarja Lillsaar       Lehola  3078    40.08 [ 6]    40.11  1:20.19 [ 4]
 5.  Piret Klade           Lehola  3411    42.41 [ 9]    37.41  1:20.22 [ 5]
 6.  Pille-Riin Kokk       Rakv    3749    42.02 [ 7]    38.21  1:20.23 [ 6]
 7.  Piret Talves          Lehola  3126    30.20 [ 1]    52.49  1:23.09 [ 7]
 8.  Kristiina Aru         SOK             44.39 [10]    39.48  1:24.27 [ 8]
 9.  Kristel Kaseleht      Ilves   3662    36.51 [ 4]    47.58  1:24.49 [ 9]
10.  Terje Terasmaa        Lehola  3413    54.13 [11]    38.15  1:32.28 [10]
     Mailika Hindrikson    Võru    3686    42.09 [ 8]    tühist.
     Marje Prank           Kape    3504    ei st.   ei st.
 
 D16
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Anni Raudsepp         Võru    2571    45.03 [ 1]    43.20  1:28.23 [ 1]
 2.  Ede Pähn              Võru    3113    51.10 [ 2]    44.36  1:35.46 [ 2]
 3.  Maris Terno           Tammed  3316    53.05 [ 3]    42.42  1:35.47 [ 3]
 4.  Helle Trossmann       Esto    3049    57.11 [ 5]    38.38  1:35.49 [ 4]
 5.  Marilin Sulg          Orvand  3135    54.48 [ 4]    41.11  1:35.59 [ 5]
 6.  Mailis Terno          Tammed  3313  1:03.47 [ 7]    47.10  1:50.57 [ 6]
 7.  Terje Urgard          Tammed  3314  1:08.06 [ 8]    43.08  1:51.14 [ 7]
 8.  Ingrid Van Cruiysen   TAOK    3682  1:11.29 [ 9]    43.03  1:54.32 [ 8]
 9.  Anneli Saarepuu       Võru    3471  1:01.11 [ 6]    54.21  1:55.32 [ 9]
     Kristel Paasik        Tammed  3326  1:11.29 [ 9]  katkest
     Jane Saumann          TAOK    3680  1:46.49 [11]  1:00.47
     Sandra Saulep         Jõhvik  3101      katkest.    52.51
     Liisa Lehtmäe         TAOK    3681       tühist.    48.48
     Triin Peips           Otepää  3537        ei st.   ei st.
 
 D18
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Marje Pilt            Jõulu   2688    51.01 [ 1]    40.57  1:31.58 [ 1]
 2.  Age Poom              TON     2515    54.49 [ 2]    43.54  1:38.43 [ 2]
 3.  Piia Paasma           Lehola  1161  1:00.45 [ 3]    50.05  1:50.50 [ 3]
 4.  Anu Mõistlik          Orion   2966  1:05.59 [ 6]    45.14  1:51.13 [ 4]
 5.  Jaanika Vakker        SOK     3252  1:05.27 [ 5]    53.38  1:59.05 [ 5]
 6.  Õnnela Lehtsaar       Orvand  3292  1:05.17 [ 4]    54.01  1:59.18 [ 6]
 7.  Karmen Puhk           Orvand  3427  1:10.01 [ 7]  1:04.00  2:14.01 [ 7]
     Anna-Maria Nizovtsev  SRD     3702  1:24.29 [ 8]  1:13.53
     Signe Kuljus          Orvand  3306  1:50.59 [ 9]  1:00.33
     Egne Kriks            Rakv    3127        ei st.   ei st.
     Kersti Kadaja         Saku    2869        ei st.   ei st.
 
 D20                 
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
1.  Karin Koppel          TON     2467   2:14.46 [1]  1:01.27   3:16.13 [1]
 
 D21A                
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Triin Vask            Ilves    485    51.13 [ 1]    47.13  1:38.26 [ 1]
 2.  Edith Madalik         Tammed  2484    53.55 [ 2]    46.42  1:40.37 [ 2]
 3.  Kristi Vassil         Ilves    557    54.30 [ 3]    46.23  1:40.53 [ 3]
 4.  Kirti Rebane          Tammed   575  1:01.43 [ 8]    45.49  1:47.32 [ 4]
 5.  Kaari Kivikas         Ilves   1623    56.37 [ 4]    51.13  1:47.50 [ 5]
 6.  Marje Venelaine       Rakv    2244  1:00.17 [ 5]    49.42  1:49.59 [ 6]
 7.  Meeli Kerem           KEKRSK   278  1:00.24 [ 6]    49.53  1:50.17 [ 7]
 8.  Tatjana Linjova       Orion    997  1:00.34 [ 7]    51.02  1:51.36 [ 8]
 9.  Helen Mast            HOK     2095  1:04.21 [ 9]    57.04  2:01.25 [ 9]
10.  Renna Järvalt         SOK     3237  1:08.36 [10]    57.04  2:05.40 [10]
11.  Inger Jalakas         KEKRSK  2843  1:12.25 [11]  1:02.25  2:14.50 [11]
12.  Riina Laev            MARU    2338  1:14.32 [13]  1:00.21  2:14.53 [12]
13.  Marlen Vaiksalu       Tammed  2464  1:15.59 [14]    59.05  2:15.04 [13]
14.  Mari Roots            TAOK     137  1:13.51 [12]  1:09.58  2:23.49 [14]
     Aiki Kuldkepp         Tammed   681        ei st.   ei st.
     Mall Maasik           TAOK    3128        ei st.   ei st.
     Viivi-Anne Soots      Kobras  1003        ei st.   ei st.
 
 D21B                
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Rutti Räbovoitra      MARU    3276    47.24 [ 4]      35.48  1:23.12 [ 1]
 2.  Imbi Alberg           West    1093    47.11 [ 2]    36.05  1:23.16 [ 2]
 3.  Airi Alnek            Ilves   1301    48.04 [ 5]    36.30  1:24.34 [ 3]
 4.  Ingrid Vehlmann       TON     2687    45.28 [ 1]    39.22  1:24.50 [ 4]
 5.  Jana Kink             Kape    2470    48.05 [ 6]    38.39  1:26.44 [ 5]
 6.  Terje Albert          Esto    3010    49.08 [ 7]    38.59  1:28.07 [ 6]
 7.  Triina-Britt Preden           1361    49.14 [ 8]    38.54  1:28.08 [ 7]
 8.  Erika Joonas          Võru     359    52.18 [11]    37.22  1:29.40 [ 8]
 9.  Rahel Hütt            Võru    2162    54.37 [13]    36.10  1:30.47 [ 9]
10.  Eike Tivas                    1008    47.23 [ 3]    43.32  1:30.55 [10]
11.  Ella Shved            SRD      996    50.32 [10]    40.32  1:31.04 [11]
12.  Mare Parve            Peko     474    50.16 [ 9]    41.01  1:31.17 [12]
13.  Reet Idavain          Koop     482    59.00 [16]    40.41  1:39.41 [13]
14.  Jaana Shved           SRD     3699  1:03.15 [17]    41.21  1:44.36 [14]
15.  Krista Komp           Kunda   3219    53.16 [12]    51.51  1:45.07 [15]
16.  Ljudmila Shved        SRD     2492    58.01 [15]    51.50  1:49.51 [16]
17.  Inga Karu             Ilves   1396  1:11.17 [22]    43.31  1:54.48 [17]
18.  Ingrid Ranna          Ilves   3389    57.25 [14]    59.59  1:57.24 [18]
19.  Koidu Laanemets       Saku    1949  1:07.32 [20]    50.03  1:57.35 [19]
20.  Ave Poom              TON     2525  1:07.02 [19]    51.00  1:58.02 [20]
21.  Maria Jeronen         SRD     3800  1:10.12 [21]    48.01  1:58.13 [21]
22.  Renee Järvalt         SOK     3238  1:06.33 [18]    55.53  2:02.26 [22]
     Liina õunapuu         SOK     3744  1:17.28 [23]  1:12.56
     Kristy Sinirand       Lehola  3200  1:31.33 [24]   ei st.
     Inge Kaseleht         Ilves   3661  1:53.58 [25]   ei st.
     Mirjam Heinmann       Ilves   1357       tühist.    35.12
     Jekaterina Sidorova   SRD                tühist.  1:09.08
     Ave Janu                                  ei st.   ei st.
     Sünne Püss            TAOK    3131        ei st.   ei st.
     Küllike Laur          TAOK                ei st.   ei st.
     Merle Peterson        Tammed  2998        ei st.   ei st.
 
 D35
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Sarmite Sild          Võru    2780    49.46 [ 1]    42.18  1:32.04 [ 1]
 2.  Ruth Gutmann          Rae      293    56.24 [ 2]    44.02  1:40.26 [ 2]
 3.  Tiina Oras            Ilves    140    59.44 [ 6]    42.44  1:42.28 [ 3]
 4.  Pille Illak           Käbi     957    58.29 [ 4]    46.14  1:44.43 [ 4]
 5.  Marika Kirsspuu       TAOK     260    57.16 [ 3]    50.55  1:48.11 [ 5]
 6.  Kai Reinvald          SOK     1936    59.40 [ 5]    52.08  1:51.48 [ 6]
 7.  Mare Kitsnik          Saku     941  1:00.26 [ 7]    51.31  1:51.57 [ 7]
 8.  Reet Johanson         Kobras  1487  1:12.44 [ 9]    42.22  1:55.06 [ 8]
 9.  Ülle Põldoja          Ilves    703  1:00.54 [ 8]    54.31  1:55.25 [ 9]
10.  Gea Rennel            KEKRSK  2853  1:18.43 [13]    52.24  2:11.07 [10]
11.  Helve Luht            KEKRSK  3015  1:16.20 [12]  1:00.15  2:16.35 [11]
12.  Terje Anton           Lehola  3576  1:19.23 [14]    57.18  2:16.41 [12]
13.  Maija Salmi           HS            1:15.00 [11]  1:02.10  2:17.10 [13]
     Aivi Kaljur           Orvand  2724  1:13.08 [10]  katkest
     Ülle Järvik           Orvand        1:35.09 [15]  1:10.42
     Helve Siska           TAOK    3561        ei st.   ei st.
 
 D40    
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Eha Tolm              Orvand  2537    44.23 [ 1]    47.55  1:32.18 [ 1]
 2.  Ülle Kadak            Lehola   705    55.48 [ 3]    44.43  1:40.31 [ 2]
 3.  Anne Keerberg         SOK      296    53.39 [ 2]    47.12  1:40.51 [ 3]
 4.  Ene Sulg              Orvand  2480    57.38 [ 4]    45.09  1:42.47 [ 4]
 5.  Siiri Poopuu          Esto    1250  1:04.07 [ 9]    42.41  1:46.48 [ 5]
 6.  Vaike Tomann          Ilves   1137  1:00.16 [ 7]    46.41  1:46.57 [ 6]
 7.  Tiina Talisoo         Orvand  3119    59.42 [ 6]    56.51  1:56.33 [ 7]
 8.  Ülle Raudsepp         Võru     923    57.43 [ 5]  1:02.25  2:00.08 [ 8]
 9.  Helena Väyrynen       SuVe          1:07.59 [12]    58.20  2:06.19 [ 9]
10.  õie Kokk              Rakv    2144  1:07.15 [11]  1:01.50  2:09.05 [10]
11.  Helle Rennu           Saku    1881  1:05.11 [10]  1:04.42  2:09.53 [11]
     Maire Limberg         Rakv    3607  1:03.29 [ 8]    52.07
     Heili Vasser          Kunda    365  1:17.43 [13]  1:00.54
     Eha Lillsaar          Lehola    80  1:23.05 [14]  1:04.01
     Mari Volberg          TAOK     953  1:31.08 [15]  1:02.49
     Monika Oit            TAOK     271  1:35.20 [16]   ei st.
     Merike Hvalõnski      TAOK     632  1:36.22 [17]  1:05.56
     Ellen Saumann         TAOK    3619  1:49.14 [18]  1:07.43
     Anne Väli             SOK     3251        ei st.   ei st.
     Viktoria Trasanov     JärvaK    58        ei st.   ei st.
     Urve Kain             TON      334        ei st.   ei st.
 
 D45  
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Liivi Parik           Otepää   925    53.50 [ 1]    43.20  1:37.10 [ 1]
 2.  Mare Aibast           KEKRSK   522    56.42 [ 2]    40.59  1:37.41 [ 2]
 3.  Riina Kivikas         Ilves    707  1:01.22 [ 3]    49.08  1:50.30 [ 3]
 4.  Niina Karnit          Orion   1015  1:08.39 [ 4]    51.16  1:59.55 [ 4]
 5.  Kersti Mardiste       KEKRSK   123  1:09.55 [ 5]    52.48  2:02.43 [ 5]
 6.  Kersti Ploom                  3745  1:17.01 [ 8]    51.59  2:09.00 [ 6]
 7.  Mare Meimre           JärvaK  3038  1:17.29 [ 9]    56.45  2:14.14 [ 7]
 8.  Tiiu Jõgisu           TON      105  1:19.37 [10]    56.51  2:16.28 [ 8]
 9.  Riina Miljan          Kape     698  1:22.43 [11]    57.52  2:20.35 [ 9]
10.  Eha Kriks             Rakv    1822  1:16.23 [ 7]  1:05.03  2:21.26 [10]
11.  Juta Virkepuu         KEKRSK   172  1:15.15 [ 6]  1:08.17  2:23.32 [11]
     Anne Kadaja           Saku    1252  1:38.18 [12]    58.22
     Marika Pilt           Jõulu    933       tühist.    49.13
     Tiiu Kaasik           Ilves    102        ei st.   ei st.
     Reserv 1                                  ei st.   ei st.
     Reserv 2                                  ei st.   ei st.
     Anu Saue              HOK      946        ei st.   ei st.
 
 D50    
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Lilia Tamm            Ilves   1318   1:17.03 [4]    56.51   2:13.54 [1]
 2.  Liis Lille            KEKRSK  2845   1:14.52 [3]    59.05   2:13.57 [2]
 3.  Anne Jundas           Jõhvik   448   1:13.34 [2]  1:00.24   2:13.58 [3]
 4.  Kristi Mägi           Saku    1782   1:17.52 [6]    56.08   2:14.00 [4]
 5.  Rutt Kukk             Orion   1728   1:17.30 [5]    56.31   2:14.01 [5]
 6.  Helle Lippmaa         Orion     93   1:22.00 [7]  1:01.59   2:23.59 [6]
 7.  Ene Loide             KEKRSK  2847   1:29.34 [8]  1:30.57   3:00.31 [7]
     Viiu Rebane           Orion    311   1:04.54 [1]   ei st.
     Ira Saar              Ilves    235         ei st.   ei st.
 
 D55
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 1.  Pirkko Tahvanainen    LS-37           46.59 [ 2]    36.04  1:23.03 [ 1]
 2.  Kiira Tarassova       TON      700    44.00 [ 1]    43.14  1:27.14 [ 2]
 3.  Ilse Uus              Orion    300    47.26 [ 3]    42.47  1:30.13 [ 3]
 4.  Maimu Tornberg        Koop     428    59.48 [ 5]    44.02  1:43.50 [ 4]
 5.  Maie Abram            Ilves    146    53.12 [ 4]    55.11  1:48.23 [ 5]
 6.  Ülle Mõistlik         Orion    389  1:01.31 [ 6]    48.33  1:50.04 [ 6]
 7.  Urvi Sarv             Orion    222  1:05.17 [ 7]    54.58  2:00.15 [ 7]
     Luule Veskmets        SOK     1935  1:26.03 [ 8]    59.32
     Viola Lepistö         HS            1:28.04 [ 9]  katkest
     Maire Raid            Tammed   181        ei st.   ei st.
 
 D60    
 
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Elga Adrat            TON     2104    51.31 [ 1]    45.07  1:36.38 [ 1]
 2.  Imbi Kaasik           Orion    449    54.02 [ 2]    49.31  1:43.33 [ 2]
 3.  Ellen Veski           Orion    198    58.26 [ 3]    45.21  1:43.47 [ 3]
 4.  Pirkko Salmenkylä     HS            1:00.47 [ 5]    55.56  1:56.43 [ 4]
 5.  Tiiu Tiigimägi        Orion    478  1:00.31 [ 4]  1:00.53  2:01.24 [ 5]
     Maret Soo             Jõhvik  3105  1:25.08 [ 6]  1:18.30
     Karin Laine           Võru    1116  1:36.45 [ 7]    59.46
     Leida Sevruk          Orion   3611  4:28.12 [ 8]  4:10.15
     Ritva Kivistö         AR                katkest.  katkest
     Kerttu Junttila       AR                  ei st.   ei st.
 
 H10
 
Koht         NIMI         Klubi   EOL    1. päev      2. päev         SUMMA
 
 1.  Tõnis Uiboupin      Võru    3381   11.49 [ 1]   11.26 [ 3]    23.15 [ 1]
 2.  Ivar Laes           SOK     2795   12.36 [ 2]   11.42 [ 4]    24.18 [ 2]
 3.  Päären Mardiste     KEKRSK         14.06 [ 5]   11.49 [ 5]    25.55 [ 3]
 4.  Uku Rooni           Orvand  3376   13.50 [ 3]   12.07 [ 7]    25.57 [ 4]
 5.  Timo Sild           Võru    3466   15.02 [ 8]   11.22 [ 2]    26.24 [ 5]
 6.  Marko Anton         Lehola  3644   13.58 [ 4]   12.27 [10]    26.25 [ 6]
 7.  Lauri Ruberg        Saku    3181   14.33 [ 6]   12.13 [ 8]    26.46 [ 7]
 8.  Mark Laine          Võru    3690   15.29 [ 9]   11.56 [ 6]    27.25 [ 8]
 9.  Ülar Raud           Ilves   3463   15.57 [11]   13.14 [13]    29.11 [ 9]
10.  Indrek Kustavus     Lehola  3417   17.56 [22]   11.17 [ 1]    29.13 [10]
11.  Holger Kruusla      West           17.10 [17]   12.14 [ 9]    29.24 [11]
12.  Timo Ilves          Kape    3725   16.01 [12]   13.31 [15]    29.32 [12]
13.  Janno Johanson      Orvand         17.09 [16]   12.55 [11]    30.04 [13]
14.  Lauri Sild          Võru    3467   15.49 [10]   14.29 [17]    30.18 [14]
15.  Kaarel Nummert      Kape    3479   16.02 [13]   14.37 [19]    30.39 [15]
16.  Mattias Rennel      KEKRSK         17.34 [19]   13.21 [14]    30.55 [16]
16.  Andres Illak        Käbi    3346   17.10 [17]   13.45 [16]    30.55 [16]
18.  Karl Ranna          Ilves   3391   16.13 [14]   14.57 [20]    31.10 [18]
19.  Madis Vasser        Kunda   3217   16.13 [14]   16.31 [23]    32.44 [19]
20.  Arvi Kiik           Ilves   3364   18.22 [25]   14.29 [17]    32.51 [20]
21.  Ahto Mast           HOK     3205   17.40 [21]   16.46 [24]    34.26 [21]
22.  Karl Keerberg       SOK     3684   17.34 [19]   16.58 [25]    34.32 [22]
23.  Toomas Lillsaar     Lehola  3423   21.55 [29]   13.03 [12]    34.58 [23]
24.  Rainer Ruberg       Saku    3760   18.03 [23]   17.00 [26]    35.03 [24]
25.  Erki Pellja         Esto           20.06 [26]   15.56 [22]    36.02 [25]
26.  Kalle Gutmann       Rae            18.09 [24]   19.10 [29]    37.19 [26]
27.  Aleksandr Shved     SRD     3701   21.22 [27]   18.12 [27]    39.34 [27]
28.  Mikk Kadak          Lehola  3415   21.39 [28]   18.16 [28]    39.55 [28]
29.  Allar Saar          Saku    3506   15.00 [ 7]   25.33 [30]    40.33 [29]
30.  Kristo Heinmann     Ilves          25.16 [31]   15.18 [21]    40.34 [30]
31.  Deniss Shved        SRD            32.24 [32]   33.49 [31]    1:06.13 [3
32.  Anton Shved         SRD            58.23 [33]   35.50 [32]    1:34.13 [3
     Henri Reeder        TAOK    3627   22.35 [30]       ei st.
     Kristjan Rauba      Võru    3721       ei st.
     Siim Padosepp       Võru    3722       ei st.
     Priit Kõiv          Võru    3692       ei st.
 
 H12        
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Markus Puusepp        Võru    3397    26.51 [ 2]    21.50    48.41 [ 1]
 2.  Ats Uiboupin          Võru    3373    26.40 [ 1]    22.10    48.50 [ 2]
 3.  Tarmo Anton           Lehola  3642    28.04 [ 3]    21.23    49.27 [ 3]
 4.  Jaan Tarmak           TON     3201    30.01 [ 4]    19.34    49.35 [ 4]
 5.  Lauri Malsroos        Orion   3392    31.31 [ 5]    22.15    53.46 [ 5]
 6.  Priit Paasma          Lehola  3087    36.06 [ 6]    28.05  1:04.11 [ 6]
 7.  Andres Herm           Võru    3398    36.57 [ 8]    27.15  1:04.12 [ 7]
 8.  Helmet Sklave         Orvand  3428    36.51 [ 7]    27.22  1:04.13 [ 8]
 9.  Urmas Aasa            Võru    3472    41.37 [10]    22.55  1:04.32 [ 9]
10.  Hardi Kaseleht        Ilves   3663    40.15 [ 9]    24.23  1:04.38 [10]
11.  Priit Talves          Lehola  3341    44.41 [14]    26.08  1:10.49 [11]
12.  Peep Silm             Kape    3507    44.34 [13]    27.17  1:11.51 [12]
13.  Kaarel Barinov        HOK     3198    42.54 [11]    32.58  1:15.52 [13]
14.  Timo Kaljur           Orvand  3300    46.43 [15]    33.24  1:20.07 [14]
15.  Andres Aljas          Kose    3618    43.00 [12]    38.06  1:21.06 [15]
16.  Veiko Vunder          Lehola  3418    55.15 [17]    28.32  1:23.47 [16]
17.  Hans Terasmaa         Lehola  3613    49.05 [16]    34.49  1:23.54 [17]
18.  Hannes Kerem          KEKRSK  3361    56.33 [18]    30.33  1:27.06 [18]
     Jaanus Mäe            HOK             57.08 [19]    42.36
     Tarmo Hanson          SOK             58.46 [20]    30.23
     Riho Kadaja           Saku    3182  1:01.40 [21]    26.26
     Allar Tammik          Kape    3387  1:11.41 [22]    32.42
     Argo Mesila           SOK           1:18.09 [23]    47.22
     Martin Malva          Rakv    3568        ei st.   ei st.
     Rait Kinsiveer        Võru    3689        ei st.   ei st.
     Edvin Parksepp        Võru    3474        ei st.   ei st.
 
 H14        
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Mait Vaiksaar         Lehola  3408    41.31 [ 1]    32.24  1:13.55 [ 1]
 2.  Anti Sklave           Orvand  3258    44.35 [ 3]    30.51  1:15.26 [ 2]
 3.  Tõnis Vaiksaar        Lehola  3409    43.41 [ 2]    32.16  1:15.57 [ 3]
 4.  Margus Vasser         Kunda   3218    46.36 [ 5]    34.00  1:20.36 [ 4]
 5.  Tanel Taal            TON     3464    45.40 [ 4]    36.19  1:21.59 [ 5]
 6.  Riho Taba             Ilves   3379    47.42 [ 6]    34.32  1:22.14 [ 6]
 7.  Viljar Kuljus         Võru    3399    52.44 [14]    29.32  1:22.16 [ 7]
 8.  Mihkel Puusepp        Võru    3396    51.55 [13]    30.24  1:22.19 [ 8]
 9.  Anti Allikvee         Võru    3440    50.56 [ 9]    34.31  1:25.27 [ 9]
10.  Urmet Aru             SOK             51.30 [11]    34.00  1:25.30 [10]
11.  Tõnis Prangli         Võru    3441    51.51 [12]    33.55  1:25.46 [11]
12.  Taivo Timmusk         HOK     3145    49.53 [ 8]    35.54  1:25.47 [12]
13.  Meelis Kadak          Lehola  3086    48.07 [ 7]    38.16  1:26.23 [13]
14.  Priit Laes            SOK             56.39 [17]    33.15  1:29.54 [14]
15.  Eerik Leiger          HOK             53.43 [15]    36.13  1:29.56 [15]
16.  Tanel Terasmaa        Lehola  3414    54.15 [16]    35.56  1:30.11 [16]
17.  Mihkel Nummert        Kape    3073    51.17 [10]    41.06  1:32.23 [17]
18.  Priit Annusver        Lehola  3356    56.43 [18]    44.43  1:41.26 [18]
19.  Aivar Koppas          West          1:03.27 [21]    39.48  1:43.15 [19]
20.  Tõnis Kirss           TON     3403  1:01.32 [20]    53.36  1:55.08 [20]
21.  Martin Sarv           Orion   3066  1:11.30 [22]    45.22  1:56.52 [21]
     Erki Lehis            Võru    3445    56.48 [19]  tühist.
     Erik Prank            Kape    3505        ei st.   ei st.
 
 H16     
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Vahur Vaiksaar        Lehola  3407    52.06 [ 2]    41.03  1:33.09 [ 1]
 2.  Tarvo Klaasimäe       Rakv    3641    51.38 [ 1]    41.32  1:33.10 [ 2]
 3.  Tarmo Siimsaare       Võru    3116    54.49 [ 5]    39.05  1:33.54 [ 3]
 4.  Mattias Puusepp       Võru    3395    54.31 [ 3]    39.26  1:33.57 [ 4]
 5.  Lauri Tusis           JärvaK   892    55.07 [ 6]    43.11  1:38.18 [ 5]
 6.  Kaarel Kallas         Lehola  3340    56.19 [ 7]    43.04  1:39.23 [ 6]
 7.  Tõnis Erm             TAOK    3209    54.47 [ 4]    47.24  1:42.11 [ 7]
 8.  Vallo Lehtme          Orvand  3291  1:00.23 [ 9]    44.15  1:44.38 [ 8]
 9.  Kristjan Gans                 3759  1:00.41 [10]    46.38  1:47.19 [ 9]
10.  Erkki Liiv            Tammed  3323  1:05.41 [12]    41.54  1:47.35 [10]
11.  Markko Aruksaar       Lehola  3339  1:02.52 [11]    44.56  1:47.48 [11]
12.  Urmo Liblik           Esto    3007  1:08.58 [14]    42.37  1:51.35 [12]
13.  Raimo Kadaja          Saku    2870  1:08.27 [13]    47.27  1:55.54 [13]
14.  Siim Kadak            Lehola  3076  1:15.22 [18]    43.49  1:59.11 [14]
15.  Meelis Vasser         Kunda   3216  1:10.15 [15]    49.16  1:59.31 [15]
16.  Marko Uibo            Lehola  3121  1:14.09 [16]    45.30  1:59.39 [16]
17.  Janar Kenk            Võru    3447    58.32 [ 8]  1:01.17  1:59.49 [17]
18.  Siim Vaher            JärvaK  3039  1:14.14 [17]    45.42  1:59.56 [18]
19.  Martti Miljan         Kape          1:17.44 [19]    48.28  2:06.12 [19]
20.  Priit Kaasik          SOK           1:20.56 [20]  1:01.35  2:22.31 [20]
     Toomas Roolaid        TAOK    3708  1:29.04 [21]  1:03.45
     Aivar Antin           Tammed  3322  1:49.01 [22]   ei st.
     Reeno Reeder          TAOK    3130  2:14.56 [23]   ei st.
     Kristo Keevend        JärvaK   894       tühist.  1:07.00
     Tõnis Kundla          Orvand  3261        ei st.   ei st.
     Kalev Külaase         Võru    3334        ei st.   ei st.
     Raimo Raudsepp        West    3726        ei st.   ei st.
 
 H18     
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Marek Nõmm            Jõulu   2828    54.41 [ 1]    44.16  1:38.57 [ 1]
 2.  Keit Kivisild         Rakv    3215  1:00.35 [ 2]    54.47  1:55.22 [ 2]
 3.  Ott Rakkaselg         HOK     ,192  1:11.54 [ 7]    45.05  1:56.59 [ 3]
 4.  Jaak Roondi           MARU    2381  1:10.20 [ 6]    46.45  1:57.05 [ 4]
 5.  Risto Gurjev          LUS     2881  1:05.12 [ 3]    52.01  1:57.13 [ 5]
 6.  Toomas Marrandi       Esto     889  1:06.37 [ 4]    54.43  2:01.20 [ 6]
 7.  Heiki Tomann          Ilves   2731  1:15.17 [ 8]  1:02.51  2:18.08 [ 7]
 8.  Riho Võigemast        Esto    3048  1:23.32 [ 9]  1:08.57  2:32.29 [ 8]
     Priit Poopuu          Esto     891  1:07.35 [ 5]  katkest
     Janno Jõgisu          TON     2478  1:27.07 [10]  katkest
     Jaanus Müür           SOK           1:27.32 [11]  1:02.27
     Madis Meimre          JärvaK  3040  1:29.35 [12]  1:01.42
     Marko Lesomägi        Orvand        1:36.07 [13]  1:29.06
     Toomas Kundla         Orvand  3260  1:36.19 [14]  1:13.48
     Erki Eliaser          Võru    3716        ei st.   ei st.
     Tanel Vainura         Tammed  2511        ei st.   ei st.
     Taavi Nurm            Kobras  2315        ei st.   ei st.
     Mati Danilson         Võru                ei st.   ei st.
     Lauri Pildre          SOK     3534        ei st.   ei st.
 
 H20    
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Janno Lehtme          Orvand  3290  1:03.37 [ 2]    54.59  1:58.36 [ 1]
 2.  Alo Ansmann           Võru    2575  1:05.37 [ 5]    57.39  2:03.16 [ 2]
 3.  Raino Liblik          Jõulu   1855  1:02.48 [ 1]  1:02.29  2:05.17 [ 3]
 4.  Kalev Metsis          Esto     890  1:07.48 [ 7]    58.20  2:06.08 [ 4]
 5.  Tanel Esta            HOK     1911  1:11.54 [ 8]    57.56  2:09.50 [ 5]
 6.  Mart Sooberg          Võru    1366  1:07.33 [ 6]  1:02.27  2:10.00 [ 6]
 7.  Tõnis Kruusmaa        Rakv    3179  1:04.58 [ 3]  1:05.07  2:10.05 [ 7]
 8.  Aleksei Podlipski     Jõhvik  3100  1:31.05 [ 9]  1:23.55  2:55.00 [ 8]
     Andres Vaher          JärvaK  2683  1:05.10 [ 4]   ei st.
     Mati Mägi             HOK     1921      katkest.    58.08
 
 H21A               
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku    
 
 1.  Raivo Reiman          MARU     634  1:01.50 [ 1]    57.35  1:59.25 [ 1]
 2.  Erkki Aadli           Tammed  1122  1:06.50 [ 3]    58.33  2:05.23 [ 2]
 3.  Tiit Tali             Ilves    303  1:05.19 [ 2]  1:00.10  2:05.29 [ 3]
 4.  Andrei Nikitin        SRD      505  1:07.50 [ 6]    57.47  2:05.37 [ 4]
 5.  Alar Viitmaa          Lehola  1639  1:08.30 [ 8]    59.22  2:07.52 [ 5]
 6.  Kaido Nurja           Lehola   603  1:07.34 [ 5]  1:00.25  2:07.59 [ 6]
 7.  Alari Kannel          Ilves    322  1:07.09 [ 4]  1:01.07  2:08.16 [ 7]
 8.  Alar Abram            Ilves    556  1:09.40 [10]    59.39  2:09.19 [ 8]
 9.  Toomas Mast           HOK       79  1:11.21 [13]  1:00.20  2:11.41 [ 9]
10.  Raivo Pellja          Esto     108  1:09.48 [11]  1:01.55  2:11.43 [10]
11.  Dmitri Shved          SRD     1029  1:08.18 [ 7]  1:06.16  2:14.34 [11]
12.  Eero Kivikas          Ilves   1060  1:10.35 [12]  1:04.06  2:14.41 [12]
13.  Roman Shved           SRD      999  1:11.29 [14]  1:06.04  2:17.33 [13]
14.  Priit Pirksaar        Esto    2528  1:16.26 [19]  1:02.51  2:19.17 [14]
15.  Mart Ostra            MARU     642  1:15.12 [17]  1:04.08  2:19.20 [15]
16.  Erki Kriks            Rakv    1821  1:17.44 [22]  1:01.36  2:19.20 [16]
17.  Tanel Kannel          MARU    1748  1:09.07 [ 9]  1:13.19  2:22.26 [17]
18.  Raivo Erik            Kobras  1516  1:18.09 [23]  1:05.45  2:23.54 [18]
19.  Karli Lambot                   779  1:16.44 [20]  1:07.12  2:23.56 [19]
20.  Indrek Reitalu        HOK     2258  1:16.01 [18]  1:07.59  2:24.00 [20]
21.  Mati Tiit             Ilves   1326  1:17.07 [21]  1:08.32  2:25.39 [21]
22.  Kalle Kaljus          Peko    1331  1:20.06 [25]  1:09.11  2:29.17 [22]
23.  Urmas Sulaoja         Jõhvik  2401  1:29.40 [26]  1:10.17  2:39.57 [23]
     Arbo Rae              MARU     808  1:14.25 [15]   ei st.              
     Vello Solna           Peko     495  1:14.59 [16]   ei st.              
     Ander Ojandu          Võru    2193  1:18.32 [24]  katkest              
     Kaido Hallik          Ilves   3665  1:30.55 [27]   ei st.              
     Kaarel Lassel         Saue     764  1:36.57 [28]  1:43.57              
     Igor Balashov         SRD     1026  1:40.54 [29]  1:22.17              
     Matis Miljan          Kape    2178  1:54.59 [30]   ei st.              
     Erko Õunapuu          TON     3612  2:02.36 [31]  1:42.41              
     Paavo Rõigas          Peko    1300      katkest.   ei st.              
     Erik Keerberg         SOK      288       tühist.  1:03.21              
     Aleksei Väizinen      SRD     1022        ei st.   ei st.              
 
 H21B                
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Tõnu Ilves            Kape    2013    47.55 [ 1]      40.19  1:28.14 [ 1]
 2.  Toomas Tiivel         Ilves   1974    51.41 [ 3]    40.03  1:31.44 [ 2]
 3.  Sven Rea              TON     1234    53.36 [ 4]    39.45  1:33.21 [ 3]
 4.  Reigo Luurmees        Võru    3720    57.14 [ 9]    36.31  1:33.45 [ 4]
 5.  Mart Jakobson         KEKRSK  2842    57.45 [11]    36.06  1:33.51 [ 5]
 6.  Andre Nõmm            Jõulu    559    58.16 [12]    35.44  1:34.00 [ 6]
 7.  Allan Anniste         Esto    3008    50.09 [ 2]    45.41  1:35.50 [ 7]
 8.  Kaido Gutmann         Rae      646    53.49 [ 5]    42.36  1:36.25 [ 8]
 9.  Madis Tiik            SOK             58.34 [13]    37.56  1:36.30 [ 9]
10.  Margus Venelaine      Rakv    1041    57.31 [10]    40.41  1:38.12 [10]
11.  Sergei Shirokov       SRD     1019    57.07 [ 8]    44.49  1:41.56 [11]
12.  Rene Küttim           Orion   2311  1:03.03 [22]    39.53  1:42.56 [12]
13.  Viljar Vainola        Koop    1698    55.32 [ 6]    47.24  1:42.56 [13]
14.  Tanel Saue            TON     1900  1:01.59 [19]    43.12  1:45.11 [14]
15.  Aadu Pannal           Saku    2265  1:01.17 [15]    45.01  1:46.18 [15]
16.  Tõnis Haldna          Võru     487  1:01.44 [18]    44.48  1:46.32 [16]
17.  Hannes Mälter         KEKRSK  2849  1:03.34 [23]    43.35  1:47.09 [17]
18.  Meelis Mälter         KEKRSK  2850  1:03.52 [24]    43.31  1:47.23 [18]
19.  Toomas Teekel         MARU    2259  1:02.47 [21]    45.53  1:48.40 [19]
20.  Tarmo Klaar           Ilves   1143  1:01.22 [16]    47.53  1:49.15 [20]
21.  Taivo Tali            KEKRSK  1152  1:06.52 [28]    44.06  1:50.58 [21]
22.  Margus Klementsov     Koop    3400    55.56 [ 7]    55.44  1:51.40 [22]
23.  Raivo Panker          MARU    2685  1:04.50 [25]    46.55  1:51.45 [23]
24.  August Albert         Esto    3009    59.48 [14]    52.02  1:51.50 [24]
25.  Ain Iro               Jõhvik  3090  1:01.43 [17]    50.15  1:51.58 [25]
26.  Rünno Sulg            West    1836  1:06.05 [27]    48.06  1:54.11 [26]
27.  Tauno Piirikivi       Rae      215  1:04.53 [26]    52.10  1:57.03 [27]
28.  Enn Kukk              Jõhvik  1762  1:02.28 [20]    57.07  1:59.35 [28]
29.  Tarvo Jõeste          Hippok  2105  1:14.55 [29]    52.04  2:06.59 [29]
     Raul Mõtus            Kunda    572  1:19.40 [30]    52.23
     Andres Palk           TAOK    1751  1:37.01 [31]   ei st.
     Vahur Matteus                            tühist.    57.36
     Priit Överus          Norma   1268        ei st.   ei st.
     Sergei Shved          SRD     2489        ei st.   ei st.
     Peeter Kõiva          Kunda    809        ei st.   ei st.
     Sulev Koidu           Tammed   637        ei st.   ei st.
     Üllar Taivere         Kape    2733        ei st.   ei st.
 
 H35
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Martti Parve          Peko     275    56.37 [ 1]    58.25  1:55.02 [ 1]
 2.  Maido Kaljur          Orvand  2201    59.52 [ 2]    58.40  1:58.32 [ 2]
 3.  Mati Preitof          MARU    2260  1:00.15 [ 3]    59.43  1:59.58 [ 3]
 4.  Jaanus Reha           Koop    1275  1:02.08 [ 4]    58.58  2:01.06 [ 4]
 5.  Ando Post             Koop     169  1:04.36 [ 7]    58.16  2:02.52 [ 5]
 6.  Rein Rooni            Orvand   240  1:03.20 [ 5]    59.40  2:03.00 [ 6]
 7.  Urmas Laev            MARU    1077  1:04.39 [ 8]    58.58  2:03.37 [ 7]
 8.  Vallo Varjo           Koop     906  1:04.17 [ 6]  1:05.04  2:09.21 [ 8]
 9.  Madis Laes            SOK     1659  1:06.09 [ 9]  1:04.27  2:10.36 [ 9]
10.  Kai Willadsen         TON     3626  1:13.10 [12]  1:02.01  2:15.11 [10]
11.  Kalev Ruberg          Saku     423  1:06.57 [10]  1:08.36  2:15.33 [11]
12.  Vello Uiboupin        Võru    1973  1:10.53 [11]  1:08.26  2:19.19 [12]
13.  Vello Post            Koop      55  1:17.06 [14]  1:09.25  2:26.31 [13]
14.  Guido Trees           TAOK     422  1:18.11 [16]  1:11.02  2:29.13 [14]
15.  Uve Nummert           Kape    1104  1:17.19 [15]  1:18.50  2:36.09 [15]
16.  Peeter Pihlak                  807  1:20.59 [17]  1:19.09  2:40.08 [16]
17.  Mati Metsanurk        SOK     3241  1:21.26 [18]  1:19.51  2:41.17 [17]
     Aivar Meindok         MARU     312  1:13.52 [13]   ei st.
     Vladimir Tikki        JärvaK  3032  1:34.17 [19]  1:49.15
     Ruts Vares            SOK     1819      katkest.   ei st.
     Mihkel Nahkur                            tühist.  1:05.46
     Valdo Toome           Hippok   118        ei st.   ei st.
 
 H40    
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Jouko Malinen         HS              52.02 [ 1]    48.24  1:40.26 [ 1]
 2.  Tõnu Taal             TON      224  1:03.14 [ 3]    53.01  1:56.15 [ 2]
 3.  Kaljo Julge           Kape    1310  1:05.08 [ 5]    52.25  1:57.33 [ 3]
 4.  Aimur Raudsepp        JärvaK    70  1:05.49 [ 7]    53.53  1:59.42 [ 4]
 5.  Heini Tammik          Kape    1311  1:04.39 [ 4]    55.12  1:59.51 [ 5]
 6.  Anti Parik            Otepää  2984  1:05.15 [ 6]    55.55  2:01.10 [ 6]
 7.  Tiit Kerves           HOK      109    58.58 [ 2]  1:02.23  2:01.21 [ 7]
 8.  Riho Kokk             Rakv    3750  1:06.32 [ 8]    58.39  2:05.11 [ 8]
 9.  Arvo Eensaar          SOK     1944  1:07.21 [10]    57.51  2:05.12 [ 9]
10.  Jaak Jaagus           Saku    1217  1:10.34 [11]    56.18  2:06.52 [10]
11.  Peep Eomois           TAOK     624  1:07.16 [ 9]  1:04.15  2:11.31 [11]
12.  Aare Limberg          Rakv    3584  1:12.47 [12]  1:02.43  2:15.30 [12]
13.  Tiit Olju             Orvand   832  1:16.08 [16]    59.44  2:15.52 [13]
14.  Jüri Kasin            SOK     1817  1:17.47 [21]    59.41  2:17.28 [14]
15.  Enno Haljas           Kose    3616  1:14.15 [14]  1:03.22  2:17.37 [15]
16.  Vello Vasser          Kunda    366  1:14.13 [13]  1:03.30  2:17.43 [16]
17.  Kaljo Uustal          SOK     3421  1:17.41 [20]  1:02.19  2:20.00 [17]
18.  Sulev Kuiv            TAOK     619  1:15.42 [15]  1:04.23  2:20.05 [18]
19.  Peep Vallistu         SOK      347  1:16.20 [17]  1:10.17  2:26.37 [19]
20.  Oleg Podlipski        Jõhvik  1545  1:16.39 [18]  1:10.00  2:26.39 [20]
21.  Kalmer Keevend        JärvaK    73  1:17.00 [19]  1:10.34  2:27.34 [21]
22.  Jüri Kadaja           Saku     148  1:21.21 [22]  1:11.27  2:32.48 [22]
     Udo Lüüs              Ilves    128  1:23.17 [23]    42.22
     Rein Liiva            Saku     567  1:26.36 [24]   ei st.
     Väino Kundla          Orvand  3259  1:31.10 [25]  1:16.53
     Olav Lesomägi         Orvand   350  1:40.07 [26]  1:39.06
     Jüri Velve            SOK     1818       tühist.  1:33.37
     Viktor Tõnisson       Lehola             tühist.  1:15.56
     Aare Kiik             Ilves   1610       tühist.  1:03.29
     Kulno Voolaid         Rakv     354        ei st.   ei st.
     Toomas Koppel         Saku    2865        ei st.   ei st.
     Ahto Karu             JärvaK   884        ei st.   ei st.
     Neeme Malva           Rakv    3586        ei st.   ei st.
 
 H45    
 
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Rein Unt              TON      320    51.07 [ 1]    47.30  1:38.37 [ 1]
 2.  Riho Männi                     902    57.06 [ 6]    46.28  1:43.34 [ 2]
 3.  Andres Käär           TAOK     721    53.16 [ 3]    50.22  1:43.38 [ 3]
 4.  Koit Paasma           Lehola    83    51.58 [ 2]    56.18  1:48.16 [ 4]
 5.  Ago Mõttus            Lehola    87    55.57 [ 4]    55.12  1:51.09 [ 5]
 6.  Kalle Nelk            Orion   1971    56.44 [ 5]    54.30  1:51.14 [ 6]
 7.  Rein Kriks            Rakv    1823  1:01.10 [ 8]    54.49  1:55.59 [ 7]
 8.  Ilmar Kirjanen        TAOK     411    57.54 [ 7]    58.34  1:56.28 [ 8]
 9.  Rein Hanstein         Okas    3277  1:01.43 [ 9]  1:00.07  2:01.50 [ 9]
10.  Mati Pilt             Jõulu    932  1:06.40 [12]    59.22  2:06.02 [10]
11.  Toomas Lillsaar       Lehola    82  1:03.21 [10]  1:03.41  2:07.02 [11]
12.  Kalev Kukk            TAOK     266  1:08.06 [14]  1:00.35  2:08.41 [12]
13.  Markku Hotti          HS            1:05.32 [11]  1:03.25  2:08.57 [13]
14.  Vello Vaher           JärvaK    56  1:07.10 [13]  1:04.05  2:11.15 [14]
15.  Tiit Riismaa          TAOK     626  1:11.57 [16]  1:11.23  2:23.20 [15]
16.  Tõnu Kruusmaa         Rakv          1:14.09 [17]  1:11.55  2:26.04 [16]
17.  Arne Kolk             Jõhvik   415  1:21.07 [18]  1:12.58  2:34.05 [17]
     Lembit Nöps           Ilves   1100  1:10.46 [15]  ei st.
     Mait Must             SOK     3296        ei st.   ei st.
     Tõnu Nurm             Kobras              ei st.   ei st.
     Rein Prank            Kape     708        ei st.   ei st.
     Jüri Beilmann         Norma    168        ei st.   ei st.
 
 H50    
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Mati Poom             TON        3    54.38 [ 1]    45.32  1:40.10 [ 1]
 2.  Peep Koppel           Koop     456    56.25 [ 3]    50.43  1:47.08 [ 2]
 3.  Jüri Leesmäe          West     843  1:00.04 [ 6]    48.34  1:48.38 [ 3]
 4.  Rafael Gordon                  239    57.14 [ 4]    52.35  1:49.49 [ 4]
 5.  Elmo Pärna            Lehola    84  1:00.24 [ 7]    50.52  1:51.16 [ 5]
 6.  Avo Kõrvas            Koop     126    55.07 [ 2]    57.13  1:52.20 [ 6]
 7.  Raimo Mäkelä          Orion   3765  1:04.20 [ 9]    52.24  1:56.44 [ 7]
 8.  Ilpo Kinnarinen       SuVe          1:04.01 [ 8]    52.47  1:56.48 [ 8]
 9.  Lembi Nõmm            Jõulu    461  1:06.34 [11]    50.45  1:57.19 [ 9]
10.  Hillar Valk           Rakv    3332    57.41 [ 5]  1:06.03  2:03.44 [10]
11.  Agu Lipping           Hippok  1179  1:07.17 [12]  1:01.20  2:08.37 [11]
12.  Jüri Tarmak           TON     3000  1:04.25 [10]  1:05.06  2:09.31 [12]
13.  Ilmar Mõistlik        Orion    149  1:10.27 [13]  1:04.58  2:15.25 [13]
14.  Agu Koppa                      425  1:18.04 [14]    58.03  2:16.07 [14]
15.  Tiit Koppel           Orion    455  1:22.51 [16]  1:01.01  2:23.52 [15]
16.  Enn Jõeste            Hippok   628  1:20.34 [15]  1:03.55  2:24.29 [16]
     Peep Morel            Saue     308  1:32.22 [17]   ei st.
     Jaan Loide            KEKRSK  2848  1:41.29 [18]  1:35.39
     Mihkel Mälter         KEKRSK   122        ei st.   ei st.
     Madis Saul            TAOK                ei st.   ei st.
     Ülo Vainura           Tammed   188        ei st.   ei st.
     Jaan Prommik          Saku    2864        ei st.   ei st.
 
 H55
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Georg Sooberg         Võru     462    43.46 [ 1]    36.43  1:20.29 [ 1]
 2.  Kalju Tilk            Orion    104    43.58 [ 2]    36.42  1:20.40 [ 2]
 3.  Rein Küttim           Orion    306    47.54 [ 5]    38.40  1:26.34 [ 3]
 4.  Juhani Hämäläinen     ORa             46.32 [ 4]    40.13  1:26.45 [ 4]
 5.  Lembit Vassil         Ilves    460    48.08 [ 7]    38.48  1:26.56 [ 5]
 6.  Mati Tõnus            Orion    167    48.06 [ 6]    41.44  1:29.50 [ 6]
 7.  Mihhail Taivere       Kape    1677    50.18 [ 9]    39.58  1:30.16 [ 7]
 8.  Rein Indlo                    3282    55.05 [17]    39.29  1:34.34 [ 8]
 9.  Ülo Kovin             Saue     291    51.50 [11]    44.39  1:36.29 [ 9]
10.  Heikki Lepistö        HS              52.22 [14]    44.37  1:36.59 [10]
11.  Eimar Jõgisu          TON      106    50.07 [ 8]    47.30  1:37.37 [11]
12.  Jüri Zimmermann       Ilves    127    51.53 [12]    47.39  1:39.32 [12]
13.  Seppo Paavola         EE              54.29 [15]    45.42  1:40.11 [13]
14.  Jakob Vinkel          Orion   2395    51.17 [10]    49.23  1:40.40 [14]
15.  Pertti Tahvanainen    LS-37           54.42 [16]    48.30  1:43.12 [15]
16.  Valter Ploom                  3746  1:01.23 [23]    43.17  1:44.40 [16]
17.  Arvo Orupõld          Rakv      53  1:01.25 [24]    43.25  1:44.50 [17]
18.  Paavo Viitmaa         Lehola   555    51.54 [13]    55.02  1:46.56 [18]
19.  Vello Aru             SOK             58.45 [20]    49.20  1:48.05 [19]
20.  Aarne Mardiste        KEKRSK    76    57.24 [18]    50.48  1:48.12 [20]
21.  Rein Tivas            Orion    299  1:00.04 [21]    48.26  1:48.30 [21]
22.  Rein Kiisler          West    2918    58.38 [19]    50.26  1:49.04 [22]
23.  Riho Kilp             Tammed   189  1:00.52 [22]    48.48  1:49.40 [23]
24.  Vello Loorits         Orion    652  1:12.09 [26]    53.46  2:05.55 [24]
     Tauno Jokinen         SEKE            46.02 [ 3]   ei st.
     Enn Uussaar           Orion    528  1:06.47 [25]   ei st.
 
 H60
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Endel Remmet          Kape     706    43.36 [ 1]    46.25  1:30.01 [ 1]
 2.  Aavo Härma            Orion   1258    51.01 [ 2]    40.35  1:31.36 [ 2]
 3.  Tõnu Kirss            TON      135    51.52 [ 3]    44.04  1:35.56 [ 3]
 4.  Karl Valgepea         West     125    55.50 [ 4]    43.55  1:39.45 [ 4]
 5.  Juhan Sengbush        Orion   2400    59.13 [ 6]    42.54  1:42.07 [ 5]
 6.  Kaarel Koitmets       Jõhvik   383    58.34 [ 5]    46.06  1:44.40 [ 6]
 7.  Ilmar Kask            Ilves    713  1:02.15 [ 8]    47.04  1:49.19 [ 7]
 8.  Heino Peterson        West     435  1:03.42 [ 9]    45.40  1:49.22 [ 8]
 9.  Georg Liidja          TON     3742  1:00.28 [ 7]    49.09  1:49.37 [ 9]
10.  Ants Erm              TAOK    1788  1:03.45 [10]  1:00.32  2:04.17 [10]
11.  Valju Tali            KEKRSK  2855  1:11.20 [11]  1:01.04  2:12.24 [11]
     Rein Veski            Orion    201  1:14.54 [12]    57.13
     Henn Männik           JärvaK  3031  1:22.04 [13]  1:11.03
     Paavo Vara            SOK      954  1:24.09 [14]    46.59
     Peep Pihlak           Orion     89  3:44.15 [15]  1:53.13
 
 H65
Koht        NIMI          Klubi   EOL     1. päev     2. päev     Kokku
 
 1.  Juhani Salmenkylä     HS              50.49 [ 6]    40.33  1:31.22 [ 1]
 2.  Eero Silvennoinen     KR              49.57 [ 5]    42.36  1:32.33 [ 2]
 3.  Eeli Tiigimägi        Orion    476    49.31 [ 4]    47.25  1:36.56 [ 3]
 4.  Osvald Mõttus         Lehola   661    43.00 [ 1]    53.57  1:36.57 [ 4]
 5.  Henno Adrat           TON     2693    57.04 [ 9]    42.34  1:39.38 [ 5]
 6.  Are Kaasik            Orion    147    44.55 [ 2]    56.22  1:41.17 [ 6]
 7.  Heino Heinloo         Orion    165    46.21 [ 3]    56.06  1:42.27 [ 7]
 8.  Enrico Mitt           TON      659    55.32 [ 8]    49.43  1:45.15 [ 8]
 9.  Aulis Kivistö         AR              59.11 [10]    49.33  1:48.44 [ 9]
10.  Helmut Karin          Orion    191    59.32 [11]    52.30  1:52.02 [10]
11.  Feliks Kipper         Orion    913  1:05.02 [12]    56.16  2:01.18 [11]
12.  Valdek Reinvald       SOK     3297    53.22 [ 7]  1:08.55  2:02.17 [12]
     Kalju Soo             Jõhvik  3104  1:35.22 [13]  1:17.28
     Hugo Pikpoom          Orion    190        ei st.   ei st.





Copyright © by WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187 All Right Reserved.

Published on: 2009-09-09 (5287 reads)

[ Go Back ]




WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187WEBSITE JUST GOT OWNED BY 187
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.032 Seconds