EMV lühirajal, Eesti-Läti liiga osavõistlus 02.06.2012
EMV lühirajal, EST-LAT liiga
2.06.2012 Rutu mäed (Ville Vinkel)
M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N12  N14  N16  N18  N20  N21A  N21B  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M12
1600m 7KP Tõus 20m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rihards Krūmiņš           OK Alnis-JNSC   LAT  2979 00:25.25    
   2. Ralf Hõim                 Kobras/Põlva Sp EST 14399 00:31.48    
   3. Pauls Alberings           ZVOC            LAT  3055 00:31.54    
   4. Siim Turban               Rakv            EST  9436 00:34.03    
   5. Ragnar Rooba              Rakv            EST  9648 00:35.20    
   6. Markus Harald Pais        West            EST  6627 00:39.05    
   7. Marcus Majorov            JOKA            EST 16656 00:48.58    
   8. Kustu Künnapas            HOK             EST 17457 00:50.48    
   9. Joosep Kaasiku            JOKA            EST 12321 00:54.01    
  10. Ronalds Orniks            Azimuts OK-SmBJ LAT  2397 00:59.17    
  11. Georg Paal                JOKA            EST 16655 01:01.00    
      Karlis Valgis             ZVOC            LAT  3163 Puuduv KP   
M14
2000m 8KP Tõus 45m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Oliver Kütt               OK Ilves        EST  7776 00:22.05    
   2. Märten Henrik Pais        West            EST  6626 00:23.22    
   3. Krister Aarna             SRD             EST  8571 00:28.27    
   4. Tomi-Andre Piirmets       West            EST 13566 00:29.00    
   5. Erik Bleive               Kobras/Põlva Sp EST 11708 00:29.30    
   6. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST  5157 00:30.42    
   7. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp EST 10140 00:30.49    
   8. Andres Rõõm               OK Ilves / Tart EST  5729 00:32.11    
   9. Edgar Toimetaja           JOKA            EST 11795 00:32.30    
  10. Kaarel Vesilind           SRD             EST  5700 00:33.41    
  11. Mihkel Parts              Võru            EST 10198 00:35.27    
  12. Alo Vahtre                OK Käbi         EST 16393 00:37.27    
  13. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK-SmBJ LAT  2473 00:37.51    
  14. Siim Helmoja              Kobras/Põlva Sp EST 13539 00:38.13    
  15. Kristofer Kirss                           EST  6656 00:38.28    
  16. Richard Esta              HOK             EST  8085 00:41.20    
  17. Kristofer Pähklepa        Kobras/Põlva Sp EST 11789 00:44.38    
  18. Arturs Vaļģis             ZVOC            LAT  3015 00:49.01    
  19. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 15022 00:52.00    
  20. Marten Kuusmann           Jõhvikas        EST 15625 00:53.35    
  21. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp EST 14842 00:55.06    
  22. Mihkel Sarap              Ilves           EST  5218 00:57.25    
  23. ILgvars Caune             Azimuts OK-SmBJ LAT  2738 00:58.55    
  24. Tõnis Toom                JOKA            EST 11796 01:00.27    
  25. Esko Vanahunt             Kobras/Põlva Sp EST 11788 01:01.08    
  26. Martin Sults              Kobras/Põlva Sp EST 11713 01:02.08    
      Johan Haldna              Rae             EST  7127 Puuduv KP   
      Lauri Pähn                Võru            EST 16666 Puuduv KP   
      Jasper Ainjärv            JOKA            EST 13613 Ei start    
      Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp EST 11785 Ei start    
M16
2600m 10KP Tõus 85m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Veiko Vinkel              West            EST  4286 00:24.29    
   2. Janek Piirisild           Võru            EST  5037 00:26.15    
   3. Vadim Shved               SRD             EST  4202 00:27.26    
   4. Martin Sulg               JOKA            EST 11309 00:28.10    
   5. Rimmo Rõõm                OK Ilves / Tart EST  5728 00:28.42    
   6. Rando Marrandi            JOKA            EST  6558 00:29.24    
   7. Atis Heinols              ZVOC            LAT  1942 00:31.18    
   8. Mauno Kapten              Peko            EST 11314 00:34.41    
   9. Keven Mekk                Võru            EST 13516 00:34.53    
  10. Endijs Titomers           OK Alnis-JNSC   LAT  2337 00:38.13    
  11. Karl Martin Alnek         OK Ilves / Tart EST  4900 00:39.30    
  12. Vootele Jagomägi          OK Ilves / Tart EST 11979 00:40.30    
  13. Gregor Soodla             OK Ilves / Tart EST  7026 00:40.45    
  14. Ralf Sannikov             Võru            EST 15318 00:42.31    
  15. Kristo Oja                OK Käbi         EST  8517 00:48.05    
  16. Aivis Šilinš              OK Alnis-JNSC   LAT  2053 00:53.06    
  17. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 12323 00:53.52    
  18. Ingmar Bert Sabre         Võru            EST 16670 00:54.49    
  19. Kristjan Pärn             OK Ilves        EST  8742 00:55.01    
  20. Lauri Kukk                Rakv            EST 17258 01:11.34    
      Andreas Aadli             Tammed          EST  7288 Puuduv KP   
      Mario Aarna               SRD             EST  8471 ÜleAja      
      Kevin Hallop              Peko            EST 11308 Ei start    
      Jaspar Jõesalu            Peko            EST 11315 Ei start    
M18
3299m 15KP Tõus 128m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST  9472 00:30.10    
   2. Kevin Koskinen            Võru            EST  5038 00:31.06    
   3. Anti Sõukand              Võru            EST  5030 00:33.06    
   4. Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva Sp EST  4424 00:33.08    
   5. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            EST  4338 00:33.26    
   6. Andres Saal               Otepää          EST  5117 00:37.57    
   7. Reimo Liiv                Tammed          EST 12590 00:38.19    
   8. Mairo Mägi                OK Käbi         EST 13720 00:39.34    
   9. Tanel Papp                Võru            EST 12810 00:39.48    
  10. Reigo Teervalt            Peko            EST  5140 00:40.18    
  11. Mattias Blehner           West            EST  4291 00:43.42    
  12. Kristaps Zālītis          Azimuts OK-SmBJ LAT  1820 00:45.01    
  13. Deniss Shved              SRD             EST  3872 00:47.50    
  14. Sander Lembra             Võru            EST  6987 00:58.07    
  15. Martin Zvirblis           Kobras/Põlva Sp EST  7508 01:11.39    
      Joosep Hiielaan           Võru            EST  6985 Puuduv KP   
      Heiki Rein Kiisler        KEKRSK          EST  8018 Puuduv KP   
      Sten Paal                 JOKA            EST 16166 Puuduv KP   
      Sven Majorov              JOKA            EST  5599 ÜleAja      
      Daniels Kārkliņš          ZVOC            LAT  2598 Ei start    
M20
4000m 17KP Tõus 160m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Aleksandr Shved           SRD             EST  3701 00:32.26    
   2. Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST  3013 00:36.10    
   3. Rene Post                 Kobras          EST  5142 00:37.38    
   4. Taaniel Tooming           Kobras          EST  5551 00:41.38    
   5. Sergei Rjabõškin          SRD             EST  5274 00:42.33    
   6. Andris Gailis             Auseklis        LAT  1779 00:43.50    
   7. Jüri Joonas               Võru            EST  3718 00:44.34    
   8. Martin Ling               Lehola          EST  4012 00:46.00    
   9. Kristjan Linnus           Peko            EST  5146 00:50.06    
  10. Kaspar Karjus             Võru            EST  4365 00:56.20    
  11. Taavi Kalle Kiisler       KEKRSK          EST  4695 00:56.46    
  12. Aleksander Tali           KEKRSK          EST  6130 01:02.45    
  13. Rasmus Sotnik             Otepää          EST  5293 01:14.41    
  14. Henri Oru                 Võru            EST  5279 01:27.24    
      Asso Kesaväli             Rakv            EST  7471 Puuduv KP   
M21A
5400m 21KP Tõus 225m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Riho Enni                 HOK             EST  6462 01:20.07    
M21B
3600m 12KP Tõus 85m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Raivis Kalniņš            Alūksne-Ape OK  LAT  2954 00:44.14    
   2. Vaiko Vare                West            EST  6026 00:57.14    
M21E
5400m 21KP Tõus 225m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Timo Sild                 EKJ SK          EST  3466 00:36.50    
   2. Lauri Sild                Võru            EST  3467 00:38.36    
   3. Timmo Tammemäe            SK100           EST  4346 00:42.32    
   4. Raido Mitt                Kobras          EST  1493 00:44.41    
   5. Lauri Tammemäe            SK100           EST  4487 00:45.47    
   6. Sander Vaher              EKJ SK          EST  1406 00:45.50    
   7. Tauno Tiirats             Ilves           EST  4246 00:46.25    
   8. Erkki Aadli               Tammed          EST  1122 00:46.35    
   9. Andreas Kraas             EKJ SK          EST  2510 00:47.27    
  10. Jānis Tamužs              Auseklis        LAT  1145 00:48.21    
  11. Jaagup Truusalu           Võru            EST  4211 00:48.39    
  12. Kenny Kivikas             Ilves           EST  3660 00:51.07    
  13. Priit Randman             Rakv            EST  3980 00:51.29    
  14. Kaarel Kallas             JOKA            EST  3340 00:53.51    
  15. Mihkel Järveoja           Kobras          EST  2790 00:54.43    
  16. Mati Tiit                 Ilves           EST  1326 00:55.29    
  17. Zigmars Gailis            Auseklis        LAT  1780 00:55.55    
  18. Marek Karm                KEKRSK          EST  9134 00:58.48    
  19. Ragnar Kruusla            West            EST  3535 00:59.24    
  20. Ott Rakkaselg             HOK             EST  1920 01:00.09    
  21. Mattias Rennel            KEKRSK          EST  3928 01:03.35    
  22. Johannes Ehala            JOKA            EST  3657 01:04.01    
  23. Kaur Kase                 Võru            EST  4191 01:04.10    
  24. Jaan Tarmak               JOKA            EST  3201 01:06.14    
  25. Tarmo Siimsaare           Võru            EST  3116 01:08.14    
  26. Daniel Vasser             Kobras          EST  9765 01:09.57    
  27. Mati Mägi                 HOK             EST  1921 01:15.40    
  28. Taivo Timmusk             HOK             EST  3145 01:18.02    
      Edgars Lakis              Auseklis        LAT   670 Puuduv KP   
      Oleg Koshik               SRD             EST  7775 Puuduv KP   
      Ott-Kaarel Kalm           Ilves           EST  4244 ÜleAja      
      Märt Kivila               Ilves           EST  2738 ÜleAja      
      Heiki Saal                Otepää          EST  5116 ÜleAja      
      Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST  4393 ÜleAja      
      Martin Pettai                             EST 10652 ÜleAja      
      Rain Eensaar              EKJ SK          EST  1144 Ei start    
M35
4000m 17KP Tõus 160m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Margus Marrandi           JOKA            EST  1243 00:36.30    
   2. Vallo Vaher               JOKA            EST  2684 00:42.33    
   3. Mati Korrol               Mercury         EST  2202 00:43.38    
   4. Tarmo Klaar               Ilves           EST  1143 00:44.24    
   5. Martin Kaup               Elioni SK       EST  9030 00:44.45    
   6. Erki Kriks                LSF PT          EST  1821 00:45.52    
   7. Danilo Piht               Mercury         EST  1976 00:48.24    
   8. Meelis Mälter             KEKRSK          EST  2850 00:50.07    
   9. Tanel Esta                HOK             EST  1911 00:57.45    
  10. Kaupo Järve               LSF PT          EST 15431 00:58.36    
  11. Tanel Saue                Mercury         EST  1900 01:01.49    
  12. Rünno Sulg                LSF PT          EST  1836 01:03.23    
  13. Tarmo Pöör                Mercury         EST  6428 01:05.18    
  14. Tammo Esta                HOK             EST  1946 01:16.24    
      Margus Klementsov         Mercury         EST  3400 Puuduv KP   
      Anton Roolaid             TAOK            EST  6431 ÜleAja      
M40
3399m 15KP Tõus 113m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Alar Abram                Tammed          EST   556 00:28.08    
   2. Randy Korb                Peko            EST  1067 00:28.48    
   3. Kuno Rooba                Rakv            EST  1046 00:29.26    
   4. Andrei Nikitin            SRD             EST   505 00:29.34    
   5. Olavi Loo                 West            EST   847 00:31.02    
   6. Dmitri Shved              SRD             EST  1029 00:31.17    
   7. Sergei Shirokov           SRD             EST  1019 00:31.54    
   8. Guntis Arnicans           Kape            EST 14769 00:32.14    
   9. Raivo Reiman              West            EST   634 00:33.32    
  10. Meelis Zimmermann         Kape            EST  2000 00:37.34    
  11. Allar Padari              HOK             EST  5730 00:38.00    
  12. Rein Zaitsev              Peko            EST   493 00:38.20    
  13. Alvis Lepiksons           Auseklis IK     LAT  2033 00:38.29    
  14. Arthur Raichmann          LSF PT          EST  2371 00:38.32    
  15. Kaido Nurja               Nõmme           EST   603 00:39.11    
  16. Mart Jakobson             KEKRSK          EST  2842 00:40.36    
  17. Māris Stabiņš             Azimuts OK-SmBJ LAT   522 00:40.54    
  18. Margus Venelaine          LSF PT          EST  1041 00:40.55    
  19. Jaan Olvet                Rakv            EST  1045 00:43.17    
  20. Mart Ostra                Nõmme           EST   642 00:45.24    
  21. Erkki Penu                West            EST  1970 00:51.03    
  22. Martti Kuldma                             EST  4876 00:55.46    
M45
3200m 14KP Tõus 98m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Aigars Leiboms            Meridiāns OK    LAT   703 00:32.38    
   2. Priit Pääslane            Ilves           EST   738 00:34.19    
   3. Tenno Alamaa              JOKA            EST  4102 00:34.28    
   4. Taivo Tali                KEKRSK          EST  1152 00:35.29    
   5. Inno Ling                 Lehola          EST   179 00:35.41    
   6. Einar Luup                Võru            EST  1840 00:38.35    
   7. Einar Raudkepp            Peko            EST   670 00:42.19    
   8. Ülo Viru                  Orvand          EST  2539 00:44.01    
   9. Ants Turban               Rakv            EST   644 00:44.07    
  10. Lauri Leppik              TAOK            EST  4194 00:45.00    
  11. Andy Karjus               Võru            EST  6043 00:45.05    
  12. Toomas Teekel             West            EST  2259 00:47.15    
  13. Toomas Mast               HOK             EST    79 00:47.58    
  14. Priit Överus              Mercury         EST  1268 00:49.49    
  15. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST  2401 00:50.06    
  16. Tõnis Haldna              Rae             EST   487 00:52.07    
  17. Margus Sarap              Ilves           EST  3894 00:52.50    
  18. Rain Vellerind                            EST  3393 00:54.42    
  19. Tõnu Ilves                Kape            EST  2013 00:55.57    
M50
3200m 14KP Tõus 98m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ģirts Mamis               Mona            LAT  1107 00:35.11    
   2. Jaanus Reha               Koop            EST  1275 00:35.53    
   3. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 00:36.56    
   4. Ando Post                 Koop            EST   169 00:38.28    
   5. Leho Haldna               Võru            EST   216 00:38.46    
   6. Urmas Tammemäe            Orvand          EST   837 00:39.06    
   7. Maido Kaljur              KEKRSK          EST  2201 00:39.20    
   8. Paul Poopuu               JOKA            EST   361 00:41.41    
   9. Urmas Laev                Mercury         EST  1077 00:43.07    
  10. Raul Olesk                Kobras          EST  2012 00:43.13    
  11. Aleksander Pritsik        Rakv            EST  2018 00:45.03    
  12. Edgars Utans                              LAT  2470 00:46.41    
  13. Jaak Rohtsalu             Rakv            EST  2231 00:46.58    
  14. Andrus Rämmann            Koop            EST 11806 00:47.18    
  15. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 00:48.16    
  16. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST  4278 00:48.36    
  17. Mati Preitof              KEKRSK          EST  2260 00:48.42    
  18. Andres Talver             Mercury         EST   133 00:53.12    
  19. Ēriks Ūdris               CPSS/Meridiāns/ LAT   897 00:53.37    
  20. Margus Jaanus             Koop            EST   917 00:57.15    
  21. Mart Külvik               -               EST  6770 01:00.28    
  22. Uve Nummert               Kape            EST  1104 01:01.10    
  23. Ülo Timuska               Rae             EST  3656 01:01.19    
  24. Aivar Meindok             LSF PT          EST   312 01:02.46    
  25. Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST  2854 01:06.49    
  26. Tõnu Loog                 Kobras          EST  1169 01:14.16    
      Rein Toomas               Peko            EST  2588 Puuduv KP   
M55
2700m 13KP Tõus 75m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Juris Kokins              OK Meridians    LAT   165 00:25.57    
   2. Rein Rooni                Orvand          EST   240 00:27.58    
   3. Toivo Toomas              Peko            EST   217 00:29.54    
   4. Heini Tammik              Kape            EST  1311 00:31.37    
   5. Udo Lüüs                  Ilves           EST   128 00:33.07    
   6. Jüri Rokko                                EST  1240 00:33.21    
   7. Tõnu Sikkal               Kobras          EST   704 00:34.45    
   8. Aimur Raudsepp            JOKA            EST    70 00:35.12    
   9. Andres Minn               JOKA            EST   355 00:36.55    
   9. Arne Sammel               Lehola          EST  1126 00:36.55    
  11. Jüri Merirand             -               EST  1172 00:37.36    
  12. Sulev Kuiv                TAOK            EST   619 00:38.45    
  13. Karlis Magons             Kurmis          LAT  1178 00:40.07    
  13. Jaak Jaagus               Saku            EST  1217 00:40.07    
  15. Tauno Kure                Kape            EST   728 00:42.46    
  16. Kalmer Keevend            JOKA            EST    73 00:43.35    
  17. Peep Eomois               TAOK            EST   624 00:44.44    
      Sulev Tuude               West            EST  4197 Puuduv KP   
      Riho Kokk                 Rakv            EST  3750 Puuduv KP   
      Tõnu Tolm                 Võru            EST  2599 Ei start    
M60
2700m 13KP Tõus 75m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rein Kriks                Rakv            EST  1823 00:29.13    
   2. Koit Paasma               Lehola          EST    83 00:29.58    
   3. Arvo Kivikas              Ilves           EST   247 00:31.04    
   4. Toivo Saue                HOK             EST   949 00:31.21    
   5. Väino Aul                 Jõhvikas        EST   936 00:32.15    
   6. Tiit Tatter               TON             EST    66 00:33.54    
   7. Paul Aug                  Orvand          EST   835 00:34.01    
   8. Mati Pilt                 West            EST   932 00:34.02    
   9. Rein Unt                  TON             EST   320 00:34.47    
  10. Riho Männi                Lehola          EST   902 00:34.56    
  11. Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 00:37.29    
  12. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST  3512 00:38.13    
  13. Avo Veermäe               Ilves           EST   141 00:38.37    
  14. Kalle Nelk                Tammed          EST  1971 00:40.40    
  15. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST   411 00:41.01    
  16. Mati Külaase              Võru            EST  3685 00:44.51    
  17. Ilmars Limbēns            Sigulda         LAT   607 00:46.53    
  18. Kalev Hunt                West            EST   562 01:11.54    
      Volli Kukk                Kāpa            LAT   216 Puuduv KP   
      Rein Prank                Kape            EST   708 Ei start    
M65
2299m 10KP Tõus 40m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ülo Vainura               Tammed          EST   188 00:26.46    
   2. Heikki Kyyrönen           TON             FIN  4586 00:28.02    
   3. Rafael Gordon             West            EST   239 00:29.52    
   4. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST   122 00:32.10    
   5. Ants Tamm                 TON             EST   284 00:32.13    
   6. Enn Aedna                 West            EST  2505 00:33.57    
   7. Uldis Alksnis                             LAT  2465 00:34.56    
   8. Heino Allikberg           Tammed          EST  1238 00:36.59    
   9. Jaan Miljan               Kape            EST   227 00:39.23    
  10. Mati Poom                 TON             EST     3 00:39.27    
  11. Elmo Pärna                Lehola          EST    84 00:41.49    
  12. Jüri Leesmäe              West            EST   843 00:42.04    
  13. Kalju Toomas              JOKA            EST   228 00:42.12    
  14. Ats Virumäe               Võru            EST  3803 00:43.23    
  15. Agu Koppa                                 EST   425 00:45.05    
  16. Peep Koppel               Koop            EST   456 00:45.07    
  17. Tiit Koppel               Orion           EST   455 00:45.15    
      Tõnu Nurm                 Kobras          EST   248 Ei start    
M70
1899m 8KP Tõus 38m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rodrigo Slavins           Ozons           LAT   446 00:28.43    
   2. Jüri Püssim               Tammed          EST  4878 00:29.14    
   3. Lembit Vassil             Ilves           EST   460 00:30.22    
   4. Tõnu Raid                 Tammed          EST   182 00:30.29    
   5. William Lambert           West            EST  9240 00:32.18    
   6. Mihhail Taivere           Kape            EST  1677 00:34.39    
   7. Vello Krohn               Tammed          EST   638 00:37.07    
   8. Kalju Tilk                Orion           EST   104 00:37.11    
   9. Jaan Orav                 TON             EST   305 00:46.10    
  10. Rein Küttim               Orion           EST   306 00:51.51    
  11. Aarne Mardiste            KEKRSK          EST    76 00:55.24    
  12. Georg Sooberg             Võru            EST   462 01:05.22    
  13. Riho Kilp                 Tammed          EST   189 01:13.49    
      Valter Ploom              Tartu           EST  3746 Puuduv KP   
      Rein Raid                 Kape            EST  4336 Puuduv KP   
      Rudolf Mürk               OK Võru         EST  1064 Puuduv KP   
M75
1899m 8KP Tõus 38m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Endel Remmet              Kape            EST   706 00:27.27    
   2. Heino Mardiste            Kape            EST   676 00:29.09    
   3. Heino Heinloo             Tammed          EST   165 00:35.49    
   4. Heino Peeterson           West            EST   435 00:41.25    
   5. Edgar Tammik              Orion           EST   101 00:53.28    
   6. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST   383 00:59.39    
   7. Karl Valgepea             West            EST   125 01:05.33    
   8. Feliks Kipper             Orion           EST   913 01:10.31    
      Valju Tali                KEKRSK          EST  2855 Puuduv KP   
      Arne Kivistik             Kape            EST   111 Puuduv KP   
      Osvald Mõttus             Lehola          EST   661 Puuduv KP   
N12
1600m 7KP Tõus 20m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Elīna Skopāne             Azimuts OK-SmBJ LAT  2735 00:30.20    
   2. Madara Valge              ZVOC            LAT  3072 00:32.47    
   3. Siiri Talts               HOK             EST 12448 00:37.06    
   4. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp EST 14843 00:37.37    
   5. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp EST 14779 00:42.29    
   6. Eliise Kesküla            HOK             EST 17460 00:43.07    
      Zanda Stabiņa             Azimuts OK-SmBJ LAT  2925 Puuduv KP   
      Agnija Caune              Azimuts OK-SmBJ LAT  2926 Puuduv KP   
      Agnes Säga                Kobras          EST 11065 Ei start    
      Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp EST 14780 Ei start    
N14
1699m 8KP Tõus 35m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristiina Himma           Võru            EST 15012 00:22.07    
   2. Kristel Kõivo             Peko            EST 13286 00:22.58    
   3. Kristin Viikmaa           West            EST  5534 00:24.39    
   4. Vilma Alberinga           ZVOC            LAT  3012 00:28.19    
   5. Emily Raudkepp            Peko            EST  5147 00:31.22    
   6. Marie Anna Blehner        West            EST  5532 00:33.16    
   7. Kirke Timmusk             SRD             EST  6784 00:34.20    
   8. Aiki Vare                 West            EST  6027 00:36.21    
   9. Kaisa Rooba               Rakv            EST 10827 00:37.14    
  10. Sigrit Säga               Kobras          EST 11064 00:55.10    
  11. Epp Paalberg              Rakv            EST  9884 01:05.11    
  12. Ksenija Shved             SRD             EST  6655 01:09.14    
      Kelly Mattus              Kobras/Põlva Sp EST 13285 Puuduv KP   
      Helle Leis                Kobras/Põlva Sp EST 13218 Puuduv KP   
N16
2100m 9KP Tõus 40m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marianne Haug             Võru            EST  5025 00:19.41    
   2. Doris Kudre               Peko            EST  4448 00:24.45    
   3. Laura Leiboma             Kāpa OK         LAT  2578 00:28.03    
   4. Alina Kramarenko          SRD             EST  6645 00:31.14    
   5. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 10994 00:39.02    
   6. Silvia Luup               Võru            EST  4493 00:39.07    
   7. Getter Matto              Kobras/Põlva Sp EST 10142 00:39.48    
   8. Marie Tammemäe            Orvand          EST  5444 00:42.55    
   9. Liis Urman                Kobras/Põlva Sp EST 17359 00:51.41    
  10. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        EST 10995 00:54.36    
  11. Eneli Maranik             Kape            EST  5242 00:57.20    
  12. Mare Vahtre               OK Käbi         EST 16377 00:59.10    
      Aleksandra Leesment       SRD             EST  9141 Puuduv KP   
      Liis Toomas               Peko            EST  4440 Ei start    
N18
2600m 12KP Tõus 80m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Līga Valdmane             ZVOC            LAT   877 00:23.54    
   2. Triinu Rooni              Orvand          EST  4198 00:26.21    
   3. Margret Zimmermann        Kape            EST  4484 00:26.43    
   4. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva Sp EST   717 00:27.35    
   5. Jaana Olvet               Rakv            EST  8783 00:29.57    
   6. Laura Joonas              Võru            EST  3717 00:31.40    
   7. Silja Olesk               Kobras          EST  5691 00:31.49    
   8. Kristiine Aluvee          Kobras          EST  8466 00:36.20    
   9. Lumileid Hälvin           Kobras/Põlva Sp EST 12362 00:40.43    
  10. Sirli Aia                 Kobras          EST 12359 00:41.12    
  11. Maret Lind                Kape            EST  4500 00:45.52    
  12. Karoliina Sikkal          Kobras          EST  4405 00:47.54    
  13. Meeli-Heli Lepna          HOK             EST  7819 00:49.43    
  14. Kerda Timmusk             SRD             EST  5350 00:57.08    
N20
3000m 14KP Tõus 100m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kerstin Uiboupin          Võru            EST  3797 00:29.22    
   2. Evely Kaasiku             JOKA            EST  8366 00:31.19    
   3. Marili Zimmermann         Kape            EST  3900 00:32.44    
   4. Kaisa Raudkepp            Peko            EST  4429 00:34.00    
   5. Ilze Buža                 Võru            EST 13525 00:36.57    
   6. Marta Olvet               Rakv            EST  8790 00:40.11    
   7. Kristiina Vinkel          West            EST  3901 00:43.31    
   8. Daisy Kudre               Peko            EST  1405 00:43.38    
   9. Kadri Aia                 Kobras          EST 13216 00:46.27    
  10. Teele Randman             Rakv            EST  5486 00:52.30    
  11. Piret Pärnik              Peko            EST  2796 00:55.51    
  12. Siiri Rist                West            EST  5536 00:58.30    
  13. Krista Stautniece         OK Alnis-JNSC   LAT  1911 01:01.23    
N21A
3799m 16KP Tõus 128m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ilona Daģe                OK Alnis        LAT  2973 00:50.41    
   2. Kaisa Kase                Tammed          EST  4213 01:19.19    
   3. Liene Veispale            Auseklis        LAT  2814 01:21.27    
N21B
2600m 9KP Tõus 45m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ilvi Vare                 West            EST  3715 00:39.47    
   2. Pille Vinne               Kobras          EST 15052 00:45.28    
      Ade Palm                  HOK             EST 17672 Katk        
      Dita Zaharova             Auseklis        LAT     0 Puuduv KP   
      Kristel Aija              SK100           EST 16588 Puuduv KP   
      Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST  7506 Ei start    
N21E
3799m 16KP Tõus 128m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Sarka Svobodna            SK100           CZE 17992 00:36.55    
   2. Eleri Hirv                Võru            EST  4238 00:37.49    
   3. Elo Saue                  Ilves           EST  1028 00:37.50    
   4. Kirti Rebane              Tammed          EST   575 00:40.19    
   5. Maret Vaher               Kobras          EST  1065 00:41.59    
   6. Triin Aedmäe              Kobras          EST  4401 00:45.00    
   7. Adele Puusalu             Kobras          EST  4304 00:45.05    
   8. Liina Haldna              SK100           EST  3478 00:45.54    
   9. Merike Vanjuk             Kape            EST   859 00:46.15    
  10. Piibe Tammemäe            SK100           EST  4486 00:50.01    
  11. Maris Palopääl            Kobras          EST  4415 00:51.43    
  12. Merike Haugas             West            EST  2924 00:52.28    
  13. Sigrid Ruul               JOKA            EST  5484 00:52.57    
  14. Katrin Vinkel             West            EST  3902 00:56.06    
  15. Kadi-Liis Minn            JOKA            EST  3041 00:58.42    
  16. Anneli Orav               Tammed          EST  2522 00:59.29    
  17. Liina Palu                Koop            EST  5009 01:03.31    
  18. Anita Karnit              SRD SK          EST  3185 01:04.15    
      Erika Raudsepp            Okas            EST  4162 Puuduv KP   
      Kadri Limberg             LSF PT          EST  3585 Ei start    
      Mirja Virve               Kobras          EST  2678 Ei start    
N35
2600m 12KP Tõus 83m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Edith Madalik             Tammed          EST  2484 00:31.14    
   2. Kristi Vassil             Ilves           EST   557 00:31.20    
   3. Anneli Pello              Mercury         EST  4749 00:33.20    
   4. Heli Haug                 Võru            EST  3714 00:36.50    
   5. Marje Venelaine           Tammed          EST  2244 00:39.46    
   6. Heidi Prits               Mercury         EST  3991 00:40.53    
   7. Heidi Sild                West            EST  5592 00:48.04    
   8. Marge Sargma              Tammed          EST 13775 00:51.04    
      Kadri Parts               Võru            EST 10194 ÜleAja      
      Viivi-Anne Soots          Tammed          EST  1003 Ei start    
N40
2600m 12KP Tõus 83m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Jana Kink                 Kape            EST  2470 00:26.41    
   2. Jana Lepiksone            Auseklis IK     LAT   171 00:26.42    
   3. Signe Raidmets            TON             EST  5325 00:27.49    
   4. Minija Pääslane           Ilves           EST  2016 00:28.52    
   5. Erika Joonas              Võru            EST   359 00:29.26    
   6. Triina-Britt Preden       TON             EST  1361 00:33.04    
   7. Kersti Kristjuhan         HOK             EST  1084 00:41.51    
   8. Kadre Maalma              Jõhvikas        EST  1514 00:43.48    
   9. Ella Shved                SRD             EST   996 00:44.02    
  10. Inguna Kupča                              LAT  3394 00:44.53    
  11. Helen Mast                HOK             EST  2095 00:46.48    
  12. Piret Niglas              Jõhvikas        EST  3930 00:49.03    
  13. Reet Rosenberg            Kobras          EST  4412 00:50.33    
  14. Ilze Vaļģe                Valka           LAT     0 01:07.40    
N45
2299m 11KP Tõus 45m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Merike Paapson            TON             EST  2741 00:26.40    
   2. Riina Laev                Mercury         EST  2338 00:28.30    
   3. Lea Leppik                TAOK            EST  4195 00:28.54    
   4. Kaie Konsap               Võru            EST  4499 00:29.23    
   5. Airi Alnek                Võru            EST  1301 00:30.15    
   6. Maris Roosipuu            Orion           EST   283 00:30.16    
   7. Inger Jalakas             KEKRSK          EST  2843 00:31.03    
   8. Ellen Lembra              Kape            EST  2008 00:32.24    
   9. Aari Talver               Mercury         EST   134 00:33.27    
  10. Rita Ojala                JOKA            EST   970 00:38.05    
  11. Mari Roots                TAOK            EST   137 00:41.28    
  12. Meeli Kerem               -               EST   278 00:45.11    
  13. Siiri Sotnik              Otepää          EST  2991 00:49.24    
      Inguna Cakure             OK Alnis-JNSC   LAT   128 Ei start    
N50
2299m 11KP Tõus 45m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Saima Värton              Kobras          EST   213 00:25.47    
   2. Marje Viirmann            KEKRSK          EST   183 00:25.53    
   3. Kersti Ehala              JOKA            EST   295 00:28.46    
   4. Gea Rennel                KEKRSK          EST  2853 00:29.23    
   5. Sarmite Sild              Võru            EST  2780 00:30.16    
   6. Pille Illak               Otepää          EST   957 00:36.39    
   7. Marika Kirsspuu           TAOK            EST   260 00:37.35    
   8. Maire Kure                Kape            EST  2801 00:39.34    
   9. Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 00:41.45    
  10. Ilme Roosi                Orvand          EST  8401 00:42.05    
  11. Liivi Tafenau             Käbi            EST  2980 00:42.33    
  12. Reet Johanson             Kobras          EST  1487 00:46.09    
  13. Leena Leesment            SRD             EST  9206 00:48.34    
  14. Ülle Raudsepp             Okas            EST   709 00:48.54    
  15. Tiina Metsmaa             Rakv            EST  1657 00:50.06    
  16. Juta Ainelo               Ilves           EST   966 00:51.26    
      Krista Terno              Tammed          EST   186 Ei start    
N55
2100m 10KP Tõus 35m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Eha Tolm                  Orvand          EST  2537 00:27.05    
   2. Ülle Kadak                Lehola          EST   705 00:30.02    
   3. Ene Sulg                  Orvand          EST  2480 00:30.15    
   4. Marje Tobreluts           Kobras          EST  1314 00:30.33    
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 00:32.56    
   6. Anu Pallon                JOKA            EST  7138 00:37.26    
   7. Gunta Lebedoka            Kurmis          LAT   429 00:41.57    
   8. Aili Laanjõe              Kobras          EST  1989 00:48.46    
   9. Siiri Poopuu              JOKA            EST  1250 00:49.00    
  10. Lembe Lutterus            Tammed          EST  4212 00:59.29    
  11. Vaike Tomann              Ilves           EST  1137 01:07.43    
N60
2100m 10KP Tõus 35m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Niina Karnit              SRD             EST  1015 00:32.58    
   2. Ruta Kukka                Kāpa            LAT   217 00:33.51    
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           EST   102 00:36.02    
   4. Marika Pilt               West            EST   933 00:39.03    
   5. Riina Kivikas             Ilves           EST   707 00:42.26    
   6. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST   123 00:42.31    
   7. Hille Tasa                Tammed          EST   280 00:43.47    
   8. Leili Prans               Ilves           EST  4910 00:51.02    
   9. Liivi Parik               Otepää SK       EST   925 00:53.35    
  10. Anu Saue                  HOK             EST   946 01:00.31    
  11. Epp Kroon                 Ilves           EST  2044 01:09.17    
      Rudīte Šterna             Sigulda         LAT   608 Katk        
      Kersti Ploom              Tartu           EST  3745 Puuduv KP   
N65
1699m 8KP Tõus 30m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Virve Orav                Tammed          EST   304 00:30.21    
   2. Anne Jundas               Jõhvikas        EST   448 00:30.40    
   3. Kaie Kivila               Ilves           EST  2737 00:46.03    
N70
1699m 8KP Tõus 30m
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Maire Raid                Tammed          EST   181 00:31.01    
   2. Ilse Uus                  TON             EST   300 00:31.35    
   3. Kiira Tarassova           TON             EST   700 00:33.50    
   4. Ilona Vanaveski           Ilves           EST  2734 00:45.13    
   5. Maimu Tornberg            Koop            EST   428 00:45.57    
   6. Maie Abram                Ilves           EST   146 00:46.35    
   7. Anna Slavina              Ozons           LAT   289 01:11.13    
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 2.06.2012 21:25:22