Eesti MV rattaorienteerumises ja BikEST2017 15.07.2017
BikEST 2. etapp sprint
15.07.2017 Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
W17  W20  W21  W40  W50 

M17
3899m 13KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Dmitriy Rakovitsa                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:17.11    
   2. Daniil Safronov                     Vladimir                       RUS 00:18.36    
   3. Jekabs Putnins                      OK Mezmalas                    LAT 00:19.15    
   4. Dmitriy Shvedov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:19.51    
   5. Trofim Merkulov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:20.18    
   6. Markus Harald Pais                  West                           EST 00:20.51    
   7. Oskari Arvela                       Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:21.15    
   8. Augustas Baranauskas                Neringos SM                    LTU 00:23.49    
   9. Timo Kudre                          Peko                           EST 00:25.16    
  10. Siim Turban                         Rakv                           EST 00:26.39    
  11. Ragnar Rooba                        Rakv                           EST 00:27.11    
  12. Liutauras Sambarys                  Neringos SM                    LTU 00:29.42    
  13. Artem Naumov                        WEST MTBO TEAM                 RUS 00:30.06    
  14. Joris Meyer                         Neringos SM                    LTU 00:30.34    
  15. Nojus Lukošius                      OK Perkunas                    LTU 00:30.44    
  16. Henri Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:36.13    
  17. Astijus Barila                      Neringos SM                    LTU 00:44.12    
      Mihkel Mahla                        Peko                           EST Ei start    
      Mihkel Tali                         Tartu Kivilinna Kool           EST Ei start    
      Raul Viitmaa                        Lehola                         EST Ei start    
      Aleksander Kepler                   Kobras/Põlva Spordikool        EST Ei start    
      Raiko Marrandi                      JOKA                           EST Ei start    
      Martin Erik Maripuu                 Kobras/Põlva Spordikool        EST Ei start    
M20
6200m 23KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Märten Henrik Pais                  West                           EST 00:33.14    
   2. Kevin Hallop                        Peko                           EST 00:40.08    
   3. Lauri Kukk                          Rakv                           EST 00:42.15    
      Villu Serv                          Kobras/Põlva Spordikool        EST Ei start    
M21
6799m 24KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Lauri Malsroos                      Tammed                         EST 00:27.32    
   2. Luca Dallavalle                     Italian Orienteering Federatio ITA 00:28.22    
   3. Regimantas Kavaliauskas             OK Telsiai                     LTU 00:28.29    
   4. Tõnis Erm                           TAOK                           EST 00:29.01    
   5. Priit Poopuu                        JOKA                           EST 00:29.34    
   6. Edgars Briconoks                    Kapa OK                        LAT 00:30.32    
   7. Martins Linde                       Ozons                          LAT 00:30.56    
   8. Riccardo Rossetto                   Italian Orienteering Federatio ITA 00:30.57    
   9. Petras Andrasiunas                  OSK Sakas                      LTU 00:30.57    
  10. Julius Juodisius                    OK FORTUNA                     LTU 00:30.59    
  11. Sarunas Dmukauskas                  IOSK BUDAKALNIS                LTU 00:31.05    
  12. Evgenii Logvinchuk                  Lahden Suunnistajat -37        RUS 00:31.46    
  13. Marek Karm                          SK100                          EST 00:32.21    
  14. Markus Puusepp                      Võru                           EST 00:32.23    
  15. Yuri Balev                          Forest Sport                   RUS 00:32.31    
  16. Eduard Tomashevskiy                 Russian Orienteering Federatio RUS 00:32.32    
  17. Aivis Zetmanis                      Azimuts OK                     LAT 00:32.50    
  18. Edgars Krumins                      Latvian Orienteering Federatio LAT 00:34.10    
  19. Egidijus Pilybas                    Neringos SM                    LTU 00:35.17    
  20. Tautvydas Zilinskas                 IOSK BUDAKALNIS                LTU 00:35.18    
  21. Martins Lasmanis                    Auseklis IK                    LAT 00:35.23    
  22. Vytenis Miliunas                    Neringos SM                    LTU 00:35.35    
  23. Tomas Griskonis                     OK O Klaipeda                  LTU 00:37.47    
  24. Anton Ryzhov                        St Petersburg 100x24           RUS 00:38.37    
  25. Sergey Apatenkov                    St Petersburg 100x24           RUS 00:39.59    
  26. Andres Saetalu                      Tammed                         EST 00:42.38    
  27. Marek Mäoma                         OÜ PUKO                        EST 00:44.20    
  28. Tanel Kalm                          Peko                           EST 00:45.36    
  29. Donatas Mickus                      OSK Sakas                      LTU 00:47.19    
      Pavel Dementev                      St Petersburg 100x24           RUS Puuduv KP   
      Anders Blomster                     OK Trian                       FIN Ei start    
      Margus Hallik                       LUS                            EST Ei start    
      Vilius Stankevicius                 OK Perkunas                    LTU Ei start    
      Uku-Laur Tali                       Harju KEK                      EST Ei start    
      Atis Krumins                        Ozons                          LAT Ei start    
      Alar Viitmaa                        Lehola                         EST Ei start    
      Evgenii Gordeev                     St Petersburg 100x24           RUS Ei start    
      Georgiy Mavchun                     St Petersburg 100x24           RUS Ei start    
M40
3800m 15KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Maxim Zhurkin                       Forest Sport                   RUS 00:18.33    
   2. Stanislav Tarassov                  SRD                            EST 00:18.53    
   3. Heikki Jokinen                      Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:19.08    
   4. Arbo Rae                            Rae                            EST 00:19.30    
   5. Mait Mändmets                       Rae                            EST 00:19.38    
   6. Raitis Muižnieks                    Auseklis IK                    LAT 00:19.48    
   7. Raul Kudre                          Peko                           EST 00:20.16    
   8. Margus Venelaine                    LSF PT                         EST 00:20.26    
   9. Aleksandr Logvinchuk                Lahden Suunnistajat -37        RUS 00:21.31    
  10. Vermo Siim                          Nõmme                          EST 00:22.39    
  11. Indrek Mahla                        Peko                           EST 00:22.48    
  12. Raivo Erik                          Rae                            EST 00:22.57    
  13. Kārlis Dzalbs                       Ozons                          LAT 00:24.22    
  14. Aldo Mett                                                          EST 00:25.51    
  15. Lauri Beilmann                      Tammed                         EST 00:29.00    
      Kuno Rooba                          Rakv                           EST Puuduv KP   
      Kaido Nurja                         Nõmme                          EST Ei start    
M50
3899m 13KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Tuomo Marttinen                     IPR                            FIN 00:19.13    
   2. Tõnu Tänav                          Rae                            EST 00:19.14    
   3. Didzis Cakurs                       Naukseni                       LAT 00:19.28    
   4. Valdis Kokoriss                     Mona OK                        LAT 00:20.38    
   5. Jarmo Launonen                      Keravan Urheilijat             FIN 00:20.42    
   6. Janis Putnins                       OK Mezmalas                    LAT 00:20.49    
   7. Igors Jamcuks                       Arena                          LAT 00:20.58    
   8. Jüri Pärnik                         Peko                           EST 00:21.49    
   9. Raul Laas                           JOKA                           EST 00:22.17    
  10. Jaak Kanniste                       West                           EST 00:22.32    
  11. Max Lindfors                        OK Trian                       FIN 00:22.56    
  12. Aleksander Pritsik                  Rakv                           EST 00:24.12    
      Raul Olesk                          Kobras                         EST Katk        
      Veiko Pak                           Rae                            EST Puuduv KP   
      Martti Parve                        Peko                           EST Puuduv KP   
      Tiit Riisalo                                                       EST Ei start    
      Tiit Tali                           Ilves                          EST Ei start    
      Valdis Puzanov                                                     EST Ei start    
M60
3299m 12KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Heikki Peltonen                     IPR                            FIN 00:17.52    
   2. Riho Männi                          Lehola                         EST 00:24.35    
   3. Kalle Nelk                          Tammed                         EST 00:25.12    
   4. Sulev Tuude                         West                           EST 00:26.22    
   5. Heiki Rammul                        Ilves                          EST 00:31.20    
   6. Mati Kallemets                      Okas                           EST 00:34.04    
   7. Agu Koppa                           Jõhvikas                       EST 00:49.34    
      Timo Laurila                        Jalas                          FIN Puuduv KP   
      Märt Järvik                         Okas                           EST Ei start    
      Harry Veide                         LUS                            EST Ei start    
      Sulev Kuiv                          TAOK                           EST Ei start    
W17
3299m 12KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Alena Aksenova                      Saint-Petersburg               RUS 00:18.24    
   2. Anastasia Zhurkina                  Forest Sport                   RUS 00:18.51    
   3. Mari Linnus                         Peko                           EST 00:20.36    
   4. Juste Umbrasaite                    OK Perkunas                    LTU 00:20.41    
   5. Ekaterina Purtcezova                Vladimir                       RUS 00:20.57    
   6. Leana Jete Korb                     Peko                           EST 00:22.38    
   7. Kristina Vaganova                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:23.17    
   8. Lika Chaku                          Vladimir                       RUS 00:24.31    
   9. Marina Obryvalina                   Vladimir                       RUS 00:25.13    
  10. Daria Savostina                     Forest Sport                   RUS 00:25.17    
  11. Greta-Maria Pisarev                 Jõhvikas                       EST 00:43.00    
      Geteli Hanni                        Kobras/Põlva Spordikool        EST Ei start    
W20
3899m 13KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Olya Mikhaylova                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:20.35    
   2. Kelly Vildek                        Rakv                           EST 00:23.25    
   3. Karolina Špukaitė                   Šiaulių JTC                    LTU 00:24.20    
   4. Kaisa Rooba                         Rakv                           EST 00:25.26    
   5. Marie Anna Blehner                  West                           EST 00:28.44    
      Jonne Rooma                         Jõhvikas                       EST Ei start    
W21
6200m 23KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Svetlana Poverina                   Forest Sport                   RUS 00:31.20    
   2. Karolina Mickeviciute Juodisiene    OK FORTUNA                     LTU 00:32.23    
   3. Doris Kudre                         Peko                           EST 00:36.38    
   4. Aiga Strazdina                      Meridians OK                   LAT 00:39.47    
   5. Diana Salikhova                     St Petersburg 100x24           RUS 00:39.57    
   6. Eleri Hirv                          Võru                           EST 00:40.58    
   7. Mariann Sulg                        Orvand                         EST 00:41.22    
   8. Mara Kneta                          Mona OK                        LAT 00:44.57    
   9. Liisi Rist                          JOKA                           EST 00:46.44    
  10. Tuuli Erm                           Võru                           EST 00:47.34    
  11. Marje Venelaine                     Tammed                         EST 00:50.49    
  12. Susan Pihelgas                      Tammed                         EST 00:50.51    
  13. Kairi Tuulmägi                      Mercury                        EST 00:57.54    
  14. Kira Plysevskaja                    IOSK BUDAKALNIS                LTU 00:58.24    
  15. Aurelija Viluckyte                  OK O Klaipeda                  LTU 01:09.34    
      Ingrit Kala                         Peko                           EST Puuduv KP   
      Maarja Vuin                         Metsaratturid                  EST Puuduv KP   
      Daisy Kudre                         Peko                           EST Ei start    
      Patricija Joana Babrauskaite        LTU MTBO Team                  LTU Ei start    
      Dina Zobena                         Latvian Orienteering Federatio LAT Ei start    
      Ieva Krumina                        Purva Bridejs                  LAT Ei start    
      Epp Käpa                            Peko                           EST Ei start    
      Zane Krumina                        Purva Bridejs                  LAT Ei start    
W40
3299m 12KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Epp Käpa                            Peko                           EST 00:21.46    
   2. Raili Rooba                         Rakv                           EST 00:27.59    
   3. Kadre Maalma                        Jõhvikas                       EST 00:34.51    
   4. Jaanika Rist                        JOKA                           EST 00:51.07    
      Kirsi Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN Puuduv KP   
      Mare Parve                          Peko                           EST Puuduv KP   
W50
3200m 13KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Maippi Antikainen                   MS Parma                       FIN 00:25.16    
   2. Ülle Põldoja                        Ilves                          EST 00:30.25    
   3. Arja Laurila                        Jalas                          FIN 00:45.11    
      Marje Viirmann                      Harju KEK                      EST Ei start    
      Saima Värton                        Kobras                         EST Ei start    
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 16.07.2017 23:12:57