Eesti MV rattaorienteerumises ja BikEST2017 15.07.2017
EMV RO lühirada/BikEST 1. etapp (WRE)
15.07.2017 Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
BikEST 2. etapp sprint
15.07.2017 Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
EMV RO tavarada/BikEST 3. etapp (WRE)
16.07.2017 Raeküla (Tomi-Andre Piirmets)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
W17  W20  W21  W40  W50 

M17

8400m 20KP
3899m 13KP
14900m 20KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Trofim Merkulov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 02:10.17  00:44.18(1) 00:20.18(5) 01:05.41(1)   
   2. Dmitriy Rakovitsa                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 02:14.29  00:47.20(2) 00:17.11(1) 01:09.58(4)   
   3. Markus Harald Pais                  West                           EST 02:21.01  00:51.46(4) 00:20.51(6) 01:08.24(3)   
   4. Daniil Safronov                     Vladimir                       RUS 02:22.34  00:56.14(8) 00:18.36(2) 01:07.44(2)   
   5. Dmitriy Shvedov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 02:24.18  00:50.37(3) 00:19.51(4) 01:13.50(5)   
   6. Jekabs Putnins                      OK Mezmalas                    LAT 02:30.22  00:55.25(5) 00:19.15(3) 01:15.42(6)   
   7. Oskari Arvela                       Lahden Suunnistajat -37        FIN 02:35.37  00:56.44(9) 00:21.15(7) 01:17.38(7)   
   8. Siim Turban                         Rakv                           EST 02:45.16  00:56.09(7) 00:26.39(10 01:22.28(8)   
   9. Ragnar Rooba                        Rakv                           EST 02:53.28  00:55.50(6) 00:27.11(11 01:30.27(13   
  10. Liutauras Sambarys                  Neringos SM                    LTU 03:14.05  01:20.25(14 00:29.42(12 01:23.58(9)   
  11. Joris Meyer                         Neringos SM                    LTU 03:22.23  01:21.46(15 00:30.34(14 01:30.02(12   
  12. Augustas Baranauskas                Neringos SM                    LTU 03:26.13  01:26.16(16 00:23.49(8) 01:36.08(14   
  13. Nojus Lukošius                      OK Perkunas                    LTU 03:33.35  01:16.39(12 00:30.44(15 01:46.12(17   
  14. Astijus Barila                      Neringos SM                    LTU 03:58.31  01:29.49(17 00:44.12(17 01:44.30(15   
  15. Timo Kudre                          Peko                           EST 04:04.42  01:48.29(19 00:25.16(9) 01:50.57(18   
  16. Henri Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 04:42.19  02:10.25(20 00:36.13(16 01:55.41(19   
      Mihkel Mahla                        Peko                           EST Katk      01:16.42(13 Ei start    Ei start      
      Mihkel Tali                         Tartu Kivilinna Kool           EST Katk      02:18.50(21 Ei start    03:23.50(21   
      Raul Viitmaa                        Lehola                         EST Katk      01:30.11(18 Ei start    01:29.53(11   
      Aleksander Kepler                   Kobras/Põlva Spordikool        EST Katk      01:08.20(11 Ei start    01:28.02(10   
      Martin Erik Maripuu                 Kobras/Põlva Spordikool        EST Katk      01:04.23(10 Ei start    01:46.07(16   
      Artem Naumov                        WEST MTBO TEAM                 RUS Katk      ÜleAja      00:30.06(13 02:19.16(20   
      Raiko Marrandi                      JOKA                           EST Ei start  Ei start    Ei start    Ei start      
M20

10000m 22KP
6200m 23KP
18399m 28KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Märten Henrik Pais                  West                           EST 03:07.36  00:53.10(1) 00:33.14(1) 01:41.12(1)   
   2. Kevin Hallop                        Peko                           EST 03:29.45  01:05.22(2) 00:40.08(2) 01:44.15(2)   
   3. Lauri Kukk                          Rakv                           EST 03:54.19  01:07.09(3) 00:42.15(3) 02:04.55(4)   
      Villu Serv                          Kobras/Põlva Spordikool        EST Katk      01:18.48(4) Ei start    02:00.04(3)   
M21

13000m 29KP
6799m 24KP
26000m 37KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Lauri Malsroos                      Tammed                         EST 03:02.55  00:53.09(1) 00:27.32(1) 01:42.14(1)   
   2. Regimantas Kavaliauskas             OK Telsiai                     LTU 03:08.35  00:53.58(2) 00:28.29(3) 01:46.08(2)   
   3. Sarunas Dmukauskas                  IOSK BUDAKALNIS                LTU 03:18.26  00:56.02(5) 00:31.05(11 01:51.19(6)   
   4. Tõnis Erm                           TAOK                           EST 03:22.04  00:54.39(3) 00:29.01(4) 01:58.24(16   
   5. Petras Andrasiunas                  OSK Sakas                      LTU 03:23.57  01:00.24(11 00:30.57(9) 01:52.36(8)   
   6. Priit Poopuu                        JOKA                           EST 03:24.03  00:55.09(4) 00:29.34(5) 01:59.20(18   
   7. Julius Juodisius                    OK FORTUNA                     LTU 03:28.39  01:02.12(14 00:30.59(10 01:55.28(9)   
   8. Edgars Krumins                      Latvian Orienteering Federatio LAT 03:31.07  01:05.50(18 00:34.10(18 01:51.07(5)   
   9. Martins Linde                       Ozons                          LAT 03:31.42  01:01.20(12 00:30.56(7) 01:59.26(19   
  10. Yuri Balev                          Forest Sport                   RUS 03:32.44  01:01.58(13 00:32.31(15 01:58.15(12   
  11. Marek Karm                          SK100                          EST 03:35.57  01:04.17(16 00:32.21(13 01:59.19(17   
  12. Evgenii Logvinchuk                  Lahden Suunnistajat -37        RUS 03:36.18  01:06.12(19 00:31.46(12 01:58.20(14   
  13. Eduard Tomashevskiy                 Russian Orienteering Federatio RUS 03:40.01  01:10.55(24 00:32.32(16 01:56.34(11   
  14. Egidijus Pilybas                    Neringos SM                    LTU 03:45.21  01:08.32(21 00:35.17(19 02:01.32(20   
  15. Donatas Mickus                      OSK Sakas                      LTU 03:50.09  01:07.02(20 00:47.19(29 01:55.48(10   
  16. Tomas Griskonis                     OK O Klaipeda                  LTU 03:59.53  01:13.54(25 00:37.47(23 02:08.12(21   
  17. Sergey Apatenkov                    St Petersburg 100x24           RUS 04:09.37  01:16.48(27 00:39.59(25 02:12.50(23   
  18. Tautvydas Zilinskas                 IOSK BUDAKALNIS                LTU 04:14.03  01:08.58(22 00:35.18(20 02:29.47(26   
  19. Vytenis Miliunas                    Neringos SM                    LTU 04:26.04  01:15.21(26 00:35.35(22 02:35.07(28   
  20. Anton Ryzhov                        St Petersburg 100x24           RUS 04:32.41  01:34.04(30 00:38.37(24 02:19.59(25   
  21. Andres Saetalu                      Tammed                         EST 04:38.27  01:24.21(28 00:42.38(26 02:31.28(27   
      Martins Lasmanis                    Auseklis IK                    LAT Katk      01:03.25(15 00:35.23(21 Ei start      
      Atis Krumins                        Ozons                          LAT Katk      01:05.18(17 Ei start    Ei start      
      Aivis Zetmanis                      Azimuts OK                     LAT Katk      00:56.59(6) 00:32.50(17 Ei start      
      Alar Viitmaa                        Lehola                         EST Katk      00:59.35(9) Ei start    01:58.19(13   
      Margus Hallik                       LUS                            EST Katk      00:57.50(7) Ei start    01:51.19(6)   
      Vilius Stankevicius                 OK Perkunas                    LTU Katk      00:58.24(8) Ei start    01:58.20(15   
      Tanel Kalm                          Peko                           EST Katk      01:27.20(29 00:45.36(28 Ei start      
      Markus Puusepp                      Võru                           EST Katk      Ei start    00:32.23(14 02:13.24(24   
      Marek Mäoma                         OÜ PUKO                        EST Katk      Ei start    00:44.20(27 Ei start      
      Pavel Dementev                      St Petersburg 100x24           RUS Tühist    01:10.14(23 Puuduv KP   02:12.38(22   
      Riccardo Rossetto                   Italian Orienteering Federatio ITA Tühist    00:59.41(10 00:30.57(8) Puuduv KP     
      Uku-Laur Tali                       Harju KEK                      EST Tühist    Puuduv KP   Ei start    Ei start      
      Edgars Briconoks                    Kapa OK                        LAT Tühist    Puuduv KP   00:30.32(6) 01:47.34(4)   
      Luca Dallavalle                     Italian Orienteering Federatio ITA Tühist    Puuduv KP   00:28.22(2) 01:46.16(3)   
      Evgenii Gordeev                     St Petersburg 100x24           RUS Tühist    Puuduv KP   Ei start    03:27.13(29   
      Anders Blomster                     OK Trian                       FIN Tühist    Puuduv KP   Ei start    Ei start      
      Georgiy Mavchun                     St Petersburg 100x24           RUS Ei start  Ei start    Ei start    Ei start      
M40

10599m 23KP
3800m 15KP
17800m 28KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Maxim Zhurkin                       Forest Sport                   RUS 02:29.21  00:48.01(1) 00:18.33(1) 01:22.47(1)   
   2. Heikki Jokinen                      Lahden Suunnistajat -37        FIN 02:40.23  00:55.30(5) 00:19.08(3) 01:25.45(4)   
   3. Mait Mändmets                       Rae                            EST 02:41.33  00:53.36(3) 00:19.38(5) 01:28.19(6)   
   4. Margus Venelaine                    LSF PT                         EST 02:46.15  00:56.25(7) 00:20.26(8) 01:29.23(8)   
   5. Kārlis Dzalbs                       Ozons                          LAT 02:47.15  00:53.33(2) 00:24.22(13 01:29.20(7)   
   6. Vermo Siim                          Nõmme                          EST 02:52.30  01:03.40(10 00:22.39(10 01:26.10(5)   
   7. Raitis Muižnieks                    Auseklis IK                    LAT 02:54.59  01:04.09(11 00:19.48(6) 01:31.01(9)   
   8. Aleksandr Logvinchuk                Lahden Suunnistajat -37        RUS 03:18.40  01:06.14(12 00:21.31(9) 01:50.55(13   
   9. Lauri Beilmann                      Tammed                         EST 03:39.38  01:25.03(14 00:29.00(15 01:45.34(11   
      Raivo Erik                          Rae                            EST Katk      01:09.18(13 00:22.57(12 Ei start      
      Indrek Mahla                        Peko                           EST Katk      00:57.59(8) 00:22.48(11 Ei start      
      Arbo Rae                            Rae                            EST Katk      00:59.15(9) 00:19.30(4) Ei start      
      Kuno Rooba                          Rakv                           EST Tühist    00:54.50(4) Puuduv KP   01:25.26(3)   
      Raul Kudre                          Peko                           EST Tühist    Puuduv KP   00:20.16(7) 01:40.59(10   
      Kaido Nurja                         Nõmme                          EST Tühist    Puuduv KP   Ei start    01:24.40(2)   
      Stanislav Tarassov                  SRD                            EST Tühist    00:55.40(6) 00:18.53(2) Puuduv KP     
      Aldo Mett                                                          EST Tühist    Puuduv KP   00:25.51(14 01:48.23(12   
M50

8400m 20KP
3899m 13KP
14900m 20KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Jüri Pärnik                         Peko                           EST 02:23.37  00:45.54(2) 00:21.49(8) 01:15.53(7)   
   2. Valdis Kokoriss                     Mona OK                        LAT 02:25.30  00:50.09(4) 00:20.38(4) 01:14.42(4)   
   3. Tuomo Marttinen                     IPR                            FIN 02:29.13  00:50.12(5) 00:19.13(1) 01:19.48(11   
   4. Jaak Kanniste                       West                           EST 02:34.09  00:56.20(8) 00:22.32(10 01:15.17(5)   
   5. Jarmo Launonen                      Keravan Urheilijat             FIN 02:38.57  01:01.03(10 00:20.42(5) 01:17.12(8)   
   6. Didzis Cakurs                       Naukseni                       LAT 02:39.12  01:00.03(9) 00:19.28(3) 01:19.41(10   
   7. Janis Putnins                       OK Mezmalas                    LAT 02:41.37  00:55.38(7) 00:20.49(6) 01:25.10(13   
   8. Raul Laas                           JOKA                           EST 02:49.07  01:03.25(12 00:22.17(9) 01:23.24(12   
      Tiit Tali                           Ilves                          EST Katk      01:16.09(13 Ei start    01:27.53(14   
      Tõnu Tänav                          Rae                            EST Katk      Ei start    00:19.14(2) 01:11.09(1)   
      Raul Olesk                          Kobras                         EST Katk      00:55.18(6) Katk        01:18.18(9)   
      Valdis Puzanov                                                     EST Katk      Ei start    Ei start    01:30.55(15   
      Aleksander Pritsik                  Rakv                           EST Tühist    01:01.04(11 00:24.12(12 Puuduv KP     
      Max Lindfors                        OK Trian                       FIN Tühist    Puuduv KP   00:22.56(11 01:12.59(2)   
      Igors Jamcuks                       Arena                          LAT Tühist    00:45.36(1) 00:20.58(7) Puuduv KP     
      Martti Parve                        Peko                           EST Tühist    00:46.59(3) Puuduv KP   01:14.38(3)   
      Veiko Pak                           Rae                            EST Tühist    Puuduv KP   Puuduv KP   01:15.31(6)   
      Tiit Riisalo                                                       EST Ei start  Ei start    Ei start    Ei start      
M60

7000m 18KP
3299m 12KP
11000m 15KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Heikki Peltonen                     IPR                            FIN 02:01.22  00:43.21(1) 00:17.52(1) 01:00.09(1)   
   2. Sulev Tuude                         West                           EST 02:27.05  00:50.09(2) 00:26.22(4) 01:10.34(2)   
   3. Riho Männi                          Lehola                         EST 02:36.56  00:53.17(3) 00:24.35(2) 01:19.04(7)   
   4. Kalle Nelk                          Tammed                         EST 02:38.37  00:59.23(6) 00:25.12(3) 01:14.02(5)   
   5. Mati Kallemets                      Okas                           EST 02:44.52  00:57.22(4) 00:34.04(6) 01:13.26(4)   
   6. Heiki Rammul                        Ilves                          EST 03:20.45  01:19.44(9) 00:31.20(5) 01:29.41(9)   
      Märt Järvik                         Okas                           EST Katk      01:17.36(8) Ei start    Ei start      
      Sulev Kuiv                          TAOK                           EST Katk      01:34.14(10 Ei start    01:17.13(6)   
      Harry Veide                         LUS                            EST Katk      00:58.16(5) Ei start    01:12.51(3)   
      Timo Laurila                        Jalas                          FIN Tühist    01:13.14(7) Puuduv KP   01:27.25(8)   
      Agu Koppa                           Jõhvikas                       EST Tühist    Puuduv KP   00:49.34(7) 01:55.55(10   
W17

7000m 18KP
3299m 12KP
11000m 15KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Alena Aksenova                      Saint-Petersburg               RUS 02:05.47  00:42.35(1) 00:18.24(1) 01:04.47(2)   
   2. Anastasia Zhurkina                  Forest Sport                   RUS 02:09.27  00:44.36(2) 00:18.51(2) 01:06.00(3)   
   3. Kristina Vaganova                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 02:16.45  00:50.37(3) 00:23.17(7) 01:02.51(1)   
   4. Ekaterina Purtcezova                Vladimir                       RUS 02:20.01  00:51.55(5) 00:20.57(5) 01:07.08(5)   
   5. Marina Obryvalina                   Vladimir                       RUS 02:24.31  00:51.18(4) 00:25.13(9) 01:07.59(6)   
   6. Leana Jete Korb                     Peko                           EST 02:30.44  00:55.13(7) 00:22.38(6) 01:12.52(8)   
   7. Lika Chaku                          Vladimir                       RUS 02:34.02  00:53.04(6) 00:24.31(8) 01:16.27(9)   
   8. Mari Linnus                         Peko                           EST 02:35.46  01:08.07(10 00:20.36(3) 01:07.03(4)   
   9. Daria Savostina                     Forest Sport                   RUS 02:47.30  01:02.48(8) 00:25.17(10 01:19.25(10   
  10. Greta-Maria Pisarev                 Jõhvikas                       EST 03:25.41  01:08.06(9) 00:43.00(11 01:34.35(11   
      Geteli Hanni                        Kobras/Põlva Spordikool        EST Katk      02:23.54(11 Ei start    01:44.07(12   
      Juste Umbrasaite                    OK Perkunas                    LTU Tühist    Puuduv KP   00:20.41(4) 01:10.01(7)   
W20

8400m 20KP
3899m 13KP
14900m 20KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Olya Mikhaylova                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 02:21.30  00:49.34(1) 00:20.35(1) 01:11.21(1)   
   2. Kaisa Rooba                         Rakv                           EST 02:51.26  00:56.43(2) 00:25.26(4) 01:29.17(4)   
   3. Karolina Špukaitė                   Šiaulių JTC                    LTU 03:01.03  01:13.10(5) 00:24.20(3) 01:23.33(3)   
   4. Kelly Vildek                        Rakv                           EST 03:13.36  01:15.28(6) 00:23.25(2) 01:34.43(5)   
   5. Marie Anna Blehner                  West                           EST 03:25.17  01:05.32(4) 00:28.44(5) 01:51.01(6)   
      Jonne Rooma                         Jõhvikas                       EST Katk      01:02.02(3) Ei start    01:17.41(2)   
W21

10000m 22KP
6200m 23KP
18399m 28KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Karolina Mickeviciute Juodisiene    OK FORTUNA                     LTU 02:51.15  00:49.05(1) 00:32.23(2) 01:29.47(1)   
   2. Svetlana Poverina                   Forest Sport                   RUS 02:54.15  00:49.44(2) 00:31.20(1) 01:33.11(2)   
   3. Eleri Hirv                          Võru                           EST 03:17.01  00:57.02(5) 00:40.58(6) 01:39.01(3)   
   4. Aiga Strazdina                      Meridians OK                   LAT 03:20.31  00:58.05(7) 00:39.47(4) 01:42.39(5)   
   5. Mara Kneta                          Mona OK                        LAT 03:22.43  00:54.23(4) 00:44.57(8) 01:43.23(6)   
   6. Marje Venelaine                     Tammed                         EST 03:39.08  01:04.42(12 00:50.49(11 01:43.37(7)   
   7. Liisi Rist                          JOKA                           EST 04:14.42  01:31.38(20 00:46.44(9) 01:56.20(9)   
      Susan Pihelgas                      Tammed                         EST Katk      01:07.43(13 00:50.51(12 Ei start      
      Mariann Sulg                        Orvand                         EST Katk      01:03.02(11 00:41.22(7) Ei start      
      Doris Kudre                         Peko                           EST Katk      01:03.41*   00:36.38(3) 01:46.18(8)   
      Kira Plysevskaja                    IOSK BUDAKALNIS                LTU Katk      01:12.33(16 00:58.24(14 Ei start      
      Aurelija Viluckyte                  OK O Klaipeda                  LTU Katk      01:38.56(21 01:09.34(15 Ei start      
      Daisy Kudre                         Peko                           EST Katk      00:57.07(6) Ei start    Ei start      
      Ieva Krumina                        Purva Bridejs                  LAT Katk      01:01.53(10 Ei start    Ei start      
      Epp Käpa                            Peko                           EST Katk      01:09.41(15 Ei start    Ei start      
      Dina Zobena                         Latvian Orienteering Federatio LAT Katk      00:53.06(3) Ei start    Ei start      
      Zane Krumina                        Purva Bridejs                  LAT Katk      01:16.48(17 Ei start    Ei start      
      Kairi Tuulmägi                      Mercury                        EST Katk      01:22.38(18 00:57.54(13 Ei start      
      Tuuli Erm                           Võru                           EST Katk      01:09.40(14 00:47.34(10 Ei start      
      Ingrit Kala                         Peko                           EST Tühist    01:00.14(9) Puuduv KP   01:39.49(4)   
      Diana Salikhova                     St Petersburg 100x24           RUS Tühist    00:58.18(8) 00:39.57(5) Puuduv KP     
      Maarja Vuin                         Metsaratturid                  EST Tühist    01:29.50(19 Puuduv KP   Ei start      
      Patricija Joana Babrauskaite        LTU MTBO Team                  LTU Ei start  Ei start    Ei start    Ei start      
W40

7000m 18KP
3299m 12KP
11000m 15KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Raili Rooba                         Rakv                           EST 02:56.02  01:03.17(4) 00:27.59(2) 01:24.46(5)   
   2. Kadre Maalma                        Jõhvikas                       EST 03:00.48  01:01.38(3) 00:34.51(3) 01:24.19(4)   
   3. Jaanika Rist                        JOKA                           EST 05:18.05  02:42.18(5) 00:51.07(4) 01:44.40(6)   
      Epp Käpa                            Peko                           EST Katk      Ei start    00:21.46(1) 01:07.27(1)   
      Mare Parve                          Peko                           EST Tühist    00:59.29(2) Puuduv KP   01:15.56(3)   
      Kirsi Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN Tühist    00:54.51(1) Puuduv KP   01:08.51(2)   
W50

6299m 15KP
3200m 13KP
9400m 15KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2
Etapi tulemus 3 Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3         
   1. Maippi Antikainen                   MS Parma                       FIN 02:39.32  01:01.09(2) 00:25.16(1) 01:13.07(2)   
   2. Ülle Põldoja                        Ilves                          EST 03:13.35  01:28.33(4) 00:30.25(2) 01:14.37(3)   
   3. Arja Laurila                        Jalas                          FIN 04:34.02  02:21.37(5) 00:45.11(3) 01:27.14(4)   
      Marje Viirmann                      Harju KEK                      EST Katk      00:54.48(1) Ei start    00:55.33(1)   
      Saima Värton                        Kobras                         EST Tühist    01:03.14(3) Ei start    Puuduv KP     
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 16.07.2017 23:12:58