XVIII Suunto Games

Jõulumäe Tervisekeskus
30.09.2006
Korraldaja: OK West
Ville Vinkel

D8NR D9NR D10TR D12TR D12A D14A D14B D16A 
D16B D18 D20 D21A D21B D21C D21E D35 
D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H8NR 
H9NR H10TR H12TR H12A H14A H14B H16A H16B 
H18 H20 H21A H21B H21C H21E H35 H40 
H45 H50 H55 H60 H65 H70 


D8NR 2,85km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kätlin Regiina Kirjanen   -               5228  00:18:09
  2. Kirke Timmusk             PV SKK          6784  00:18:49
  3. Kristin Viikmaa           West            5534  00:20:16
  4. Ksenija Shved             SRD             6655  00:26:38
  5. Johanna Karjus            Võru            5026  00:27:49
  6. Marie Anna Blehner        West            5532  00:28:59
  7. Roos Lisette Parmas       MARU            8022  01:26:43
     Hanna-Greete Pellja       JOKA            8556  Ei start
     Anastasija Pahhomenkova   SRD             6238  Ei start


D9NR 2,85km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Alina Kramarenko          SRD             6645  00:14:59
  2. Marie Tammemäe            Orvand          5444  00:17:38
  3. Anete Cama                Grundzaale            00:17:57
  4. Sofia Paes                SRD             8104  00:18:14
  5. Aleksandra Leesment       SRD             9141  00:19:18
  6. Jonne Rooma               Jõhvik                00:22:02
  7. Ingel-Brit Parmas         MARU            8021  00:45:06


D10TR 2,09km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marianne Haug             Võru            5025  00:36:04
  2. Meriliin Irves            Võru                  01:04:10


D12TR 2,09km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Meeli-Heli Lepna          HOK             7819  00:17:55
  2. Triine Viirmann           Rakv            4400  00:24:00
  3. Eliise Harjak             HOK             7043  00:28:08
  4. Mirjam Avango             -               5280  00:30:26
  5. Eva-Liisa Roosipuu        Orion           6644  00:32:09
  6. Tanja Nepomnjashaja       SRD             5603  00:35:53
     Tuule Treiberg            PV SKK          6365  Ei start


D12A 2,76km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:21:40
  2. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:24:47
  3. Laura Joonas              Võru            3717  00:25:52
  4. Madli-Johanna Maidla      Kobras          717   00:26:46
  5. Kerda Timmusk             PV SKK          5350  00:27:11
  6. Maret Lind                Kape            4500  00:27:55
  7. Helen Parik               Otepää SK       4483  00:32:49
  8. Margareth Pilv            Visa            8058  00:35:32
  9. Aveli Nurk                HOK             6041  00:36:38
 10. Karina Kivikas            Ilves           4386  00:38:50
 11. Marta Jansona             Meridians             00:49:26
 12. Liisi Pau                 Kobras          7536  00:51:26
     Maarika Vask              Ilves           4358  Ei start


D14A 3,5km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Teele Randman             Rakv            5486  00:27:30
  2. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:27:36
  3. Ilze Buza                 Meridians             00:28:30
  4. Marili Zimmermann         Kape            3900  00:34:59
  5. Marelle Sulg              Orvand          4285  00:35:07
  6. Iiris Lüsi                HOK             6042  00:38:49
  7. Evely Kaasiku             JOKA            8366  00:40:42
  8. Linda Puusalu             Kobras          4305  00:44:16
  9. Siiri Rist                West            5536  00:48:15
 10. Karin Kallisma            HOK             7820  00:49:01
 11. Kristiina Vinkel          West            3901  00:51:15
     Kristiina Kriisa          Võru            6981  Ei start


D14B 2,76km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sigrid Pau                Kobras          7537  00:36:07
  2. Anna-Maria Türk           Kobras          9196  00:41:35
  3. Kärt Kürsa                Kobras          5520  00:45:59
  4. Lisanna Kaar              Käbi            9641  01:01:48
  5. Kätlin Kalve              Käbi            4354  01:05:56
     Teele Treiberg            PV SKK          4469  Ei start
     Keit Prants               PV SKK          4257  Ei start
     Liis Miido                PV SKK          6335  Ei start


D16A 4,73km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Adele Puusalu             Kobras          4304  00:35:45
  2. Sigrid Ruul               JOKA            5484  00:36:52
     Jane Lauter               PV SKK          4259  00:36:52
  4. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:36:59
  5. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:37:19
  6. Katrin Vinkel             West            3902  00:37:38
  7. Dace Buza                 Meridians             00:38:11
  8. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:38:21
  9. Laura Suur                Visa            4522  00:38:46
 10. Britta Panker             Ilves           3780  00:40:52
 11. Agnes Vask                Ilves           3896  00:41:00
 12. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:44:51
 13. Kerda Keevend             JOKA            4301  01:27:43


D16B 3,12km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Krista Niitina            Meridians             00:22:00
  2. Anneli Tamla              Koop            3948  00:26:19
  3. Liina Sinijärv            Orvand          7582  00:29:18
  4. Liisi Mugu                Käbi            8531  00:33:14
  5. Merle Must                JOKA            8121  00:33:44


D18 6,14km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eleri Hirv                Võru            4238  00:41:40
  2. Ly Trei                   Kobras          1427  00:45:26
  3. Nele Taba                 Ilves           3488  00:45:36
  4. Grete Gutmann             Rae             4015  00:47:09
  5. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:48:42
  6. Karmen Alnek              Võru            3134  00:53:19
  7. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:55:08
  8. Liisi Reitalu             HOK             3878  00:58:57
  9. Triin Johanson            Kobras          1476  01:02:41
 10. Erika Raudsepp            Okas            4162  01:12:53
     Katrin Kallisma           HOK             3909  Ei start


D20 6,75km 18KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mariann Sulg              Orvand          3648  00:54:01
  2. Thea Kaljur               Orvand          3429  01:00:24
  3. Kristi Alnek              Võru            3133  01:07:37
  4. Triin Soonvald            HOK             4196  01:09:03
  5. Katri Hirv                Võru            4239  01:13:12
  6. Liiva Velkere             Aluksne OK            01:19:32


D21A 6,52km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  00:48:37
  2. Siiri Mere                SRD             3739  00:54:27
  3. Marilin Sulg              Orvand          3135  00:58:33
  4. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:59:06
  5. Edit Kannel               Rae             2808  00:59:19
  6. Sanita Vilcina            Aluksne OK            01:04:16
  7. Piia Paasma               Tammed          1161  01:05:22
  8. Triina-Britt Preden       TON             1361  01:06:21
  9. Anda Birina               OK Saldus             01:07:34
 10. Triin Jõeveer             EKSL            4385  01:21:43
 11. Kelli Keevend             JOKA            3036  01:22:00
     Merliis Sulg              Orvand          3649  Tühist.
     Heli Haug                 Võru            3714  Ei start


D21B 5,11km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Liina Palu                Koop            5009  00:38:54
  2. Edith Madalik             Tammed          2484  00:45:31
  3. Kristy Kaljumäe           Mercury         3200  00:48:15
  4. Anneli Tamm               -               4345  00:51:47
  5. Inga Ausekle              Aluksne OK            00:52:19
  6. Elga Strauta              Gauja                 00:53:34
  7. Heidi Prits               Mercury         3991  00:53:48
  8. Kristi Pärnapuu           Tammed          2514  00:56:22
  9. Pia Jokinen               ViPa                  00:56:48
 10. Anu Mõistlik              Orion           2966  00:59:17
 11. Loreta Litvinaite         Apuokas               00:59:50
 12. Marlen Vaiksalu           Tammed          2464  01:02:31
 13. Rutti Räbovoitra          MARU            3276  01:04:40
 14. Mari-Liis Kaljur          Orvand          7506  01:16:18
 15. Ulvi Oja                  Hansa SK        2979  01:22:16
     Kaia Randman              Rakv            6646  Ei start


D21C 4,64km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jenni Helava              NaWi                  00:45:06
  2. Pia Luovula               SuosmSa               00:45:10
  3. Tiina-Mari Kõrge          -               6060  00:52:50
  4. Juta Tarmak               TON             3432  00:54:51
  5. Merle Peterson            Tammed          2998  00:58:42
  6. Regina Jõeleht            HOK             9676  00:58:57
  7. Zivile Litvinaite         Perkunas              01:01:44
  8. Katrin Kukk               -               6608  01:02:24
  9. Merle Laaneots            MARU            8808  01:07:13
 10. Inese Gulbe               30draugi.lv           01:15:18
 11. Tea Rea                   MARU            3967  01:25:21
     Lilyon Vaiksalu           Tammed          2463  Katk.
     Svetlana Johansson        IFK Lidingö           Ei start


D21E 9,83km 22KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   01:06:02
  2. Ruth Vaher                Kobras          1066  01:08:29
  3. Annika Rihma              Kobras          1411  01:08:38
  4. Merike Vanjuk             Kape            859   01:09:03
  5. Maret Vaher               Kobras          1065  01:10:34
  6. Dace Gaigala              Gauja                 01:12:23
  7. Elo Saue                  Ilves           1028  01:14:49
  8. Kadri Uiboupin            Võru            3374  01:32:47
     Kati Rooni                Orvand          3375  Tühist.
     Kristine Kokina           OK Purva bridej       Ei start


D35 6,14km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triin Vask                Ilves           485   00:46:39
  2. Helen Mast                HOK             2095  00:52:22
  3. Kadre Maalma              Jõhvik          1514  00:52:44
  4. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:54:28
  5. Minija Pääslane           Ilves           2016  01:01:32
  6. Ella Shved                SRD             996   01:05:07
  7. Ilvi Vare                 West            3715  01:06:04
  8. Maari Idnurm              Orion           526   01:17:20


D40 5,63km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            Rakv            183   00:42:05
  2. Meeli Kerem               MARU            278   00:48:00
  3. Tiina Oras                Ilves           140   00:48:43
  4. Lea Leppik                TAOK            4195  00:50:28
  5. Airi Alnek                Võru            1301  00:51:10
  6. Maris Roosipuu            Orion           283   00:51:21
  7. Tuulikki Salmenkylä       HS                    00:51:28
  8. Eda Tärk                  HOK             1904  00:52:04
  9. Aari Talver               Mercury         134   00:52:51
 10. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  00:54:42
 11. Ülle Pellja               JOKA            3042  01:01:53
 12. Ingrid Ranna              Ilves           3389  01:04:37
 13. Pille Lainemäe            JOKA            9919  01:09:22
 14. Riina Laev                Mercury         2338  01:10:41
 15. Koidu Laanemets           KEKRSK          1949  01:12:57
 16. Tiina Tamla               Koop            1212  01:13:12
 17. Mare Kitsnik              Saku            941   01:16:57
 18. Sirje Lind                Kape            3895  01:24:58
     Sarmite Sild              Võru            2780  Ei start


D45 5,32km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ruta Zepa                 Gauja                 00:51:54
  2. Marja Töyrylä             Kymin Suunnista       00:53:03
  3. Liivi Tafenau             Käbi            2980  00:53:47
  4. Siiri Poopuu              JOKA            1250  00:54:20
  5. Aino Koser                Ilves           3910  00:55:17
  6. Ülle Raudsepp             Okas            709   01:01:00
  7. Aino Leppänen             Jyry                  01:03:40
  8. Tiina Metsmaa             Rakv            1657  01:05:19
  9. Arija Bertuka             Aluksne OK            01:06:20
 10. Helve Luht                KEKRSK          3015  01:13:06
 11. Ülle Põldoja              Ilves           703   01:19:08
 12. Taimi Õunapuu             Okas            2536  01:20:42
 13. Leena Leesment            SRD             9206  01:33:59
     Päivi Litmanen            HS                    Tühist.


D50 4,68km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Niina Karnit              SRD             1015  00:45:21
  2. Anne Arold                OKH             3235  00:45:53
  3. Vaike Tomann              Ilves           1137  00:46:59
  4. Helena Jumppanen          Pihkaniskat           00:48:20
  5. Ene Sulg                  Orvand          2480  00:49:16
  6. Riina Kivikas             Ilves           707   00:52:45
  7. Helle Rennu               Saku            1881  00:53:00
  8. Maire Limberg             Rakv            3607  00:53:12
  9. Asta Zimmerman            OKH             3017  00:53:26
 10. Anneli Ojapalo            RR                    00:53:51
 11. Eha Tolm                  Orvand          2537  00:55:35
 12. Aime Mõik                 Jõhvik          1520  00:56:02
 13. Ulla Lehto                Kymin Suunnista       00:58:06
 14. Marika Pilt               PV SKK          933   00:59:53
 15. Tarja Salmelin            Karkki-Rasti          01:00:27
 16. Anu Pallon                JOKA            7138  01:03:26
 17. Ülle Kadak                Lehola          705   01:09:23
 18. Anita Laaksonen           TarpSu                01:26:06


D55 4,68km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sirpa Koivula             RasKa                 00:39:55
  2. Hille Tasa                Tammed          280   00:43:07
  3. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:47:54
  4. Liivi Parik               Otepää SK       925   00:48:39
  5. Sirpa Tarkiainen          SuSe            4659  00:49:29
  6. Beatrice Malmsten         Lynx                  00:51:11
  7. Kersti Ploom              Tartu           3745  00:51:51
  8. Liis Lille                KEKRSK          2845  00:52:23
  9. Anu Saue                  HOK             946   00:55:49
 10. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   00:56:26
 11. Eha Kriks                 Rakv            1822  00:59:07
 12. Pirkko Norola             Jyry                  01:03:16
 13. Leili Prans               Ilves           4910  01:03:23
 14. Mare Aibast               KEKRSK          522   01:03:38
 15. Mirjam Tupitsa            Jyry            4666  01:05:16
 16. Viive Sisask              West            507   01:06:43
 17. Juta Virkepuu             KEKRSK          172   01:07:36
 18. Irma Liljeström           HS                    01:08:10
 19. Evi Vahu                  Orion           3687  01:12:02
 20. Ulla Lindsten             Lynx                  01:14:45
 21. Marja Kanerva             Raus                  01:17:51
 22. Merja Nieminen            HS                    01:20:11
     Rudie Sterna              Sigulda               Ei start


D60 3,52km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Viiu Rebane               Orion           311   00:36:02
  2. Malle Viilma              Hooler          532   00:36:27
  3. Ene Loide                 KEKRSK          2847  00:38:16
  4. Tuula Ohramaa             Jyry                  00:39:27
  5. Anne Jundas               Jõhvik          448   00:39:49
  6. Tiiu Vene                 Tammed          4316  00:40:13
  7. Ilona Vanaveski           Ilves           2734  00:42:15
  8. Rutt Kukk                 Orion           1728  00:46:23
  9. Mari Kõrvas               Koop            3187  00:48:03
 10. Ulla Finnilä-Seitajoki    Jyry                  00:48:17
 11. Marja-Liisa Väättänen     HS                    00:54:51
 12. Helle Lippmaa             Orion           93    01:21:23


D65 3,52km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maire Raid                Tammed          181   00:36:42
  2. Maie Abram                Ilves           146   00:38:13
  3. Ilse Uus                  TON             300   00:42:01
  4. Viola Lepistö             HS                    01:00:23
  5. Urvi Sarv                 Orion           222   01:02:54
  6. Maimu Tornberg            Koop            428   01:36:06


D70 2,98km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Erna Skujina              Meridians             00:32:10
  2. Elga Adrat                TON             2104  00:36:29
  3. Aina Austrins             Meridians             00:49:47
     Karin Laine               Võru            1116  Ei start


H8NR 2,85km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksei Shved             SRD             5941  00:15:26
  2. Raigo Jõeleht             HOK             9494  00:20:45
  3. Peeter Hansen             -               6024  00:25:53
  4. Martin Shirokov           SRD             6673  00:27:29
  5. Martin Aadli              Tammed          7289  00:28:04
  6. Keiro Kukk                -               7326  00:30:54
  7. Lauri Põldoja             Ilves           5077  00:32:28
  8. Jürgen Vainola            Mercury         5319  00:33:02
  9. Markus Pais               -               6627  00:37:11
 10. Emil Salmenkylä           HS                    00:52:48
     Mihkel Sarap              Ilves           5218  Ei start


H9NR 2,85km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Anton Salmenkylä          HS                    00:15:11
  2. Märten Pais               -               6626  00:17:08
  3. Romet Kakko               Bona Fide       6188  00:21:08
  4. Janis Velkeris            Aluksne OK            00:22:28
  5. Toomas Idnurm             Orion           4871  00:25:31


H10TR 2,09km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Vadim Shved               SRD             4202  00:17:39
  2. Andreas Aadli             Tammed          7288  00:18:37
  3. Holger Post               Koop            6706  00:21:06
  4. Veiko Vinkel              West            4286  00:21:09
  5. Rando Marrandi            JOKA            6558  00:21:48
  6. Johann Saamann            JOKA            8652  00:22:26
  7. Aivo Jõeleht              HOK             7815  00:33:40
  8. Karl Martin Sepping       Võru                  01:04:48
  9. Simo Lillestik            -                     01:06:43
 10. Jakob Kuslapuu            Võru            5031  01:25:18
     Tauri Samodelkin          Võru            5022  Ei start


H12TR 2,09km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Daavis Ozolins            Grundzaale            00:23:39
  2. Anti Sõukand              Võru            5030  00:36:57
  3. Kristjan Kalve            Käbi            8527  01:12:43


H12A 2,76km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            4338  00:17:59
  2. Reigo Teervalt            Peko            5140  00:22:09
  3. Mihkel Tarve              Kobras          7624  00:22:15
  4. Almer Linnasaar           Võru            5020  00:23:04
  5. Priit Võsupärg            Kobras          5550  00:25:28
  6. Kaspar Nummert            Kape            4434  00:25:48
  7. Deniss Shved              SRD             3872  00:26:13
  8. Oliver Jõgeva             Kobras          4424  00:28:53
  9. Rait Ernits               Võru            5015  00:29:50
 10. Sander Lembra             Võru            6987  00:30:01
 11. Samuli Oksanen            RasKa                 00:37:56
 12. Mattias Blehner           West            4291  00:38:48
 13. Joosep Hiielaan           Võru            6985  00:40:31
     Anton Shved               SRD             3888  Ei start


H14A 3,77km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:22:58
  2. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:23:00
  3. Taaniel Tooming           Kobras          5551  00:25:29
  4. Rene Post                 Kobras          5142  00:25:41
  5. Jüri Joonas               Võru            3718  00:28:53
  6. Kaspar Karjus             Võru            4365  00:30:48
  7. Martin Ling               Lehola          4012  00:32:09
  8. Harri Lainemäe            JOKA            7166  00:32:49
  9. Lauri Lainemäe            JOKA            7167  00:34:43
 10. Björn Panker              Ilves           3880  00:41:06
 11. Samuli Mäkipää            -                     00:53:28
     Henri Oru                 Võru            5279  Tühist.


H14B 3,12km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Artuurs Gulbis            Grundzaale            00:19:04
  2. Antti Siima               Kobras          7510  00:21:58
  3. Vaiko Vare                West            6026  00:30:02
  4. Mihkel Merirand           -               4266  00:35:17
  5. Jorma Valge               JOKA            7364  00:42:43
     Indrek Pärn               Visa            7044  Ei start


H16A 6,48km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Sild                Võru            3467  00:36:28
  2. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:38:08
  3. Raido Mitt                Kobras          1493  00:39:02
  4. Tauno Tiirats             Ilves           4246  00:46:11
  5. Jonatan Karjus            Võru            4137  00:47:25
  6. Tõnis Tulp                Rakv            5141  00:47:52
  7. Sendijs Kangro            OK Azimuts            00:48:14
  8. Erki Pellja               JOKA            3043  00:49:25
  9. Ott-Kaarel Kalm           Ilves           4244  00:50:18
 10. Alar Kume                 Võru            7521  00:55:27
 11. Raul Reiljan              Võru            7522  00:58:32
 12. Artur Nevinski            Võru            4371  00:59:36
 13. Viktor Shavljuga          SRD             5276  01:03:18
 14. Tauri Tõugjas             Võru            4364  01:03:41
 15. Joosep Saamann            JOKA            7168  01:03:43
 16. Jaan Viru                 Orvand          4159  01:04:46
 17. Karl Kürsa                Kobras          5521  01:13:30


H16B 4,4km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaarel Klamas             PV SKK          6228  00:29:26
  2. Antti Leppänen            Jyry                  00:36:39
  3. Mihkel Lang               Võru            5016  00:40:04
  4. Tauno Tilk                Käbi            3924  00:44:51
     Kristjan Kangur           Rakv            9930  Tühist.


H18 8,2km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Timo Sild                 Võru            3466  00:42:15
  2. Kristo Heinmann           Ilves           3767  00:46:39
  3. Priit Randman             Rakv            3980  00:46:51
  4. Ainars Drozds             Meridians             00:49:24
  5. Atis Dandens              Aluksne OK            00:50:44
  6. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:52:52
  7. Sven Oras                 Ilves           3140  00:53:19
  8. Martin Marga              Kobras          4421  00:56:15
  9. Nauris Spalvins           Meridians             00:56:25
 10. Kaarel Nummert            Kape            3479  00:58:28
 11. Holger Kruusla            West            3990  00:58:37
 12. Davis Gaigals             Gauja                 01:00:40
 13. Karl Samoson              Orion           3921  01:04:54
 14. Margus Klaos              Kobras          8698  01:10:41
 15. Mikk Tali                 KEKRSK                01:10:58
 16. Rain Vaikmäe              Visa            5222  01:19:13


H20 10,1km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaur Kase                 Võru            4191  01:04:54
  2. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  01:09:11
  3. Janek Lauter              PV SKK          4260  01:12:45
  4. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  01:17:32
  5. Mati Sarap                Ilves           3975  01:18:27
  6. Jörgen Vaikjärv           Vunder          3631  01:52:54


H21A 10,39km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Timo Asikainen            -                     01:02:14
  2. Aidas Barkauskas          Apuokas               01:03:12
  3. Margus Marrandi           JOKA            1243  01:04:02
  4. Peep Otstavel             LSF PT          4760  01:06:38
  5. Sergei Shirokov           SRD             1019  01:08:18
  6. Danilo Piht               Mercury         1976  01:08:35
  7. Kaarel Kallas             Lehola          3340  01:08:38
  8. Andre Nõmm                Orion           559   01:10:00
  9. Mati Korrol               Mercury         2202  01:10:44
 10. Erki Kriks                Rakv            1821  01:10:47
 11. Johannes Tasa             Tammed          281   01:11:19
 12. Tiit Tähnas               JOKA            3003  01:12:19
 13. Tarmo Tolm                Orvand          4347  01:15:00
 14. Joonas Jürisaar           ROK             3963  01:16:26
 15. Meelis Mälter             KEKRSK          2850  01:17:03
 16. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  01:18:18
 17. Vallo Vaher               JOKA            2684  01:20:30
 18. Enn Kukk                  Jõhvik          1762  01:32:35
     Margus Klementsov         Koop            3400  Tühist.
     Aleksei Komarov           -               2493  Ei start


H21B 6,93km 18KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aras Petrevicius          Apuokas               00:42:51
  2. Andris Dzalbs             Gauja                 00:43:50
  3. Janis Znotins             30draugi.lv           00:44:42
  4. Gediminas Ranonis         Apuokas               00:45:36
  5. Maaris Stabins            Grundzaale            00:46:04
  6. Aleksei Gordobajev        SRD             1079  00:47:25
  7. Andris Lapins             30draugi.lv           00:47:47
  8. Tanel Saue                Mercury         1900  00:48:27
  9. Toomas Marrandi           JOKA            889   00:48:46
 10. Juris Varess              30draugi.lv           00:49:28
 11. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:49:41
 12. Arthur Raichmann          Rakv            2371  00:50:02
 13. Arvo Laanemets            TAOK            4822  00:50:27
 14. Raivo Erik                Rae             1516  00:50:47
 15. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:50:51
 16. Mait Tõnisson             LSF PT          782   00:52:17
 17. Taimo Nellis              -               2963  00:53:23
 18. Leons Pelna               30draugi.lv           00:53:47
 19. Lasse Kervinen            JäPa                  00:54:15
 20. Uldis Bertuks             Aluksne OK            00:54:50
 21. Martin Aunin              -               4889  00:54:58
 22. Donatas Lazauskas         Perkunas              00:55:21
 23. Jukka Honkasaari          Piikkiön Karhu        00:55:35
 24. Margus Pulver             MARU            405   00:56:13
 25. Ville-Veikko Nurminen     SuosmSa               00:56:29
 26. Viesturs Zakis            Aluksne OK            00:57:13
 27. Raivo Panker              MARU            2685  00:57:14
 28. Janno Rillo               -               3625  00:57:45
 29. Janis Ence                Gauja                 01:01:41
 30. Riho Kadaja               Saku            3182  01:01:54
 31. Veikko Tamlak             Kape            1053  01:02:37
 32. Mattias Pilv              Visa            5449  01:06:25
 33. Jyrki Piirainen           Raus                  01:09:27
 34. Uve Nummert               Kape            1104  01:15:14
     Taavi Alekõrs             Käbi            3624  Tühist.


H21C 5,69km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sulev Koidu               Express Print   637   00:40:24
  2. Jouko Räty                HIKIKI                00:40:47
  3. Vladislav Pahhomenkov     SRD             4293  00:41:27
  4. Sauli Hyytiäinen          HIKIKI                00:42:29
  5. Sandis Zuzans             30draugi.lv           00:43:20
  6. Viljar Vainola            Mercury         1698  00:45:00
  7. Sami Keskimäki            NaWi                  00:47:00
  8. Reijo Leino               HIKIKI                00:48:31
  9. Juha Helava               NaWi                  00:51:45
 10. Daniel Vasser             EKSL            9765  00:52:08
 11. Ismo Kauranen             HIKIKI                00:52:59
 12. Janis Salaks              Aluksne OK            00:54:04
 13. Matti Pekki               HIKIKI                01:00:26
 14. Leino Olavi               HIKIKI                01:03:20
 15. Juuso Helava              NaWi                  01:09:42
 16. Timo Ihantola             HIKIKI                01:14:07
 17. Ergo Nõmmiste             Kape            915   01:16:39
     Hillar Saare              -               9821  Ei start


H21E 13,15km 26KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sander Vaher              Kobras          1406  01:08:46
  2. Edgars Bertuks            Aluksne OK            01:09:53
  3. Jevgenijs Sprogis         OK Saldus             01:12:29
  4. Marek Nõmm                Tammed          2828  01:12:37
  5. Alar Assor                Kobras          1495  01:14:30
  6. Skirmantas Ramoska        Apuokas               01:16:01
  7. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  01:16:40
  8. Erkki Aadli               Tammed          1122  01:16:44
  9. Mihkel Järveoja           Kobras          2790  01:17:19
 10. Mati Tiit                 Ilves           1326  01:18:01
 11. Tõnis Vaiksaar            Orvand          3409  01:18:16
 12. Jaan Tarmak               JOKA            3201  01:19:30
 13. Tanel Kannel              Rae             1748  01:22:36
 14. Olavi Ottas               Kobras          1430  01:23:11
 15. Arvo Ambel                -               3737  01:28:45
 16. Tarmo Siimsaare           Võru            3116  01:30:45
 17. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  01:37:01
 18. Mati Preitof              MARU            2260  01:39:54
     Peeter Pihl               Tammed          3710  Ei start
     Risto Kiilberg            LUS             2886  Ei start
     Timmo Tammemäe            Orvand          4346  Ei start


H35 10,1km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andrei Nikitin            SRD             505   00:58:56
  2. Inno Ling                 Lehola          179   01:02:07
  3. Dmitri Shved              SRD             1029  01:03:33
  4. Priit Pääslane            Ilves           738   01:04:23
  5. Paavo Rõigas              Peko            1300  01:04:49
  6. Enn Jõesaar               Sportnet        516   01:09:00
  7. Enn Jaama                 -               1383  01:09:07
  8. Roman Shved               SRD             999   01:09:58
  9. Johan Alenius             IFK Lidingö     7149  01:13:09
 10. Mart Ostra                MARU            642   01:14:51
 11. Aivar Jõgiaas             -               2211  01:17:22
     Vello Solna               Peko            495   01:17:22
 13. Meelis Zimmermann         Kape            2000  01:19:06
 14. Sven Rea                  MARU            1234  01:19:34
 15. Kimmo Liljeström          HS                    01:20:20
 16. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  01:23:23
 17. Jaanus Soots              -               602   01:27:29
 18. Sergei Shved              SRD             2489  01:31:05
     Rait Lille                KEKRSK          2846  Ei start
     Rein Zaitsev              Peko            493   Ei start
     Audrius Smilgius          Azuolas               Ei start


H40 8,99km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kalevi Mäkipää            -                     00:55:02
  2. Arto Niemi                HIKIKI                00:56:40
  3. Toomas Mast               HOK             79    00:57:14
  4. Olav Karu                 Rakv            420   00:57:25
  5. Urmas Sulaoja             Jõhvik          2401  00:58:39
  6. Ali Mättölä               -                     00:59:22
  7. Priit Överus              Mercury         1268  01:01:34
  8. Tõnu Lauter               PV SKK          3822  01:02:20
  9. Rein Rooni                Orvand          240   01:02:41
 10. Toomas Teekel             MARU            2259  01:07:32
 11. Mauri Toppari             HIKIKI                01:09:22
 12. Timo Neuvonen             MulPa                 01:09:37
 13. Margus Sarap              Ilves           3894  01:09:58
 14. Jukka Oksanen             RasKa                 01:10:17
 15. Veli-Matti Heinonen       HIKIKI                01:10:18
 16. Immo Oksanen              RasKa                 01:10:48
 17. Vladimir Savinov          SRD             4690  01:11:59
 18. Lauri Leppik              TAOK            4194  01:12:44
 19. Urmas Laev                Mercury         1077  01:15:43
 20. Toomas Tarve              Kobras          5931  01:15:49
 21. Peeter Lind               Kape            3891  01:16:54
 22. Jaanus Viljamaa           Orion           3223  01:17:36
 23. Eerik Lossmann            -               4104  01:21:37
 24. Ülo Viru                  Orvand          2539  01:22:47
 25. Martins Gaigals           Gauja                 01:24:39
 26. Toomas Telgma             Voller          5919  01:25:17
 27. Hillar Nikkari            SK RT           1716  01:27:12
 28. Eldur Orupõld             Visa            5304  01:46:36
 29. Aare Abel                 SK RT           1277  02:14:20
     Raivo Pellja              JOKA            108   Ei start


H45 8,2km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tiit Tali                 Ilves           303   00:50:36
  2. Igors Buzs                Meridians             00:52:10
  3. Maido Kaljur              Orvand          2201  00:54:02
  4. Jaanus Reha               Koop            1275  00:56:09
  5. Tapio Mannila             RasKa                 00:56:42
  6. Kaljo Julge               Kape            1310  01:00:07
     Andres Talver             Mercury         133   01:00:07
  8. Kalev Ruberg              Saku            423   01:00:54
  9. Raul Olesk                Kobras          2012  01:02:28
 10. Jouni Markku              MulPa                 01:02:46
 11. Urmas Tammemäe            Orvand          837   01:04:55
 12. Vello Post                Koop            55    01:05:17
 13. Ando Post                 Koop            169   01:07:11
 14. Ilkka Ojapalo             RR                    01:08:57
 15. Raul Laas                 JOKA            5372  01:11:28
 16. Kalle Ojasoo              Kobras          498   01:14:37
 17. Kalmer Keevend            JOKA            73    01:20:08
 18. Ivo Tamla                 Koop            1287  01:27:51
 19. Tuomo Mattila             HS                    01:32:38
 20. Veiko Tali                KEKRSK                01:54:25
 21. Arvo Raja                 -               5822  02:16:24
 22. Risto Pettinen            MulPa                 02:22:38


H50 6,75km 18KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Teuvo Töyrylä             Kymin Suunnista       00:43:30
  2. Juris Kokins              OK Purva bridej       00:44:27
  3. Vilnis Velkeris           Aluksne OK            00:47:30
  4. Jarmo Lehto               Kymin Suunnista       00:47:47
  5. Udo Lüüs                  Ilves           128   00:48:37
  6. Tõnu Taal                 JOKA            224   00:50:02
  7. Jarmo Jumppanen           Pihkaniskat           00:50:36
  8. Pertti Laine              MulPa                 00:51:15
  9. Matti Kölhi               VRU Hyvinkää          00:51:42
 10. Kalle Luuk                LUS             287   00:52:29
 11. Andres Käär               -               721   00:52:34
 12. Kulno Voolaid             Rakv            354   00:52:45
 13. Tiit Kerves               HOK             109   00:54:31
 14. Eero Ruokamo              ONMKY                 00:56:13
 15. Karl Teearu               Otepää SK       2986  00:56:26
 16. Simo Valtanen             -                     00:56:41
 17. Jüri Rokko                SK RT           1240  00:57:15
 18. Aimur Raudsepp            JOKA            70    00:57:22
 19. Heini Tammik              Kape            1311  00:57:31
 20. Kalle Kaunisto            RasKa                 00:59:06
 21. Heikki Susimaa            HS                    00:59:32
 22. Anti Parik                Otepää SK       2984  00:59:58
 23. Jukka Malinen             RR                    00:59:59
 24. Jüri Kadaja               Saku            148   01:00:09
 25. Mati Karp                 Tempo           274   01:01:25
 26. Kalju Vaikjärv            Vunder          2     01:02:01
 27. Märt Järvik               Kose            1772  01:02:16
 28. Jaak Jaagus               Saku            1217  01:03:25
 29. Ahto Karu                 JOKA            884   01:06:37
 30. Heimo Jumppanen           Pihkaniskat           01:07:53
 31. Toomas Koppel             Saku            2865  01:08:37
 32. Juhani Pörsti             SuosmSa               01:09:40
 33. Jarmo Levänen             VRU Hyvinkää          01:11:35
 34. Jüri Merirand             -               1172  01:11:43
 35. Annes Maate               -               563   01:14:18
 36. Timo Glad                 Jyry                  01:16:43
 37. Aare Limberg              Rakv            3584  01:17:45
 38. Arto Isomäki              VRU Hyvinkää          01:36:24
 39. Mikael Lundström          JOKA            7363  02:02:13
     Jamel El Khalki           HS                    Tühist.


H55 6,52km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Matti Railimo             RaVa                  00:45:57
  2. Karlis Magons             Meridians             00:45:59
  3. Juhani Virtanen           RR                    00:46:02
  4. Koit Paasma               Lehola          83    00:48:55
  5. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:49:14
  6. Riho Männi                Lehola          902   00:49:33
  7. Rein Hanstein             Okas            3277  00:51:36
  8. Juhani Nippala            TarpSu                00:52:36
     Raimo Hirsimäki           JäPa                  00:52:36
 10. Paul Aug                  Orvand          835   00:52:59
 11. Pauli Rautanen            JäPa                  00:53:57
 12. Kalle Nelk                Orion           1971  00:55:42
 13. Rein Kriks                Rakv            1823  00:55:53
 14. Mati Pilt                 PV SKK          932   00:57:20
 15. Age Liljeström            HS                    00:58:38
 16. Kari Löyttyjärvi          Jyry                  00:59:05
 17. Jouko Koivula             RasKa                 01:00:40
 18. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   01:02:22
 19. Tiit Ploompuu             Hooler          3512  01:03:02
 20. Olli Kares                -                     01:06:38
 21. Jorma Helin               Jyry                  01:07:08
 22. Markku Nurminen           SuosmSa               01:08:45
 23. Arne Kolk                 Jõhvik          415   01:09:12
 24. Pentti Norola             Jyry                  01:09:20
 25. Veikko Salmelin           Karkki-Rasti          01:14:45
 26. Seppo Keskimäki           NaWi                  01:15:25
 27. Risto Uljas               Jyry                  01:17:44
 28. Agu Koppa                 -               425   01:19:36
     Väinö Patama              JoKu                  Tühist.
     Ilmaris Limbcns           Sigulda               Ei start


H60 5,21km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jüri Leesmäe              West            843   00:34:59
  2. Jukka Aunula              Jyry                  00:37:49
  3. Mihkel Mälter             KEKRSK          122   00:39:30
  4. Taisto Rintee             SKVuoksi              00:39:31
  5. Heikki Kyyrönen           RR              4586  00:42:01
  6. Unto Kanerva              Jyry                  00:42:44
  7. Ats Virumäe               Võru            3803  00:43:35
  8. Pertti Veijalainen        KouRa                 00:43:54
  9. Rafael Gordon             West            239   00:44:09
 10. Esko Jokinen              LS-37                 00:45:07
 11. Peep Koppel               Koop            456   00:45:34
 12. Esa Tarkiainen            PoPy            4658  00:47:03
 13. Osmo Peitsala             HS                    00:47:04
 14. Heikki Pitkänen           SKVuoksi              00:47:43
 15. Seppo Kettunen            Jyry                  00:51:27
 16. Mati Poom                 TON             3     00:51:29
 17. Enn Aedna                 TON             2505  00:52:01
 18. Avo Kõrvas                Koop            126   00:53:08
 19. Unto Kervinen             JäPa                  00:53:28
 20. Martti Paasikallio        JäPa                  00:53:32
 21. Ilmar Mõistlik            Orion           149   00:55:06
 22. Märt Künnapas             West            2922  00:55:40
 23. Seppo Kokkonen            KeU                   00:55:59
 24. Tiit Koppel               Orion           455   00:57:17
 25. Jüri Tarmak               TON             3000  00:58:33
 26. Elmo Pärna                Lehola          84    01:02:15
 27. Lauri Väättänen           HS                    01:06:53
 28. Kari Karri                JäPa                  01:08:34
 29. Jaan Loide                KEKRSK          2848  01:49:17
     Lembi Nõmm                -               461   Katk.
     Aleksander Võsanurm       -                     Tühist.
     Leif Strömquist           Snättringe SK         Ei start


H65 5,14km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aulis Myllyharju          JäPa                  00:38:10
  2. Georg Sooberg             Võru            462   00:40:06
  3. Kalju Tilk                Orion           104   00:44:06
  4. Toivo Setälä              JäPa                  00:45:23
  5. Heino Peeterson           West            435   00:47:22
  6. Jaan Orav                 TON             305   00:48:59
  7. Reijo Seitajoki           Jyry                  00:49:52
  8. Tõnu Raid                 Tammed          182   00:50:30
  9. Rein Küttim               Orion           306   00:52:40
 10. Leif Tallbacka            IK Örnen              00:53:00
 11. Heikki Lepistö            HS                    00:53:02
 12. Mati Tõnus                Orion           167   00:53:08
 13. Rein Indlo                KEKRSK          3282  00:53:47
 14. Rein Kiisler              West            2918  00:55:36
 15. Ilmari Tupitsa            Jyry            4665  00:55:56
 16. Nikolai Kuha              Kape            3071  00:57:00
 17. Tauno Jokinen             SuosmSa               00:57:18
 18. Oiva Grundström           Jyry                  00:58:17
 19. Olavi Heinonen            JäPa                  01:00:09
 20. Lembit Vassil             Ilves           460   01:02:40
 21. Valter Ploom              Tartu           3746  01:08:18
 22. Pertti Tahvanainen        LS-37                 01:11:31
 23. Osmo Suomalainen          Jyry                  01:13:15
     Vello Krohn               Tammed          638   Tühist.


H70 3,78km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heino Mardiste            Kape            676   00:31:15
  2. Eino Jokinen              VRU Hyvinkää          00:33:10
  3. Eero Kakkola              JoKu                  00:34:16
  4. Edgar Tammik              Orion           101   00:36:51
  5. Pentti Riipinen           LS-37                 00:37:22
  6. Ilmar Kask                Ilves           713   00:39:10
  7. Feliks Kipper             Orion           913   00:39:45
  8. Karl Valgepea             West            125   00:42:27
  9. Juhani Salmenkylä         HS                    00:43:46
 10. Pertti Virtanen           LS-37                 00:45:06
 11. Aage Lahtinen             Mesikämmenet          00:45:50
 12. Kaarel Koitmets           Jõhvik          383   00:55:19
 13. Valju Tali                KEKRSK          2855  01:00:08
 14. Antti Honkasaari          Piikkiön Karhu        01:02:26
     Heino Heinloo             Tammed          165   Tühist.
     Henno Adrat               TON             2693  Tühist.
     Helmut Karin              Tammed          191   Ei start


"Vőistlus 2K"01.10.2006 22:24:39 IT: TAK-SOFT 1989-2005