50. Jüriöö teatejooks 25.04.2009
50. Jüriöö teatejooks 25.04.2009 Kilingi-Nõmme (Ville Vinkel)
1010 Indeks
5360m 13KP
   Nimi                                       1.54\532m  2.32\220m  3.33\448m  4.36\177m  5.38\181m  6.39\399m  7.42\269m  8.43\729m  9.45\463m 10.46\324m 11.53\487m 12.51\253m 13.100\362  F.\363m
 1.Kirti Rebane                    00:34.57   4:19( 1)   6:04( 1)   8:39( 1)  10:09( 1)  11:59( 1)  15:12( 1)  17:16( 1)  22:15( 1)  24:46( 1)  26:46( 1)  29:57( 1)  31:48( 1)  33:46( 1)  34:57( 1) 
   Saue Tammed I,Tammed,EST        Põhirada/  4:19[ 1]   1:45[ 3]   2:35[ 1]   1:30[ 2]   1:50[ 2]   3:13[ 1]   2:04[ 1]   4:59[ 5]   2:31[ 1]   2:00[ 1]   3:11[ 1]   1:51[ 3]   1:58[ 1]   1:11[ 2] 
 2.Mariann Sulg                    00:38.58   4:38( 3)   6:11( 2)   9:27( 3)  12:00( 3)  13:50( 3)  17:07( 3)  20:25( 2)  24:49( 2)  27:36( 2)  30:02( 2)  33:35( 2)  35:25( 2)  37:42( 2)  38:58( 2) 
   Orvand I/NewBalance Team,Orvan  Põhirada/  4:38[ 3]   1:33[ 2]   3:16[ 6]   2:33[11]   1:50[ 2]   3:17[ 2]   3:18[ 7]   4:24[ 3]   2:47[ 3]   2:26[ 5]   3:33[ 2]   1:50[ 2]   2:17[ 3]   1:16[ 3] 
 3.Jana Kink                       00:39.08   4:48( 4)   6:17( 3)   9:36( 4)  12:00( 3)  13:45( 2)  17:03( 2)  20:40( 3)  25:00( 3)  27:46( 3)  30:07( 3)  33:42( 3)  35:30( 3)  37:49( 3)  39:08( 3) 
   Kape I,Kape,EST                 Põhirada/  4:48[ 4]   1:29[ 1]   3:19[ 7]   2:24[ 8]   1:45[ 1]   3:18[ 3]   3:37[ 8]   4:20[ 1]   2:46[ 2]   2:21[ 3]   3:35[ 3]   1:48[ 1]   2:19[ 5]   1:19[ 5] 
 4.Hannula-Katrin Pandis           00:42.46   4:36( 2)   6:43( 4)   9:21( 2)  10:47( 2)  15:05( 4)  19:08( 6)  23:09( 7)  27:29( 5)  30:50( 5)  33:11( 5)  37:29( 4)  39:20( 4)  41:30( 4)  42:46( 4) 
   Ilves I,Ilves,EST               Põhirada/  4:36[ 2]   2:07[ 8]   2:38[ 2]   1:26[ 1]   4:18[18]   4:03[ 8]   4:01[14]   4:20[ 1]   3:21[ 8]   2:21[ 3]   4:18[ 6]   1:51[ 3]   2:10[ 2]   1:16[ 3] 
 5.Ilze Buža                       00:43.12   5:40( 8)   7:33( 6)  10:33( 5)  13:19( 5)  15:09( 5)  18:46( 5)  24:03( 8)  28:51( 7)  31:44( 7)  34:04( 7)  37:47( 5)  39:47( 5)  42:04( 5)  43:12( 5) 
   OK Võru II,Võru,EST             Põhirada/  5:40[ 8]   1:53[ 5]   3:00[ 3]   2:46[14]   1:50[ 2]   3:37[ 5]   5:17[17]   4:48[ 4]   2:53[ 4]   2:20[ 2]   3:43[ 4]   2:00[ 5]   2:17[ 3]   1:08[ 1] 
 6.Nele Taba                       00:44.51   5:43( 9)   7:35( 7)  10:36( 6)  13:23( 6)  15:14( 6)  18:33( 4)  21:07( 4)  26:31( 4)  29:42( 4)  32:08( 4)  38:39( 7)  40:48( 6)  43:26( 6)  44:51( 6) 
   Ilves II,Ilves,EST              Põhirada/  5:43[ 9]   1:52[ 4]   3:01[ 4]   2:47[15]   1:51[ 5]   3:19[ 4]   2:34[ 3]   5:24[ 6]   3:11[ 6]   2:26[ 5]   6:31[19]   2:09[ 7]   2:38[ 7]   1:25[ 7] 
 7.Anneli Ambel                    00:45.35   5:11( 5)   7:13( 5)  12:26( 8)  14:17( 8)  16:12( 8)  20:02( 7)  22:51( 5)  28:17( 6)  31:14( 6)  33:51( 6)  38:17( 6)  41:49( 7)  44:10( 7)  45:35( 7) 
   Põhja-Eesti Päästekeskus,,EST   Harrastaj  5:11[ 5]   2:02[ 6]   5:13[20]   1:51[ 6]   1:55[ 6]   3:50[ 6]   2:49[ 5]   5:26[ 7]   2:57[ 5]   2:37[ 8]   4:26[ 8]   3:32[12]   2:21[ 6]   1:25[ 7] 
 8.Daisy Kudre                     00:50.19   5:39( 7)  10:18(10)  13:41(10)  15:13( 9)  17:48( 9)  22:12( 9)  24:34( 9)  30:01( 9)  33:13( 8)  36:21( 8)  41:31( 8)  46:02( 9)  48:53( 8)  50:19( 8) 
   Peko noored,Peko,EST            Põhirada/  5:39[ 7]   4:39[18]   3:23[ 8]   1:32[ 3]   2:35[ 9]   4:24[ 9]   2:22[ 2]   5:27[ 8]   3:12[ 7]   3:08[14]   5:10[11]   4:31[16]   2:51[10]   1:26[10] 
 9.Heidi Prits                     00:51.22   5:43( 9)   7:45( 8)  11:46( 7)  13:31( 7)  16:04( 7)  20:02( 7)  22:59( 6)  29:47( 8)  33:52( 9)  37:34( 9)  42:46( 9)  45:57( 8)  49:31( 9)  51:22( 9) 
   Mercury 2,Mercury,EST           Harrastaj  5:43[ 9]   2:02[ 6]   4:01[ 9]   1:45[ 5]   2:33[ 8]   3:58[ 7]   2:57[ 6]   6:48[13]   4:05[13]   3:42[21]   5:12[12]   3:11[10]   3:34[16]   1:51[21] 
10.Anita Karnit                    00:54.26   5:38( 6)   9:52( 9)  13:03( 9)  19:08(15)  23:58(14)  28:34(14)  31:10(12)  37:09(12)  41:10(11)  43:45(11)  48:05(10)  50:09(10)  52:57(10)  54:26(10) 
   SRD - I,SRD,EST                 Põhirada/  5:38[ 6]   4:14[16]   3:11[ 5]   6:05[21]   4:50[19]   4:36[10]   2:36[ 4]   5:59[10]   4:01[11]   2:35[ 7]   4:20[ 7]   2:04[ 6]   2:48[ 9]   1:29[12] 
11.Gea Rennel                      00:57.29   7:12(11)  10:23(11)  14:37(11)  17:06(10)  20:59(12)  26:40(11)  30:21(10)  36:38(11)  40:22(10)  43:40(10)  49:35(12)  52:36(11)  55:47(11)  57:29(11) 
   KEKRSK veteranid,KEKRSK,EST     Põhirada/  7:12[11]   3:11[ 9]   4:14[11]   2:29[ 9]   3:53[15]   5:41[12]   3:41[ 9]   6:17[11]   3:44[ 9]   3:18[16]   5:55[15]   3:01[ 9]   3:11[11]   1:42[18] 
12.Tiia Taimistu                   00:59.13   8:30(20)  12:17(16)  16:25(14)  18:02(12)  20:13(10)  25:20(10)  30:44(11)  36:33(10)  41:10(11)  44:09(12)  48:20(11)  54:06(12)  57:47(12)  59:13(12) 
   Kape IV,Kape,EST                Harrastaj  8:30[20]   3:47[13]   4:08[10]   1:37[ 4]   2:11[ 7]   5:07[11]   5:24[18]   5:49[ 9]   4:37[16]   2:59[11]   4:11[ 5]   5:46[18]   3:41[18]   1:26[10] 
13.Gerli Viikmaa                   01:02.27   7:20(13)  11:04(12)  15:21(12)  17:53(11)  20:49(11)  26:59(12)  32:24(13)  39:01(13)  43:04(13)  46:06(13)  51:44(13)  57:37(13)  60:50(13)  62:27(13) 
   OK West II,West,EST             Põhirada/  7:20[13]   3:44[12]   4:17[13]   2:32[10]   2:56[12]   6:10[13]   5:25[19]   6:37[12]   4:03[12]   3:02[12]   5:38[14]   5:53[19]   3:13[13]   1:37[15] 
14.Virve Einpaul                   01:04.54   7:59(18)  12:08(15)  16:33(15)  18:45(14)  21:44(13)  28:09(13)  35:24(15)  43:34(14)  49:22(14)  52:07(14)  57:10(14)  60:10(14)  63:22(14)  64:54(14) 
   Ilves VI,Ilves,EST              Põhirada/  7:59[18]   4:09[15]   4:25[16]   2:12[ 7]   2:59[13]   6:25[15]   7:15[22]   8:10[18]   5:48[20]   2:45[ 9]   5:03[ 9]   3:00[ 8]   3:12[12]   1:32[14] 
15.Tiina Kangilaski                01:09.59   7:16(12)  14:20(18)  20:18(19)  22:55(18)  26:46(17)  33:24(16)  39:32(17)  46:42(16)  50:32(16)  54:04(16)  60:18(16)  64:35(15)  68:19(15)  69:59(15) 
   aasa 5,,EST                     Harrastaj  7:16[12]   7:04[23]   5:58[21]   2:37[12]   3:51[14]   6:38[17]   6:08[20]   7:10[14]   3:50[10]   3:32[20]   6:14[17]   4:17[15]   3:44[19]   1:40[17] 
16.Anu Pallon                      01:11.30   7:39(14)  11:59(14)  16:42(16)  20:21(16)  24:27(15)  31:03(15)  34:55(14)  47:39(17)  52:03(17)  55:10(17)  61:23(17)  66:34(16)  69:51(16)  71:30(16) 
   JOKA III,JOKA,EST               Põhirada/  7:39[14]   4:20[17]   4:43[18]   3:39[20]   4:06[17]   6:36[16]   3:52[11]  12:44[22]   4:24[14]   3:07[13]   6:13[16]   5:11[17]   3:17[14]   1:39[16] 
17.Miina Käos                      01:14.27  10:41(23)  16:09(22)  20:29(20)  23:32(19)  26:19(16)  33:40(17)  37:32(16)  45:08(15)  49:54(15)  53:16(15)  59:37(15)  70:23(18)  73:07(17)  74:27(17) 
   LSF PT & sõbrad,LSF PT,EST      Põhirada/ 10:41[23]   5:28[19]   4:20[14]   3:03[17]   2:47[11]   7:21[19]   3:52[11]   7:36[16]   4:46[17]   3:22[18]   6:21[18]  10:46[21]   2:44[ 8]   1:20[ 6] 
18.Anne Pesti                      01:15.12  15:36(24)  19:13(23)  23:38(23)  26:42(21)  29:28(18)  36:41(19)  40:32(18)  48:32(18)  55:48(18)  59:06(19)  66:21(19)  69:41(17)  73:19(18)  75:12(18) 
   Orvand IV,Orvand,EST            Harrastaj 15:36[24]   3:37[10]   4:25[16]   3:04[18]   2:46[10]   7:13[18]   3:51[10]   8:00[17]   7:16[22]   3:18[16]   7:15[21]   3:20[11]   3:38[17]   1:53[22] 
19.Erika Raudsepp                  01:20.42   7:41(16)  11:19(13)  15:43(13)  18:32(13)  36:42(23)  46:13(23)  50:13(22)  57:33(21)  61:58(21)  65:27(21)  71:58(20)  75:33(20)  79:00(19)  80:42(19) 
   Okas,Okas,EST                   Põhirada/  7:41[16]   3:38[11]   4:24[15]   2:49[16]  18:10[23]   9:31[22]   4:00[13]   7:20[15]   4:25[15]   3:29[19]   6:31[19]   3:35[13]   3:27[15]   1:42[18] 
20.Helena Hinto                    01:20.52  10:22(22)  15:53(21)  20:09(18)  28:21(23)  36:30(22)  44:01(21)  50:10(21)  59:06(22)  64:06(22)  66:55(22)  72:01(21)  75:37(21)  79:27(20)  80:52(20) 
   666 aastat Jüriöö ülestõusust,  Harrastaj 10:22[22]   5:31[20]   4:16[12]   8:12[23]   8:09[21]   7:31[20]   6:09[21]   8:56[20]   5:00[18]   2:49[10]   5:06[10]   3:36[14]   3:50[21]   1:25[ 7] 
21.Anu Saue                        01:22.07   8:15(19)  12:21(17)  18:25(17)  21:04(17)  30:23(19)  36:34(18)  40:42(19)  49:28(19)  55:50(19)  59:04(18)  64:26(18)  75:22(19)  80:24(21)  82:07(21) 
   Hiiumaa OK,HOK,EST              Põhirada/  8:15[19]   4:06[14]   6:04[22]   2:39[13]   9:19[22]   6:11[14]   4:08[16]   8:46[19]   6:22[21]   3:14[15]   5:22[13]  10:56[22]   5:02[22]   1:43[20] 
22.Anu Rooni                       01:29.54   7:45(17)  14:21(19)  20:41(22)  27:12(22)  31:11(20)  39:52(20)  43:56(20)  53:32(20)  58:43(20)  62:46(20)  77:27(22)  84:35(22)  88:23(22)  89:54(22) 
   Orvand V,Orvand,EST             Põhirada/  7:45[17]   6:36[22]   6:20[23]   6:31[22]   3:59[16]   8:41[21]   4:04[15]   9:36[21]   5:11[19]   4:03[22]  14:41[22]   7:08[20]   3:48[20]   1:31[13] 
   Maris Palopääl                  Katk     
   OK Põlva Kobras III,Kobras,EST  Põhirada/
   Elina-Emiilie Leht              Vale KP    7:39(14) 
   OKAS 2,Okas,EST                 Harrastaj  7:39[14] 
   Heli Viks                       Vale KP    9:56(21)  15:35(20)  20:36(21)  24:03(20)  31:29(21)  44:46(22)  59:42(23)  74:08(23) 
   OK Võru V,Võru,EST              Põhirada/  9:56[21]   5:39[21]   5:01[19]   3:27[19]   7:26[20]  13:17[23]  14:56[23]  14:26[23] 
   Ingrid Vehlmann                 Ei start 
   Mercury 1,Mercury,EST           Põhirada/
   Maila Moor                      Ei start 
   Bona Fide,Bona Fide,EST         Põhirada/
   Koidula Kannel                  Ei start 
   Koop I,Koop,EST                 Harrastaj
OK West Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com