Pärnumaa MV ja OK West auhinnavõistlus pikal rajal
Pärnumaa, Jõulumäe Tervisespordikeskus
10.10.2009 (Rajameister Olavi Loo)
M14  M16  M18  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70 
N14  N16  N18  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60 

M14
4429m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Veiko Vinkel                   West                 00:29.28     
   2. Mattias Blehner                West                 00:30.09     
   3. Anti Sõukand                   Võru                 00:33.14     
   4. Vadim Shved                    SRD                  00:35.43     
   5. Holger Post                    Koop                 00:35.54     
   6. Märten Henrik Pais             West                 00:39.51     
   7. Andres Saal                    Otepää               00:42.02     
   8. Ergo Enn                       West                 00:48.11     
M16
9970m 26KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               01:03.38     
   2. Aare Rämmann                                        01:12.55     
   3. Rait Ernits                    Võru                 01:24.08     
   4. Kevin Koskinen                 Võru                 01:26.44     
   5. Erik-Jörgen Sempelson          Pärnu Vanalinna PK   01:28.08     
   6. Otto Tammsaar                                       01:31.55     
      Vaiko Vare                     West                 Ei start     
M18
11679m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Arvi Alamaa                    Orvand               01:13.39     
   2. Jüri Joonas                    Võru                 01:18.38     
   3. Henry Olde                     West                 01:25.50     
   4. Kristjan Pahk                  West                 01:30.57     
M21
16309m 30KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Timo Sild                      Võru                 01:25.10     
   2. Lauri Sild                     Võru                 01:40.51     
   3. Jaan Tarmak                    JOKA                 01:43.45     
   4. Martti Mikk                                         01:52.22     
   5. Alar Kume                      Võru                 01:52.28     
   6. Marek Karm                     KEKRSK               01:55.03     
   7. Erik Saarts                    Võru                 01:59.48     
   8. Taavi Kala                                          02:02.00     
   9. Daniel Vasser                                       02:05.22     
  10. Märt Roosaare                  Ilves                02:15.54     
  11. Kaspar Hunt                    West                 02:16.12     
      Ats Sõnajalg                   KEKRSK               Ei start     
M35
16309m 30KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Paavo Rõigas                   Peko                 01:40.41     
   2. Olav Karu                      Rakv                 01:46.01     
   3. Erkki Penu                     West                 01:50.21     
   4. Dmitri Shved                   SRD                  01:50.37     
   5. Viktor Kübard                  SRD                  01:56.22     
   6. Aivar Leht                     Okas                 01:57.12     
   7. Veljo Vask                     West                 02:02.14     
   8. Raul Kangur                    SOK                  02:04.47     
   9. Arvo Laanemets                 TAOK                 02:08.20     
  10. Arthur Raichmann               LSF PT               02:10.17     
      Heiti Hallikma                 Võru                 Ei start     
      Margus Klementsov              Mercury              Ei start     
M40
14029m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ville Vinkel                   West                 01:17.30     
   2. Armo Hiie                      Kape                 01:18.42     
   3. Joe Lepp                       West                 01:39.57     
   4. Aavo Sempelson                 KKI                  01:40.43     
   5. Andy Karjus                    Võru                 01:43.26     
   6. Margus Lõoke                   Põrgupõhja           01:48.54     
   7. Lauri Leppik                   TAOK                 01:53.41     
      Tenno Alamaa                   Orvand               Ei start     
M45
14029m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Maido Kaljur                   KEKRSK               01:24.44     
   2. Tiit Tali                      Ilves                01:24.48     
   3. Raivo Pellja                   JOKA                 01:28.49     
   4. Eduard Pukkonen                KEKRSK               01:29.17     
   5. Andres Talver                  Mercury              01:29.38     
   6. Ando Post                      Koop                 01:31.44     
   7. Jaak Rohtsalu                  Rakv                 01:32.18     
   8. Vladimir Savinov               SRD                  01:34.20     
   9. Mati Preitof                   KEKRSK               01:35.29     
  10. Jaak Kanniste                  West                 01:44.10     
  11. Andrus Rämmann                                      01:45.35     
  12. Andrus Sipsaka                 KEKRSK               01:51.24     
  13. Eerik Lossmann                                      01:57.36     
  14. Argo Kauge                     Põrgupõhja           01:58.37     
  15. Tõnu Loog                      Kobras               01:59.00     
  16. Margus Jaanus                  Koop                 02:14.11     
M50
11679m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Jaanus Reha                    Koop                 01:12.06     
   2. Kaljo Julge                    Kape                 01:16.28     
   3. Raul Laas                      JOKA                 01:21.28     
   4. Vello Post                     Koop                 01:34.04     
   5. Sulev Tuude                    West                 01:34.41     
   6. Ahto Karu                      JOKA                 01:36.32     
   7. Jaan Ainelo                    Ilves                01:38.37     
   8. Tauno Kure                     Kape                 01:40.12     
   9. Aimur Raudsepp                 JOKA                 01:44.11     
  10. Kalmer Keevend                 JOKA                 01:52.01     
M55
11679m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Riho Männi                     Lehola               01:20.25     
   2. Johannes Tasa                  Tammed               01:22.27     
   3. Jüri Rokko                     SK RT                01:26.07     
   4. Lasse Kalliomaa                                     01:30.46     
   5. Paul Aug                       Orvand               01:35.07     
   6. Heini Tammik                   Kape                 01:38.03     
   7. Kalle Nelk                     Tammed               01:39.54     
   8. Mati Pilt                      West                 01:40.48     
   9. Kalev Kukk                     TAOK                 01:50.06     
  10. Jüri Kadaja                    Saku                 01:51.01     
  11. Aare Limberg                   Rakv                 01:57.48     
      Jüri Roosaare                  Ilves                Vale KP      
M60
9970m 26KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Jüri Leesmäe                   West                 01:05.10     
   2. Peep Koppel                    Koop                 01:18.50     
   3. Ats Virumäe                    Võru                 01:23.02     
   4. Rein Prank                     Kape                 01:27.40     
      Mati Kallemets                 Okas                 Ei start     
M65
8279m 24KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tõnu Raid                      Tammed               01:10.02     
   2. Kalju Tilk                     Orion                01:11.51     
   3. Enn Aedna                      West                 01:16.11     
   4. Mati Tõnus                     Orion                01:21.48     
   5. Rein Kiisler                   West                 01:22.43     
   6. Aarne Mardiste                 KEKRSK               01:29.35     
   7. Tiit Koppel                    Orion                01:31.13     
      Ants Tamm                                           Vale KP      
M70
4429m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Heino Peeterson                West                 00:44.42     
   2. Ain Uusna                      West                 00:52.27     
   3. Feliks Kipper                  Orion                00:58.15     
   4. Karl Valgepea                  West                 00:58.30     
   5. Heino Heinloo                  Tammed               01:07.26     
   6. Edgar Tammik                   Orion                01:14.08     
   7. Valju Tali                     KEKRSK               01:21.15     
      William Lambert                                     Ei start     
N14
4429m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marianne Haug                  Võru                 00:36.51     
   2. Elina-Emiilie Leht             Okas                 00:41.26     
   3. Liina Vesilind                 SRD                  00:45.56     
   4. Regina Helena Lõpp-Elmeste     West                 00:53.40     
   5. Triine Viirmann                KEKRSK               00:55.42     
   6. Kristin Viikmaa                West                 00:57.47     
   7. Marie Anna Blehner             West                 01:01.37     
   8. Maarika Vask                   Ilves                01:05.08     
   9. Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               01:07.11     
      Merilin Anijärv                                     Ei start     
N16
6040m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kristiina Vinkel               West                 00:53.14     
   2. Gerli Künnap                   West                 00:55.25     
   3. Kerly Kodasma                  Pärnu Ühisgümnaasium 01:10.49     
      Anelle Avaste                  West                 Vale KP      
N18
8279m 24KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Katrin Vinkel                  West                 00:58.11     
   2. Siiri Rist                     West                 01:05.07     
   3. Gerli Viikmaa                  West                 01:34.15     
   4. Liina Sinijärv                 -                    01:34.44     
      Kadi-Liis Minn                 JOKA                 Ei start     
N21
11679m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Liina Palu                     Koop                 01:21.00     
   2. Mariann Sulg                   Orvand               01:24.50     
   3. Merike Haugas                  West                 01:32.09     
   4. Eleri Hirv                     Võru                 01:33.46     
   5. Merliis Sulg                   Orvand               01:36.42     
   6. Heli Haug                      Võru                 01:44.58     
   7. Merje Hansen                   West                 01:45.13     
   8. Erika Raudsepp                 Okas                 01:51.18     
   9. Annika Toit                    Juku-Peedu           01:52.30     
  10. Marge Anijärv                  Mercury              01:55.16     
N35
11679m 29KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Margit Blehner                 West                 01:28.26     
   2. Triin Vask                     Ilves                01:31.45     
   3. Lea Leppik                     TAOK                 01:36.32     
   4. Signe Raidmets                 TON                  01:39.12     
   5. Anne-Mari Pevkur               KSS Eero             01:53.25     
   6. Ilvi Vare                      West                 02:16.03     
   7. Heidi Sild                     West                 02:34.30     
N40
9970m 26KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               01:10.37     
   2. Anneli Rämmann                                      01:21.47     
   3. Aari Talver                    Mercury              01:23.50     
   4. Maris Roosipuu                 Orion                01:29.04     
N45
8279m 24KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Juta Ainelo                    Ilves                01:18.06     
   2. Virve Einpaul                  Ilves                01:22.18     
   3. Ülle Raudsepp                  Okas                 01:29.13     
N50
6040m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ene Sulg                       Orvand               00:51.51     
   2. Gea Rennel                     KEKRSK               00:56.42     
   3. Anu Pallon                     JOKA                 01:07.41     
   4. Maire Kure                     Kape                 01:15.42     
      Eha Tolm                       Orvand               Ei start     
N55
6040m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Maire Limberg                  Rakv                 00:55.55     
   2. Kersti Mardiste                KEKRSK               00:57.31     
   3. Hille Tasa                     Tammed               00:57.34     
   4. Marika Pilt                    West                 01:06.30     
   5. Tiina Loide                    West                 01:24.40     
N60
4429m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Maire Raid                     Tammed               00:49.19     
   2. Ilse Uus                       TON                  00:49.23     
   3. Maimu Tornberg                 Koop                 01:03.46     
   4. Urvi Sarv                      Orion                01:04.19     
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 10.10.2009 16:15:15