Eesti MV rattaorienteerumises ja BikEST2017 15.-16.07.2017
1. 15.07.2017 EMV RO lühirada/BikEST 1. etapp (WRE)
Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
2. 15.07.2017 BikEST 2. etapp sprint
Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
3. 16.07.2017 EMV RO tavarada/BikEST 3. etapp (WRE)
Raeküla (Tomi-Andre Piirmets)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
W17  W20  W21  W40  W50 

M17
8400m 20KP {Start nr:1 , starti:700m}
3899m 13KP {Start nr:1 , starti:700m}
14900m 20KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
   71 1 Vacant                                                           EST NA       11:00    17:14    11:51    
   72 Dmitriy Shvedov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 8638070  11:02    17:25    12:18    
   73 Astijus Barila                      Neringos SM                    LTU 8638072  11:04    17:20    12:09    
   74 Raiko Marrandi                      JOKA                           EST 8638073  11:06    17:28    12:39    
   75 Ragnar Rooba                        Rakv                           EST 8638055  11:08    17:15    11:57    
   76 Aleksander Kepler                   Kobras/Põlva Spordikool        EST 8622192  11:10    -        12:30    
   77 Markus Harald Pais                  West                           EST 8120000  11:12    17:17    12:24    
   78 Martin Erik Maripuu                 Kobras/Põlva Spordikool        EST 8638121  11:14    -        12:57    
   79 Daniil Safronov                     Vladimir                       RUS 8636891  11:16    17:22    12:15    
   80 Liutauras Sambarys                  Neringos SM                    LTU 8636892  11:18    17:31    12:48    
   81 Artem Naumov                        WEST MTBO TEAM                 RUS 8636893  11:20    17:24    12:12    
   82 Siim Turban                         Rakv                           EST 8638071  11:22    17:32    12:21    
   83 Nojus Lukošius                      OK Perkunas                    LTU 8360575  11:24    17:16    12:27    
   84 Jekabs Putnins                      OK Mezmalas                    LAT 8636894  11:26    17:30    12:06    
   85 Mihkel Tali                         Tartu Kivilinna Kool           EST 8636895  11:28    -        12:33    
   86 Henri Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 8639454  11:30    17:18    12:36    
   87 Joris Meyer                         Neringos SM                    LTU 8636896  11:32    17:33    11:54    
   88 Oskari Arvela                       Lahden Suunnistajat -37        FIN 8639453  11:34    17:23    12:42    
   89 Mihkel Mahla                        Peko                           EST 8636897  11:36    17:19    -        
   90 Augustas Baranauskas                Neringos SM                    LTU 8636898  11:38    17:26    12:03    
   91 Raul Viitmaa                        Lehola                         EST 8636899  11:40    -        12:54    
   92 Trofim Merkulov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 8636900  11:42    17:29    12:45    
   93 Timo Kudre                          Peko                           EST 8636901  11:44    17:21    12:51    
   94 Dmitriy Rakovitsa                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 8636903  11:46    17:27    12:00    

M20
10000m 22KP {Start nr:1 , starti:700m}
6200m 23KP {Start nr:1 , starti:700m}
18399m 28KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
   95 1 Vacant                                                           EST NA       12:18    17:09    12:11    
   96 Lauri Kukk                          Rakv                           EST 8636921  12:20    17:12    12:17    
   97 Kevin Hallop                        Peko                           EST 8636904  12:22    17:13    12:20    
   98 Villu Serv                          Kobras/Põlva Spordikool        EST 8638131  12:24    -        12:26    
   99 Märten Henrik Pais                  West                           EST 8201998  12:26    17:11    12:14    
  100 2 Vacant                                                           EST NA       12:28    17:10    12:23    

M21
13000m 29KP {Start nr:1 , starti:700m}
6799m 24KP {Start nr:1 , starti:700m}
26000m 37KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
    1 2 Vacant                                                           EST NA       11:19    17:04    11:01    
    2 3 Vacant                                                           EST NA       11:21    17:05    11:04    
    3 Yuri Balev                          Forest Sport                   RUS 8631754  11:23    17:06    11:58    
    4 Sergey Apatenkov                    St Petersburg 100x24           RUS 8636916  11:25    17:23    11:31    
    5 Andres Saetalu                      Tammed                         EST 8636917  11:27    17:34    11:16    
    6 Anton Ryzhov                        St Petersburg 100x24           RUS 8636918  11:29    17:18    11:19    
    7 Petras Andrasiunas                  OSK Sakas                      LTU 8648788  11:31    17:36    12:13    
    8 Vilius Stankevicius                 OK Perkunas                    LTU 8070427  11:33    -        11:34    
    9 Uku-Laur Tali                       Harju KEK                      EST 8636923  11:35    -        -        
   10 Evgenii Gordeev                     St Petersburg 100x24           RUS 8636924  11:37    -        11:13    
   11 Tomas Griskonis                     OK O Klaipeda                  LTU 8222777  11:39    17:09    11:10    
   12 Tanel Kalm                          Peko                           EST 8636925  11:41    17:08    -        
   13 Vytenis Miliunas                    Neringos SM                    LTU 8636926  11:43    17:37    11:22    
   14 Georgiy Mavchun                     St Petersburg 100x24           RUS 8636927  11:45    17:25    11:25    
   15 Tõnis Erm                           TAOK                           EST 8636928  11:47    17:21    11:28    
   16 Martins Lasmanis                    Auseklis IK                    LAT 8643818  11:49    17:10    -        
   17 Atis Krumins                        Ozons                          LAT 8000010  11:51    -        -        
   18 Alar Viitmaa                        Lehola                         EST 8646122  11:53    -        11:37    
   19 Martins Linde                       Ozons                          LAT 8629230  11:55    17:15    11:40    
   20 Pavel Dementev                      St Petersburg 100x24           RUS 8636930  11:57    17:27    11:43    
   21 Tautvydas Zilinskas                 IOSK BUDAKALNIS                LTU 8629900  11:59    17:20    11:46    
   22 Evgenii Logvinchuk                  Lahden Suunnistajat -37        RUS 8636931  12:01    17:16    11:49    
   23 Egidijus Pilybas                    Neringos SM                    LTU 8636932  12:03    17:35    11:52    
   24 Aivis Zetmanis                      Azimuts OK                     LAT 8633652  12:05    17:13    -        
   25 Eduard Tomashevskiy                 Russian Orienteering Federatio RUS 8006900  12:07    17:12    11:55    
   26 Marek Karm                          SK100                          EST 8631404  12:09    17:31    12:01    
   27 Julius Juodisius                    OK FORTUNA                     LTU 8001234  12:11    17:19    12:04    
   28 Priit Poopuu                        JOKA                           EST 8180880  12:13    17:28    12:07    
   29 Donatas Mickus                      OSK Sakas                      LTU 8633655  12:15    17:32    12:10    
   30 Edgars Krumins                      Latvian Orienteering Federatio LAT 8628695  12:17    17:14    12:16    
   31 Edgars Briconoks                    Kapa OK                        LAT 8641011  12:19    17:30    12:19    
   32 Sarunas Dmukauskas                  IOSK BUDAKALNIS                LTU 8644500  12:21    17:22    12:22    
   33 Anders Blomster                     OK Trian                       FIN 8629610  12:23    17:17    12:25    
   34 Margus Hallik                       LUS                            EST 8636933  12:25    17:36    12:28    
   35 Riccardo Rossetto                   Italian Orienteering Federatio ITA 8636934  12:27    17:11    12:31    
   36 Regimantas Kavaliauskas             OK Telsiai                     LTU 8644447  12:29    17:07    12:34    
   37 Lauri Malsroos                      Tammed                         EST 8639391  12:31    17:26    12:37    
   38 Luca Dallavalle                     Italian Orienteering Federatio ITA 8638066  12:33    17:24    12:40    
   39 Markus Puusepp                      Võru                           EST 8636936  -        17:33    11:07    
   40 Marek Mäoma                         OÜ PUKO                        EST 8636937  -        17:29    -        

M40
10599m 23KP {Start nr:1 , starti:700m}
3800m 15KP {Start nr:1 , starti:700m}
17800m 28KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  101 Kārlis Dzalbs                       Ozons                          LAT 8077708  12:01    17:57    11:02    
  102 Raitis Muižnieks                    Auseklis IK                    LAT 8629085  12:03    18:02    11:38    
  103 Maxim Zhurkin                       Forest Sport                   RUS 8636905  12:05    18:00    11:11    
  104 Lauri Beilmann                      Tammed                         EST 8001826  12:07    18:05    11:17    
  105 Vermo Siim                          Nõmme                          EST 8622210  12:09    18:09    11:41    
  106 Raul Kudre                          Peko                           EST 8636906  12:11    18:11    11:35    
  107 Raivo Erik                          Rae                            EST 8181181  12:13    18:10    -        
  108 Aldo Mett                                                          EST 8151174  12:15    17:59    11:20    
  109 Kuno Rooba                          Rakv                           EST 8638056  12:17    18:04    11:23    
  110 Aleksandr Logvinchuk                Lahden Suunnistajat -37        RUS 8636907  12:19    17:58    11:32    
  111 Kaido Nurja                         Nõmme                          EST 8640114  12:21    -        11:29    
  112 Margus Venelaine                    LSF PT                         EST 8640103  12:23    18:07    11:05    
  113 Indrek Mahla                        Peko                           EST 8257777  12:25    18:01    -        
  114 Heikki Jokinen                      Lahden Suunnistajat -37        FIN 8639451  12:27    18:06    11:14    
  115 Mait Mändmets                       Rae                            EST 8636908  12:29    18:12    11:26    
  116 Stanislav Tarassov                  SRD                            EST 8644932  12:31    18:03    11:08    
  117 Arbo Rae                            Rae                            EST 8070370  12:33    18:08    -        

M50
8400m 20KP {Start nr:1 , starti:700m}
3899m 13KP {Start nr:1 , starti:700m}
14900m 20KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  118 Igors Jamcuks                       Arena                          LAT 8629792  11:48    17:34    11:00    
  119 Tiit Tali                           Ilves                          EST 8636909  11:50    -        11:15    
  120 Aleksander Pritsik                  Rakv                           EST 8636910  11:52    17:40    11:09    
  121 Raul Olesk                          Kobras                         EST 8636911  11:54    17:35    11:18    
  122 Didzis Cakurs                       Naukseni                       LAT 8636912  11:56    17:47    11:45    
  123 Jüri Pärnik                         Peko                           EST 8636913  11:58    17:36    11:48    
  124 Jaak Kanniste                       West                           EST 8636914  12:00    17:41    11:21    
  125 Tiit Riisalo                                                       EST 8636915  12:02    -        -        
  126 Valdis Kokoriss                     Mona OK                        LAT 8638065  12:04    17:43    11:03    
  127 Jarmo Launonen                      Keravan Urheilijat             FIN 8638075  12:06    17:44    11:39    
  128 Max Lindfors                        OK Trian                       FIN 8638076  12:08    17:45    11:36    
  129 Raul Laas                           JOKA                           EST 8638077  12:10    17:39    11:33    
  130 Veiko Pak                           Rae                            EST 8638078  12:12    17:48    11:06    
  131 Tuomo Marttinen                     IPR                            FIN 8638079  12:14    17:42    11:27    
  132 Tõnu Tänav                          Rae                            EST 8638080  12:16    17:38    11:30    
  133 Janis Putnins                       OK Mezmalas                    LAT 8638081  12:18    17:37    11:24    
  134 Martti Parve                        Peko                           EST 8282261  12:20    17:46    11:42    
  135 Valdis Puzanov                                                     EST 8638082  -        -        11:12    

M60
7000m 18KP {Start nr:1 , starti:700m}
3299m 12KP {Start nr:1 , starti:700m}
11000m 15KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  136 1 Vacant                                                           EST NA       11:52    17:00    11:41    
  137 Sulev Kuiv                          TAOK                           EST 8638083  11:54    -        11:47    
  138 Märt Järvik                         Okas                           EST 8638084  11:56    -        -        
  139 Sulev Tuude                         West                           EST 8638085  11:58    17:02    12:08    
  140 Agu Koppa                           Jõhvikas                       EST 8638086  12:00    17:03    12:11    
  141 Heikki Peltonen                     IPR                            FIN 8638087  12:02    17:06    11:50    
  142 Heiki Rammul                        Ilves                          EST 8638088  12:04    17:04    11:59    
  143 Harry Veide                         LUS                            EST 8638089  12:06    -        11:44    
  144 Timo Laurila                        Jalas                          FIN 8638090  12:08    17:05    11:53    
  145 Mati Kallemets                      Okas                           EST 8638091  12:10    17:07    12:05    
  146 Kalle Nelk                          Tammed                         EST 8638092  12:12    17:01    11:56    
  147 Riho Männi                          Lehola                         EST 8639394  12:14    17:08    12:02    

W17
7000m 18KP {Start nr:1 , starti:700m}
3299m 12KP {Start nr:1 , starti:700m}
11000m 15KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  148 1 Vacant                                                           EST NA       11:01    17:45    -        
  149 Leana Jete Korb                     Peko                           EST 8638093  11:03    17:54    12:23    
  150 Anastasia Zhurkina                  Forest Sport                   RUS 8638094  11:05    17:49    12:20    
  151 Alena Aksenova                      Saint-Petersburg               RUS 8638095  11:07    17:47    12:26    
  152 Greta-Maria Pisarev                 Jõhvikas                       EST 8638096  11:09    17:50    12:38    
  153 Daria Savostina                     Forest Sport                   RUS 8638097  11:11    17:51    12:44    
  154 Geteli Hanni                        Kobras/Põlva Spordikool        EST 8638142  11:13    -        12:14    
  155 Juste Umbrasaite                    OK Perkunas                    LTU 8632515  11:15    17:55    12:29    
  156 Marina Obryvalina                   Vladimir                       RUS 8638098  11:17    17:48    12:41    
  157 Mari Linnus                         Peko                           EST 8648690  11:19    17:56    12:17    
  158 Lika Chaku                          Vladimir                       RUS 8638099  11:21    17:52    12:47    
  159 Kristina Vaganova                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 8638144  11:23    17:53    12:32    
  160 Ekaterina Purtcezova                Vladimir                       RUS 8638145  11:25    17:46    12:35    

W20
8400m 20KP {Start nr:1 , starti:700m}
3899m 13KP {Start nr:1 , starti:700m}
14900m 20KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  161 1 Vacant                                                           EST NA       12:22    17:49    13:00    
  162 Kaisa Rooba                         Rakv                           EST 8638057  12:24    17:55    13:18    
  163 Jonne Rooma                         Jõhvikas                       EST 8638146  12:26    17:51    13:06    
  164 Olya Mikhaylova                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 8080397  12:28    17:50    13:15    
  165 Kelly Vildek                        Rakv                           EST 8636920  12:30    17:53    13:12    
  166 Karolina Špukaitė                   Šiaulių JTC                    LTU 8644455  12:32    17:52    13:03    
  167 Marie Anna Blehner                  West                           EST 8636986  12:34    17:54    13:09    

W21
10000m 22KP {Start nr:1 , starti:700m}
6200m 23KP {Start nr:1 , starti:700m}
18399m 28KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
   41 Doris Kudre                         Peko                           EST 8636938  11:00    18:01    13:08    
   42 2 Vacant                                                           EST NA       11:02    -        12:44    
   43 1 Vacant                                                           EST NA       11:04    17:56    12:41    
   44 Liisi Rist                          JOKA                           EST 8636939  11:06    18:08    12:47    
   45 Aurelija Viluckyte                  OK O Klaipeda                  LTU 8631569  11:08    18:02    -        
   46 Epp Käpa                            Peko                           EST 8638052  11:10    -        -        
   47 Zane Krumina                        Purva Bridejs                  LAT 8638053  11:12    -        -        
   48 Kairi Tuulmägi                      Mercury                        EST 8130884  11:14    18:04    -        
   49 Maarja Vuin                         Metsaratturid                  EST 8638054  11:16    18:06    12:50    
   50 Tuuli Erm                           Võru                           EST 8638058  11:18    17:57    -        
   51 Susan Pihelgas                      Tammed                         EST 8638059  11:20    17:59    -        
   52 Mariann Sulg                        Orvand                         EST 8648696  11:22    18:13    -        
   53 Marje Venelaine                     Tammed                         EST 8645013  11:24    18:11    12:56    
   54 Kira Plysevskaja                    IOSK BUDAKALNIS                LTU 8629911  11:26    18:07    -        
   55 Eleri Hirv                          Võru                           EST 8484844  11:28    17:56    12:53    
   56 Daisy Kudre                         Peko                           EST 8638060  11:30    -        -        
   57 Ieva Krumina                        Purva Bridejs                  LAT 8638061  11:32    -        -        
   58 Aiga Strazdina                      Meridians OK                   LAT 8638653  11:34    18:03    12:59    
   59 Ingrit Kala                         Peko                           EST 8638063  11:36    18:05    13:02    
   60 Diana Salikhova                     St Petersburg 100x24           RUS 8638064  11:38    18:09    13:05    
   61 Patricija Joana Babrauskaite        LTU MTBO Team                  LTU 8256256  11:40    18:00    -        
   62 Dina Zobena                         Latvian Orienteering Federatio LAT 86380600 11:42    -        -        
   63 Mara Kneta                          Mona OK                        LAT 8638696  11:44    17:58    13:11    
   64 Karolina Mickeviciute Juodisiene    OK FORTUNA                     LTU 8010101  11:46    18:12    13:14    
   65 Svetlana Poverina                   Forest Sport                   RUS 8638069  11:48    18:10    13:17    

W40
7000m 18KP {Start nr:1 , starti:700m}
3299m 12KP {Start nr:1 , starti:700m}
11000m 15KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  168 1 Vacant                                                           EST NA       11:29    17:38    12:58    
  169 Raili Rooba                         Rakv                           EST 8636940  11:31    17:40    13:04    
  170 Kadre Maalma                        Jõhvikas                       EST 8638147  11:33    17:42    13:16    
  171 Mare Parve                          Peko                           EST 8638148  11:35    17:44    13:10    
  172 Kirsi Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 8639452  11:37    17:39    13:07    
  173 Jaanika Rist                        JOKA                           EST 8638149  11:39    17:43    13:13    
  174 Epp Käpa                            Peko                           EST 8636870  -        17:41    13:01    

W50
6299m 15KP {Start nr:1 , starti:700m}
3200m 13KP {Start nr:1 , starti:700m}
9400m 15KP {Start nr:1 , starti:1800m}
Nr    Nimi                                Klubi                          Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   S.aeg3   
  175 1 Vacant                                                           EST NA       11:01    17:00    12:43    
  176 Saima Värton                        Kobras                         EST 8631749  11:03    -        12:58    
  177 Maippi Antikainen                   MS Parma                       FIN 8631748  11:05    17:02    12:49    
  178 Arja Laurila                        Jalas                          FIN 8638106  11:07    17:01    12:52    
  179 Marje Viirmann                      Harju KEK                      EST 8631739  11:09    -        12:55    
  180 Ülle Põldoja                        Ilves                          EST 8631744  11:11    17:03    12:46    

OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com