Pärnu rajooni 1981 a MV suundorienterumises, Paide-Rapla-Pärnu matskohtumine
Mustla-Nõmme 05.09.1981
Rajameister: Viiu Rebane
Peakohtunik: M. Aun
Peasekretär: Elmar Mölder
Koht Nimi Kehtiv Kollektiiv Aeg Täide.
järk järk
N21 4,5km 10KP
1. Palu, Ilme MK Pärnu Jõud 0.47.45 I
2. Otsasoo, Leelo I Paide Kalev 0.51.01 I
3. Aunap, Helle I Paide Jõud 0.53.45 II
4. Bleive, Reet I Pärnu Kalev 1.03.22 III
5. Loide, Tiina I Pärnu Jõud 1.15.36 -
6. Jõrve, Malle I Paide Jõud 1.20.40 -
7. Rand, Saima II Pärnu 1.23.30 -
8. Vaher, Anne I Pärnu Jõud 1.29.01 -
9. Nael, Ilmi I Pärnu Jõud 1.32.57 -
10. Trassov, Victoria - Paide Jõud 1.36.17 -
11. Laanemaa, Merike III Paide 1.42.56 -
ªadeiko, Meika II Paide tühistatud
Raja klass - I järk
Võistluse järk - 103,1 palli
I järk 111% 0.53.06
II järk 129% 1.01.21
III järk 154% 1.13.07
M17 5,4km 11KP
1. Raiski, Argo - Paide I KK 1.18.53 -
2. Juhanson, Indrek III Paide III KK 1.21.55 -
3. Pellja, Veiko III Paide I KK 1.27.03 -
4. Juhanson, Andres - Paide III KK 1.36.12 -
5. Aan, Tõnis - Koeru KK 2.13.50 -
6. Tudelep, Eero - Koeru KK 2.42.10 -
7. Liiva, Toomas - Koeru KK 2.44.15 -
8. Raudsepp, Peep - Koeru KK 2.48.17 -
M21 7,2km 15KP
1. Leesmäe, Jüri MK Pärnu Jõud 1.04.49 MK
2. Aun, Kalev MK Türi MV 1.07.58 MK
3. Naþatõrkin, Viktor MK Pärnu Jõud 1.09.56 I
4. Jõgi, Paul II Pärnu Jõud 1.10.15 I
5. Lehiste, Rein I Paide EPT 1.13.12 I
6. Aug, Paul MK Rapla KEK 1.13.49 I
7. Nõmm, Lembi MK Pärnu Jõud 1.15.11 I
8. Vaher, Vello MK Pärnu Jõud 1.17.54 II
9. Padjus, Toomas I Pärnu Kalev 1.18.06 II
10. Rätsepp, Paul I Pärnu Kalev 1.20.00 II
11. Raiski, Viktor MK Riigiasutused 1.21.52 II
12. Keevend, Kalmer I Paide Jõud 1.28.00 II
13. Song, Enn II Pärnu MK 1.29.16 II
14. Toomas, Kalju II Aravete Kete 1.36.06 III
15. Aan, Toomas I Paide 1.38.30 III
16. Uibopuu, Mihkel I Pärnu Jõud 1.41.52 III
17. Kaljula, Ülo II Pärnu 1.42.11 III
18. Kopli, Toomas MK Pärnu KEK 1.43.31 III
19. Uusna, Ain MK Pärnu 1.46.16 III
20. Pajo, Mati II EMP 1.48.42 -
21. Poska, Heino I Paide EPT 1.52.57 -
22. Matt, Juhan - Türi 1.53.55 -
23. Mõekivi, Aivar II Rapla 1.55.11 -
24. Keersalu, Enn II Rapla Dünamo 1.55.47 -
25. Matt, Madis - Standard 1.56.02 -
26. Sagar, Madis - Paide KEK 2.08.15 -
27. Kuldkepp, Ott - Paide KEK 2.09.51 -
28. Pallja, Viktor II Paide Kalev 2.18.22 -
Vahenurm, Olavi II Rapla katkestas
Kandimaa, Jaan - Pärnu katkestas
Raudsepp, Tiit I Pärnu Jõud katkestas
Pellja, Raivo I Paide I KK katkestas
Lemmik, Ülo - PKV katkestas
Maate, Annes II Pärnu Jõud tühistatud
Liblik, Ülo II Pärnu Jõud tühistatud
Kaas, Endel I Pärnu tühistatud
Kivistik, Sven I Pärnu tühistatud
Köljalg, Arvi I Paide KEK tühistatud
Raja klass - MK
Võistluse järk - 213 palli
järgupiirid:
MK 105% 1.08.11
I järk 120% 1.17.38
II järk 138% 1.29.39
III järk 166% 1.47.05
Matskohtumise arvestus
NAISED MEHED KOKKU
Pärnu 3.06.43 5.58.05 9.04.48
Paide 3.05.26 6.47.08 9.52.34
Rapla - 5.04.47 (3 tulemust)