4 rannarajooni mats orienteerumises, Pärnu Rajooni MV |
|
|
|
Võiste-Rannametsa
15-16.06.1985 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rajameister:
Paul Jõgi (I kat.) |
|
|
|
|
Rajainspektor:
Toomas Padjus (I kat.) |
|
|
|
|
Peakohtunik:
Ilme Palu (I kat. Pärnu rajoon) |
|
|
|
|
Peasekretär:
Kalle Palu (I kat. Pärnu rajoon) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jrk. |
Koht |
Võistleja |
Kollektiiv |
Olev |
Aeg |
Saav. |
nr |
Pärnu |
|
|
järk |
|
järk |
|
|
|
|
|
|
|
MEHED 9.6 km 16
KP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
1. |
Leesmäe, Jüri |
Pärnu KEK |
MK |
0.56.20 |
MK |
2. |
2. |
Naþatõrkin, Viktor |
Pärnu KEK |
I |
0.57.22 |
I |
3. |
- |
Põldniit, Vello |
Saaremaa |
I |
0.57.47 |
I |
4. |
- |
Valter, Jaak |
Pärnu |
I |
1.00.34 |
I |
5. |
- |
Smill, Valdor |
Hiiumaa |
I |
1.01.23 |
I |
6. |
3. |
Nõmm, Lembi |
Pärnu Auto |
I |
1.01.51 |
I |
7. |
- |
Laes, Madis |
Saaremaa |
I |
1.02.04 |
I |
8. |
- |
Leht, Raivo |
Hiiumaa |
I |
1.02.46 |
I |
9. |
- |
Pilt, Mati |
Pärnu |
I |
1.03.12 |
I |
10. |
- |
Jõgi, Uibo |
Hiiumaa |
MK |
1.03.42 |
I |
11. |
4. |
Kopli, Toomas |
Pärnu KEK |
MK |
1.05.08 |
II |
12. |
- |
Pihel, Madis |
Saaremaa |
I |
1.05.29 |
II |
13. |
5. |
Maate, Annes |
K/k Pärnu Kalur |
I |
1.06.03 |
II |
14. |
- |
Vallistu, Peep |
Saaremaa |
II |
1.10.07 |
II |
15. |
- |
Eensaar, Arvo |
Saaremaa |
III |
1.10.53 |
II |
16. |
- |
Rätsep, Paul |
Pärnu |
I |
1.11.23 |
II |
17. |
6. |
Liblik, Ülo |
K-Nõmme NMM |
I |
1.12.20 |
II |
18. |
7. |
Perner, Arnold |
Audru sovhoos |
II |
1.12.25 |
II |
19. |
- |
Virula, Heino |
Pärnu |
II |
1.13.19 |
II |
20. |
- |
Leemet, Aasar |
Pärnu |
II |
1.15.52 |
III |
21. |
8. |
Alloja, Endel |
Pärnu KEK |
MK |
1.16.33 |
III |
22. |
9. |
Peterson, Heino |
Pärnu Auto |
II |
1.18.14 |
III |
23. |
- |
Sprenk, Jüri |
Pärnu |
III |
1.19.49 |
III |
24. |
10. |
Kiisler, Rein |
Audru sovhoos |
II |
1.20.21 |
III |
25. |
- |
Sinisoo, Viljo |
Hiiumaa |
I |
1.21.17 |
III |
26. |
- |
Neljandik, Jaak |
Hiiumaa |
II |
1.21.30 |
III |
27. |
- |
Reinvald, Valdek |
Saaremaa |
I |
1.22.50 |
III |
28. |
11. |
Lumiste, Ilmar |
Pärnu KEK |
III |
1.28.04 |
III |
29. |
- |
Koolmeister, Väino |
Hiumaa |
II |
1.31.22 |
- |
30. |
12. |
Allik, Alfred |
K/k Pärnu Kalur |
II |
1.55.58 |
- |
31. |
- |
Eimre, Rein |
Pärnu |
- |
1.56.57 |
- |
32. |
- |
Tuisk, Väino |
Pärnu |
- |
katkestas |
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistluse
pallide summa 140 MK Rada |
|
|
|
|
MK |
100% |
0.56.20 |
|
|
|
|
I järk |
114% |
1.04.06 |
|
|
|
|
II järk |
132% |
1.14.18 |
|
|
|
|
III järk |
158% |
1.28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NAISED 5,7 km 9
KP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
- |
Küttim, Monika |
Hiiumaa |
MK |
0.39.25 |
MK |
2. |
1. |
Nael, Ilmi |
Pärnu KEK |
MK |
0.40.18 |
I |
3. |
2. |
Kapsta, Maret |
Audru sovhoos |
I |
0.43.35 |
I |
4. |
- |
Tärk, Eda |
Hiiumaa |
I |
0.48.00 |
II |
5. |
- |
Malling, Elle |
Hiiumaa |
I |
0.48.28 |
II |
6. |
- |
Lippmaa, Helle |
VKT |
II |
0.49.22 |
II |
7. |
- |
Reinvald, Kai |
Saaremaa |
I |
0.51.27 |
II |
8. |
- |
Kuuse, Ülle |
Hiiumaa |
I |
0.51.33 |
II |
9. |
- |
Rakkaselg, Helve |
Hiiumaa |
I |
0.51.39 |
II |
10. |
- |
Jõgi, Maie |
Hiiumaa |
I |
0.52.58 |
III |
11. |
3. |
Vaher, Anne |
Pärnu KEK |
I |
0.54.28 |
III |
12. |
- |
Pilt, Marika |
Pärnu |
I |
0.56.38 |
III |
13. |
- |
Mägimaa, Margit |
Hiiumaa |
I |
0.59.40 |
III |
14. |
4. |
Sisask, Viive |
Pärnu KEK |
II |
1.03.26 |
- |
15. |
5. |
Tinkus, Daisy |
Riigiteenistu. |
III |
1.08.01 |
- |
16. |
6. |
Lumiste, Kersti |
Pärnu Auto |
II |
1.26.34 |
- |
17. |
- |
Laidva, Hele |
Saaremaa |
II |
1.30.41 |
- |
18. |
- |
Laanekivi, Aave |
Saaremaa |
II |
katkestas |
|
19. |
- |
Kibuspuu, Kersti |
Hiiumaa |
II |
katkestas |
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistluse
pallide summa 133 |
|
|
|
|
MK |
100% |
0.39.25 |
|
|
|
|
I järk |
114% |
0.45.14 |
|
|
|
|
II järk |
132% |
0.52.29 |
|
|
|
|
III järk |
158% |
1.02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
1. |
Nõmm, Andre |
Pootsi/Auto |
N-II |
0.30.25 |
|
2. |
2. |
Hannus, Jaak |
Pootsi/Auto |
N-II |
0.32.20 |
|
3. |
3. |
Lepp, Tõnu |
IV KK/KEK |
N-II |
0.37.28 |
|
4. |
4. |
Kase, Priit |
I KK/KEK |
N-II |
0.38.45 |
|
5. |
5. |
Uusna, Ain |
II KK/KEK |
N-II |
0.39.36 |
|
6. |
6. |
Aksen, Arved |
Pootsi/Auto |
N-II |
0.40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
N-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
1. |
Alberg, Imbi |
IV KK/KEK |
N-II |
0.35.08 |
|
2. |
2. |
Lumiste, Erlike |
IV KK/KEK |
N-II |
0.36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
1. |
Kesper, Kaido |
Audru KK |
N-II |
0.32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistkondlik
paremusjärjestus I päev |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Pärnu |
N - 2.20.21 |
M - 4.59.39 |
7.20.00 |
|
|
2. |
Hiiumaa |
N - 2.15.53 |
M - 5.50.38 |
8.06.31 |
|
|
3. |
Saaremaa |
N - 2.22.08 |
M - 5.26.20 |
7.48.28 |
|
|
|
|
|
(1 puudu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TEATEORIENTEERUMINE |
|
|
|
|
Rannametsa
16.06.1985 |
|
|
|
|
Rajameister:
Toomas Padjus |
|
|
|
|
Rajainspektor:
Paul Jõgi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naiskonnad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Pärnu I |
|
|
|
|
|
|
|
Nael, Ilmi |
MK |
0.33.44 |
-1 |
|
|
|
Vaher, Anne |
I |
0.43.22 |
-2 |
1.56.16 |
|
|
Kapsta, Maret |
I |
0.32.10 |
-1 |
|
2. |
Põrna raj. Noorus (ind.) |
|
|
|
|
|
|
Nõmm, Andre |
N-II |
0.36.18 |
-2 |
|
|
|
Kesper, Kaido |
N-II |
0.41.56 |
-1 |
1.58.48 |
|
|
Hannus, Jaak |
N-II |
0.40.34 |
-2 |
|
3. |
Hiiumaa Jõud I |
|
|
|
|
|
|
Tärk, Eda |
I |
0.45.17 |
-5 |
|
|
|
Malling, Elle |
I |
0.51.58 |
-4 |
2.30.04 |
|
|
Küttim, Monika |
MK |
0.52.49 |
-4 |
|
4. |
Hiiumaa Jõud II |
|
|
|
|
|
|
Kuuse, Ülle |
I |
0.43.09 |
-4 |
|
|
|
Jõgi, Maie |
I |
0.59.45 |
-6 |
2.39.00 |
|
|
Rakkaselg, Helve |
I |
0.56.06 |
-6 |
|
5. |
Saaremaa I |
|
|
|
|
|
|
Reinvald, Kai |
I |
0.52.44 |
-6 |
|
|
|
Laidra, Hele |
I |
0.58.32 |
-5 |
2.39.15 |
|
|
Laanekivi, Aave |
III |
0.47.59 |
-3 |
|
6. |
Hiiumaa Jõud III |
|
|
|
|
|
|
Mägimaa, Margit |
I |
0.42.56 |
-3 |
|
|
|
Kibuspuu, Kersti |
II |
0.59.52 |
-7 |
2.47.31 |
|
|
Smill, Raina |
- |
1.04.43 |
-7 |
|
7. |
Pärnu II |
|
|
|
|
|
|
|
Pilt, Maarika |
II |
1.11.06 |
-8 |
|
|
|
Lumiste, Erlike |
N-II |
0.45.44 |
-3 |
2.50.26 |
|
|
Alberg, Imbi |
N-II |
0.53.36 |
-5 |
|
8. |
Pärnu |
|
|
|
|
|
|
|
Lippmaa, Helle |
II |
0.52.53 |
-7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naiskondade
pallide summa 55,6 I järgu rada |
|
|
|
|
I järk |
102% |
1.58.48 |
|
|
|
|
II järk |
120% |
2.19.39 |
|
|
|
|
III järk |
142% |
2.45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meeskonnad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Pärnu I |
|
|
|
|
|
|
|
Naþatõrkin, Viktor |
I |
0.48.00 (1) |
|
|
|
|
Alloja, Endel |
MK |
0.45.28 (1) |
2.22.50 |
|
|
|
Leesmäe, Jüri |
MK |
0.49.22 (2) |
|
|
2. |
Hiiumaa Jõud I |
|
|
|
|
|
|
Leht, Raivo |
I |
0.56.34 (4) |
|
|
|
|
Smill, Valdor |
I |
1.01.28 (3) |
2.47.39 |
|
|
|
Jõgi, Uibo |
MK |
0.49.37 (4) |
|
|
3. |
Saaremaa I |
|
|
|
|
|
|
Põldniit, Vello |
I |
0.52.21 (3) |
|
|
|
|
Pihel, Madis |
I |
1.11.02 (6) |
2.52.48 |
|
|
|
Laes, Madis |
I |
0.49.25 (3) |
|
|
4. |
Pärnu III |
|
|
|
|
|
|
|
Leemet, Aasar |
II |
0.48.05 (2) |
|
|
|
|
Kiisler, Rein |
II |
1.11.25 (7) |
3.04.32 |
|
|
|
Rätsep, Paul |
II |
1.05.02 (7) |
|
|
5. |
Hiiumaa Jõud |
|
|
|
|
|
|
Koolmeister, Väino |
II |
1.20.05 (5) |
|
|
|
|
Sinisoo, Viljo |
I |
1.08.24 (5) |
3.45.52 |
|
|
|
Neljandik, Jaak |
II |
1.17.23 (8) |
|
|
6. |
Pärnu II |
|
|
|
|
|
|
|
Pilt, Mati |
I |
tühistatud |
(vale komposter) |
|
|
|
Liblik, Ülo |
I |
1.03.34 (4) |
|
|
|
|
Nõmm, Lembi |
I |
0.48.23 (1) |
|
|
7. |
Pärnu III |
|
|
|
|
|
|
|
Kopli, Toomas |
MK |
tühistatud |
(vale komposter) |
|
|
|
Perner, Arnold |
II |
0.59.24 (2) |
|
|
|
|
Võsanurm, Aleksander |
II |
1.00.25 (6) |
|
|
8. |
Saaremaa II |
|
|
|
|
|
|
Eensaar, Arvo |
III |
katkestas |
|
|
|
|
Reinvald, Valdek |
I |
1.18.25 (8) |
|
|
|
|
Vallistu, Peep |
II |
0.54.17 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Võistkondlik
paremusjärjestus 2 päeva kokkuvõttes: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Pärnu |
N - 2.20.21 + 1.56.16 = 4.16.37 |
|
|
|
|
|
|
M - 4.59.39 + 2.22.50 = 7.22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Hiiumaa |
N - 2.15.53 + 2.30.04 = 4.45.57 |
|
|
|
|
|
|
M - 5.50.38 + 2.47.39 = 8.38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Saaremaa |
N - 2.22.08 + 2.39.15 = 5.01.23 |
|
|
|
|
|
|
M - 5.26.20 + 2.52.48 = 8.09.08 |
|
|
|
|
|
|
(üks tulemus naistel puudu!) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|