VS Jõud Pärnu rajooni XXI suvespartakiaadi ja MV valikorienteerumises
Kilingi-Nõmme 14.05.1981
Rajameister: Heino Põlluäär
MEHED
1. Leesmäe, Jüri KEK 69 42 MSK I
2. Nõmm, Lembi Kalevipoeg 69 40 MSK I
3. Randmaa, Uku Audru sovhoos 69 39 I I
4. Liblik, Ülo Kilingi-Nõmme NMM 69 38 I I
5. Kiisler, Rein Audru sovhoos 69 37 I I
6. Naþatõrkin, Viktor KEK 69 36 MSK I
7. Vaher, Vello KEK 69 35 MSK I
8. Kaas, Endel TTTK Mistra 66 34 I I
9. Uusna, Ain KEK 63 33 MSK I
10. Perner, Arnold Audru sovhoos 61 32 I I
11. Uiboupin, Mihkel KEK 60 31 II I
12. Kopli, Toomas KEK 60 30 MSK I
13. Saar, Ilmar Audru 58 29 II I
14. Raudsepp, Tiit Auto 57 28 II I
15. Rohtla, Väino Auto 57 27 II I
16. Maarna, Mati Auto 54 26 - II
17. Pärtel, Jüri Edasi 53 25 II II
18. Kivistik, Sven TTTK Mistra 53 24 I II
19. Jõgi, Jüri Pärnu Kalur 48 23 II III
20. Allik, Alfred Pärnu Kalur 48 22 II III
21. Tamson, Arne Kilingi-Nõmme NMM 48 21 II III
22. Juhansoo, Enno Vändra kolhoos 48 20 III III
23. Killing, Teet Audru Karusloomakasvat. 47 19 - III
24. Kikkas, Urmas Tihemetsa ST 45 18 - III
25. Maate, Annes Pärnu Kalur 45 17 II III
26. Peterson, Heino Auto 45 16 II III
27. Valden, Margus Tori 45 15 - III
28. Kontson, Aare Pärivere 45 14 - III
29. Looring, Harri Edasi 45 13 III III
30. Lelle, Harri Audru Karusloomakasvat. 41 12 II -
31. Jõgi, Paul Pärnu TK 39 11 II -
32. Mällo, Uno Tihemetsa ST 29 10 - -
33. Jartsev, Eduard Tihemetsa ST 29 9 - -
34. Koit, Kaido Edasi 29 6 - -
35. Võsanurm, Aleksander Kilingi-Nõmme NMM 27 7 I -
36. Tõhe, Mati Pärnu Kalur 27 6 - -
37. Lobja, Veiko Pärivere 6 5 - -
38. Mölder, Heinar Pärivere 4 4 - -
NAISED
1. Nael, Ilmi KEK 48 42 I I
2. Kartau, Maire Kilingi-Nõmme NMM 36 39 - II
3. Tammai, Tiina Vändra kolhoos 37 40 - I
4. Ruukel, Juulika Kilingi-Nõmme NMM 36 28 II III
5. Metsala, Maie Vändra kolhoos 36 37 - III
6. Tüür, Aili Audru sovhoos 33 36 III III
7. Kiisler, Vilve Audru sovhoos 33 35 II III
8. Ausma, Talvi Häädemeeste 33 34 I III
9. Vaher, Anne KEK 30 33 I III
10. Rõõmusaar, Lii Vändra kolhoos 30 32 - -
11. Kais, Maie KEK 30 31 II -
12. Eier, Virve Vändra kolhoos 30 30 III -
13. Soosaar, Evi Audru Karusloomakasvat. 29 29 - -
14. Voll, Elle Audru Karusloomakasvat. 27 28 - -
15. Gusseva, Marina Edasi 26 27 - -
16. Reineberg, Ene Auto 23 26 - -
17. Elleste, Silja Pärnu Kalur 21 25 - -
18. Suiste, Maie Pärnu Kalur 21 24 - -
19. Pulk, Sirje Kilingi-Nõmme NMM 5 23 - -
20. Kiviselg, Marju Kilingi-Nõmme NMM 5 22 - -
Võistkondlik paremusjärjestus:
I grupp
1. KEK 180
2. Kilingi-Nõmme NMM 160
3. Pärnu Kalur 111
4. Tihemetsa ST 37
5. Pärnu TK 11
II grupp
1. TTTK Mistra 58
2. ETKVL Auto 23
3. Audru Karusloomakasvat. 88
III grupp
1. Kalevipoeg 40
2. Edasi kolhoos 73
3. Vändra kolhoos 159
4. Häädemeeste 34
IV grupp
1. Audru sovhoos 179
2. Tori NS 15
3. Pärivere  23