ESO Jõud Pärnu RN talimängud, EVO Kalev Pärnu LN MV märkesuusatamises
Mädara 27.01.1985
Rajameister: Endel Alloja (I kat.)
Peakohtunik: Endla Hunt (I kat. Pärnu raj.)
Peasekretär: Ilme Palu (I kat. Pärnu raj.)
Temperatuur -19 (tuuline)
Jrk. Koht  Võitleja nimi Kehakultuuri-  Olev  Lõppaeg Punkte Saav.
nr. Jõud kollektiiv järk (Karistus p.) järk
MEHED 10.6 km 12KP
1. 1. Maate, Annes K/k Pärnu Kalur I 1.04,55 (4) 50 I
2. 2. Juhansoo, Enno Vändra kolhoos  II 1.10,28 (3) 48 I
3.  3. Naþatõrkin, Viktor  KEK MK 1.16.41 (0) 47 II
4.  4.  Kivistik, Sven   TTTK Mistra   II 1.21,40 (3)  46 II
5. 5. Kivistik, Tiit Vändra KK II 1.23,33 (0) - II
6. - Paut, Enn IAK I 1.29,13 (6) - III
7.  6. Kopli, Toomas   KEK  MK - 1.29.14 (1)   45 III
8. 7. Rohula, Fred TTTK Mistra - 1.33,42 (9) 44 III
9. - Leemet, Aasar REV I 1.34,19 (4) - III
10. 8. Laks, Tõnu TTTK Mistra - 1.36,14 (18) 43 III
11. - Neeme, Priit Linakombinaat II 1.36,32 (4) - III
12. 9. Võsanurm, Aleksander  Audru sovhoos II 1.37,20 (2) 42 III
13. - Virula, Heino Linakombinaat II 1.39,22 (4) - III
14. 10.  Perner, Arnold Audru sovhoos II 1.40.46 (7) 41 -
15. 11. Aud, Ülo TTTK Mistra - 1.43,27 (17) 40 -
16. 12. Kesper, Kaido Audru sovhoos II 1.44,57 (8) 39 -
17. 13.  Luhaorg, Aivar TTTK Mistra - 1.17,55 (20) 38 -
18. - Rätsep, Paul Kalakombinaat I 1.53,59 (3) - -
19. 14.  Kiisler, Rein Audru sovhoos I 2.22,00 (0) 37 -
20. - Nõmm, Heldor Linakombinaat II 2.32 55 (10) - -
21. 15.  Pabrits, Ants TTTK Mistra tühistatud
22. 16. Tiits, Joel TTTK Mistra tühistatud
23. 17. Juhansoo, Janno  Vändra KK tühistatud
24. 18. Ligi, Tõnis TTTK Mistra tühistatud
25. 19. Jõgi, Paul KEK tühistatud
I järgu rada
Võistluse pallide summa 101
I järk  111% 1.11,56
II järk  129% 1.23,20
III järk  154% 1.39,40
NAISED 5,7 km 7 KP
1. 1. Nael, Ilmi KEK MK  0.45,52 (0) 50 -
2. 2. Vaher, Anne KEK I  0.48,02 (0) 48 -
3. - Kasemets, Maire Kaubandus II  1.02,03 (3) - -
4. - Pettai, Milda Linakombinaat II  1.06,30 (7) - -
5. - Lepp, Heli Linakombinaat II  1.06,44 (4) - -
Paremusjärjestus
I grupp
1. KEK 190
2. K/k Pärnu Kalur 50
II grupp
1.  TTTK Mistra 211
III grupp
1. Vändra kolhoos 47
IV grupp
1.  Auru sovhoos 159