Kaitseliidu 2022. a orienteerumise meistrivõistlused 02.07.2022
KL orienteerumise MV
02.07.2022 Kilingi-Nõmme (Ville Vinkel)
M12  M15  M18  M21  M40  M50  M60 
N12  N15  N18  N21  N35  N45  N55 

M12 - NK noorem vanus
2100m 6KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Peeter Liivamägi          Tartu malev               00:26.19    
   2. Pärtel Pesti              Pärnumaa malev            00:34.57    
   3. Romet Kaljur              Pärnumaa malev            00:38.59    
   4. Robin Kaljur              Pärnumaa malev            00:39.06    
   5. Reno Reinhold             Pärnumaa malev            00:43.00    
   6. Maru Kütt                 Viru malev                00:44.52    
   7. Märt Nukk                 Põlva malev               01:01.19    
   8. Oskar Rammul              Põlva malev               01:13.44    
      Henri Rüütli              Võrumaa malev             Puuduv KP   
M15 - NK keskmine vanus
3100m 9KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Kardo Kutti               Harju malev               00:28.42    
   2. Hugo Rüütli               Võrumaa malev             00:37.38    
   3. Märt Viidu                Võrumaa malev             00:44.46    
   4. Mairo Kõomägi             Põlva malev               00:45.59    
      Karel Kets                Põlva malev               Puuduv KP   
      Audun Palo                Võrumaa malev             Puuduv KP   
      Reno Robin Rehemets       Põlva malev               Puuduv KP   
      Anti Tohva                Põlva malev               Puuduv KP   
M18 - NK vanem vanus
5099m 13KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Markus Kaljur             Pärnumaa malev            00:39.35    
   2. Kurmet Kutti              Harju malev               00:40.58    
   3. Juss Leiner               Pärnumaa malev            00:48.59    
   4. Laur-Rogert Sulg          Valgamaa malev            00:55.50    
   5. Kermo Rea                 Harju malev               01:12.39    
   6. Roland Johanson           Põlva malev               01:39.24    
   7. Mattias-Oliver Oja        Võrumaa malev             01:47.46    
      Rein Jõgisman             Harju malev               Puuduv KP   
      Nansen Palo               Võrumaa malev             Ei start    
M21
7400m 21KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Jaanus Roos               Tartu malev               01:03.25    
   2. Mikk Medijainen           Tartu malev               01:18.20    
   3. Lauri Juhan Liivamägi     Tartu malev               01:20.53    
   4. Jaagup Kümmel             Tartu malev               01:23.54    
   5. Erik Raal                 Alutaguse malev           01:24.32    
   6. Jaan Tulp                 Viru malev                01:33.48    
   7. Ardo Kirschenberg         Küberkaitseüksus          01:33.49    
   8. Raimo Lust                Jõgeva malev              01:34.56    
   9. Hendri Parrol             Pärnumaa malev            01:57.52    
      Neeme Kalda               Küberkaitseüksus          Ei start    
M40
6299m 16KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Rain Muru                 Tallinna malev            00:57.12    
   2. Erko Jakobson             Tartu malev               00:57.41    
   3. Jaanus Jõgis              Tallinna malev            01:03.53    
   4. Meelis Kütt               Viru malev                01:07.56    
   5. Ivo Müürsepp              Harju malev               01:09.39    
   6. Mart Aru                  Saaremaa malev            01:09.57    
   7. Marek Leiner              Pärnumaa malev            01:12.24    
   8. Indrek Roos               Tartu malev               01:14.04    
   9. Aarne Tiit                Tartu malev               01:28.55    
  10. Ülar Jürviste             Saaremaa malev            01:37.18    
  11. Ainar Raju                Põlva malev               02:05.12    
      Eero Säde                 Tallinna malev            Puuduv KP   
M50
5299m 16KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Joe Lepp                  Pärnumaa malev            00:59.21    
   2. Indrek Viikmaa            Pärnumaa malev            01:05.30    
   3. Roman Kattai              Valgamaa malev            01:07.17    
   4. Väino Ellamik             Tartu malev               01:07.35    
   5. Erkki Penu                Pärnumaa malev            01:14.08    
   6. Toomas Piirmann           Võrumaa malev             01:15.27    
   7. Kaido Kivilo              Põlva malev               01:17.29    
   8. Allan Anniste             Järva malev               01:27.06    
   9. Tarmo Vist                Põlva malev               01:33.59    
  10. Aivo Traks                Harju malev               01:37.06    
  11. Hindrek Lootus            Küberkaitseüksus          01:43.46    
M60
4299m 12KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Maido Kaljur              Pärnumaa malev            00:43.48    
   2. Ülo Timuska               Harju malev               00:47.13    
   3. Kai Willadsen             Küberkaitseüksus          00:58.59    
   4. Enn Aedna                 Sakala malev              01:04.53    
   5. Lembit Nöps               Tartu malev               01:07.03    
   6. Ülar Kõrge                Põlva malev               01:13.36    
   7. Tarmo Haljak              Põlva malev               01:49.40    
      Rudolf Mürk               Võrumaa malev             Puuduv KP   
      Jaan Liiders              Rapla malev               Ei start    
N12 - KT noorem vanus
2100m 6KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Maria Kaljur              Pärnumaa malev            00:28.58    
   2. Merili Tasso              Võrumaa malev             00:57.34    
      Lenna Vismann             Tartu malev               Puuduv KP   
N15 - KT keskmine vanus
3100m 9KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Laura-Liis Kaljur         Pärnumaa malev            00:28.40    
   2. Grete Lume                Pärnumaa malev            00:40.33    
   3. Marta Raudnagel           Tartu malev               00:51.18    
   4. Kristin Altsaar           Tartu malev               00:51.24    
   5. Lisette Must              Võrumaa malev             00:55.19    
   6. Dana Vassel               Tartu malev               00:57.27    
   7. Emma Tammist              Pärnumaa malev            01:01.17    
   8. Jette-Ly Assor            Põlva malev               01:03.02    
   9. Maibritt Pesti            Pärnumaa malev            01:07.22    
  10. Susanna Johanson          Põlva malev               01:09.08    
N18 - KT vanem vanus
4200m 13KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
      Sara-Maia Liiv            Tartu malev               Puuduv KP   
      Karolina Sepp             Tartu malev               Puuduv KP   
      Sirelin Timmermann        Põlva malev               Puuduv KP   
      Helina Saega              Valgamaa malev            Ei start    
N21
6299m 16KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Kristiina Himma           Võrumaa malev             01:06.06    
   2. Kaisa Sander              Tartu malev               01:13.10    
   3. Ülle Hollo                Võrumaa malev             01:13.48    
   4. Erika Kalda               Lääne malev               01:16.10    
      Emilia Rozenkron          Saaremaa malev            Ei start    
N35
5299m 16KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Kadri Limberg             Tartu malev               01:08.33    
   2. Katre Palo                Võrumaa malev             01:09.18    
   3. Elina Kutti               Harju malev               01:09.39    
   4. Mari-Liis Kaljur          Pärnumaa malev            01:09.47    
   5. Karin Pai                 Tartu malev               01:11.25    
   6. Kristi Johanson           Põlva malev               01:13.50    
   7. Liisi Jakobson            Põlva malev               01:15.36    
   8. Helen Saal                Tartu malev               01:37.13    
   9. Karme Hain                Võrumaa malev             01:49.16    
  10. Natalja Skvortsova        Alutaguse malev           02:00.27    
  11. Ruth Maadla               Võrumaa malev             02:07.22    
  12. Aili Popp                 Valgamaa malev            02:11.15    
  13. Kristlin Kõrgesaar        Harju malev               02:26.45    
N45
4299m 12KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Merike Vanjuk             Lääne malev               00:44.57    
   2. Triin Jaaniste            Tartu malev               00:49.46    
   3. Maari Idnurm              Tallinna malev            01:01.43    
   4. Piret Toome               Tartu malev               01:08.52    
   5. Kaja Lepp                 Pärnumaa malev            01:11.52    
   6. Katrin Arulepp            Põlva malev               01:43.21    
   7. Marika Rehemets           Põlva malev               02:01.16    
      Kadri Parts               Võrumaa malev             Puuduv KP   
      Merle Murka               Sakala malev              Puuduv KP   
      Margit Düüna              Rapla malev               Ei start    
N55
3200m 10KP
Koht  Nimi                      Malev                     Tulemus       
   1. Maive Tõemäe              Põlva malev               00:45.43    
   2. Piret Urmet               Harju malev               00:55.50    
   3. Ülle Raudsepp             Lääne malev               01:03.22    
   4. Pille Illak               Valgamaa malev            01:05.13    
   5. Kersti Kõrge              Põlva malev               01:19.06    
   6. Raili Nõgu                Saaremaa malev            01:23.24    
      Kersti Vahi               Tartu malev               Katk        
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 02.07.2022 17:23:16