Kalevi lahtised meistrivõistlused suundorienteerumises
Võiste 22.08.1991
Rajameister: Lembi Nõmm
Raja inspektor: Väino Tuisk
Peakohtunik: Värdi Soomann
Peasekretär: Anne Vaher
Peakorraldaja: Ilme Palu
=H21E= Rada 11,9 km 24 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Anton, Anti Lehola 1108 01:00:30
2. Avaste, Tarvo Lehola 480 01:02:04
3. Viitmaa, Alar Lehola 1639 01:02:06
4. Kudre, Raul Peko 01:03:34
5. Reiman, Raivo TTÜ SK 634 01:03:34
6. Retel, Margus 297 01:04:36
7. Hiie, Armo Ilves 660 01:05:10
8. Kannumäe, Urmas Võru 115 01:06:03
9. Erik, Raivo Kobras 1516 01:07:29
10. Leesik, Are Mõedaku 214 01:07:48
11. Shved, Dmitri TTÜ SK 1029 01:08:14
12. Shved, Roman TTÜ SK 999 01:09:39
13. Pellja, Raivo Esto 108 01:10:27
14. Korb, Randy Peko 1067 01:10:37
15. Loo, Olavi West 847 01:11:17
16. Lutsberg, Ormar Peko 1972 01:12:16
17. Ostra, Mart TTÜ SK 642 01:13:31
18. Reha, Jaanus Kooperaator 1275 01:15:41
19. Laev, Urmas Kooperaator 1077 01:16s54
20. Reiman, Raul TTÜ OK 635 01:17:34
21. Võisinen, Aleksei Kape 1022 01:22:42
22. Viitmaa, Üllar Lehola 1673 01:23:47
23. Pannal, Aadu Saku OK 01:40:09
=H20= Rada 11,9 km 24 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Ruusalepp, Arno Ilves 1059 01:06:11
2. Kannel, Tanel TTÜ SK 1748 01:08:49
3. Annus, Sander FIL 992 01:12:50
4. Karon, Priit West 2373 01:15:26
5. Evardi, Priit Esto 0 01:16:34
6. Kuusk, Indrek Võru 2220 01:25:35
7. Sulg, Rünno West 1836 01:26:55
8. Korrol, Mati Tammed 2202 01:46:04
=H21A= Rada 9,8 km 20 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Korrol, Jaan Tammed 2010 00:57:29
2. Huik, Toomas Võru 491 00:58:12
3. Sulaoja, Urmas 0 01:02:35
4. Laur, Jüri 0 01:05:09
5. Meindok, Aivar 312 01:10:11
6. Laur, Erkki TTÜ SK 991 01:10:26
7. Shved, Sergei TTÜ SK 2489 01:18:01
8. Panker, Raivo Orvand 0 01:22:48
9. Viikmaa, Indrek West 842 01:24:43
10. Ruul, Rünno West 1669 01:25:00
11. Pulver, Margus Ori0n 405 katkest.
=H18= Rada 6,5 km 17 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Aadli, Erkki Tammed 0 00:43:15
2. Korrol, Toomas Tammed 2203 00:44:40
3. Ahven, Taavi Dünamo SK 2730 00:47:02
4. Okas, Leho West 848 00:49:08
5. Evardi, Peep Esto 0 00:56:06
6. Mölder, Erki Kooperaator 0 00:56:19
7. Mõttus, Eero Võru 2191 00:58:37
8. Teetamm, Tago Tammed 2350 01:05:08
9. Regi, Andre HOK 1938 01:29:03
10. Iro, Ain 1946 01:29:14
=H35= Rada 9,8 km 20 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Sammel, Arne Lehola 0 01:02:35
2. Rooni, Rein Orvand 240 01:06:41
3. Luuk, Kalle LUS 287 01:08:21
4. Arumäe, Jaan West 0 01:14:38
5. Sepp, Jüri Saku OK 148 01:20:34
6. Leht, Raivo HOK 852 01:22:20
7. Teder, Lembit Orvand 0 01:24:35
=H40= Rada 6,5 km 17 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Pilt, Mati West 932 00:49:42
2. Nöps, Lembit Ilves 1100 00:50:39
3. Ormisson, Viktor West 434 00:53:09
4. Mõttus, Ago Leho1a 00:53:17
5. Nelk, Kalle Vasar 1971 00:55:35
6. Maate, Annes West 0 00:55:55
7. Kirjanen, Ilmar TA OK 411 01:00:58
8. Ojandu, Mati Võru 0 01:01:07
=H45= Rada 6,5 km 17 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Alloja, Endel West 0 00:52:26
2. Kannel, Tõnu Orion 613 00:54:31
3. Põrna, Elmo Lehola 84 00:58:52
4. Vallner, Uuno Orion 419 01:00:02
5. Allikberg, Heino TON 0 01:01:43
6. Koppel, Peep Kooperaator 456 01:04:55
7. Koppe1, Tiit Vasar 455 01:05:20
8. Kopli, Toomas West 0 01:06:27
9. Võsanurm, Aleksander West 0 01:12:04
=H50= Rada 6,2 km 12 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Tilk, Kalju Orion 104 00:37:00
2. Lelumees, Enno Saue AF 262 00:37:07
3. Raid, Tõnu Tammed 0 00:40:30
4. Uusna, Ain West 655 00:43:04
5. Küttim, Rein 306 00:44:36
6. Zimmermann, Jüri Ilves 127 00:44:42
7. Tõnus, Mati Orion 167 00:50:09
8. Viitmaa, Paavo Lehola 555 01:02:35
=H55= Rada 6,2 km 12 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1.  Peterson, Heino West  435 00:51:58
=H60= Rada 5,1 km 10 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Heinloo, Heino Vanamehed 165 00:34:58
2. Valgepea, Karl Lehola 125 00:36:54
3. Kaasik, Are Orion 147 00:41:03
4. Adrat, Henno TON 2693 00:45:14
5. Mõttus, Osvald Lehola 661 00:46:23
6. Allik, Alfred West 0 00:47:23
7. Mitt, Enrico Vasar 659 00:49:13
8. Pikpoom, Hugo Vanamehed 190 01:03:46
=H14= Rada 4,4 km 9 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Eensaar, Silver Ilves 1145 00:23:37
2. Nõmm, Marek West 00:24:59
3. Kraas, Andreas Tammed 2510 00:26:46
4. Küttim, Renee 2311 00:27:04
5. Saue, Eero HOK 1919 00:28:38
6. Kopli, Tarmo West 00:28:47
7. Vaher, Andres West 2683 00:28:59
8. Teder, Andres Orvand 00:31:10
9. Rakkaselg, Ott HOK 1920 00:32:01
10. Suga, Martin Orion 00:35:02
11. Külaase, Kalev Võru 00:59:00
12. Sepp, Raimo Saku OK 2870 01:12:18
=H16= Rada 6,2 km 12KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Prangi, Toomas Võru 2200 00:36:05
2. Pruul, Erkki West 1856 00:37:16
3. Pirksaar, Priit Esto 2528 00:37:19
4. Kärner, Olle Kobras 871 00:37:30
5. Beilman, Lauri FIL 1826 00:37:48
6. Vaher, Vallo West 2684 00:38:52
7. Liblik, Raino West 1855 00:40:58
8. Kiilberg, Risto Orion 00:43:25
9. Kannel, Kalle Orion 518 00:46:14
10. Esta, Tanel HOK 1911 00:47:01
11. Veer, Janek Võru 00:51:32
12. Sinimäe, Alar HOK 1922 00:53:04
13. Ansmann, Alo Võru 00:53:06
14. Piirmann, Priit Võru 00:54:04
15. Kelt, Omar Võru 01:51:06
=D21E= Rada 6,6 km 14 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Vaher,Ruth Peko 1066 00:42:32
2. Käpa, Epp Peko 1666 00:42:44
3. Vaher, Maret Kobras 1065 00:44:03
4. Sild, Sarmita Võru 00:46:30
5. Linjova, Tanja TTÜ SK 997 00:48:48
6. Kala, Ingrit Peko 911 00:48:57
7. Ottesson, Ruta Kooperaator 1724 00:53:13
8. Savi, Imbi D Suusakool 401 00:53:27
9. Selg, Mare Peko 474 katkest.
=D21A= Rada 5,8 km 10 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Tärk, Eda HOK 1904 00:40:31
2. Kalle, Ene Kape 1390 00:46:14
3. Maalma, Kadre 1514 00:47:16
4. Malling, Elle HOK 00:49:26
5. Viikmaa, Anne-Ly West 1667 00:51:19
6. Suur, Õrne 00:53:29
7. Kitsnik, Mare Okas 941 00:53:37
8. Meibaum, Eda TON 00:55:30
9. Shved, Ella TTÜ SK 996 01:02:49
=D20= Rada 6,6 km 14 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Mäesalu, Margit West 735 00:55:25
2. Urm, Merike Võru 01:04:00
3. Käsper, Marge West 846 01:06:05
=D45= Rada 5,6 km 12 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Reidla, Aili 00:55:59
2. Lippmaa, Helle Orion 93 00:56:27
3. Viilma, Malle TON 01:00:07
=D50= Rada 4,0 km 9 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Tarassova, Kiira TON 700 00:35:18
2. Uus, Ilse Orion 300 00:35:34
3. Kusov, Maimu Kooperaator 428 00:37:33
4. Aabram, Maie Ilves 146 00:37:37
5. Rakkaselg, Helve HOK 1905 00:37:41
=D55= Rada 4,0 km 9 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Pähkel, Elga TON 2104 00:38:08
2. Laine, Karin 1116 00:39:45
3. Kaasik, Imbi Orion 449 00:42:07
=D18= Rada 5,6 km 10 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Madalik, Edith Tammed 2484 00:38:13
2. Merila, Terje West 00:39:27
3. Saarepuu, Agnes Võru 00:39:59
4. Kopli, Anneli West 1851 00:41:52
5. Hütt, Rahel Võru 2162 00:51:46
6. Kinsi, Kristi Võru 00:54:01
7. Ots, Mirja Võru 01:00:10
=D35= Rada 5,8 km 10 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Kõõrt, Siiva Võru 00:42:17
2. Silg, Ene Orvand 2480 00:43:54
3. Tolrn, Eha Orvand 2537 00:43:58
4. Pilt, Marika West 933 00:44:03
5. Raudsepp, Ülle Võru 923 00:44:36
6. Arumäe, Imbi West 00:48:30
7. Rebane, Viiu Orion 311 00:50:56
=D40= Rada 5,6 km 12 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Karnit, Niina TTÜ SK 1015 00:46:03
2. Kannel, Koidu Orion 286 00:46:16
3. Sepp, Anne Saku OK 1252 00:48:13
=D16= Rada 4,4 km 9 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Epner, Edit FIL 2808 00:30:28
2. Jõesaar, Lilian Võru 2199 00:31:03
3. Poom, Ave TON 2525 00:35:29
4. Vanjuk, Merike HOK 859 00:36:14
5. Koppel, Karin Kooperaator 2467 00:36:50
6. Mõttus, Kristi 00:36:54
7. Pärnapuu, Kristi Tammed 2514 00:37:08
8. Vaiksalu, Lilyon Tammed 2463 00:44:55
9. Rommot, Kadriann FIL 2821 00:52:16
=D14= Rada 3,6 km 7 KP
Koht Nimi Klubi EOL Aeg
1. Pilt, Marje West 00:28:43
2. Annus, Anu FIL 00:32:24
3. Poorn, Age TON 2515 00:34i21
4. Uibo, Kätrin West 00:41:38
5. Haugas, Merike West 00:48:39
6. Aidulo, Lagle West 01:01:03