Pärnu rajooni koolinoorte MV valikorienteerumises
Pootsi 12.05.1981
Rajameister: Lembi Nõmm (I kat.)
Peakohtunik: Vilja Meier
Peasekretär: Ülo Liblik
Kontrollpunktide üldarv: 23
Jrk Nimi Kool Järk Punkte Trahv Saav. Järk
N-13 kontrollaeg 1:00:00
1. Nurm, Agnes Sauga 8-kl kool - 30 N-III
2. Liivrand, Imbi Sauga 8-kl kool - 30 N-III
3. Lelle, Jane Audru 8-kl kool - 30 N-III
4. Randmaa, Margit Audru 8-kl kool - 30 N-III
5. Jürina, Anu Pootsi 8-kl kool - 27 N-III
6. Virkus, Karin Pootsi 8-kl kool - 27 N-III
7. Janitsinagi, Margit Pootsi 8-kl kool - 27 N-III
8. Midenbritt, Angela Pootsi 8-kl kool - 27 N-III
9. Kukk, Aire Kilingi-Nõmme KK - 27 N-III
10. Antona, Kaja Kilingi-Nõmme KK - 24 N-III
11. Mägi, Kaja Pootsi 8-kl kool - 24 N-III
12. Allik, Avo Kilingi-Nõmme KK - 18
13. Tinn, Piret Tõstamaa 8-kl kool - 18
14. Aaslaid, Liili Tõstamaa 8-kl kool - 18
15. Mäesoo, Ester Kilingi-Nõmme KK - 18
16. Roosalu, Kaja Pootsi 8-kl kool - 14 -7
17. Jääger, Lea Pootsi 8-kl kool - 14 -7
18. Põldsam, Eda Tõstamaa 8-kl kool - 10 -2
19. Lehola, Tiina Tõstamaa 8-kl kool - 7 -2
20. Saar, Eda Pootsi 8-kl kool - 3
21. Jonas, Monika Pootsi 8-kl kool - 3
22. Anson, Anneli Pootsi 8-kl kool - 3
23. Anson, Aire Pootsi 8-kl kool - 3
24. L__so, Silja Pootsi 8-kl kool - 3
25. Kaslep, Sirje Pootsi 8-kl kool - 1 -2
N-15 kontrollaeg 1:00:00
1. Apl, Lea Kilingi-Nõmme KK - 27 N-III
2. Kaslep, Hiie Tõstamaa 8-kl kool - 24 -3 N-III
3. Ille, Vaike Kilingi-Nõmme KK - 21 N-III
4. Põik, Meeli Kilingi-Nõmme KK - 21 N-III
5. Teearu, Ave Kilingi-Nõmme KK - 18
6. _amina, Aage Kilingi-Nõmme KK - 18
7. Karotam, Õie Tõstamaa 8-kl kool - 12
8. Jaanson, Jana Tõstamaa 8-kl kool - 12
9. Aus, Silja Pootsi 8-kl kool - 4 -2
10. Köster, Elsa Pootsi 8-kl kool - 4 -2
N-17 kontrollaeg 1:00:00
1. Stama, Lea Kilingi-Nõmme KK - 27
2. Talts, Liivi Kilingi-Nõmme KK - 27
M-13 kontrollaeg 1:00:00
1. Mataloja, Veiko Kilingi-Nõmme KK - 36 N-III
2. Rangu, Aivar Pootsi 8-kl kool - 33 N-III
3. Nurk, Tarmo Pootsi 8-kl kool - 33 N-III
4. _azgo, Enn Pootsi 8-kl kool - 33 N-III
5. Kolt_er, Meelis Sauga 8-kl kool - 30 N-III
6. Käsper, Kaido Audru 8-kl kool - 27 N-III
7. Randmaa, Ain Audru 8-kl kool - 24
8. Tiit, Tõnu Kilingi-Nõmme KK - 24
9. Parrol, Silver Kilingi-Nõmme KK - 24
10. Leerimaa, Alar Pootsi 8-kl kool - 24
11. Juhalo, Jaan Pootsi 8-kl kool - 21
12. Könnikas, Andres Tõstamaa 8-kl kool - 21
13. Saarts, Ülo Audru 8-kl kool - 18
14. Pull, Evo Pootsi 8-kl kool - 13 -14
15. Vaht, Valdek Pootsi 8-kl kool - 13 -14
16. Karlep, Viljar Tõstamaa 8-kl kool - 12
17. Kiisler, Tarmo Audru 8-kl kool - 12 -6
18. Luts, Taavi Kilingi-Nõmme KK - 9
19. Koppel, Margus Tõstamaa 8-kl kool - 9
20. Neola, Heino Kilingi-Nõmme KK - 9
21. Hannus, Jaan Tõstamaa 8-kl kool - 7 -2
22. Andresen, Tõnis Pootsi 8-kl kool - 5 -3
23. Martson, Enn Tõstamaa 8-kl kool - 5 -4
24. Ausjõe, Ants Pootsi 8-kl kool - 0 -3
M-15 kontrollaeg 1:20:00
1. Talts, Andres Sauga 8-kl kool II 47 -1 N-II
2. Kaar, Alar Sauga 8-kl kool - 47 -1 N-II
3. Ronnik, Priit Tõstamaa 8-kl kool - 45 N-II
4. Soär, Valter Tõstamaa 8-kl kool - 45 N-II
5. Kendalu, Tiit Pootsi 8-kl kool - 39 N-III
6. Laar, Aivar Pootsi 8-kl kool - 39 N-III
7. Kirsi, Ado Audru 8-kl kool - 36 N-III
8. Peeterson, Kasro Audru 8-kl kool - 36 N-III
9. Vabrit, Ain Kilingi-Nõmme KK - 30
10. Randmaa, Rain Tõstamaa 8-kl kool - 30
11. Lille, Ain Pootsi 8-kl kool - 0
12. Taggo, Arne Pootsi 8-kl kool - 0
13. Käsper, Kalle Pootsi 8-kl kool - 0
14. Laine. Alar Pootsi 8-kl kool - 0
15. Jaakson, Ivar Kilingi-Nõmme KK - -22 -25
16. Olde, Hendrik Kilingi-Nõmme KK - -22 -25
M-17 kontrollaeg 1:20:00
1. Kieler, Aivo Kilingi-Nõmme KK - -31 -34
2. Lillemets, Kalev Kilingi-Nõmme KK - -31 -34
Koolidevaheline paremusjärjestus:
Keskkoolid
1. Kilingi-Nõmme KK 444
Põhikoolid
1. Pootsi 290
2. Tõstamaa 279
3. Audru 215
4. Sauga 197