Pärnu rajooni ja linna koolinoorte MV suundorienteerumises
Võiste 30.10.1987
Rajameister: Ilme Palu
Peasekretär: Ilme Palu (Pärnu rajoon)
Peakohtunik: Jüri Leesmäe (Pärnu rajoon)
Koht  Koht  Võistleja nimi Kool Olev Aeg Punkte
rajoon linn järk
N-10
- 1. Kopli, Anneli Pärnu IV KK - 0.51,22 21
- 2. Seim, Piret Pärnu I KK - 1.05,17 19
M-10
1. - Talts, Heiko K-Nõmme KK - 0.27,50 21
- 1. Kopli, Tarmo Pärnu IV KK - 1.00,42 21
2. - Volt, Ellar K-Nõmme KK 1.12,43 19
3. - Liblik, Raino K-Nõmme KK 1.13,04 18
4. - Teearu, Ott K-Nõmme KK 1.13,43 17
5. - Pruul, Erki K-Nõmme KK 1,16,12 16
6. - Lind, Madis K-Nõmme KK 1.20,48 15
N-13
1. - 0lde, Evelin K-Nõmme KK 0.27,51 21
- 1. Peterson, Kristel Pärnu IV KK 0.31,44 21
2. - Must, Elleli Häädemeeste KK 0.58,12 19
3. - Nuottonen, Meeri Häädemeeste KK 0.58,13 18
M-13
1. - Nõmm, Andre Pootsi 8-kl. K II 0.20,10 21
- 1. Okas, Leho Pärnu II KK 0.28,17 21
2. - Miilits, Tarvi K-Nõmme KK 0.29,37 19
3. - Mass, Kalle K-Nõmme KK 0.29,47 18
4. - Kadarik, Mando Uulu 8-kl. K 0.30,26 17
5. - Aksen, Arved Pootsi 8-kl. K N-II 0.30,41 16
6. - Karon, Priit K-Nõmme KK 0.48,02 15
7. - Kiipus, Teet K-Nõmme KK 0.52,15 14
8. - Tammer, Meelis Pootsi 8-kl. K 0.55,41 13
9. - Sulg, Rünno K-Nõmme KK 1,43,00 12
10. - Mataloja, Argo K-Nõmme KK 1,44,00 11
N-15
- 1. Mäesalu, Margit Pärnu IV KK N-I 0.25,40 21
- 2. Morozova, Anne-Ly Pärnu IV KK N-II 0.34,45 19
- 3. Elmeste, Kadi Pärnu IV KK N-II 0.37,26 18
M-15
- 1. Ruul, Rünno Pärnu IV KK N-II 0.32,11 21
- 2. Loo, Olavi 13. KKK N-III 0.33,39 19
- 3. Penu, Erkki 13. KKK N-II 0.34,29 18
- 4. VIikmaa, Indrek Pärnu I KK N-II 0.34,37 17
1. - Proover, Gunnar Tõstamaa KK N-II 0.37,12 21
2. - Huottonen, Auri Häädemeeste KK 0.40,45 19
3. - Kask, Urmas Tihemetsa ST 0.41,02 18
4. - Lääne, Rauno Häädemeeste KK 0.41,37 17
5. - Seimoja, Meelis K-Nõmme KK 0.46,51 16
6. - Lemmik, Andres K-Nõmme KK 0.47,49 15
- 5. Kasemaa, Mati Pärnu II KK 0.47,53 16
7. - Mardu, Madis K-Nõmme KK 0.59,02 14
M-17
- - Pilt, Mati individuaalvõistleja I 0.46,27 -
1. - Midenbritt, T. P-Jaagupi KK N-I 0.46,41 21
- 1. Elmeste, Peep Pärnu II KK I 0.51,43 21
- - Eimre, Rein individuaalvõistleja II 1.10,13 -
- - Mõistus, Allan individuaalvõistleja II 1.11,23 -
Üldine paremusjärjestus
1. Kilingi Nõmme KK 21+19+18+21+19+18+15+16+15+14 176
2. Pärnu IV KK 21+21+21+21+19+18+21 142
3. Häädemeeste KK 19 +18 +19 +17 63
4. Pärnu II KK 21+16+21 58
5. Pootsl 8-kl. kool 21 + 16 +13 50
6. 13. KKK 19 + 18 37
7. Pärnu 1 KK 19 + 17 36
8-9. Tõstamaa KK 21
8-9. Pärnu-Jaagupi KK 21
10. Tihemetsa ST 18
11. Uulu 8-kl. kool 17
Pärnu linn
1. Pärnu IV KK 142
2. Pärnu II KK 58
3. 13. KKK 37
4. Pärnu I KK 36
Pärnu raioon
1. Kilingi-Nõmme KK 176
2. Häädemeeste KK 63
3. Pootsi 8-kl. kool 58
4-5. Tõstamaa KK 21
4-5. Pärnu-Jaagupi KK 21
6. Tihemetsa ST 18
7. Uulu 8-kl. kool 17