Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV
Rannapark
03.10.2019
Korraldaja: OK West, Pärnu Koolispordiliit, Pärnu Spordikool, Pärnu Maakoolide Spordiliit
Rajameister: Kalev Hunt
Peakorraldaja: Sander Blehner
Osales: 249
-kohapunkt arv. osal.
1. Kilingi-Nõmme Gümnaasium -24 10 12
2. Pärnu Mai Kool -52 10 59
3. Pärnu Ülejõe Põhikool -60 10 68
4. Uulu Põhikool -97 10 26
5. Pärnu Raeküla Kool -144 10 53
Jõõpre Põhikool -102 9 9
Pärnu Rääma Põhikool -44 6 6
Pärnu Kuniga Tänava Põhikool -39 4 4
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium -7 3 3
Pärnu Vanalinna Põhikool -14 3 3
Pärnu Tammsaare Kool -60 3 3
Pärnu Koidula Gümnaasium -5 2 2
Tootsi Lasteaed-Põhikool -4 1 1
Kilingi-Nõmme Gümnaasium -24
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 10858 Markus Kaljur Kilingi-Nõmme 7 00:14:04 10
1 13059 Laura-Liis Kaljur Kilingi-Nõmme 6 00:15:04 10
1 17988 Maria Kaljur Kilingi-Nõmme 2 00:14:52 7
2 17164 Oliver Kielas Kilingi-Nõmme 12 00:21:43 13
2 14418 Liis-Marie Kaljur Kilingi-Nõmme 4 00:15:00 7
3 17156 Triin Kovalevski Kilingi-Nõmme 12 00:28:38 13
3 17166 Toomas Meier Kilingi-Nõmme 11 00:45:33 13
3 32708 Grete Lume Kilingi-Nõmme 4 00:15:41 7
4 30402 Emma Tammist Kilingi-Nõmme 4 00:16:11 7
4 32707 Andero Stig Saarpere Kilingi-Nõmme 2 00:16:57 7
5 31371 Emma Lume Kilingi-Nõmme 2 00:17:27 7
6 32709 Lenna Lume Kilingi-Nõmme 2 00:17:57 7
Pärnu Mai Kool -52
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 25858 Andreas Aus Mai 4 00:11:42 7
1 215 Kaisa Pung Mai 9 00:16:55 10
2 27632 Vesse Leok Mai 4 00:11:44 7
2 217 Taire Teniste Mai 9 00:19:03 10
3 140 Veiko Aasma Mai 4 00:11:49 7
6 183 Brigita Jõekäär Mai 9 00:32:44 10
7 189 Carolina Rea Mai 9 00:32:45 10
9 211 Kreete Keres Mai 9 00:34:47 10
10 167 Andreas Ollo Mai 7 00:24:29 10
11 164 Averi Hännile Mai 7 00:25:02 10
12 165 Andre Sven Jakson Mai 7 00:25:07 10
12 192 Krista Uibopuu Mai 9 00:36:30 10
12 0 Kevin Kiisk Mai 9 00:39:27 10
13 184 Susanna Lasn Mai 9 00:36:51 10
14 169 Brait Sild Mai 7 00:25:31 10
14 168 Marten Pirn Mai 7 00:25:31 10
15 199 Sandra Pung Mai 9 00:39:53 10
16 202 Gertrud Ruusmaa Mai 9 00:39:54 10
16 206 Martina Tomson Mai 9 00:39:54 10
21 193 Johanna Aedma Mai 9 00:40:33 10
22 31340 Melora Mikko Mai 6 00:37:37 13
22 201 Berit Rits Mai 9 00:40:39 10
23 200 Iiris Reier Mai 9 00:40:40 10
28 166 Egert Jõepera Mai 7 00:32:17 8
29 170 Erki Sven Väina Mai 7 00:32:57 8
29 190 Susanna Saar Mai 9 00:42:39 10
30 188 Pauliine Põhonin Mai 9 00:42:44 10
33 204 Laura Kristiina Saarmas Mai 9 00:45:51 10
33 173 Marta-Liisa Jürissoo Mai 7 01:06:01 13
34 196 Ketlyn Kuldma Mai 9 00:46:17 10
34 171 Karoliina Donerstak Mai 7 01:06:05 13
35 205 Kristin Sepp Mai 9 00:46:18 10
35 208 Sandra Übner Mai 9 00:46:18 10
35 180 Stellamaris Sutt Mai 7 01:06:52 12
36 172 Meritte-Mai Heinla Mai 7 01:06:56 12
37 198 Enel Lauter Mai 9 00:46:46 10
37 179 Janne Roosme Mai 7 01:07:32 13
38 207 Emilia Tšekmarjov Mai 9 00:47:21 10
38 174 Liisi Kulaev Mai 7 01:13:08 9
39 194 Gerit Jõõks Mai 9 00:47:24 10
39 181 Gerli Tammemäe Mai 7 01:13:11 9
40 187 Sofia Prokudina Mai 9 00:48:59 11
40 178 Raili Razumov Mai 7 01:13:48 9
41 182 Heleriin Atna Mai 9 00:49:03 11
41 176 Kristel Pavelson Mai 7 01:13:49 9
42 212 Alexia Laanemets Mai 9 00:50:58 10
42 175 Laura Mironov Mai 7 01:20:21 9
43 213 Margitta Millimäe Mai 9 00:51:06 10
44 210 Reena Härm Mai 9 00:51:51 10
45 216 Kristin Salu Mai 9 00:51:59 10
46 186 Mirtel Mogom Mai 9 00:52:18 10
47 197 Sirel Laud Mai 9 00:52:29 10
48 218 Grete Liis Titma Mai 9 00:53:06 10
49 185 Kristel Lükk Mai 9 00:58:33 11
50 191 Reili Sild Mai 9 00:58:34 11
51 195 Anete Kirke Kadarik Mai 9 00:30:45 9
52 203 Katriin Saarep Mai 9 00:30:57 9
53 209 Kerttu Heidok Mai 9 00:46:22 9
54 214 Laura Prengel Mai 9 00:46:23 9
Pärnu Ülejõe Põhikool -60
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
4 9255 Eunike Penu Ülejõe 9 00:21:27 10
5 96 Triin-Karolin Hatto Ülejõe 6 00:29:27 11
5 14 Mardus Raidlepp Ülejõe 7 00:23:06 10
5 23 Mari Kiviselg Ülejõe 8 00:31:24 10
6 19570 Meribel Penu Ülejõe 6 00:29:33 11
6 12 Aivan Siim Ülejõe 7 00:23:11 10
7 30 Kenyi-Brett Õispuu Ülejõe 5 00:23:18 8
7 84 Keitlyn Tammik Ülejõe 5 00:23:27 8
7 13 Frederik Bärlin Ülejõe 7 00:23:45 10
8 121 Miia Soa Ülejõe 5 00:24:58 7
8 135 Ketlin Säinas Ülejõe 6 00:29:38 10
8 131 Caroly Hoog Ülejõe 6 00:29:38 10
8 29 Egert Annast Ülejõe 6 00:23:47 10
8 24 Lisete Kütt Ülejõe 8 00:33:22 10
9 116 Kirke Mia Kärp Ülejõe 5 00:25:02 7
9 28 Markus Mälk Ülejõe 6 00:23:59 10
10 32 Rasmus Laursoo Ülejõe 5 00:23:30 8
10 122 Laura Bergmann Ülejõe 5 00:25:30 7
10 134 Lisete Lembit Ülejõe 6 00:30:12 10
11 31 Aksel Georg Aruste Ülejõe 5 00:24:12 7
11 117 Jaana Valgemäe Ülejõe 5 00:25:35 7
11 132 Mia Victoria Hoomatalo Ülejõe 6 00:30:16 11
12 33 Steven Pärnpuu Ülejõe 5 00:24:15 7
12 118 Ines Kaing Ülejõe 5 00:25:36 7
12 21 Merili Mihkelsoo Ülejõe 7 00:31:52 10
13 19 Meribel Erm Ülejõe 7 00:31:53 10
13 83 Glen Piirsalu Ülejõe 7 00:25:29 10
14 20 Mia Hanna Press Ülejõe 7 00:31:56 10
16 124 Kaaren Raidlepp Ülejõe 5 00:28:28 7
16 15 Kaspar Levtšenko Ülejõe 7 00:27:07 10
17 16 Harry Schants Ülejõe 7 00:27:09 10
17 17 Rebeka Jürgenfeldt Ülejõe 7 00:37:24 11
18 26 Laura Tammik Ülejõe 8 00:40:13 10
19 92 Angelina Danilenko Ülejõe 8 00:40:17 10
20 0 Kristjan Tuula Ülejõe 7 00:28:59 10
20 18 Angelica Toht Ülejõe 7 00:37:27 12
20 25 Ketlin Hermann Ülejõe 8 00:40:18 10
21 125 Gabriela Eggi Ülejõe 5 00:30:49 7
21 95 Mirelle-Liis Jõerand Ülejõe 6 00:37:32 11
22 123 Rihanna Koljal Ülejõe 5 00:31:04 7
23 120 Adelina Zadiran Ülejõe 5 00:31:35 7
23 136 Merilee Valgemäe Ülejõe 6 00:37:52 10
24 127 Laura-Johanna Käärma Ülejõe 5 00:32:05 7
24 11 Karl Rudissaar Ülejõe 7 00:36:28 10
24 133 Mia-Kärt Kaas Ülejõe 6 00:37:58 10
24 22 Marten Lelov Ülejõe 8 00:54:37 8
25 130 Miia Rand Ülejõe 5 00:32:10 7
25 18149 Tõnis Tomson Ülejõe 7 00:38:45 11
25 93 Berit Palu Ülejõe 6 00:42:34 10
26 10 Romer Kond Ülejõe 7 00:39:09 11
26 99 Alisandra Kask Ülejõe 6 00:42:37 10
27 9 Erik Roosson Ülejõe 7 00:39:26 11
27 94 Emily Lääts Ülejõe 6 00:42:38 12
28 97 Hela Maaroos Ülejõe 6 00:42:39 12
29 98 Luisa Bergmann Ülejõe 6 00:42:54 10
30 114 Ronja Linnamäe Ülejõe 4 00:37:28 7
30 31341 Sandra Tomson Ülejõe 6 00:47:16 10
31 129 Gloria Konstaabel Ülejõe 5 00:39:12 7
32 128 Hanna Jürgens Ülejõe 5 00:39:41 7
39 35 Ursula Isand Ülejõe 4 00:47:11 8
40 34 Angelika Kasesalu Ülejõe 4 00:47:15 8
43 134 Lisete Niin Ülejõe 6 00:27:55 8
44 88 Lisette Poomre Ülejõe 6 00:27:59 8
44 89 Maria-Isabella Lillemaa Ülejõe 6 00:27:59 8
47 126 Mirell Kask Ülejõe 5 01:16:03 12
48 31333 Carin Angela Ehasalu Ülejõe 5 01:16:08 12
54 115 Gerlin Vainokivi Ülejõe 5 01:21:50 8
55 119 Gertrud Vaeno Ülejõe 5 01:21:58 8
Uulu Põhikool -97
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
3 222 Richard Kiviselg Uulu 7 00:15:32 10
4 219 Tanel Tamm Uulu 8 00:19:11 10
7 82 Rebeka Nora Jürgens Uulu 6 00:29:35 10
9 77 Anett Aedma Uulu 8 00:34:47 10
10 221 Janno Eeskivi Uulu 8 00:35:05 11
11 21051 Terhi Kuuse Uulu 9 00:34:48 10
11 220 Ralf Christofer Uulu 8 00:35:24 11
13 78 Piia Karlotta Rand Uulu 5 00:26:22 7
14 80 Inge Marie Rahu Uulu 5 00:26:24 7
15 79 Lisanna Onno Uulu 5 00:26:25 7
17 75 Angeliina Maasing Uulu 5 00:29:35 10
18 225 Hannes Valk Uulu 5 00:37:37 8
18 69 Krethel Kiviselg Uulu 4 00:30:32 7
19 70 Debby-Keira Sepp Uulu 4 00:30:33 7
19 226 Aaron Rüütli Uulu 5 00:37:41 8
22 223 Evert Kose Uulu 6 00:35:30 11
23 224 Romet Alviste Uulu 6 00:35:56 11
29 71 Jaanika Orasmäe Uulu 4 00:30:33 7
31 66 Lorette Viirma Uulu 6 01:02:24 11
32 76 Eva Alexandra Sild Uulu 6 01:02:31 11
33 73 Luise Lee Leidur Uulu 4 00:40:47 7
34 72 Madli Pulst Uulu 4 00:41:20 7
36 68 Kristiina Bogdan Uulu 4 00:43:54 8
36 67 Sofia Helene Pukk Uulu 4 00:43:58 8
38 81 Emma Franses Thompson Uulu 5 00:43:59 8
46 74 Elisabel Helstein Uulu 5 01:03:08 11
Pärnu Raeküla Kool -144
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
9 148 Markus Kurtsev Raeküla 9 00:23:14 10
13 152 Robin Pärn Raeküla 9 00:39:35 10
14 154 Lii Grete Toomiste Raeküla 9 00:38:31 10
14 153 Richard Siim Raeküla 9 00:43:33 10
15 90 Elisabet Saue Raeküla 6 00:34:23 10
15 141 Kert Altosaar Raeküla 9 00:43:35 10
16 0 Ramon Loorents Raeküla 4 00:31:16 7
16 0 Rasmus Välimets Raeküla 4 00:31:16 7
16 31342 Hanna-Mirell Sinivee Raeküla 6 00:34:24 10
16 147 Sandro Kovaljov Raeküla 9 00:44:23 10
17 151 Martin Meigo Raeküla 9 00:44:30 10
18 91 Elisabet Smirnov Raeküla 6 00:37:26 10
18 31343 Brith Eliis Tähiste Raeküla 6 00:37:26 10
18 156 Carl-Edgar Vuht Raeküla 9 00:44:42 10
22 143 Eke Tormis Pikk Raeküla 9 00:19:52 9
23 18106 Janek Vendelin Raeküla 9 00:19:58 9
24 139 Kirti Stern Raeküla 9 00:41:15 10
25 138 Merilin Lumera Raeküla 9 00:41:17 10
26 43 Heseri Maasepp Raeküla 4 00:32:35 7
26 100 Triinu Hein Raeküla 8 00:41:31 10
27 53 Kirke Kristiina Tempel Raeküla 4 00:32:37 7
27 102 Melite Pärnpuu Raeküla 8 00:41:55 10
28 39 Emma Kippus Raeküla 4 00:32:39 7
28 101 Agnes Muhu Raeküla 8 00:42:10 10
31 22021 Mirja Pärnpuu Raeküla 9 00:43:17 10
32 137 Sirly Miländer Raeküla 9 00:43:34 10
35 48 Johanna Prengel Raeküla 4 00:42:52 7
41 61 Maria Rogotsova Raeküla 4 00:53:55 7
42 57 Ene-Ly Leppik Raeküla 4 00:54:22 7
43 62 Amelia Talson Raeküla 4 00:55:16 7
44 65 Silleri Veskilt Raeküla 4 00:55:30 7
45 58 Carola Mitt Raeküla 4 00:56:14 7
49 64 Nicole Vahtramäe Raeküla 4 01:17:52 7
50 45 Eliis Paas Raeküla 4 01:18:38 7
51 56 Rachel Kadarik Raeküla 4 01:19:38 7
52 44 Anette Nuottonen Raeküla 4 01:20:05 7
53 40 Elizaveta Kogut Raeküla 4 01:20:08 7
56 42 Laura-Liis Leosk Raeküla 4 01:30:10 7
57 47 Elisabet Piile Raeküla 4 01:30:14 7
58 55 Marina Anikina Raeküla 4 01:32:14 8
59 46 Meriliis Palu Raeküla 4 00:41:11 5
60 36 Merit Emilie Bräutigam Raeküla 4 00:41:16 5
61 37 Eleonora Busato Raeküla 4 00:41:17 5
62 51 Heleri Põld Raeküla 4 00:42:23 5
63 54 Annabel Visnapuu Raeküla 4 00:42:25 5
64 41 Lisann Kumer Raeküla 4 00:47:15 5
65 49 Lisete Prengel Raeküla 4 00:55:55 5
66 59 Karolin Mändla Raeküla 4 00:57:18 5
67 63 Loore-Lisanna Teras Raeküla 4 00:57:24 5
68 50 Kreete-Liis Pukk Raeküla 4 00:34:55 4
69 52 Lotte Raudsepp Raeküla 4 00:35:02 4
70 60 Melany Raud Raeküla 4 00:54:44 3
0 Chris Kennert Muhu Raeküla 4 00:21:38 0
Jõõpre Põhikool -102
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
5 4 Karl-Eerik Sarapuu Jõõpre 5 00:20:55 7
4 31605 Eerika Sarapuu Jõõpre 7 00:25:15 10
6 8 Hendrik Sepper Jõõpre 9 00:21:48 10
8 7 Miron Karula Jõõpre 8 00:22:15 10
13 3 Kaspar Möldre Jõõpre 4 00:25:43 7
14 2 Rommi Lepik Jõõpre 4 00:25:46 7
15 1 Christen Lätte Jõõpre 4 00:25:54 7
18 5 Randar Lepik Jõõpre 6 00:28:09 10
19 6 Matis Orav Jõõpre 6 00:28:12 10
Pärnu Rääma Põhikool -44
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
2 22776 Juss Leiner Rääma 7 00:15:03 10
2 109 Armin Palumägi Rääma 9 00:18:01 10
3 107 Karel Allik Rääma 9 00:18:05 10
8 105 Allan Tinkus Rääma 5 00:23:19 7
8 106 Raul Suur Rääma 5 00:23:19 7
21 112 Robin Hunt Rääma 7 00:32:58 10
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool -39
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
2 33134 Luisa Virak Kuninga 6 00:21:40 10
3 32710 Keitlin Paas Kuninga 6 00:22:27 10
5 17149 Hardi Vask Kuninga 9 00:20:00 13
29 24498 Paula Tammi Kuninga 5 00:33:36 17
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium -7
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 30400 Marleen-Kirsika Braumann Sütevaka 10 00:24:39 13
2 0 Anett Luigemaa Sütevaka 10 00:24:51 13
4 32711 Alex Henri Paugus Sütevaka 7 00:21:58 10
Pärnu Vanalinna Põhikool -14
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 10421 Ott Nõmm Vanalinna 8 00:15:59 10
6 104 Ranet Rändla Vanalinna 5 00:21:07 7
7 33136 Toomas Nõmm Vanalinna 9 00:22:06 10
Pärnu Tammsaare Kool -60
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
19 157 Pavel Käkinen Tammsaare 8 00:50:54 18
20 158 Daniel Korjukovets Tammsaare 8 00:51:07 10
21 160 Kirill Popov Tammsaare 8 00:51:12 10
Pärnu Koidula Gümnaasium -5
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 30404 Kevin Poljans Koidula 11 00:15:51 13
4 18098 Säde Lee Kerge Koidula 10 00:32:06 12
Tootsi Lasteaed-Põhikool -3
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
3 31348 Lisette Baum Tootsi 9 00:21:25 10