Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV
Rannapark
01.10.2020
Korraldaja: OK West, Pärnu Koolispordiliit, Pärnu Spordikool, Pärnu Maakoolide Spordiliit
Rajameister: Raivo Aru
Peakorraldaja: Sander Blehner
Osales: 246
4-5.kl P (min 9KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 25858 Andreas Aus Mai 5 00:12:01 9
1 27632 Vesse Leok Mai 5 00:12:01 9
3 38 Veiko Aasma Mai 5 00:12:03 9
4 0 Gerret Mitt Mai 5 00:12:37 9
5 19583 Karl Johannes Teearu Vanalinna 3 00:13:44 9
6 18093 Uku Nõmm Vanalinna 5 00:14:11 9
7 32707 Andero-Stig Saarpere K-Nõmme 4 00:15:37 9
8 10 Pärtel Pesti K-Nõmme 4 00:15:50 9
9 23188 Kermo Neeme Jõõpre 4 00:22:23 9
10 151 Rasmus Aru Rääma 5 00:28:22 10
11 17 Karl-Robert Toomjõe Lindi 4 00:36:56 10
12 21 Peeter Kusti Põllo Lindi 4 00:37:04 10
13 20 Laur Oks Lindi 4 00:37:13 10
14 2 Rasmus Kummets Jõõpre 4 00:37:20 9
15 1 Manivald Lehes Jõõpre 4 00:38:22 10
16 25 Tristan Kirst Lindi 4 00:42:37 9
17 15 Andero Alas Lindi 4 00:42:57 9
18 24 Romilio Lõsov Lindi 4 00:56:44 9
18 19 Keron Koplus Lindi 4 00:56:44 9
20 16 Georg Roose Lindi 4 00:58:47 17
21 14 Ander Aasa Lindi 4 00:58:52 17
22 23 Roberto Tõnisson Lindi 4 01:03:25 14
23 18 Kerdo Koitla Lindi 4 01:03:31 14
24 4 Mait Sirel Jõõpre 5 00:39:48 8
25 3 Anthony Tammekänd Jõõpre 5 00:39:50 8
4-5.kl T (min 9KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 14418 Liis-Marie Kaljur K-Nõmme 5 00:14:24 9
2 30402 Emma Tammist K-Nõmme 5 00:14:58 9
3 17988 Maria Kaljur K-Nõmme 4 00:19:51 9
4 28287 Olivia Vinter Rääma 4 00:20:15 12
5 11 Ann-Marii Rattam K-Nõmme 5 00:20:47 9
6 13 Maibritt Pesti K-Nõmme 5 00:21:02 9
7 30 Hanna-Liisa Toomjõe Lindi 4 00:33:57 9
8 29 Gretheliis Kingo Lindi 4 00:34:05 9
9 35 Pauline Kristine Unt Lindi 4 00:34:06 9
10 31 Janelle Laurimäe Lindi 4 00:34:18 9
11 48 Kirke Kaukver Raeküla 4 00:41:31 9
12 199 Iida Olviste Ülejõe 4 00:41:35 10
13 203 Ronja Linnamäe Ülejõe 5 00:41:37 10
14 200 Martha Paimla Ülejõe 4 00:41:43 10
15 201 Kriti Loree Ints Ülejõe 5 00:41:48 10
16 202 Liisa Remmelgas Ülejõe 5 00:42:06 10
17 34 Marie Luhtoja Lindi 4 00:42:47 9
18 32 Kirtel Annus Lindi 4 00:49:56 10
19 27 Arabella Kaaviste Lindi 4 00:49:58 10
20 12 Liisbeth Oks Lindi 4 00:50:00 10
21 0 Anette Nuottonen Raeküla 5 00:53:25 9
22 61 Annabel Männik Raeküla 5 00:53:32 9
23 26930 Melissa Vatko Raeküla 5 00:54:50 11
24 79 Merit Emilie Bräutigam Raeküla 5 00:55:04 11
25 49 Kristelle Järvmägi Raeküla 4 00:58:43 18
25 44 Hella-Maria Mändma Raeküla 4 00:58:43 18
27 47 Kerttu Aruoja Raeküla 4 01:00:17 9
28 50 Laura Liis Lend Raeküla 4 01:00:31 10
29 33 Lisete Toompalu Lindi 4 01:01:43 12
30 25880 Emmaliisa Mäesalu Lindi 4 01:01:44 12
31 28 Greete Linkrus Lindi 4 01:01:47 12
32 59 Triinu Randjõe Raeküla 4 01:01:51 9
33 0 Kreete Liis Pukk Raeküla 5 01:02:58 12
34 55 Pelageja Skiljar Raeküla 4 01:03:21 9
35 76 Lotte Raudsepp Raeküla 5 01:03:58 12
36 45 Janete Laur Raeküla 4 01:07:40 18
37 41 Anna-Liisa Aiaots Raeküla 4 01:07:41 18
38 73 Lily Dubik Raeküla 5 01:16:32 11
39 72 Liis Marii Rei Raeküla 5 01:16:39 11
40 69 Isabella Roosipuu Raeküla 5 01:17:01 11
41 57 Sille Kägo Raeküla 4 01:18:49 18
42 42 Elizabeth Eberg Raeküla 4 01:19:07 18
43 52 Lisandra Seire Raeküla 4 01:31:06 9
44 56 Rebeka Pärn Raeküla 4 01:31:19 9
45 53 Marjete Kallas Raeküla 4 01:31:49 9
46 0 Tamita Marfin Raeküla 4 01:38:49 9
47 43 Esmeli Veskilt Raeküla 4 01:14:13 8
48 51 Liise Saare Raeküla 4 01:14:53 8
58 Sofia Smirnov Raeküla 4 DQ 9
6-7.kl P (min 12KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 216 Hindreas Lõbus Ülejõe 7 00:21:38 12
2 217 Kaspar Palmsaar Ülejõe 7 00:21:40 12
3 161 Kaarel Kütt Sütevaka 6 00:24:34 12
4 215 Egert Annast Ülejõe 7 00:25:50 12
5 218 Markus Mälk Ülejõe 7 00:25:54 12
6 191 Evert Kose Uulu 7 00:26:28 12
7 190 Romet Alviste Uulu 7 00:26:48 12
8 188 Hannes Valk Uulu 6 00:26:49 12
9 31373 Jass Harjaks Uulu 6 00:26:56 12
10 189 Marten Saar Uulu 6 00:27:05 12
11 5 Matis Orav Jõõpre 7 00:27:08 12
11 6 Randar Lepik Jõõpre 7 00:27:08 12
13 0 Ott Lemmergas Vanalinna 7 00:28:38 12
13 0 Rico Tetsmann Vanalinna 7 00:28:38 12
15 168 Emil Dolgov Tammsaare 6 00:28:44 13
16 167 Artur Zabulika Tammsaare 6 00:28:45 13
17 166 Siim Saks Sütevaka 6 00:29:19 13
17 162 Kenneth Lind Sütevaka 6 00:29:19 13
19 164 Peeter Mägi Sütevaka 6 00:30:39 12
20 163 Kristjan Saamuel Tamm Sütevaka 6 00:30:41 12
21 25457 Ranet Rändla Vanalinna 6 00:31:50 13
22 159 Gregor Elviste Sütevaka 6 00:32:27 12
22 160 Hendrik Välja Sütevaka 6 00:32:27 12
24 31337 Anders Aija Vanalinna 6 00:32:42 12
25 165 Raien Lahe Sütevaka 6 00:33:40 12
26 204 Kenyi-Brett Õispuu Ülejõe 6 00:35:29 12
27 205 Rasmus Laursoo Ülejõe 6 00:39:57 12
28 153 Karl Tuka Rääma 6 00:41:04 15
29 103 Rayan Härma Raeküla 7 00:42:15 12
30 0 Rain Lugenberg Vanalinna 7 00:47:41 12
31 0 Caspar Alex Vaštšenko Vanalinna 7 00:47:42 12
32 0 Ander Arvo Ärsis Vanalinna 7 00:47:50 12
33 104 Valmar Trei Raeküla 7 00:59:08 15
34 98 Hendrik Aru Raeküla 7 00:59:55 15
35 31716 Raiko Tiirik Raeküla 7 01:00:00 12
36 170 Makar Medvedev Tammsaare 6 00:27:11 11
37 169 Kirill Aleksejev Tammsaare 6 00:27:18 11
38 171 Nikita Popov Tammsaare 6 00:35:49 11
39 172 Nikita Zvegintsev Tammsaare 6 00:35:52 11
40 100 Karl-Erik Hallik Raeküla 7 00:42:22 10
41 99 Ingar Umb Raeküla 7 00:43:21 10
42 101 Kristo Kiviselg Raeküla 7 00:43:34 10
43 173 Nikita Bitkov Tammsaare 6 00:46:23 8
6-7.kl T (min 12KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 13059 Laura-Liis Kaljur K-Nõmme 7 00:13:02 12
2 24498 Paula Tammi Kuninga 6 00:15:06 12
3 31340 Melora Mikko Mai 7 00:19:46 12
4 16030 Indra Johanson Vanalinna 6 00:26:40 12
5 111 Kadi Lõhmus Raeküla 7 00:40:01 12
6 212 Lisandra Soomets Ülejõe 6 00:40:51 12
7 210 Keitlyn Tammik Ülejõe 6 00:41:10 12
8 214 Nele-Liis Parve Ülejõe 6 00:41:11 12
9 211 Laura-Johanna Käärma Ülejõe 6 00:41:29 12
10 213 Mirell Kask Ülejõe 6 00:42:01 12
11 207 Hanna Jürgens Ülejõe 6 00:43:48 12
12 220 Keitlin Pani Ülejõe 7 00:44:22 12
13 209 Jessica Ristimets Ülejõe 6 00:44:26 14
14 118 Noora-Mia Värbu Raeküla 7 00:46:07 12
15 115 Laura Brikkel Raeküla 7 00:46:08 12
16 109 Elisabet Smirnov Raeküla 7 00:47:07 12
17 31343 Brith Eliis Tähiste Raeküla 7 00:47:10 12
18 114 Ketrin-Eliis Vahemets Raeküla 7 00:47:28 12
19 119 Rebeka Aaviste Raeküla 7 00:47:28 12
20 113 Karina Velikaja Raeküla 7 00:47:30 12
21 19570 Meribel Penu Ülejõe 7 00:47:52 13
22 179 Karolina Nassonova Tammsaare 6 00:50:29 12
23 177 Arina Tšausova Tammsaare 6 00:50:30 12
24 95 Merit Lelov Raeküla 6 00:54:03 12
25 84 Desiree Reek Raeküla 6 00:54:03 12
26 93 Lorelly Toomsalu Raeküla 6 00:54:24 12
27 92 Kristin Tohv Raeküla 6 00:54:30 12
28 181 Vera Smirnova Tammsaare 6 00:54:46 13
29 182 Viktoria Gryschenko Tammsaare 6 00:55:00 13
30 116 Laura Sõstar Raeküla 7 00:55:39 12
31 110 Iti Mirt Kuningas Raeküla 7 00:55:42 12
32 32710 Keitlin Paas Kuninga 7 00:59:38 14
33 33134 Luisa Virak Kuninga 7 01:00:06 12
34 206 Gloria Konstaabel Ülejõe 6 01:07:58 12
35 208 Ingrid Soosaar Ülejõe 6 01:08:09 12
36 221 Ketlin Säinas Ülejõe 7 01:09:19 12
37 222 Lisete Lembit Ülejõe 7 01:09:20 13
38 219 Garoly Hoog Ülejõe 7 01:09:20 12
39 107 Carola Kaaver Raeküla 7 01:16:08 12
40 106 Carmel-Eliise Vuht Raeküla 7 01:16:09 12
41 117 Margareth Suhhostavets Raeküla 7 01:16:15 12
42 88 Grisel Mariin Kalvik Raeküla 6 01:21:53 12
43 94 Ly-Marleen Palmsaar Raeküla 6 01:21:56 12
44 0 Lisette Carnen Jürgen Raeküla 6 01:21:57 12
45 87 Grete-Liis Jõesaar Raeküla 6 01:22:24 12
46 97 Õnnela Palmi Raeküla 6 01:22:30 12
47 224 Mirelle-Liis Jõerand Ülejõe 7 01:23:24 12
48 223 Miia-Kärt Kaas Ülejõe 7 01:23:25 12
49 178 Emilia Negrun Tammsaare 6 01:25:14 14
50 175 Aniika Tali Tammsaare 6 01:25:16 14
51 112 Kaisa Reinvelt Raeküla 7 01:25:17 12
52 108 Elisabet Saue Raeküla 7 01:25:21 14
53 86 Emilia Kaup Raeküla 6 01:42:49 18
54 91 Kerstin Gurimski Raeküla 6 01:42:50 18
55 83 Birgit Pärna Raeküla 6 00:36:27 11
56 90 Kaisa Küpar Raeküla 6 00:36:34 11
57 176 Anna Kaptšuk Tammsaare 6 01:10:19 9
58 174 Alina Yunacheva Tammsaare 6 01:10:23 9
59 180 Polina Kosykh Tammsaare 6 00:39:44 7
60 82 Benita Turi Raeküla 6 00:25:57 6
61 89 Häli-Liis Palmsaar Raeküla 6 00:26:15 6
62 31342 Hanna-Mirell Sinivee Raeküla 7 00:01:39 0
63 105 Andeli Kumer Raeküla 7 00:01:53 0
8-9.kl P (min 12KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 197 Richard Kiviselg Vanalinna 8 00:12:20 12
2 10421 Ott Nõmm Vanalinna 9 00:12:34 12
3 22776 Juss Leiner Rääma 8 00:14:27 12
4 32711 Alex Henri Paugus Sütevaka 8 00:15:38 12
5 10858 Markus Kaljur K-Nõmme 8 00:16:07 12
6 237 Urmas Astrik Ülejõe 9 00:18:01 12
7 233 Tõnis Tomson Ülejõe 8 00:18:08 12
8 236 Rasmus Kirsel Ülejõe 9 00:19:03 12
9 19168 Olavi Lumberg Raeküla 8 00:21:22 12
10 135 Marten Aus Raeküla 9 00:23:58 12
11 194 Janno Eeskivi Uulu 9 00:24:03 12
12 138 Tobias Varik Raeküla 9 00:24:20 12
13 137 Sten-Rasmus Meri Raeküla 9 00:24:50 12
14 8 Adrian Kozlov Jõõpre 9 00:27:01 12
15 9 Miron Karula Jõõpre 9 00:27:05 12
16 196 Tanel Tamm Uulu 9 00:27:21 12
17 156 Robin Hunt Rääma 8 00:27:25 12
18 155 Maikel Puhkan Rääma 8 00:27:31 12
19 154 Laur Peetris Rääma 8 00:27:33 12
20 19169 Tauri Kovalevski K-Nõmme 9 00:29:00 12
21 187 Pavel Käkinen Tammsaare 9 00:31:54 12
22 225 Aivan Siim Ülejõe 8 00:32:24 12
23 228 Karl Rudissaar Ülejõe 8 00:32:30 12
24 120 Alex Raud Raeküla 8 00:33:55 12
25 158 Renar Jõeäär Rääma 9 00:36:10 21
26 230 Kristjan Tuula Ülejõe 8 00:36:36 12
27 123 Kauri Ots Raeküla 8 00:36:55 12
28 122 Egeri Palmsaar Raeküla 8 00:36:58 12
29 227 Frederik Bärlin Ülejõe 8 00:37:02 12
30 231 Rasmus Suits Ülejõe 8 00:37:53 14
31 186 Paavel Platonov Tammsaare 9 00:40:38 12
32 184 Daniel Korjukovets Tammsaare 9 00:40:42 12
33 229 Kaspar Levtšenko Ülejõe 8 00:49:57 13
34 136 Märtin Muhu Raeküla 9 00:51:01 12
35 193 Rudolf Harald Kivi Uulu 8 00:25:43 11
36 192 Hanno Valk Uulu 8 00:25:47 11
37 195 Kaarup Kask Uulu 9 00:25:59 11
38 226 Erik Roosson Ülejõe 8 00:28:47 11
39 232 Romer Kond Ülejõe 8 00:28:52 11
40 185 Kirill Popov Tammsaare 9 00:33:45 9
8-9.kl T (min 12KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 31605 Eerika Sarapuu Jõõpre 8 00:17:49 12
2 141 Brigita Tiits Raeküla 9 00:30:03 12
3 132 Lisett Ilves Raeküla 8 00:33:42 12
4 134 Terje-Teele Taveter Raeküla 8 00:33:46 12
5 140 Birgit Nurmberg Raeküla 9 00:36:02 12
6 142 Hanna Mändma Raeküla 9 00:36:16 12
7 39 Janne Roosme Mai 8 00:39:21 12
8 0 Karoliina Donerstak Mai 8 00:39:28 12
9 40 Marte-Liisa Jürissoo Mai 8 00:39:32 12
10 130 Kätlin Hiie Raeküla 8 00:45:51 13
11 126 Annabel Haas Raeküla 8 00:45:52 13
12 143 Sandra Sabo Raeküla 9 00:52:21 13
13 139 Agnes Muhu Raeküla 9 00:52:22 13
14 127 Arabella Köösel Raeküla 8 00:55:01 15
15 133 Miia Rand Raeküla 8 00:55:05 15
16 128 Grettel Narruskberg Raeküla 8 00:55:07 15
17 19567 Hetlin Kiisler Ülejõe 8 00:56:37 17
18 234 Keitlin Haamann Ülejõe 8 00:56:47 17
19 235 Meeli Merirand Ülejõe 8 00:56:55 17
20 131 Lhene-Lia Ojamäe Raeküla 8 01:15:11 12
21 129 Kairit Jõe Raeküla 8 01:15:16 12
22 240 Mari Kiviselg Ülejõe 9 00:38:10 11
10-12.kl P (min 15KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 30404 Kevin Poljans Koidula 12 00:16:04 15
2 17166 Toomas Meier K-Nõmme 12 00:36:27 15
10-12.kl T (min 15KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 18098 Säde Lee Kerge Koidula 11 00:27:21 15
2 31348 Lisette Baum Koidula 10 00:32:16 15