Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV
Vallikäär
30.09.2021
Korraldaja: OK West, Pärnu Koolispordiliit, Pärnu Spordikool, Pärnu Maakoolide Spordiliit
Rajameister: Joe Lepp
Peakorraldaja: Sander Blehner
Osales: 192
4-5.kl P (min 11KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 19583 Karl Johannes Teearu Vanalinna 4 00:16:15 11
2 33802 Tormi Pajusalu Rääma 4 00:16:24 12
3 145 Trevor Aola Rääma 4 00:17:23 12
4 149 Reiko Kuusk Rääma 4 00:17:31 12
5 152 Andrean Tammeleht Rääma 4 00:17:53 12
6 155 Uku-Markus Saaremägi Rääma 5 00:19:49 11
7 23188 Kermo Neeme Jõõpre 5 00:21:59 11
8 2 Manivald Lehes Jõõpre 5 00:22:10 11
9 1 Romek Allikas Jõõpre 4 00:30:18 11
10 144 Kauri Urb Raeküla 5 00:37:16 13
11 32707 Andero Stig Saarpere Kilingi-Nõmme 4 00:15:20 10
12 17 Pärtel Pesti Kilingi-Nõmme 4 00:16:09 10
13 0 Karro Robert Jäärats Jõõpre 5 00:21:14 10
14 150 Ranno Lelov Rääma 4 02:40:45 9
4-5.kl T (min 11KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 17988 Maria Kaljur Kilingi-Nõmme 4 00:18:54 12
2 32709 Lenna Lume Kilingi-Nõmme 4 00:19:44 12
3 31371 Emma Lume Kilingi-Nõmme 4 00:20:02 12
4 59 Anna-Liisa Aiaots Raeküla 5 00:38:46 13
5 62 Janete Laur Raeküla 5 00:38:54 13
6 64 Maria-Varje Lõhmus Raeküla 5 01:02:09 12
7 58 Pelageja Škiljar Raeküla 5 01:02:46 12
8 60 Elizabeth Eberg Raeküla 5 01:04:21 11
9 65 Damita Marfin Raeküla 5 01:09:44 17
10 67 Triinu Randjõe Raeküla 5 01:09:52 17
11 45 Kärt Kass Raeküla 4 01:25:28 23
12 47 Mirtel Kullerkan Raeküla 4 01:25:34 23
13 56 Mirtel Saul Raeküla 4 01:39:15 17
14 49 Katriina Liira Raeküla 4 01:39:19 17
15 50 Anette Lillearu Raeküla 4 01:39:56 19
16 51 Victoria Murdla Raeküla 4 01:40:41 19
17 46 Anett Koodi Raeküla 4 01:40:48 19
18 61 Kristelle Järvmägi Raeküla 5 01:41:42 14
19 0 Lisandra Seire Raeküla 5 01:41:46 14
20 52 Nora Mia Pajusaar Raeküla 4 01:47:56 18
21 57 Triinu-Mai Tamm Raeküla 4 01:47:57 18
22 53 Merilin Põld Raeküla 4 01:54:19 22
23 48 Lisandra Kägu Raeküla 4 01:54:24 22
24 55 Eveli Sander Raeküla 4 01:54:41 22
25 23161 Lili Kilumets Rääma 4 00:32:31 10
26 69 Esmeli Veskilt Raeküla 5 00:49:30 8
27 66 Hella-Maria Mändma Raeküla 5 00:49:36 8
28 44 Valeria Hakman Raeküla 4 01:33:11 5
29 54 Lauriine Randma Raeküla 4 01:34:02 5
6-7.kl P (min 15KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 18093 Uku Nõmm Vanalinna 6 00:15:34 15
2 25858 Andreas Aus Mai 6 00:17:43 16
3 35312 Veiko Aasma Mai 6 00:23:42 16
4 27632 Vesse Leok Mai 6 00:24:00 16
5 7 Karl Eerik Sarapuu Jõõpre 7 00:24:04 16
6 181 Nikita Popov Tammsaare 7 00:26:26 16
7 176 Makar Medvedev Tammsaare 7 00:26:37 16
8 170 Emil Dolgov Tammsaare 7 00:26:51 17
9 169 Kirill Bulõtšev Tammsaare 7 00:27:10 16
10 25457 Ranet Rändla Vanalinna 7 00:29:33 15
11 35304 Oliver Jürgenson Kilingi-Nõmme 6 00:29:53 15
12 158 Rasmus Johanson Rääma 6 00:30:59 18
13 182 Artur Zabulika Tammsaare 7 00:32:10 18
14 174 Alexandr Krupenin Tammsaare 7 00:32:17 18
15 87 Richard Järvmägi Raeküla 7 00:41:39 15
15 86 Martin Järvekülg Raeküla 7 00:41:39 15
17 156 Rasmus Aru Rääma 6 00:43:01 18
18 159 Janar Jõgi Rääma 6 00:43:02 18
19 5 Jan Markus Jaaniste Jõõpre 6 00:47:07 15
20 175 Maksim Makarov Tammsaare 7 01:01:51 15
21 178 Aleksei Naumov Tammsaare 7 01:09:11 16
22 168 Nikita Bitkov Tammsaare 7 01:09:19 16
23 183 Nikita Zvegintsev Tammsaare 7 01:09:35 16
6-7.kl T (min 15KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 24498 Paula Tammi Kuninga 7 00:14:42 15
2 16030 Indra Johanson Vanalinna 7 00:19:13 15
3 14418 Liis-Marie Kaljur Kilingi-Nõmme 6 00:19:43 16
4 22 Mariliis Pata Kilingi-Nõmme 6 00:24:59 17
5 33799 Maibritt Pesti Kilingi-Nõmme 6 00:30:10 15
6 30398 Seleri Sutt Kilingi-Nõmme 7 00:33:22 17
7 32708 Grete Lume Kilingi-Nõmme 6 00:34:11 17
8 30402 Emma Tammist Kilingi-Nõmme 6 00:35:00 17
9 91 Merit Lelov Raeküla 7 00:37:14 17
10 89 Emilia Kaup Raeküla 7 00:37:17 16
11 85 Kerstin Gurimski Raeküla 7 00:37:19 16
12 94 Desiree Reek Raeküla 7 00:37:35 17
13 187 Alina Yunacheva Tammsaare 7 00:50:08 15
14 173 Polina Kosykh Tammsaare 7 00:50:11 15
15 171 Viktoria Grischenko Tammsaare 7 00:50:12 15
16 70 Merilyn Aak Raeküla 6 00:50:54 15
17 76 Karolin Mändla Raeküla 6 00:50:56 15
18 186 Arina Tšausova Tammsaare 7 00:51:53 15
19 172 Anna Kaptšuk Tammsaare 7 00:51:58 15
20 177 Karoliina Nassonova Tammsaare 7 00:52:02 15
21 214 Reti Lii Vaher Ülejõe 6 01:01:06 17
22 211 Loviise Maria Laasmäe Ülejõe 6 01:01:07 17
23 215 Gloria Konstaabel Ülejõe 7 01:01:47 21
24 184 Aniika Tali Tammsaare 7 01:02:08 15
25 180 Varvara Ogarkova Tammsaare 7 01:02:22 15
26 207 Ursula Isand Ülejõe 6 01:02:23 20
27 35309 Birgit Pärna Raeküla 7 01:02:41 15
28 213 Liisa Remmelgas Ülejõe 6 01:02:43 20
29 210 Mirtel Kurvits Ülejõe 6 01:03:12 20
29 209 Heijamari Kaelep Ülejõe 6 01:03:12 20
31 38 Loore Mirt Võigemast Kuninga 7 01:03:19 18
32 26929 Ramona Pajusaar Kuninga 7 01:03:22 18
33 37 Herta Unt Kuninga 7 01:03:23 18
34 206 Kriti Loree Ints Ülejõe 6 01:04:00 20
35 80 Liis Marii Rei Raeküla 6 01:12:15 21
36 26930 Melissa Vatko Raeküla 6 01:12:21 21
37 71 Merit-Emilie Bräutigam Raeküla 6 01:12:32 21
38 81 Isabella Roosipuu Raeküla 6 01:20:04 16
39 75 Elizaveta Kogut Raeküla 6 01:20:15 16
40 79 Kreete-Liis Pukk Raeküla 6 01:22:51 26
41 23150 Triinu Vaher Raeküla 6 01:23:58 27
42 179 Emilia Negrun Tammsaare 7 01:40:09 8
43 185 Emili Tarvas Tammsaare 7 01:39:46 8
8-9.kl P (min 20KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 22776 Juss Leiner Rääma 9 00:18:47 20
2 204 Richard Kiviselg Vanalinna 9 00:19:03 20
3 0 Markus Kaljur Kilingi-Nõmme 9 00:19:39 21
4 0 Alex Henri Paugus Sütevaka 9 00:22:11 21
5 0 Andreas Simson Sütevaka 9 00:22:17 21
6 8 Randar Lepik Jõõpre 8 00:30:09 20
7 9 Matis Orav Jõõpre 8 00:30:11 20
8 164 Maikel Puhkan Rääma 9 00:32:23 20
9 162 Robin Hunt Rääma 9 00:32:24 20
10 19168 Olavi Lumberg Raeküla 9 00:33:39 21
11 134 Markus-Oliver Ollo Raeküla 9 00:33:41 21
12 230 Kaspar Levtšenko Ülejõe 9 00:37:25 20
13 35307 Markus Tugevus Surju 9 00:41:37 21
14 96 Hendrik Aru Raeküla 8 00:46:18 21
15 34431 Carl-Ardon Heidmets Raeküla 8 00:47:32 22
16 100 Kristjan Kala Raeküla 8 00:47:33 22
17 190 Nikita Kirpikin Tammsaare 8 00:47:50 20
18 195 Marek Rozenkron Tammsaare 8 00:47:51 20
19 31716 Raiko Tiirik Raeküla 8 00:49:03 20
20 126 Dan Martin Lass Raeküla 9 00:49:29 20
21 137 Egeri Palmsaar Raeküla 9 00:49:30 20
22 235 Kristjan Tuula Ülejõe 9 00:51:16 20
23 226 Frederik Bärlin Ülejõe 9 00:51:24 20
24 114 Valmar Trei Raeküla 8 00:51:53 21
25 232 Rasmus Suits Ülejõe 9 00:52:06 20
26 231 Aivan Siim Ülejõe 9 00:53:03 20
27 233 Johann-William Suluste Ülejõe 9 00:53:24 20
28 196 German Tsehonatski Tammsaare 8 00:53:44 20
29 105 Mairon Lelov Raeküla 8 00:56:12 22
30 102 Kristo Kiviselg Raeküla 8 01:01:58 25
30 99 Rayan Härma Raeküla 8 01:01:58 25
8-9.kl T (min 20KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 13059 Laura-Liis Kaljur Kilingi-Nõmme 8 00:20:11 20
2 31605 Eerika Sarapuu Jõõpre 9 00:31:57 20
3 220 Mia Victoria Hoomatalo Ülejõe 8 00:37:16 20
4 143 Terje-Teele Taveter Raeküla 9 00:39:09 20
5 26700 Iris Nurgamaa Raeküla 9 00:39:10 20
6 219 Caroly Hoog Ülejõe 8 00:39:14 20
7 225 Ketlin Säinas Ülejõe 8 00:39:15 20
8 11 Florence Loore Ritso Jõõpre 9 00:39:17 23
9 13 Bia-Lotta Toomast Jõõpre 9 00:39:24 23
10 131 Grettel Narruskberg Raeküla 9 00:42:20 21
11 125 Arabella Köösel Raeküla 9 00:42:26 21
12 140 Miia Rand Raeküla 9 00:43:09 21
13 188 Karolina Farfanyk Tammsaare 8 00:48:54 20
14 122 Lisett Ilves Raeküla 9 00:49:00 20
15 121 Kätlin Hiie Raeküla 9 00:49:02 20
16 106 Kadi Lõhmus Raeküla 8 00:49:50 21
17 31342 Hanna-Mirell Sinivee Raeküla 8 00:49:56 23
18 119 Carmel-Eliise Vuht Raeküla 8 00:49:58 21
19 111 Laura Sõstar Raeküla 8 00:49:59 22
20 103 Andeli Kumer Raeküla 8 00:50:29 22
21 104 Iti Mirt Kuningas Raeküla 8 00:51:51 22
21 110 Elisabet Smirnov Raeküla 8 00:51:51 22
23 31343 Brith Eliis Tähiste Raeküla 8 00:53:44 20
24 193 Ksenija Pismenjuk Tammsaare 8 00:54:04 20
25 19567 Hetlin Kiisler Ülejõe 9 00:55:06 20
25 227 Keitlin Haamann Ülejõe 9 00:55:06 20
27 228 Rebeka Jürgenfeldt Ülejõe 9 00:55:46 21
28 0 Meribel Erm Ülejõe 9 00:55:48 21
29 191 Jhansi Chowdhari Lavu Tammsaare 8 00:56:13 20
30 117 Ketrin Eliis Vehemets Raeküla 8 00:57:15 22
31 133 Lhene-Lia Ojamäe Raeküla 9 01:01:44 21
31 142 Karolyn Sinilaid Raeküla 9 01:01:44 21
33 136 Pauline Paarent Raeküla 9 01:06:21 21
34 141 Reti Reinla Raeküla 9 01:06:25 21
35 116 Katrin Udalov Raeküla 8 01:24:10 21
36 118 Karina Velikaja Raeküla 8 01:24:11 21
37 107 Kaisa Reinvelt Raeküla 8 01:33:37 20
38 108 Elisabet Saue Raeküla 8 01:33:39 20
39 97 Laura Brikkel Raeküla 8 01:36:54 20
40 0 Noora Värbu Raeküla 8 01:36:58 20
41 10 Angela Palu Jõõpre 9 00:40:22 19
42 197 Gloria Uibo Tammsaare 8 00:51:20 18
43 194 Jana Romanova Tammsaare 8 00:58:02 18
44 198 Laura Yllö Tammsaare 8 00:58:37 18
45 123 Kairit Jõe Raeküla 9 01:15:46 8
46 139 Janely Pärnat Raeküla 9 01:15:56 8
47 124 Triinu Kuura Raeküla 9 01:16:03 8
10-12.kl P (min 26KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 17149 Hardi Vask Koidula 10 00:25:29 27
2 35311 Martin Eier Koidula 10 00:49:03 35
10-12.kl T (min 26KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 18098 Säde Lee Kerge Koidula 10 00:34:57 26
2 30400 Marleen-Kirsika Braumann Sütevaka 10 00:36:20 26
3 167 Anett Luigemaa Sütevaka 10 00:37:03 26