Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV
Niidupark
28.09.2023
Korraldaja: OK West, Pärnumaa Spordiliit
Rajameister: Marek Leiner
Peakorraldaja: Sander Blehner
Osales: 63
4-5.kl P (min 11 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 24182 Romet Kaljur K-Nõmme 4 00:16:08 12
2 24181 Robin Kaljur K-Nõmme 4 00:17:24 12
3 4 Karl-Robert Toomjõe Lindi 4 00:30:47 11
4 5 Kaspar-Kennet Juninen Lindi 4 00:31:04 11
5 12 Trevor Hirtentreu Mai 5 00:43:12 10
6 11 Sten Kiigajaan Mai 5 00:43:08 10
7 0 Adre Uisk Mai 5 00:44:53 10
4-5.kl T (min 11 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 24494 Marie Johanna Teearu Vanalinna 4 00:19:10 11
2 33800 Laura-Kristiin Meos Ülejõe 5 00:24:28 11
3 38858 Lorete Lensment K-Nõmme 5 00:24:30 14
4 36704 Saara Marii Rand Ülejõe 5 00:24:31 11
5 6 Gretheliis Kingo Lindi 4 00:30:49 11
6 7 Hannah-Meribell Juninen Lindi 4 00:30:56 13
7 8 Hanna-Liisa Toomjõe Lindi 4 00:31:02 11
8 31339 Keitlyn Armuand Mai 5 01:27:46 11
9 14 Ljana Ivanova Mai 5 00:42:52 10
6-7.kl P (min 13 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 36490 Herwin Väljamäe Paikuse 7 00:11:02 13
2 23188 Kermo Neeme Jõõpre 7 00:15:06 14
3 1 Mairold Toomast Jõõpre 7 00:15:12 14
4 32707 Andero-Stig Saarpere K-Nõmme 6 00:16:26 14
5 35217 Pärtel Pesti K-Nõmme 6 00:16:33 14
6 36135 Reno Reinhold K-Nõmme 6 00:16:39 14
7 38135 Ardo Johanne Abel Mai 6 00:29:30 15
8 17 Even Savvest Raeküla 7 00:36:26 15
9 19 Rainis Oskar Raeküla 7 00:37:03 15
10 18 Jan Alexander Randmaa Raeküla 7 00:37:09 15
11 37312 Steven Kuusik Ülejõe 6 01:17:25 18
6-7.kl T (min 13 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 17988 Maria Kaljur K-Nõmme 6 00:22:24 14
2 3 Ester Kütt K-Nõmme 7 00:24:36 14
3 26 Pelageja Škljar Raeküla 7 00:32:17 14
4 24 Laura Liis Leosk Raeküla 7 00:32:21 14
5 25 Maria-Varje Lõhmus Raeküla 7 00:32:23 14
6 23 Janete Laur Raeküla 7 00:42:44 14
7 21 Anna-Liisa Aiaots Raeküla 7 00:42:52 14
8-9.kl P (min 15 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 25858 Andreas Aus Mai 8 00:16:03 16
2 35312 Veiko Aasma Mai 8 00:19:46 16
3 27632 Vesse Leok Mai 8 00:20:14 16
4 31373 Jass Harjaks Uulu 9 00:25:45 15
5 29188 Marten Saar Uulu 9 00:25:57 15
6 36 Ron Sebastian Tamm Uulu 9 00:26:32 15
7 38163 Andre Mikk Abel Mai 8 00:30:25 14
8-9.kl T (min 15 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 14418 Liis-Marie Kaljur K-Nõmme 8 00:16:18 15
2 16030 Indra Johanson Vanalinna 9 00:21:14 16
3 33799 Maibritt Pesti K-Nõmme 8 00:22:41 15
4 38729 Carola Mitt Raeküla 8 00:57:30 20
5 38726 Ene-Ly Leppik Raeküla 8 00:57:49 20
6 42 Gloria Konstaabel Ülejõe 9 00:58:15 17
7 43 Laura-Johanna Käärma Ülejõe 9 00:58:16 17
8 30 Kristiina Bogdan Raeküla 8 01:00:18 15
9 34 Rachel Kadarik Raeküla 8 01:00:21 15
10 31333 Carin Angela Ehasalu Raeküla 8 01:03:36 15
11 35 Silleri Veskilt Raeküla 8 01:03:41 15
12 32 Lisann Kumer Raeküla 8 01:03:53 15
13 33 Marina Anikina Raeküla 8 01:04:00 15
14 41 Mirtel Kurvits Ülejõe 8 01:13:37 18
15 39 Kriti Loree Ints Ülejõe 8 01:13:41 18
16 37 Annabel Juckum Ülejõe 8 01:35:45 16
17 38 Heijamari Kaelep Ülejõe 8 01:35:47 16
18 40 Liisa Remmelgas Ülejõe 8 01:36:27 16
19 28 Eliis Paas Raeküla 8 01:07:14 12
10-12.kl P (min 18 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 10858 Markus Kaljur K-Nõmme 11 00:17:15 18
2 21046 Madis Sammelselg Koidula 11 00:29:16 18
10-12.kl T (min 18 KP)
koht kood eesnimi perenimi kool klass aeg õige KP
1 13059 Laura-Liis Kaljur K-Nõmme 10 00:22:52 18