Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
2. Tõstamaa 21.05.1981

Korraldaja: VS Jõud Pärnu Rajooninõukogu
Rajameister: Arnold, Perner
Peakohtunik: Elmar Mölder
Peasekretär: Irissa Kaugurs

M-I

1.	Nõmm, Lembi		Pootsi 8-kl kool	0.53.23
2.	Naðatõrkin, Viktor	KEK			0.55.42
3.	Leesmäe, Jüri		KEK			0.55.45
4.	Randmaa, Uku		Audru sovhoos		0.59.26
5.	Rätsep, Paul		Kalakombinaat		0.59.57
6.	Sooman, Värdi		REV			1.00.39
7.	Uusna, Ain		KEK			1.05.51
8.	Rohtla, Väino		ETKVL Auto		1.17.55
9.	Kuusemäe, Koit		PMT			1.18.11
10.	Zeleznjov, Jüri		Perm			1.23.35
11.	Uiboupin, Mihkel	KEK			1.28.55

MVE

1.	Kopli, Toomas		KEK			1.14.22	(51)
2.	Padjus, Toomas		REV			1.16.17	(51)

M-II

1.	Juhansoo, Enno		Vändra kolhoos		0.52.38
2.	Song, Enn		PMK			0.58.50
3.	Maate, Annes		Pärnu Kalur		1.00.23
4.	Virula, Heino		PLK			1.02.54
5.	Neeme, Priit		Linakombinaat		1.07.58
6.	Martinson, Juhan	TK Säde			1.13.00
7.	Kaljula, Ülo		Kommunaar		1.14.43
8.	Kuuskmann, Mart		Audru Karusloomakasvat.	1.15.00

M-III

1.	Velleste, Enn		Tõstamaa 8-kl kool	0.49.10
2.	Puidet, Enno		Pärnu I abikool		1.04.11
3.	Kandimaa, Jaan		Pärnu I abikool		1.04.54
4.	Haav, Elmo		REV			1.12.10
5.	Elmeste, Peep		Pärnu V 8-kl kool	1.23.08
6.	Randmaa, Rain		Tõstamaa 8-kl kool	1.30.14
7.	Tammik, Eeri		Kultuuritöötajad	1.43.18

MV

1.	Männikus, Andres	Tõstamaa 8-kl kool	1.12.15	(30)
2.	Lelle, Harri		Audru Karusloomakasvat.	1.15.15	(30)
3.	Noppel, Margus		Tõstamaa 8-kl kool	1.09.25	(27)
4.-5.	Karlep, Viljar		Tõstamaa 8-kl kool	1.15.30	(24)
4.-5.	Andla, Angel		Tõstamaa 8-kl kool	1.15.30	(24)
6.	Hannus, Jaan		Tõstamaa 8-kl kool	1.22.58	(18)
7.	Maarna, Mati		ETKVL Auto		1.35.35	(18)(24-6)
8.	Martson, Andres		ETKVL Auto		1.23.00	(15)
9.	Hannus, Jaak		ETKVL Auto		1.06.45	(9)
10.	Nurm, Nigul		Tõstamaa 8-kl kool	1.06.50	(9)

M-40

1.	Allik, Alfred		Pärnu Kalur		1.03.51
2.	Nõmmik, Olev		Masinatehas		1.20.50
3.	Peterson, Heino		ETKVL Auto		1.24.45

N-I

1.	Bleive, Reet		Kalakombinaat		0.50.44
2.	Tedre, Elle		Vändra kolhoos		0.50.46
3.	Palu, Ilme		KEK			0.51.33
4.	Vaher, Anne		KEK			1.04.50
5.	Nael, Ilmi		EKE Projekt		1.06.50

N-II

1.	Rand, Saima		REV			0.48.50
2.	Kallas. Marju		REV			0.50.00
3.	Tohv, Helle		REV			1.00.10

N-III

1.	Juhansoo, Aino		Pärnu TK		0.54.55
2.	Sauga, Aino		Kalakombinaat		1.00.20

NV

1.	Soosaar, Ene		Audru Karusloomakasvat.	0.58.00	(9)

Perekond

1.	Popp, Tiina		Pärnu VI KK		0.58.35	(9)
	Popp, Andres		Pärnu VI KK		0.58.35	(9)
2.	Ruul, Ilme		EKE Projekt		1.01.25	(9)
	Ruul, Rünno		Pärnu IV KK		1.01.25	(9)