Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
16. Kilingi-Nõmme 01.09.1983

Korraldaja: REV
Rajameister: Värdi Soomann
Peakohtunik: E. Mäesoo
Peasekretär: A. Kasela

N-I

1.	Palu, Ilme		KEK		0.53.37
2.	Tohv, Merike		Mistra		0.57.37
3.	Nael, Ilmi		KEK		0.58.34
4.	Loide, Tiina		Pärnu Kalur	1.08.37
5.	Vaher, Anne		KEK		1.09.46
6.	Ruukel, Juulika		K-Nõmme NMM	1.13.25

N-II

1.	Kapsta, Maret		Audru		0.36.12
2.	Rand, Saima		REV		0.38.59
3.	Tohv, Helle		REV		0.37.58
4.	Kallas, Marju		REV		0.40.48
5.	Peterson, Sigrid	Auto		0.42.40
6.	Allik, Avo		K-Nõmme KK	1.03.06
7.	Mamina, Aage		K-Nõmme NMM	1.03.30
8.	Sauga, Aino		Kalakombinaat	1.18.30

N-III

1.	Ruul, Ilme		EKE Projekt	0.46.06
2.	Soomann, Helve		IAK		0.46.47
3.	Ahman, Heidi		IAK		0.51.01
4.	Tomson, Vilma		K-Nõmme NMM	0.53.40
5.	Nigul, Maire		REV		0.59.59
6.	Allik, Ulvi		IAK		1.11.20
7.	Tinkus, Daisy		IAK		1.11.55
8.	Pilt, Marika		REV		1.35.47

N-V

1.	Vares, Aime		Lenini sovhoos	0.41.23	24 p.
2.	Neeme, Silvia		EPÜ		0.53.27	24 p.
3.	Kuusik, Anne		Audru sovhoos	0.56.50	15 p.
4.	Arumäe, Imbi		Autobaas nr 7	1.28.50	-14 p.

N-13

1.	Elmeste, Kadi		Pärnu V 8-kl k	0.27.40
2.	Lumiste, Erlike		Pärnu IV KK	0.33.17
3-4.	Lippmaa, Irja		Pärnu IV KK	0.33.44
3-4.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	0.33.44

M-I

1.	Leesmäe, Jüri		KEK		0.38.46
2.	Maate, Annes		Pärnu Kalur	0.40.40
3.	Alloja, Endel		KEK		0.45.13
4.	Naðatõrkin, Viktor	TREV-1		0.45.28
5.	Nõmm, Lembi		Kalevipoeg	0.45.49
6.	Kiisler, Rein		Audru		0.50.12
7.	Padjus, Toomas		REV		0.50.34
8.	Uusna, Ain		KEK		0.50.47
9.	Randmaa, Uku		Audru sovhoos	0.52.32
10.	Bakhoff, Vambola	K-Nõmme NMM	0.53.13
11.	Liblik, Ülo		K-Nõmme KK	0.54.30
12.	Laur, hendrik		K-Nõmme NMM	0.55.19
13.	Palu, Peeter		KEK		0.59.00
14.	Mataloja, Veiko		K-Nõmme KK	1.11.30
15.	Seimoja, Meelis		K-Nõmme KK	1.30.02
16.	Gentalen, Tarmo		K-Nõmme KK	1.55.19

M-II

1.	Nõmm, Erich		Audru sovhoos	0.42.28
2.	Paut, Enn		IAK		0.48.47
3.	Valter, Jaak		Autobaas nr 7	0.49.29
4.	Sprenk, Jüri		IAK		0.52.20
5.	Kivistik, Sven		Mistra		0.52.30
6.	Kivistik, Tiit		Vändra KK	0.52.39
7.	Puidet, Enno		IAK		0.52.50
8.	Arumäe, Jaak		AB-7		0.52.57
9.	Pilt, Mati		REV		0.56.19
10.	Lepp, Johannes		Vikero		0.56.53
11.	Kesper, Kaido		Audru KK	0.57.40
12.	Joala, Vahur		Tln. Küber.Ins.	1.00.30
13.	Kartau, Kalle		Dünamo		1.03.13
14. 	Neeme, Priit		PLK		1.04.30
15.	Kaas, Endel		KEK		1.06.52
16.	Pedaja, Priit		K-Nõmme NMM	1.07.14
17.	Pedaja, Üllar		K-Nõmme NMM	1.07.18
18.	Saar, Peeter		K-Nõmme NMM	1.11.41
19.	Lilienthal, Leitmar	Auto		1.15.17
20.	Haav, Elmo		REV		1.16.21
21.	Nigul, Hannes		REV		1.36.56

M-III

1.	Kielas, Maivar		K-Nõmme NMM	0.41.00
2.	Kullimaa, Alar		Raj. sisesõlm	0.41.11
3.	Tammik, Eeri		EPT		0.43.41
4.	Martinson, Juhan	Masinatehas	0.47.10

M-VE

1.	Kopli, Toomas		Masinatehas	0.52.28	36 p.

M-V

1.	Leemet, Aasar		REV		0.53.19	36 p.
2.	Kaljula, Ülo		Kommunaar	0.57.58	36 p.
3.	Eriste, Kaido		EPT		1.04.30	36 p.
4.	Stimmer, Ando		EPT		1.04.28	36 p.
5.	Kiviselg, Harri		Vikero		1.11.32	36 p.
6.	Jõgi, Jüri		Pärnu Kalur	0.57.28	27 p.
7.	Kaaremäe, Ragnar	Pärnu II KK	1.11.07	27 p.
8.	Pruul, Enn		K-Nõmme NMM	1.15.30	27 p.
9.	Hardu, mardis		K-Nõmme NMM	0.53.06	24 p.
10.	Nõmm, Heldor		PLK		1.08.38	24 p.
11.	Kiivit, Aivo		Pärnu II KK	1.11.08 24 p.

M-40

1.	Kuuremäe, Koit		Masinatehas	0.50.45
2.	Allik, Alfred		Pärnu Kalur	0.57.30
3.	Saar, Ilmar		Audru sovhoos	0.58.42
4.	Nõmmik, Olev		Masinatehas	1.16.16
5.	Peterson, Heino		Auto		1.17.27

M-13

1.	Elmeste, Peep		Pärnu V 8-kl k	0.17.55
2.	Groskopf, Aare		Pärnu IV KK	0.18.35
3.	Uusna, Alari		Pärnu I KK	0.22.30
4.	Kase, Priit		Pärnu I KK	0.23.10
5.	Lepp, Tõnu		Pärnu IV KK	0.26.43
6.	Ruul, Rünno		Pärnu IV KK	0.36.15
7.	Meola, Heino		K-Nõmme KK	0.46.03

Perekonnad

1.	Viikmaa, Uno, Indrek	Linakombinaat	0.53.58	27 p.
2.	Lepp, Heli, Raimo	Linakombinaat	0.41.16	24 p.