Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
18. Kihlepa 15.09.1983

Korraldaja: Audru sovhoos
Rajameister: Aleksander Võsanurm

M-I

1.	Maate, Annes		Pärnu Kalur	0.54.05
2.	Randmaa, Uku		Audru		0.57.45
3.	Soomann, Värdi		REV		0.59.54
4.	Leesmäe, Jüri		KEK		1.01.25
5.	Kiisler, Rein		Audru		1.07.20
6.	Liblik, Ülo		K-Nõmme NMM	1.10.02
7.	Nõmm, Lembi		Kalevipoeg	1.10.40

M-II

1.	Sprenk, Jüri		IAK		1.14.16
2.	Nõmm, Erich		Audru		1.17.18
3.	Killing, Valdi		EPT		1.23.08
4.	Puidet, Enno		IAK		1.25.38
5.	Kesper, Kaido		Audru KK	1.27.25
6.	Pilt, Mati		REV		1.27.40
7.	Kivistik, Sven		Mistra		1.30.33
8.	Arumäe, Jaan		Autobaas nr 7	1.38.15
9.	Lilienthal, Leitmar	Auto		1.38.46
10. 	Nigul, Hannes		REV		1.54.03
	Valter, Jaak		Autobaas nr 7	katkestas

M-III

1.	Kullimaa, Alar		Sidesõlm	1.26.40
2.	Haav, Elmo		REV		1.33.11

M-40

1.	Saar, Ilmar		Audru		1.05.28
2.	Kuusemäe, Koit		Masinatehas	1.12.55
3.	Peterson, Heino		Auto		1.17.45
4.	Allik, Alfred		Pärnu Kalur	1.19.22
5.	Nõmmik, Olev		Masinatehas	1.44.49

M-13

1.	Elmeste, Peep		Pärnu V 8-kl k	0.34.25
2.	Lepp, Tõnu		Pärnu IV KK	0.46.31
3.	Kase, Priit		Pärnu I KK	0.47.33
4.	Nõmm, Andre		Pootsi 8-kl k	0.54.23
5.	Lensment, Olev		Pärnu IV KK	1.04.07
6.	Ruul, Rünno		Pärnu IV KK	1.04.13
7.	Lelle, Peeter		Pärnu IV KK	1.04.35

M-VE

1.	Raudsepp, Tiit		Auto		1.07.02 45 p.
2.	Kopli, Toomas		KEK		1.18.36 45 p.

MV

1.	Leemet, Aasar		REV		1.16.27 45 p.
2.	Jõgi, Jüri		Pärnu Kalur	1.13.13	39 p.
3.	Kaljula, Ülo		Kommunaar	1.10.40	36 p.
4.	Nõmm, Heldor		Linakombinaat	1.23.10	35 p.
5.	Riiel, Mati		Auto		1.30.41	34 p.
6.	Lellsaar, Peeter	IAK		1.07.44	27 p.

Perekond

1.	Viikmaa, Uno, Indrek	Linakombinaat	1.24.15 39 p.

N-I

1.	Nael, Ilmi		KEK		0.56.30
2.	Palu, Ilme		KEK		1.03.40
3.	Vaher, Anne		KEK		1.14.11
4.	Loide, Tiina		Pärnu Kalur	1.17.20

N-II

1.	Tohv, Helle		REV		1.00.55
2.	Tohv, Merike		Mistra		1.05.08
3.	Kapsta, Maret		Audru		1.05.25
4.	Peterson, Sigrid	Auto		1.11.13
5.	Kais, Maie		EKE Projekt	1.12.30
6.	Sisask, Viive		EKE Projekt	1.14.49
7.	Sauga, Aino		Kalakombinaat	1.26.18
8.	Kallas, Marju		REV		1.30.52

N-III

1.	Tinkus, Daisi		IAK		1.09.15
2.	Ruul, Ilme		EKE Projekt	1.11.09
3.	Arumäe, Imbi		Autobaas nr 7	1.19.50
4.	Soomann, Helve		IAK		1.26.03
5.	Allik, Ulvi		IAK		1.28.39
6.	Ahman, Heidi		IAK		1.28.58

N-13

1-3.	Elmeste, Kadi		Pärnu V 8-kl k	0.56.55
1-3.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	0.56.55
1-3.	Lippmaa, Irja		Pärnu IV KK	0.56.55

N-V

1.	Pilt, Marika		REV		1.16.00	27 p.
2.	Kuusik, Anne		Audru		1.01.33	18 p.
3.	Kivistik, Kersti	Mistra		1.02.25	15 p.