1983. a orienteerumisneljapäevakute kompleksarvestus

N-I

1.	Nael, Ilme		KEK		88 p.
2.	Palu, Ilme		KEK		82 p.
3.	Loide, Tiina		Pärnu Kalur	65 p.
4.	Vaher, Anne		KEK		63 p.
5.	Vaarman, Kairi		Audru sovhoos	35 p.
6.	Abram, Maie		Tartu		17 p.
7-8.	Lepp, Heli		Linakombinaat	9 p.
7-8.	Tohv, Merike		Mistra		9 p.
9.	Ruukel, Juulika		K-Nõmme NMM	5 p.

N-II

1.	Tohv, Hellex		REV		88 p.
2.	Kapsta, Maret		Audru sovhoos	84 p.
3-4.	Rand, Saima		REV		69 p.
3-4.	Peterson, Sigrid	Pärnu IV KK	69 p.
5.	Kais, Maie		KEK		64 p.
6.	Tohv, Merike		Mistra		62 p.
7.	sauga, Aino		Kalakombinaat	48 p.
8.	Kallas, Marju		REV		23 p.
9.	Ruukel, Juulika		K-Nõmme NMM	14 p.
10.	Sisask, Viive		KEK		10 p.
11.	Tedre, Elle		Vändra		8 p.
12-13.	Rand, Ilme		K-Nõmme NMM	7 p.
12-13.	Tamson, Vilma		K-Nõmme NMM	7 p.
14.	Allik, Ave		K-Nõmme KK	5 p.
15-16.	Tinkus, Daisi		JAK		4 p.
15-16.	Mamina, Aage		K-Nõmme NMM	4 p.

N-III

1.	Ruul, Ilme		KEK		82 p.
2.	Soomann, Helve		IAK		80 p.
3.	Pilt, Marika		REV		70,5 p.
4.	Tinkus, Daisy		IAK		66 p.
5.	Ahman, Heidi		IAK		64 p.
6.	Arumäe, Imbi		Autobaas nr.7	48 p.
7.	Nigul, Maire		REV		45,5 p.
8.	Tamson, Vilma		K-Nõmme NMM	45 p.
9.	Allik, Ulvi		IAK		37 p.
10.	Vares, Aime		Tallinn		22 p.
11.	Lumiste, Kersti		IAK		13 p.
12.	Härm, Elo		Tervish.	9 p.
13-15.	Tohv, Merike		Mistra		8 p.
13-15.	Lumiste, Kersti		IAK		8 p.
13-15.	Marts, Linda		IAK		9 p.
16-17.	Alp, Lea		K-Nõmme KK	7,5 p.
16-17.	Stamm, Lea		K-Nõmme KK	7,5 p.
18.	Tamson, Vilma		K-Nõmme NMM	7 p.
19.	Vainu, Mae		TRÜ		6 p.
20-21.	Kukk, Eve		K-Nõmme NMM	5,5 p.
20-21.	Kull, Eve		K-Nõmme NMM	5,5 p.
22.	Joala, Tiiu		Tallinn		5 p.

N-V

1.	Kuusik, Anne		Audru sovhoos	80 p.
2.	Neeme, Silvi		Linakombinaat	42 p.
3.	Pilt, Marika		REV		38,5 p.
4.	Vares, Aime		Lenini nim kol.	33 p.
5.	Kapsta, Maret		Audru sovhoos	20 p.
6.	Nigul, Maire		REV		17,5 p.
7.	Põldsam, Inna		Pärnu IX 8-kl.	17 p.
8-9.	Kleband, Ruth		Vändra k.	16 p.
8-9.	Arumäe, Imbi		Autobaas nr 7	16 p.
10.	Allik, Ulvi		IAK		15 p.
11-15.	Miliste, Marika		Audru sovhoos	11 p.
11-15.	Palu, Ilme		KEK		11 p.
11-15.	Rand, Ilme		Tervishoid	11 p.
11-15.	Marts, Linda		IAK		11 p.
11-15.	Kasela, Astrid		Kalakombinaat	11 p.
16-22.	Atka, Meeli		Linakombinaat	9 p.
16-22.	Loorits, Urve		Auto		9 p.
16-22.	Kullu, Monika		Pärnu IX 8-kl	9 p.
16-22.	Leesmäe, Aule		Pärnu I KK	9 p.
16-22.	Rand, Saima		REV		9 p.
16-22.	Sepp, Anne		EPT		9 p.
16-22.	Kuusik, Anne		Kalakombinaat	9 p.
23-27.	Olg, Alla		Linakombinaat	8 p.
23-27.	Türnpuu, Ülle		Pärnu IX 8-kl	8 p.
23-27.	Leesmäe, Hele		Maaparanduspr.	8 p.
23-27.	Mölder, Malle		Haridusosak.	8 p.
23-27.	Kukk, Eve		Mistra		8 p.
28-31.	Ahman, Heide		IAK		7 p.
28-31.	Põltsam, Inna		Pärnu IX 8-kl	7 p.
28-31.	Kivistik, Kersti	Mistra		7 p.
28-31.	Roosme, Marget		Mistra		7 p.
32-35.	Metsla, Maie		Vändra k.	6 p.
32-35.	Pani, Laivi		Pärnu I KK	6 p.
32-35.	Tinkus, Disy		IAK		6 p.
32-35.	Kaasik, Imbi		Tallinn		6 p.
36-37.	Lumiste, Erlike		Pärnu IV KK	5,5 p.
36-37.	Loorits, Tuuli		Pärnu IV KK	5,5 p.
38.	Konstantinova, Ella	Rakvere j.	5 p.
39.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	3 p.
40.	Lippmaa, Irja		Pärnu IV KK	2 p.
41.	Sauga, Aino		Kalakombinaat	1 p.

N-13

1.	Elmeste, Kadi		Pärnu IV KK	86 p.
2.	Lumiste, Erlike		Pärnu IV KK	75,8 p.
3.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	72,9 p.
4.	Lippmaa, Irja		Pärnu IV KK	68,6 p.
5.	Kodasma, Kaie		Pärnu IV KK	54,9 p.
6.	Kohv, Helle		Pärnu IV KK	13 p.
7.	Lilleväli, Heli		Pärnu II KK	11 p.
8-10.	Müür, Mare		Uulu 8-kl kool	9 p.
8-10.	Jaaniste, Triin		Tartu VII KK	9 p.
8-10.	Teki, Kristiina		Tõstamaa	9 p.
11.	Elleste, Ülle		Tõstamaa	8 p.
12-14.	Pani, Laivi		Pärnu I KK	7 p.
12-14.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	7 p.
12-14.	Lilleväli, Eveli	Uulu		7 p.
15-16.	Tõniste, Ulvi		Pärnu IV KK	6 p.
15-16.	Sildemäe, Marika	Uulu		6 p.
17.	Viirlaid, Tiina		Uulu		5 p.
18.	Ollino, Sirli		Vändra KK	4 p.
19.	Piirsalu, Eveli		Vändra KK	3 p.

M-I

1.	Leesmäe, Jüri		KEK		88 p.
2.	Maate, Annes		Pärnu Kalur	78 p.
3.	Soomann, Värdi		REV		74 p.
4.	Nõmm, Lembi		Kalevipoeg	58 p.
5.	Kiisler, Rein		Audru sovhoos	54 p.
6.	Uusna, Ain		KEK		52 p.
7.	Alloja, Endel		KEK		49 p.
8-9.	Naðatõrkin, Viktor	KEK		38 p.
8-9.	Rätsep, Paul		Kalakombinaat	38 p.
10.	Randmaa, Uku		Audru sovhoos	37 p.
11.	Laur, Hendrik		K-Nõmme NMM	23 p.
12.	Jõgi, Paul		KEK		21 p.
13.	Tali, Tiit		TRÜ		11 p.
14.	Liblik, Ülo		K-Nõmme KK	10 p.
15.	Ojandu, Mati		Võru		9 p.
16.	Uibopin, Mihkel		KEK		8 p.
17-18.	Sepp, Jüri		EMMTUI		6 p.
17-18.	Võrk, Ahti		Tartu Dünamo	6 p.
19-20.	Padjus, Toomas		REV		4 p.
19-20.	Perner, Arnold		Audru sovhoos	4 p.
21-22.	Osila, Leonhard		KEK		1 p.
21-22.	Banfoff, Vambola	K-Nõmme NMM	1 p.

M-II

1.	Valter, Jaak		Autobaas nr 7	81 p.
2.	Nõmm, Erich		Audru sovhoos	78 p.
3.	Lilienthal, Leitmar	Auto		76 p.
4.	Arumäe, Jaan		Autobaas nr 7	69 p.
5.	Neeme, Priit		Linakombinaat	62 p.
6.	Sprenk, Jüri		IAK		61 p.
7.	Pilt, Mati		REV		52 p.
8.	Puidet, Enno		IAK		49 p.
9.	Kivistik, Sven		Mistra		37 p.
10-11.	Võsanurm, Aleksander	Audru sovhoos	35 p.
10-11.	Kesper, Kaido		Audru 8-kl k.	35 p.
12.	Killing, Valdi		EPT		34 p.
13.	Paut, Enn		IAK		25 p.
14.	Maarna, Mati		Auto		14 p.
15.	Nigul, Hannes		REV		13 p.
16.	Talt, Andres		Pärnu II KK	11 p.
17.	Türk, Mati		Metsakombinaat	10 p.
18.	Talviste, Heigo		Riigiteenij.	8 p.
19-20.	Groskopf, Aare		Pärnu IV KK	6 p.
19-20.	Pedaja, Priit		K-Nõmme NMM	6 p.
21-22.	Valdek, Margus		Tori NS		5 p.
21-22.	Kivistik, Tiit		Vändra KS	5 p.
23.	Kaas, Endel		Mistra		4 p.
24-26.	Hirs, Jüri		Auto		3 p.
24-26.	Mikkor, Riho		EPT		3 p.
24-26.	Jaaniste, Jaak		AAT		3 p.
27-29.	Seart, Toomas		TPI		1 p.
27-29.	Pedaja, Üllar		K-Nõmme NMM	1 p.
27-29.	Lepp, Johannes		Vikero		1 p.

M-III

1.	Paut, Enn		IAK		85 p.
2.	Haav, Elmo		REV		64 p.
3.	Talts, Andres		Pärnu II KK	53 p.
4-5.	Lepp, Viktor		Metsakombinaat	39 p.
4-5.	Nigul, Hannes		REV		39 p.
6.	Martinson, Juhan	MT		38 p.
7.	Tammik, Eeri		EPT		34 p.
8.	Randsberg, Raul		Võru		20 p.
9.	Kullimaa, Alar		Raj. Sidesõlm	17 p.
10.	Pedaja, Üllar		K-Nõmme NMM	14 p.
11.	Kontson, Aare		Pärivere	13 p.
12-15.	Männi, Mihkel		EPT		11 p.
12-15.	Joala, Vahur		Tallinn		11 p.
12-15.	Kielas, Haivar		K-Nõmme NMM	11 p.
12-15.	Kullimaa, Alar		Sidesõlm	11 p.
16.	Saar, Peep		K-Nõmme NMM	10 p.
17-18.	Jamðakov, Margus	Metsakombinaat	9 p.
17-18.	Peterson, Eero		KK K-29		9 p.
19-21.	Pedaja, Priit		K-Nõmme NMM	8 p.
19-21.	Tomson, Priit		KEK		8 p.
19-21.	Meresaap, Peeter	Side		8 p.
22-25.	Piikmann, Veli		Mistra		7 p.
22-25.	Türk, Mati		Metsakombinaat	7 p.
22-25.	Reinsalu, Enn		Dünamo		7 p.
22-25.	Lellesaar, Peeter			7 p.

M-V

1.	Leemet, Aasar		REV		86 p.
2.	Virula, Heino		Linakombinaat	84 p.
3. 	Nõmm, Heldor		Linakombinaat	75 p.
4.	Kaljula, Ülo		Kommunaar	67 p.
5. 	Jõgi, Jüri		Pärnu Kalur	63 p.
6.	Stikemer, Ando		Pärnu II KK	58 p.
7.	Hunt, Kalev		KEK		43 p.
8.	Riiel, Mati		Auto		39 p.
9.	Eriste, Kaido		Pärnu VI KK	36 p.
10.	Viikmaa, Uno		Linakombinaat	30 p.
11.	Rätsep, Paul		Kalakombinaat	24 p.
12.	Naðatõrkin, Viktor	KEK		15 p.
13-14.	Ojaste, Kalle		REV		14 p.
13-14.	Leesmäe, Andrus		Pärnu I KK	14 p.
15-16.	Sprenk, Jüri		IAK		12 p.
15-16.	Loorits, Arvo		Auto		12 p.
17.	Reimann, Enn		Kalakombinaat	11 p.
18-19.	Vahemets, Villu		REV		9 p.
18-19.	Kiviselg, Harry		Vikero		9 p.
20-24.	Osila, Leonhard		KEK		8 p.
20-24.	Kivistik, Sven		Mistra		8 p.
20-24.	Juhalo, Jaan		Pootsi 8-kl k	8 p.
20-24.	Alloja, Endel		KEK		8 p.
25-28.	Nõmm, Andre		Pootsi		7 p.
25-28.	Kiisler, Tarmo		Audru		7 p.
25-28.	Jõesaar, Enn		Veevarustus	7 p.
25-28.	Mangu, Aivar		Pootsi 8-kl k	7 p.
29.	Puidet, Enno		IAK		6 p.
30-37.	Vahter, Jaak		Autobaas nr.7	5 p.
30-37.	Pilt, Mati		REV		5 p.
30-37.	Kiisler, Rein		Audru sovhoos	5 p.
30-37.	Saar, Ilmar		Audru sovhoos	5 p.
30-37.	Mataloja, Väino		K-Nõmme NMM	5 p.
30-37.	Härm, Einar		Auto		5 p.
30-37.	Nõmm, Margus		Tõstamaa KK	5 p.
30-37.	Lellesaar, Peeter	IAK		5 p.
38-44.	Närep, Harri		Pärnu I KK	4 p.
38-44.	Jõgi, Paul		KEK		4 p.
38-44.	Liblik, Ülo		K-Nõmme NMM	4 p.
38-44.	Valm, Andro		Tallinna 49 KK	4 p.
38-44.	Pruul, Enn		K-Nõmme NMM	4 p.
38-44.	Kaaremäe, Ragnar	Pärnu II KK	4 p.
38-44.	Andresen, Tõnis		Pootsi		4 p.
45-46.	Kivistik, Aino		Auto		3,5 p.
45-46.	Kaaremäe, Ragnar	Pärnu II KK	3,5 p.
47-51.	Lepp, Johannes		Vikero		3 p.
47-51.	Talviste, Heigo		REI		3 p.
47-51.	Paut, Enn		IAK		3 p.
47-51.	Luigemaa, Anthi		Pärnu VI KK	3 p.
47-51.	Popp, Andrus		Pärnu VI KK	3 p.
52.	Võmmik, Olev		Masinatehas	2 p.
53-59.	Võsanurm, Aleksander	Audru sovhoos	1 p.
53-59.	Kalde, Mati		KEK		1 p.
53-59.	Perner, Arnold		Audru		1 p.
53-59.	Killing, Valdi		EPT		1 p.
53-59.	Nakkurt, Tarmo		Pärnu I KK	1 p.
53-59.	Hannus, Jaak		Pootsi		1 p.
53-59.	Laeva, Riho		Pärnu I KK	1 p.

M-13

1.	Groskopf, Aare		Pärnu IV KK	86 p.
2.	Elmeste, Peep		Pärnu V 8-kl k	80 p.
3.	Lepp, Tõnu		Pärnu IV KK	74 p.
4.	Kase, Priit		Pärnu I KK	66 p.
5.	Kivistik, Tiit		Vändra K	48 p.
6.	Tamson, Tõnu		Pärnu V 8-kl k	45,3 p.
7.	Kusna, Alari		Pärnu I KK	45 p.
8.	Pulk, Jaan		Pärnu IV KK	39,4 p.
9.	Ruul, Rünno		Pärnu IV KK	31 p.
10.	Lelle, Peeter		Pärnu IV KK	29 p.
11.	Kiisler, Tarmo		Audru KK	18 p.
12.	Aasa, Ailar		Pärnu IV KK	14,5 p.
13-14.	Ilves, Ivar		Uulu 8-kl kool	14,3 p.
13-14.	Ilves, Alari		Uulu 8-kl kool	14,3 p.
15.	Lensment, Olev		Pärnu IV KK	13 p.
16.	Kivistik, Sven		Vändra KK	12 p.
17. 	Lumiste, Erlike		Pärnu IV KK	11 p.
18.	Kivistik, Kaido		Vändra KK	10 p.
19.	Toomla, Toomas		Uulu 8-kl kool	9,3 p.
20-22.	Elmeste, Kadi		Pärnu IV KK	9 p.
20-22.	Jaaniste, Madis		Tartu V KK	9 p.
20-22.	Võsanurm, Tony		Sindi KK	9 p.
23.	Väino, Riho		Vändra KK	8 p.
24-25.	Lippmaa, Irja		Pärnu IV KK	7,5 p.
24-25.	Alberg, Imbi		Pärnu IV KK	7,5 p.
26-29.	Prints, Priit		Uulu 8-kl kool	7 p.
26-29.	Altmets, Andrus		Vändra KK	7 p.
26-29.	Midenbritt, Taimar	Pootsi 8-kl k	7 p.
26-29.	Nõmm, Andre		Pootsi 8-kl k	7 p.
30-31.	Savest, Veiko		Uulu 8-kl kool	5 p.
30-31.	Sommer, Priit		Uulu 8-kl kool	5 p.
32-34.	Neola, Heino		K-Nõmme KK	4 p.
32-34.	Mangu, Aivar		Pootsi		4 p.
32-34.	Lelle, Peeter		Pärnu IV KK	4 p.
35.	Konks, Elmo		Vändra KK	3 p.
36-37.	Jakobson, Olavi		K-Nõmme KK	2 p.
36-37.	Jaakson, Ala		Vändra KK	2 p.
38.	Andresen, Tõnis		Pootsi		1 p.

M-40

1.	Kuusemäe, Koit		Masinatehas	88 p.
2.	Saar, Ilmar		Audru sovhoos	88 p.
3.	Allik, Alfred		Pärnu Kalur	74 p.
4.	Peterson, Heino		Auto		67 p.
5.	Lepp, Johannes		Vikero		55 p.
6-7.	Nõmmik, Olev		Masinatehas	49 p.
6-7.	Leberg, Maido		EEE		49 p.
8.	Lumiste, Ilmar		KEK		42 p.
9.	Laasme, Kalle		KEK		20 p.
10.	Tamson, Aarne		K-Nõmme NMM	17 p.
11.	Soo, Kalju		Kohtla-Järve	11 p.
12-13.	Kiviselg, Harri		Vikero		9 p.
12-13.	Lääne, Alo		Maaehitusprojek.9 p.
14.	Tallo, Priit				8 p.
15.	Perner, Arnold		Audru sovhoos	7 p.
16-17.	Juhansoo, Enno		Vändra		6 p.
16-17.	Lepp, Johannes		Vikero		6 p.
18-19.	Pärnoja, Mihkel		Vändra kolhoos	2 p.
18-19.	Tuvikenem, Kalju	Vändra kolhoos	2 p.

Perekond-V

1.	Viikmaa, Uno, Indrek		Linakombinaat	88 p.
2.	Lepp, Heli, Raimo		Linakombinaat	75 p.
3-4.	Loorits, Urve, Timo, Arvo	Auto		67 p.
3-4.	Lumiste, Kersti, Arnika		Auto		67 p.
5.	Kopli, marje, Anneli, Tarmo	KEK		37 p.
6.	Laasme, Kalle, Gert, Hälly	KEK		25 p.
7.	Leesmäe, Hele-Aule		Maaparanduspr.	24 p.
8.	Ojaste				REV		17 p.
9.	Neeme, Silvi, Andrus		Linakombinaat	11 p.
10-12.	Jaaniste, Helle, Priit				9 p.
10-12.	Kiviselg					9 p.
10-12.	Nigul, Hannes			REV		9 p.
13-14.	Leesmäe, Tiia-Krista		Vasar		7 p.
13-14.	Lilienthal			Auto		7 p.

MVE

1.	Raudsepp, Tiit			Auto		88 p.
2.	Kopli, Toomas			KEK		88 p.
3.	Liblik, Üle			K-Nõmme NMM	9 p.
4.	Soomann, Värdi			REV		8 p.