Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
3. Valgerand 24.05.1990

Korraldaja: ETKVL Koondis Auto
Rajameister: Heino Peterson
Peakohtunik: Heino Peterson
Sekretär: Neeme Kasemets
				
Jrk.nr	Võistleja nimi		Kollektiiv		Aeg		Märkused
							
H-10

1.	Vaher, Andres		Vändra KK		00:10:28			
2.	Lilienthal, Lehar	Pärnu Auto		00:10:58			
3.	Kurtsev, Alari		Pärnu II KK		00:13:45			
4.	Kasemets, Andres	Pärnu Auto		00:13:54			
5.	Kopli, Tarmo		Pärnu IV KK		00:16:30			
6.	Nurm, Andres		Pärnu IV KK		00:17:38			

H-13

1.	Vaher, Vallo		Vändra KK		00:14:40			
2.	Liblik, Raino		Kilingi-Nõmme KK	00:16:58			
3.	Pruul, Erki		Kilingi-Nõmme 		00:21:46			
4.	Harjaks, Tõnis		Pärnu IV KK		00:21:50			
5.	Jakobson, Eero		Kilingi-Nõmme KK	00:22:42			
6.	Vapper, Jaanus		Pärnu II KK		00:22:48			
7.	Lehtsaar, Kalle		Pärnu IV KK		00:22:50			
8.	Tobreluts, Enn		Pärnu IV KK		00:23:50			
9.	Sulg, Rando		Kilingi-Nõmme KK	00:46:15			
10.	Kurtsev, Alari		Pärnu II KK		tühistatud			

H-15

1.	Vask, Veljo		Kalevipoeg		00:25:35			
2.	Mataloja, Ango		Kilingi-Nõmme KK	00:31:15			
3.	Talts, Heiko		Kilingi-Nõmme KK	00:35:35			
4.	Männik, Kaido		Kilingi-Nõmme KK	00:56:26			
5.	Saar, Vahur		Kilingi-Nõmme KK	01:01:57			
6.	Tammela, Andris		Pärnu IV KK		01:02:35			
7.	Nurmsoo, Veiko		Kilingi-Nõmme KK	01:07:02			
8.	Laigna, Hardi		Kilingi-Nõmme KK	01:07:04			

H-17

1.	Karon, Priit		Kilingi-Nõmme  KK	00:47:04			
2.	Leok, Priidu		13. Kutsekeskkool	00:54:40			
3.	Saar, Alar		Mistra			00:59:10			
4.	Hõmmik, Marek		Mistra			01:02:36			

H-21A

1.	Soomann, Värdi		Tihemetsa ST		00:43:41			
2.	Nõmm, Andre		Kalevipoeg		00:45:35			
3.	Pilt, Mati		REV			00:48:48			
4.	Arumäe, Jaan		Autobaas nr.7		00:48:16			
5.	Ormisson, Viktor	TREV-1			00:48:34			
6.	Ruul, Rünno		Piimakombinaat		00:49:40			
7.	Laur, Hendrik		Kilingi-Nõmme NMM	00:52:14			
8.	Okas, Leho		Pärnu II KK		00:52:22			
9.	Männik, Villu		Tootsi			00:52:25			
10.	Maate, Annes		Pärnu Kalur		00:52:35			
11.	Sulg, Rünno		Saarde			01:18:32			

H-21B

1.	Rätsepp, Paul		Kalakombinaat		00:40:52			
2.	Liblik, Ülo		Kilingi-Nõmme HMM	00:41:35			
3.	Kivistik, Kaido		Mistra			00:46:55			
4.	Kanniste, Jaak		TREV-1			00:51:37			
5.	Kask, Aksel		Tootsi			00:54:20			
6.	Unt, Ago		PKS			00:55:46			
7.	Vapper, Jaak		TREV-1			01:01:41			
8.	Lepp, Joe		Kilingi-Nõmme EMM	01:06:46			
9.	Mets, Jüri		Tootsi			01:07:55			

H-21C

1.	Koppas, Peeter		PKS			00:44:15			
2.	Hirs, Jüri		Pärnu Auto		00:57:55			
3.	Võsanurm, Tony		Pärnu KEK		01:05:15			
4.	Paalmäe, Raivo		Pärnu Auto		01:13:04			

H-40

1.	Alloja, Endel		Pärnu KEK		00:40:50			
2.	Kopli, Toomas		Pärnu KEK		00:44:21			
3.	Kivistik, Sven		Mistra			00:45:39			
4.	Lilienthal, Leitmar	Pärnu Auto		00:48:50			
5.	Virula, Heino		PLK			00:52:46			
6.	Kasemets, Sulev		Pärnu Auto		00:55:44			
7.	Eimre, Rein		Data Service		01:03:25			
8.	Pruul, Enn		Kilingi-Nõmme NMM	01:12:12			

H-45

1.	Kiisler, Rein		Audru Sovhoos		00:37:05			
2.	Nõmm, Lembi		Kalevipoeg		00:37:17			
3.	Künnapas, Märt		EKE Projekt		00:41:35			
4.	Laasme, Kalle		Pärnu KEK		00:54:07			
5.	Sempelsson, Ott		Pärnu KEK		01:02:40			

H-50

1.	Uusna, Ain		Pärnu KEK		00:40:05			
2.	Allik, Alfred		Pärnu Kalur		00:40:24			
3.	Põlluäär, Heino		Pärnu KEK		00:45:44			
4.	Viikmaa, Uno		PLK			01:04:12			
5.	Nõmm, Heldor		PLK			01:06:10			
6.	Nõmmik, Olev		Masinatehas		01:09:45			

HV

1.	Juurikas, Ain		Pärnu MV		01:05:50	17p=51p
2.	Arukas, Lembit		Pärnu Kalur		00:49:15	8p=24p

D-10

1.	Ilves, Helen		Sindi KK		00:44:50			
2.	Pilt, Marje		Pärnu I KK		00:48:14			

D-13

1.	Kopli, Anneli		Pärnu IV KK		00:22:57			
2.	Kalmer, Katrin		Pärnu IV KK		00:33:50			
3.	Ots, Kaija		Kilingi-Nõmme KK	00:44:20			

D-15

1.	Kaldoja, Liina		Kilingi-Nõmme KK	00:34:02			
2.	Schults, Marge		Kilingi-Nõmme KK	00:34:04			
3-4.	Ots, Agnes		Kilingi-Nõmme KK	00:45:07			
3-4.	Mägi, Taire		Kilingi-Nõmme KK	00:45:07			
5.	Mändla, Mirje		Pärnu IV KK		00:45:33			

D-21A

1.	Mäesalu, Margit		Pärnu Auto		00:51:15			
2.	Merila, Terje		Pärnu IV KK		00:57:00			
3.	Alberg, Imbi		Pärnu KEK		00:57:20			
4.	Nael, Ilmi		EKE Projekt		00:59:56			
5.	Käsper, Marge		Pärnu IV KK		01:01:50			
6.	Tohv, Merike		Mistra			01:03:08			
7.	Morozova, Anne-Ly	Pärnu IV KK		01:04:56			
8.	Pilt, Marika		Kalakombinaat		01:25:23			

D-21B

1.	Ilves, Lia		Sindi Vabrik		00:52:15			
2.	Traks, Kaja		Noorsooteater		00:56:26			
3.	Tohv, Ilvi		EKÜ			01:01:34			
4.	Peterson, Kristel	Pärnu Auto		01:04:20			
5.	Tõnisson, Sigrid	Audru Sovhoos		01:04:28			

D-35

1.	Ruul, Ilme		EKE Projekt		00:41:48			
2.	Sisask, Viive		EKE Projekt		00:49:00			
3.	Loide, Tiina		Pärnu Kalur		00:49:07			
4.	Kais, Maie		Peaarhitekt. Büroo 	00:58.28					

DV

1.	Bärlin, Piret		PLK			00:56:04 	14p~42 palli			
2.	Pulk, Ülle		Kaub.koondis		00:55:10 	10p=30 palli		
3.	Tinkus, Daisy		Kaub.koondis		00:56:10 	10p=30 palli		
4-5.	Juurikas, Ege		Pärnu MV		00:58:25 	8p=24 palli		
4-5.	Võsanurm, Gerli		Pärnu KEK		00:58:25 	8p=24 palli		
6.	Kuusk, Katrin		Sindi Vabrik		00:44:50 	7p=21 palli		
7.	Valdmann, Anne		Maaparanduse valitsus	00:58:22 	7p=21 palli		
8.	Sauga, Aino		Kalakombinaat		01:06:54 	8p=24-7=14 palli		

Perekond
							
1.	Hüüdma, Vello, Elle	ATP			00:58:54	13p=39 palli	
2.	Vapper, Jaak, Meelis	TREV-1			00:24:40	8p=24 palli