Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Leemeti 01.06.2000


Rajameister: Aleksander Võsanurm
Rajad: I - 6.0km 12KP; II - 4.2km 8KP; III - 3.2km 8KP; IV - 2.0km 4KP
Osalejaid: 39

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused radade kaupa:
I rada II rada III rada IV rada

  
I rada 6.0km 12KP

Koht    Nimi                   Aeg   Klass  Koht Punkte

 1. Jüri Leesmäe             0:32.28  H45    1.   100
 2. Margus Marrandi          0:36.45  H21    1.   100
 3. Rafael Gordon            0:37.22  H50    1.   100
 4. Olavi Loo                0:39.08  H21    2.    95
 5. Sulev Tuude              0:39.27  H40    1.   100
 6. Mati Pilt                0:40.00  H45    2.    95
 7. Leho Okas                0:40.50  H21    3.    90
 8. Terje Vilberg            0:42.47  D21    1.   100
 9. Ragnar Kruusla           0:43.15  H16    1.   100
10. Indrek Viikmaa           0:43.26  H21    4.    87 
11. Erkki Penu               0:43.45  H21    5.    85 
12. Edmond Penu              0:44.48  H21    6.    84 
13. Jaak Kanniste            0:45.27  H40    2.    95 
14. Vaiko Edur               0:51.15  H21    7.    83 
15. Marika Pilt              0:53.46  D35    1.   100 
16. Veljo Vask               0:55.13  H21    8.    82 
17. Anne-Ly Viikmaa          0:56.12  D21    2.    95 
18. Kaja Traks               0:58.32  D21    3.    90 
19. Kalle Laasme             1:08.59  H50    2.    95 


II rada 4.2km  8KP

Koht    Nimi                   Aeg   Klass  Koht Punkte

 1. Kalev Hunt               0:28.06  H45    3.    80
 2. Aivar Koppas             0:30.39  H21    9.    80
 3. Märt Künnapas            0:35.47  H50    3.    80
 4. Ilmi Nael                0:36.05  D50    1.    80
 5. Sulev Kasemets           0:36.15  H40    3.    80
 6. Heino Peterson           0:39.51  H60    1.    80
 7. Tiina Loide              0:42.40  D35    9.    80
 8. Viive Sisask             0:46.46  D50    2.    75
 9. Saima Rand               0:51.39  D35    2.    75
10. Ülo Kaljula              0:53.04  H35    3.    80 
11. Lia Ilves                0:55.53  D35    4.    70 
12. Marten Palu              0:59.45  H14    1.    80 
13. Ilme Palu                1:03.13  D50    3.    70 


III rada 3.2km  8KP

Koht    Nimi                   Aeg   Klass  Koht Punkte

1. Urmas Org                0:29.54  H40    4.    60
2. Holger Kruusla           0:40.24  H12    1.    60
3. Maie Kais                0:53.20  D50    4.    60


IV rada 2.0km  4KP

Koht    Nimi                   Aeg   Klass  Koht Punkte

1. Vegard Kruusla           0:18.11  H10    1.    40
2. Julika Ruukel            0:19.32  D35    5.    40
3. Kaire Vinkel             0:25.19  D21    4.    40
4. Gerli Viikmaa            0:27.10  D10    1.    40
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]