Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Sindi-Lodja 14.09.2000


Rajameister: Ain Uusna
Rajad: I - 6,0km _KP; II - 5,4km _KP; III - 4,5km _KP; IV - 3,3km _KP
Osalejaid: 33

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D21 D35 D50
H10 H12 H14 H16 H21 H40 H45 H50 H60
Perekond
D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Maret Vaher                1   0:54.00 100 
2. Ilvi Vare                  2   0:55.40  80 
3. Imbi Kukk                  3   0:52.20  60 
   Anne-Ly Viikmaa            1   katk.       


D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marika Pilt                2   1:09.25  80 
2. Lia Ilves                  3   1:04.20  60 


D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Ilmi Nael                  2   1:07.50  80 
2. Viive Sisask               3   0:49.55  60 


H10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Vegard Kruusla             4   0:29.10  40 


H12

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Vassili Kudrjavtsev        2   1:21.45  80 
2. Holger Kruusla             4   0:28.00  40 
   Ivar Hunt                  4   katk.       


H14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marten Palu                2   1:21.30  80 


H16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Ragnar Kruusla             2   0:43.45  80 
2. Tarmo Roos                 2   0:46.45  75 


H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Olavi Loo                  1   0:41.20 100 
2. Indrek Viikmaa             1   0:47.01  95 


H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Sulev Tuude                1   0:48.30 100 
2. Jaak Kanniste              1   0:58.45  95 
3. Sulev Kasemets             1   1:07.05  90 
4. Urmas Org                  3   0:48.15  60 


H45

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Mati Pilt                  1   0:51.25 100 
   Jüri Leesmäe               1   katk.       
   Kalev Hunt                 2   katk.       


H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Rafael Gordon              1   0:45.15 100 
2. Arnold Perner              1   0:53.15  95 
3. Viktor Ormisson            1   0:55.20  90 
4. Märt Künnapas              1   0:57.07  87 
5. Rein Kiisler               1   1:18.40  85 
6. Kalle Laasme               1   1:18.45  84 
7. Tiit Koppel                2   1:12.15  80 


H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Heino Peeterson            2   1:10.00  80 


Perekond

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. perek. Kaljula             4   0:46.20  40 
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]