Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Niidupark 31.08.2000


Rajameistrid: Andres Mere, Holger Kruusla
Rajad: I - 5,5km 20KP; II - 4,0km 16KP; III - 3,0km 14KP; IV - 1,8km 8KP
Osalejaid: 36

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D14 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H21 H40 H45 H50 H60
Perekond
D10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Gerli Viikmaa              4   0:31.34  40 


D14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Triin Kangur               3   0:39.32  60 


D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Maret Vaher                1   0:46.51 100 
2. Anne-Ly Viikmaa            1   1:13.30  95 
3. Ilvi Vare                  2   0:43.03  80 
4. Kaja Traks                 2   0:44.19  75 
5. Imbi Kukk                  2   0:47.30  70 
6. Kaie Kodasma               2   0:51.58  67 


D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marika Pilt                2   0:52.30  80 


D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Ilmi Nael                  1   1:02.09 100 
2. Viive Sisask               2   0:52.40  80 
3. Ilme Palu                  3   0:54.40  60 
4. Helle Lippmaa              3   1:14.50  55 


H10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Vegard Kruusla             4   0:41.05  40 


H12

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Vassili Kudrjavtsev        1   1:11.44 100 


H14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marten Palu                1   1:11.30 100 


H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Peeter Kangur              1   0:45.32 100 
2. Olavi Loo                  1   0:49.02  95 
3. Janek Pinta                1   0:59.00  90 
4. Indrek Viikmaa             1   0:59.07  87 
5. Heiki Kukk                 1   1:17.55  85 
6. Priit Truus                1   1:21.00  84 
7. Veljo Vask                 2   0:43.45  80 


H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Sulev Tuude                1   0:59.24 100 
2. Jaak Kanniste              1   1:04.15  95 
3. Sulev Kasemets             1   1:09.28  90 


H45

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Jüri Leesmäe               1   0:45.25 100 
2. Mati Pilt                  1   0:50.42  95 
3. Kalev Hunt                 3   0:31.55  60 


H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Märt Künnapas              1   1:11.39 100 
2. Rein Kiisler               1   1:15.28  95 
3. Kalle Laasme               1   1:15.38  90 
   Arnold Perner              1   katk.       
   Ilmar Lumiste              2   katk.       


H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Heino Peeterson            1   0:50.40  80 


Perekond

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. perek. Kaljula             4   0:49.00  40 
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]