Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
20. Raeküla
20.08.2020
Rajameister: Kaja Lepp
Rajad: I - 9km 21KP;
II - 6,2km 16KP;
III - 4,2km 10KP;
IV - 2,3km 7KP;
V - _km _KP;
Osalejaid: 85
M10
1 33779 Roland Kivvit 3 01:42:10 10
1 22877 Kristjan Alliksoo 4 00:20:58 10
M12
1 25858 Andreas Aus 3 01:20:13 50
2 25457 Ranet Rändla 3 01:53:11 42
M14
1 10858 Markus Kaljur 2 01:06:12 70
2 22776 Juss Leiner 2 01:17:59 62
3 19168 Olavi Lumberg 5 00:24:05 10
M16
1 21046 Madis Sammelselg 3 01:40:06 44
M21
1 4286 Veiko Vinkel 1 01:14:06 87
2 20011 Aivar Roosalu 1 01:29:38 80
2 5146 Kristjan Linnus 2 00:55:32 80
4 4291 Mattias Blehner 1 01:37:16 76
5 25589 Argo Paavel 1 01:50:13 72
6 17170 Romet Sutt 2 01:13:20 65
7 6025 Kevin Lepp 2 01:13:29 64
8 31345 Henry Hammond Heap 2 01:36:31 59
M35
1 7505 Alari Lumberg 1 01:10:01 90
2 19172 Toomas Tammer 1 01:15:09 84
3 13765 Veiko Lille 1 01:28:46 81
4 7393 Raivo Aru 1 01:54:34 71
5 27804 Aimar Jaakson 2 01:17:59 62
6 33792 Oliver Käo 3 01:17:38 60
7 7104 Raio Piiroja 5 01:08:31 10
M45
1 15874 Priit Talu 1 01:03:17 100
2 6544 Joe Lepp 1 01:03:18 95
3 6009 Veljo Vask 1 01:17:39 83
4 14386 Jaanus Aus 1 01:30:28 79
5 3966 Sander Blehner 1 01:34:28 77
6 12601 Marek Leiner 1 01:43:01 75
6 1268 Priit Överus 2 00:57:59 75
8 7186 Mihkel Kalmaru 1 01:47:07 74
9 842 Indrek Viikmaa 1 01:49:31 73
10 10411 Ivo Enn 2 01:33:33 60
11 1300 Paavo Rõigas 5 01:08:30 10
M55
1 12594 Dag Kivila 1 01:14:54 85
2 2201 Maido Kaljur 1 01:18:08 82
3 650 Jaak Kanniste 1 01:31:54 78
4 23663 Valdis Puzanov 1 02:01:54 69
5 7321 Peeter Koppas 2 01:41:35 58
M65
1 148 Jüri Kadaja 1 01:55:28 70
2 4197 Sulev Tuude 1 02:14:03 68
3 239 Rafael Gordon 2 01:11:49 67
4 932 Mati Pilt 2 01:17:18 63
M75
1 435 Heino Peeterson 3 01:18:58 55
2 2922 Märt Künnapas 3 01:26:39 47
3 2918 Rein Kiisler 3 01:37:11 45
M8
1 25780 Kaspar Alliksoo 4 00:21:39 10
1 24182 Romet Kaljur 4 00:33:21 10
1 24181 Robin Kaljur 4 00:33:28 10
1 28189 Henriko Halliste 4 00:36:45 10
1 25649 Kaspar Linnus 5 00:35:02 10
N10
1 17988 Maria Kaljur 4 00:21:59 10
N12
1 24498 Paula Tammi 3 01:00:21 55
2 28287 Olivia Vinter 3 02:12:34 42
3 16030 Indra Johanson 4 00:20:06 40
4 14418 Liis-Marie Kaljur 4 00:22:08 30
N14
1 13059 Laura-Liis Kaljur 3 00:59:47 60
N21
1 3902 Katrin Linnus 2 00:57:03 80
2 5532 Marie Anna Blehner 2 01:18:01 70
3 5534 Kristin Viikmaa 2 01:36:24 67
N35
1 2924 Merike Haugas 1 01:16:24 100
2 29510 Airika Lainoja 1 01:49:57 95
3 32802 Kersti Kutser 2 02:02:38 62
4 21963 Helen Alliksoo 3 01:03:35 50
5 4748 Kristina Vesilind 3 01:08:59 47
6 7506 Mari-Liis Kaljur 4 00:35:01 27
7 25875 Aire Arge 5 03:14:51 10
N45
1 1667 Anne-Ly Viikmaa 1 01:55:12 85
2 785 Margit Blehner 2 01:05:58 75
3 561 Kaie Kodasma 2 01:40:14 65
4 21556 Juta Jänes 5 01:04:28 10
4 27265 Siivi Jõgi 5 03:15:27 10
4 27270 Diana Vatsfeldt 5 03:15:31 10
N55
1 12595 Helga Kivila 1 01:50:23 90
2 32442 Aili Kangro 1 01:50:51 87
3 20598 Urve Kibur 3 01:42:22 43
4 6282 Katrin Virkus Sule 5 00:42:34 10
4 27264 Tiina Markus 5 03:15:14 10
N65
1 1784 Tiina Loide 2 01:54:13 64
2 431 Saima Rand 3 01:24:22 45
3 507 Viive Sisask 3 01:26:37 44
4 933 Marika Pilt 5 01:46:50 10
N75
1 436 Ilmi Nael 2 01:59:11 63
2 25857 Valli Talu 3 02:14:29 41
N8
1 33782 Marie Kivvit 4 00:35:23 10