Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Rannapark 11.05.2000


Rajameister: Kalev Hunt
Rajad: I - 3.5km 16KP; II - 3.0km 14KP; III - 2.4km 12KP; IV - 1.9km 10KP; V - 0.9km 7KP
Osalejaid: 80

[<-Eelmine] [Tulemused klasside kaupa] [Järgmine->]

Tulemused radade kaupa:
I rada II rada III rada IV rada V rada

  
I rada 3.5km 16KP 

Koht    Nimi                 Aeg  Klass  Koht Punkte 

 1. Marek Nõmm             0:16.10  H21    1   100
 2. Peeter Kangur          0:18.30  H21    2    95
 3. Ville Vinkel           0:19.53  H21    3    90
 4. Erkki Penu             0:20.20  H21    4    87
 5. Edmond Penu            0:20.35  H21    5    85
 6. Jüri Leesmäe           0:21.18  H45    1   100
 7. Mati Pilt              0:22.00  H45    2    95
 8. Maret Vaher            0:23.00  D21    1   100
 9. Tarmo Roos             0:23.10  H16    1   100
10. Sulev Tuude            0:23.20  H40    1   100 
11. Indrek Viikmaa         0:24.40  H21    6    84 
12. Jaak Kanniste          0:25.05  H40    2    95 
13. Viktor Ormisson        0:25.39  H50    1   100 
14. Sulev Kasemets         0:25.40  H40    3    90 
15. Priit Pichen           0:26.45  H16    2    95 
16. Erki Birnbaum          0:27.50  H35    1   100 
17. Erki Timusk            0:29.19  H21    7    83 
18. Janek Leppnurm         0:29.30  H21    8    82 
19. Heino Peeterson        0:29.32  H60    1   100 
20. Rein Kiisler           0:29.50  H50    2    95 
21. Anne-Ly Viikmaa        0:31.30  D21    2    95 
22. Kalle Laasme           0:40.45  H50    3    90 
    Olavi Loo              katk.    H21        


II rada 3.0km 14KP 

Koht    Nimi                Aeg  Klass  Koht Punkte

1. Terje Vilberg          0:20.45  D21    3    80
2. Märt Künnapas          0:22.20  H50    4    80
3. Timo Roos              0:25.10  H14    1    80
4. perek. Õnnik           0:26.40  P      1    80
5. Viive Sisask           0:27.40  D50    1    80
6. Marika Pilt            0:31.40  D35    1    80
7. Saima Rand             0:33.20  D35    2    75
8. Tiina Loide            0:34.35  D35    3    70


III rada 2.4km 12KP

Koht    Nimi                Aeg  Klass  Koht Punkte

1. Kaja Traks             0:18.00  D21    4    60
2. Marten Palu            0:20.05  H14    2    60
3. Jaanus Post            0:22.20  H14    3    55
4. Triin Kangur           0:28.35  D14    1    60
5. Pavel Gorjatšev        0:34.54  H12    1    60
5. Saša Basov             0:34.54  H12    1    60
5. Saša Sõtnik            0:34.54  H12    1    60
8. Galina Smorodina       1:50.00  D12    1    60
8. Jekaterina Savtõra     1:50.00  D12    1    60
8. Uljana Tolkunova       1:50.00  D14    2    55


IV rada 1.9km 10KP

Koht    Nimi                Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Marko Tikas           0:12.20  H21    9    40
 2. Mait Savi             0:13.20  H16    3    40
 3. Kolja Jelisejev       0:21.35  H12    4    40
 3. Vitja Poštarjuk       0:21.35  H12    4    40
 5. Kaire Vinkel          0:24.10  D21    5    40
 6. Ilmar Lumiste         0:25.05  H50    5    40
 7. Ott Kangur            0:31.40  H12    6    30
 8. perek. Kaljula        0:35.55  P      2    40
 9. Igor Dõrov            0:40.25  H12    7    27
 9. Vadim Sirotin         0:40.25  H12    7    27
 9. Vitja Vitkovski       0:40.25  H12    7    27
12. Vegard Kruusla        1:01.45  H10    1    40 
    Karli Raudsepp (2x)   tühist.  H12        

 
V rada 0.9km  7KP

Koht    Nimi                Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Jane Jakobson          0:08.35  D10    1    20
 1. Nele Mätas             0:08.35  D12    3    20
 1. Andre Soon             0:08.35  H10    2    20
 4. Attila Gerlein         0:08.53  H12   10    20
 4. Karli Raudsepp         0:08.53  H12   10    20
 6. Erik Nisu              0:09.25  H10    3    18
 7. Mirell Põlma           0:09.30  D10    2    18
 8. Mari-Liis Kärpuk       0:09.50  D12    4    18
 8. Regina Tabur           0:09.50  D12    4    18
10. Toomas Ormisson        0:10.30  H12   12    16 
11. Reelika Tabur          0:11.15  D10    3    16 
12. Gerli Viikmaa          0:11.17  D10    4    15 
13. Kristiina Vinkel       0:13.40  D10    5    14 
14. Veiko Vinkel           0:14.48  H10    4    16 
15. Helina Traks           0:16.50  D10    6    13 
16. Sandra Kimmel          0:16.51  D10    7    12 
17. Marit Kohv             0:16.52  D12    6    15 
18. Katrin Vinkel          0:17.25  D10    8    11 
19. Joosep Veltson         0:19.15  H10    5    15 
20. Maarit Saks            0:20.10  D10    9    10 
20. Riine Aidberg          0:20.10  D10    9    10 
20. Getter Dišajev         0:20.10  D12    7    14 
20. Liis Jõerand           0:20.10  D12    7    14 
[<-Eelmine] [Tulemused klasside kaupa] [Järgmine->]