Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Rannapark 11.05.2000


Rajameister: Kalev Hunt
Rajad: I - 3.5km 16KP; II - 3.0km 14KP; III - 2.4km 12KP; IV - 1.9km 10KP; V - 0.9km 7KP
Osalejaid: 80

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D12 D14 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H16 H21 H35 H40 H45 H50 H60
Perekond

  
D10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Jane Jakobson               5  0:08.35  20
2. Mirell Põlma                5  0:09.30  18
3. Reelika Tabur               5  0:11.15  16
4. Gerli Viikmaa               5  0:11.17  15
5. Kristiina Vinkel            5  0:13.40  14
6. Helina Traks                5  0:16.50  13
7. Sandra Kimmel               5  0:16.51  12
8. Katrin Vinkel               5  0:17.25  11
9. Maarit Saks                 5  0:20.10  10
9. Riine Aidberg               5  0:20.10  10


D12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Galina Smorodina            3  1:50.00  60
1. Jekaterina Savtõra          3  1:50.00  60
3. Nele Mätas                  5  0:08.35  20
4. Mari-Liis Kärpuk            5  0:09.50  18
4. Regina Tabur                5  0:09.50  18
6. Marit Kohv                  5  0:16.52  15
7. Getter Dišajev              5  0:20.10  14
7. Liis Jõerand                5  0:20.10  14


D14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Triin Kangur                3  0:28.35  60
2. Uljana Tolkunova            3  1:50.00  55


D21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Maret Vaher                 1  0:23.00 100
2. Anne-Ly Viikmaa             1  0:31.30  95
3. Terje Vilberg               2  0:20.45  80
4. Kaja Traks                  3  0:18.00  60
5. Kaire Vinkel                4  0:24.10  40


D35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Marika Pilt                 2  0:31.40  80
2. Saima Rand                  2  0:33.20  75
3. Tiina Loide                 2  0:34.35  70


D50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Viive Sisask                2  0:27.40  80


H10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Vegard Kruusla              4  1:01.45  40
2. Andre Soon                  5  0:08.35  20
3. Erik Nisu                   5  0:09.25  18
4. Veiko Vinkel                5  0:14.48  16
5. Joosep Veltson              5  0:19.15  15


H12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

 1. Pavel Gorjatšev            3  0:34.54  60 
 1. Saša Basov                 3  0:34.54  60 
 1. Saša Sõtnik                3  0:34.54  60 
 4. Kolja Jelisejev            4  0:21.35  40 
 4. Vitja Poštarjuk            4  0:21.35  40 
 6. Ott Kangur                 4  0:31.40  30 
 7. Igor Dõrov                 4  0:40.25  27 
 7. Vadim Sirotin              4  0:40.25  27 
 7. Vitja Vitkovski            4  0:40.25  27 
10. Attila Gerlein             5  0:08.53  20
10. Karli Raudsepp             5  0:08.53  20
12. Toomas Ormisson            5  0:10.30  16
    Karli Raudsepp (2. korda)  4  tühist.    


H14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Timo Roos                   2  0:25.10  80
2. Marten Palu                 3  0:20.05  60
3. Jaanus Post                 3  0:22.20  55


H16

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Tarmo Roos                  1  0:23.10 100
2. Priit Pichen                1  0:26.45  95
3. Mait Savi                   4  0:13.20  40


H21

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Marek Nõmm                 1  0:16.10 100
2. Peeter Kangur              1  0:18.30  95
3. Ville Vinkel               1  0:19.53  90
4. Erkki Penu                 1  0:20.20  87
5. Edmond Penu                1  0:20.35  85
6. Indrek Viikmaa             1  0:24.40  84
7. Erki Timusk                1  0:29.19  83
8. Janek Leppnurm             1  0:29.30  82
9. Marko Tikas                4  0:12.20  40
   Olavi Loo                  1  katk.      


H35

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Erki Birnbaum              1  0:27.50 100


H40

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Sulev Tuude                1  0:23.20 100
2. Jaak Kanniste              1  0:25.05  95
3. Sulev Kasemets             1  0:25.40  90


H45

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Jüri Leesmäe               1  0:21.18 100
2. Mati Pilt                  1  0:22.00  95


H50

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Viktor Ormisson            1  0:25.39 100
2. Rein Kiisler               1  0:29.50  95
3. Kalle Laasme               1  0:40.45  90
4. Märt Künnapas              2  0:22.20  80
5. Ilmar Lumiste              4  0:25.05  40


H60

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Heino Peeterson            1  0:29.32 100


Perekond

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte

1. Kristjan Õnnik             2  0:26.40  80
   Indrek Õnnik               2 
   Jaanus Õnnik               2 
   Lauri Õnnik                2 
2. Egert Kaljula              4  0:35.55  40
   Ülo Kaljula                4

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]