Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Potsepa 15.06.2000


Rajameister: Toomas Kopli
Rajad: I - 10.2km 15KP; II - 7.1km 11KP; III - 4.9km 7KP; IV - 3.1km 4KP
Osalejaid: 39

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D14 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H21 H35 H40 H45 H50 H60
Perekond
  
D10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Gerli Viikmaa               4  0:53.06  40


D14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Triin Kangur                3  1:01.33  60
   Uljana Tolkunova            4  katk.      


D21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Maret Vaher                 2  0:54.01  80
2. Imbi Kukk                   2  1:12.42  75
3. Terje Vilberg               2  1:15.53  70
4. Kaja Traks                  2  1:19.15  67
5. Marje Pilt                  3  0:45.33  60
6. Kaie Kodasma                3  0:57.11  55
7. Anne-Ly Viikmaa             4  0:53.08  40


D35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Marika Pilt                 3  0:47.08  60
2. Lia Ilves                   3  1:19.33  55


D50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Ilmi Nael                   3  0:45.19  60
2. Ilme Palu                   3  1:08.26  55
3. Viive Sisask                3  1:13.06  50


H10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

   Dima Kenk                   4  katk.     

H12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Holger Kruusla              3  0:41.43  60
2. Vassili Kudrjavtsev         3  0:53.28  55


H14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Marten Palu                 3  0:53.07  60
2. Janno Leomar                4  1:33.00  40


H21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Olavi Loo                   1  1:17.26 100
2. Indrek Viikmaa              1  1:24.56  95
3. Vaiko Edur                  1  1:35.32  90
4. Aivar Koppas                2  1:00.33  80
   Leho Okas                   2  katk.      


H35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 

1. Ülo Kaljula                 2  1:35.36  80


H40

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Sulev Tuude                 1  1:22.02 100
2. Urmas Org                   3  0:50.15  60
3. Sulev Kasemets              3  1:00.47  55


H45

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Jüri Leesmäe                1  1:03.02 100
2. Mati Pilt                   2  0:53.20  80


H50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Rafael Gordon               1  1:17.35 100
2. Märt Künnapas               2  1:11.24  80
3. Kalle Laasme                2  1:33.00  75
   Rein Kiisler                2  katk.      


H60

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Heino Peeterson             2  1:11.08  80


Perekond

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Sigrid Tõnisson             4  0:50.35  40
   Kaupo Tõnisson                          
   Kadri Tõnisson                        
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]