Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Niidupark 27.04.2000


Rajameister: Indrek Viikmaa
Rajad: I - 4.0km 19KP; II - 3.1km 16KP; III - 2.4km 12KP; IV - 1.7km 11KP; V - 1.2km 5KP
Osalejaid: 91

[Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D12 D14 D16 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H16 H21 H40 H45 H50 H60 
Perekond

  
D10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Mirell Põlma               5   0:10.07  20 
2. Reelika Tabur              5   0:12.55  18 
3. Triin Rand                 5   0:14.23  16 
4. Gerli Viikmaa              5   0:14.30  15 
5. Liis Lillemets             5   0:14.42  14 
   Daisi Murrik               5   katk.    
   Elery Suu                  5   katk.    
 

D12

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Regina Tabur               5   0:12.53  20 


D14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Triin Kangur               3   0:34.08  60 
   Viktorija Viktorovskaja    4   katk.    
   Diana Kudrina              4   katk.    
   Natalia Firk               2   tühist.  
   Uljana Tolkunova           2   tühist.  
   Sveta Šostak               2   tühist.  


D16


Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

   Julia Šepel                2   katk.   


D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Terje Vilberg              2   0:29.54  80 
2. Ilvi Vare                  2   0:36.20  75 
3. Anne-Ly Viikmaa            2   0:41.10  70 
4. Kaja Traks                 2   0:43.42  67 
5. Merle Looring              3   0:37.03  60 
6. Merilin Palu               3   0:47.21  55 


D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Tiina Loide                2   0:43.59  80 
2. Marika Pilt                2   0:45.35  75 
3. Saima Rand                 3   0:40.54  60 


D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Viive Sisask               2   0:43.18  80 
2. Ilme Palu                  3   0:36.55  60 


H10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Vegard Kruusla             5   0:08.37  20 
2. Argo Sulu                  5   0:10.09  18 
3. Dima Kenk                  5   0:10.20  16 
4. Erik Nisu                  5   0:10.40  15 
4. Aljoša Basov               5   0:10.40  15 
6. Joosep Veltson             5   0:16.50  13 
   Olev Rätsep                5   tühist.   
   Jannar Aule                5   tühist.   


H12

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Holger Kruusla             3   0:27.12  60 
2. Saša Basov                 4   0:24.50  40 
2. Maksim Podušnõi            4   0:24.50  40 
4. Ott Kangur                 4   0:28.28  30 
5. Vitja Poštarjuk            4   0:59.00  27 
6. Kolja Jelisejev            4   0:59.17  25 
6. Denis Mussonov             4   0:59.17  25 
8. Jaanus Kiviselg            5   0:07.50  20 
9. Anatoli Selezen            5   0:10.38  18 
   Ženja Novikov              4   katk.    
   Saša Sõtnik                4   katk.    
   Pavel Gorjatšev            4   katk.    
   Vitja Vitkovski            4   katk.    
   Ivar Hunt                  4   katk.    
   Ardi Sulu                  5   katk.    


H14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marten Palu                3   0:31.07  60 
2. Jaanus Post                3   0:43.48  55 
3. Arvi Kedrov                3   0:44.15  50 
   Dima Dmitrijev             4   katk.    
   Anatoli Rõskov             4   katk.    
   Artjom Anisimov            3   tühist.  
   Ronald Hamburg             5   tühist.  


H16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Tarmo Roos                 1   0:38.50 100 
2. Priit Pichen               1   0:40.14  95 
3. Ragnar Kruusla             2   0:25.19  80 
4. Mait Savi                  4   0:21.53  40 


H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Olavi Loo                  1   0:33.20 100 
2. Erkki Penu                 1   0:33.23  95 
3. Aivar Koppas               1   0:33.26  90 
4. Peeter Kangur              1   0:33.52  87 
5. Edmond Penu                1   0:35.21  85 
6. Veljo Vask                 1   0:38.01  84 
7. Andres Mere                1   0:38.07  83 
8. Janek Leppnurm             1   0:50.53  82 
9. Janek Pinta                2   0:29.39  80 
10. Priit Truus               2   0:54.51  75  
11. Marko Tikas               4   0:21.53  40  
   Ivar Murrik                1   katk.    


H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Sulev Tuude                1   0:42.33 100 
2. Jaak Kanniste              1   0:47.37  95 
3. Urmas Org                  2   0:32.10  80 
4. Sulev Kasemets             2   0:37.25  75 


H45

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Jüri Leesmäe               1   0:32.25 100 
2. Mati Pilt                  1   0:36.46  95 
   Kalev Hunt                 2   katk.    


H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Rafael Gordon              1   0:36.53 100 
2. Kalle Laasme               1   0:58.01  95 
3. Märt Künnapas              2   0:35.04  80 
4. Ilmar Lumiste              3   0:37.28  60 


H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Heino Peeterson            1   0:53.40 100 
2. Ain Uusna                  2   0:42.14  80 


Perekond

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Kristjan Õnnik             3   0:30.10  60 
   Indrek Õnnik               3            
   Jaanus Õnnik               3            
   Lauri Õnnik                3                
2. Egert Kaljula              3   0:52.05  55 
   Ülo Kaljula                3            
[Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]