Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Raeküla 04.05.2000


Rajameister: Märt Künnapas
Rajad: I - 7.2km 15KP; II - 6.2km 11KP; III - 3.1km 8KP; IV - 2.0km 6KP; V - 1.3km 5KP
Osalejaid: 71

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D12 D14 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H16 H21 H40 H45 H50 H60
Perekond

  
D10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Gerli Viikmaa               5  0:14.55  20
2. Maarit Saks                 5  0:15.16  18
3. Maris Nisu                  5  0:15.37  16
4. Katrin Vinkel               5  0:19.38  15
5. Siiri Rist                  5  0:19.40  14
6. Kristiina Vinkel            5  0:19.45  13

  
D12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Regina Tabur                5  0:12.51  20
2. Mari-Liis Kärpuk            5  0:13.49  18

  
D14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Triin Kangur                3  0:38.02  60
   Merje Kägu                  3  katk.      

  
D21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Maret Vaher                 1  0:58.00 100
2. Imbi Kukk                   2  1:07.43  80
3. Kaja Traks                  2  1:10.20  75
4. Anne-Ly Viikmaa             2  1:21.18  70
5. Eve Biletova                3  0:54.50  60
6. Kaire Vinkel                3  0:55.18  55
7. Merilin Palu                4  0:36.50  40

  
D35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Saima Rand                  2  1:33.36  80
2. Tiina Loide                 3  0:40.03  60
3. Marika Pilt                 3  0:55.42  55
4. Julika Ruukel               3  1:14.13  50

  
D50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Ilme Palu                   3  0:55.22  60

  
H10

 Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Vegard Kruusla              5  0:09.39  20
2. Erik Nisu                   5  0:12.08  18
3. Veiko Vinkel                5  0:18.40  16
4. Joosep Veltson              5  0:23.32  15

  
H12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Holger Kruusla              3  0:57.28  60
2. Saša Sõtnik                 5  0:11.15  20
2. Pavel Gorjatšev             5  0:11.15  20
4. Karli Raudsepp              5  0:12.53  16
5. Attila Gerlein              5  0:13.39  15

  
H14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Timo Roos                   3  0:54.50  60
2. Jaanus Post                 3  1:05.45  55
3. Meelis Animägi              3  1:05.47  50
4. Ergo Org                    3  1:05.49  47
   Ott Hünnev                  3  katk.      
   Arvi Kedrov                 3  katk.      
   Eldo Rogatkin               3  katk.      

  
H16

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Ragnar Kruusla              2  0:48.24  80
2. Tarmo Roos                  2  0:52.08  75
3. Priit Pichen                3  0:53.02  60
4. Mait Savi                   4  0:28.38  40

  
H21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 
  
 1. Margus Marrandi            1  0:46.50 100
 2. Olavi Loo                  1  0:48.24  95
 3. Peeter Kangur              1  0:49.00  90
 4. Edmond Penu                1  0:52.07  87
 5. Indrek Viikmaa             1  0:52.32  85
 6. Erkki Penu                 1  0:53.42  84
 7. Aivar Koppas               1  0:56.34  83
 8. Janek Pinta                2  1:03.15  80
 9. Janek Leppnurm             2  1:04.40  75
10. Priit Truus                2  1:10.30  70 
11. Andres Mere                3  0:42.55  60 
12. Marko Tikas                4  0:23.58  40 
13. Sven Savi                  4  0:28.40  35 

  
H40

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Sulev Tuude                 1  0:57.08 100
2. Jaak Kanniste               2  0:59.55  80
3. Urmas Org                   3  0:31.22  60

  
H45
  
Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Jüri Leesmäe                1  0:47.58 100
2. Mati Pilt                   2  0:42.50  80
3. Kalev Hunt                  2  0:47.32  75

  
H50

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Rafael Gordon               1  0:49.43 100
2. Viktor Ormisson             1  0:50.01  95
3. Rein Kiisler                2  1:00.22  80
4. Kalle Laasme                2  1:47.17  75
   Ilmar Lumiste               3  katk.      

  
H60

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Ain Uusna                   2  0:48.35  80
2. Heino Peeterson             2  1:06.24  75
3. Heino Põlluäär              3  0:51.46  60

  
Perekond

Koht    Nimi                 Rada  Aeg  Punkte 
  
1. Egert Kaljula               4  0:32.20  40 
   Ülo Kaljula                 4           

 
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]