Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Leemeti 10.08.2000


Rajameister: Erkki Penu
Rajad: (sund-valik) I - 20KP; II - 15KP; III - 10KP; IV - 5KP
Osalejaid: 32

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D14 D16 D21 D35 D50
H10 H16 H21 H35 H40 H45 H50 H60
 
D10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Gerli Viikmaa              4   0:17.47  40 


D14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Triin Kangur               3   0:33.32  60 
2. Uljana Tolkunova           4   0:36.26  40 


D16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Maie Kenk                  4   0:36.26  40


D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Maret Vaher                2   0:43.41  80 
2. Ilvi Vare                  2   1:03.30  75 
3. Margit Blehner             2   1:07.23  70 
4. Anne-Ly Viikmaa            2   1:27.10  67 
5. Imbi Kukk                  3   0:31.00  60 
6. Kaja Traks                 3   0:31.29  55 
7. Kaire Vinkel               3   1:46.59  50 
8. Eve Biletova               3   1:50.54  47 


D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Marika Pilt                3   0:39.53  60 
2. Saima Rand                 4   1:10.42  40 


D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Helle Lippmaa              3   1:04.25  60 


H10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Dima Kenk                  4   0:36.30  40


H16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Sander Vaher               2   0:45.37  80 


H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Peeter Kangur              1   1:08.45 100 
2. Olavi Loo                  1   1:15.35  95 
3. Indrek Viikmaa             1   1:35.00  90 
4. Sander Blehner             1   1:42.44  87 


H35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Ülo Kaljula                2   1:50.11  80 


H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Sulev Tuude                1   1:10.37 100 
2. Jaak Kanniste              1   1:27.53  95 
3. Sulev Kasemets             2   1:06.44  80 


H45

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Jüri Leesmäe               1   1:05.20 100 
2. Jüri Kadaja                1   1:28.12  95 
3. Mati Pilt                  2   0:52.03  80 
4. Kalev Hunt                 2   0:59.35  75 


H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Kalle Laasme               1   2:15.30 100 
   Rafael Gordon              1   katk.       


H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte

1. Heino Peeterson            2   1:05.22  80 
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]