Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Leemeti 10.08.2000


Rajameister: Erkki Penu
Rajad: (sund-valik) I - 20KP; II - 15KP; III - 10KP; IV - 5KP
Osalejaid: 32

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused radade kaupa:
I rada II rada III rada IV rada

I rada 20KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Jüri Leesmäe            1:05.20  H45    1.   100
 2. Peeter Kangur           1:08.45  H21    1.   100
 3. Sulev Tuude             1:10.37  H40    1.   100
 4. Olavi Loo               1:15.35  H21    2.    95
 5. Jaak Kanniste           1:27.53  H40    2.    95
 6. Jüri Kadaja             1:28.12  H45    2.    95
 7. Indrek Viikmaa          1:35.00  H21    3.    90
 8. Sander Blehner          1:42.44  H21    4.    87
 9. Kalle Laasme            2:15.30  H50    1.   100
    Rafael Gordon           katk.    H50            


II rada 15KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Maret Vaher             0:43.41  D21    1.    80
 2. Sander Vaher            0:45.37  H16    1.    80
 3. Mati Pilt               0:52.03  H45    3.    80
 4. Kalev Hunt              0:59.35  H45    4.    75
 5. Ilvi Vare               1:03.30  D21    2.    75
 6. Heino Peeterson         1:05.22  H60    1.    80
 7. Sulev Kasemets          1:06.44  H40    3.    80
 8. Margit Blehner          1:07.23  D21    3.    70
 9. Anne-Ly Viikmaa         1:27.10  D21    4.    67
10. Ülo Kaljula             1:50.11  H35    1.    80


III rada 10KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Imbi Kukk               0:31.00  D21    5.    60
 2. Kaja Traks              0:31.29  D21    6.    55
 3. Triin Kangur            0:33.32  D14    1.    60
 4. Marika Pilt             0:39.53  D35    1.    60
 5. Helle Lippmaa           1:04.25  D50    1.    60
 6. Kaire Vinkel            1:46.59  D21    7.    50
 7. Eve Biletova            1:50.54  D21    8.    47


IV rada 5KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Gerli Viikmaa           0:17.47  D10    1.    40
 2. Uljana Tolkunova        0:36.26  D14    2.    40
 2. Maie Kenk               0:36.26  D16    1.    40
 4. Dima Kenk               0:36.30  H10    1.    40
 5. Saima Rand              1:10.42  D35    2.    40
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]