Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Tammiste 03.08.2000


Rajameister: Leho Okas
Rajad: I - _km _KP; II - _km _KP; III - _km _KP; IV - _km _KP
Osalejaid: 40

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D14 D21 D35 D50
H14 H16 H21 H35 H40 H45 H50 H60
 
D10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Gerli Viikmaa              4   0:32.34  40 


D14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Triin Kangur               4   0:21.15  40 


D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Maret Vaher                1   0:54.45 100 
2. Kaja Traks                 2   0:55.15  80 
3. Iivi Vare                  2   0:56.09  75 
4. Anne-Ly Viikmaa            2   1:11.31  70 
5. Helen Mast                 3   1:00.18  60 


D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marika Pilt                2   1:35.22  80 
2. Lia Ilves                  3   1:09.22  60 
3. Saima Rand                 4   0:26.42  40 


D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Ilmi Nael                  3   0:45.10  60 
2. Viive Sisask               3   1:03.55  55 
3. Ilme Palu                  3   1:32.45  50 
4. Helle Lippmaa              3   1:45.58  47 
   Ilme Ruul                  3   katk.       


H14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Marten Palu                2   1:17.05  80 
2. Timo Roos                  4   0:21.03  40 


H16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Tarmo Roos                 2   0:51.44  80 


H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
 
1. Mait Tõnisson              1   0:49.11 100 
2. Olavi Loo                  1   0:51.08  95 
3. Erki Penu                  1   0:53.18  90 
4. Peeter Kangur              1   0:56.00  87 
5. Indrek Viikmaa             1   1:05.50  85 
6. Priit Truus                1   1:15.08  84 
7. Aivar Koppas               2   0:46.43  80 


H35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Toomas Mast                2   0:55.57  80 


H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Jaak Kanniste              1   1:05.03 100 
2. Sulev Tuude                1   1:08.53  95 
3. Sulev Kasemets             2   0:57.22  80 
4. Urmas Org                  3   0:55.45  60 


H45

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Mati Pilt                  1   1:02.48 100 
2. Jüri Kadaja                1   1:13.33  95 
3. Kalev Hunt                 2   1:38.45  80 


H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Arnold Perner              1   1:08.09 100 
2. Rein Kiisler               1   1:22.20  95 
3. Kalle Laasme               1   1:52.24  90 
4. Endel Alloja               2   0:51.10  80 
5. Märt Künnapas              2   0:58.46  75 
6. Hannu Humalamäki           2   1:12.29  70 


H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 

1. Heino Peeterson            2   1:01.25  80 
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]