Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Tammiste 03.08.2000


Rajameister: Leho Okas
Rajad: I - _km 20KP; II - _km 15KP; III - _km 10KP; IV - _km 5KP
Osalejaid: 40

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused radade kaupa:
I rada II rada III rada IV rada

I rada _km 20KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Mait Tõnisson           0:49.11  H21    1.   100
 2. Olavi Loo               0:51.08  H21    2.    95
 3. Erkki Penu              0:53.18  H21    3.    90
 4. Maret Vaher             0:54.45  D21    1.   100
 5. Peeter Kangur           0:56.00  H21    4.    87
 6. Mati Pilt               1:02.48  H45    1.   100
 7. Jaak Kanniste           1:05.03  H40    1.   100
 8. Indrek Viikmaa          1:05.50  H21    5.    85
 9. Arnold Perner           1:08.09  H50    1.   100
10. Sulev Tuude             1:08.53  H40    2.    95 
11. Jüri Kadaja             1:13.33  H45    2.    95 
12. Priit Truus             1:15.08  H21    6.    84 
13. Rein Kiisler            1:22.20  H50    2.    95 
14. Kalev Hunt              1:38.45  H45    3.    90 
15. Kalle Laasme            1:52.24  H50    3.    90 

  
II rada _km 15KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Aivar Koppas            0:46.43  H21    7.    80
 2. Endel Alloja            0:51.10  H50    4.    80
 3. Tarmo Roos              0:51.44  H16    1.    80
 4. Kaja Traks              0:55.15  D21    2.    80
 5. Toomas Mast             0:55.57  H35    1.    80
 6. Ilvi Vare               0:56.09  D21    3.    75
 7. Sulev Kasemets          0:57.22  H40    3.    80
 8. Märt Künnapas           0:58.46  H50    5.    75
 9. Heino Peeterson         1:01.25  H60    1.    80
10. Anne-Ly Viikmaa         1:11.31  D21    4.    70 
11. Hannu Humalamäki        1:12.29  H50    6.    70 
12. Marten Palu             1:17.05  H14    1.    80 
13. Marika Pilt             1:35.22  D35    1.    80 

  
III rada _km 10KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Ilmi Nael               0:45.10  D50    1.    60
 2. Urmas Org               0:55.45  H40    4.    60
 3. Helen Mast              1:00.18  D21    5.    60
 4. Viive Sisask            1:03.55  D50    2.    55
 5. Lia Ilves               1:09.22  D35    2.    60
 6. Ilme Palu               1:32.45  D50    3.    50
 7. Helle Lippmaa           1:45.58  D50    4.    47
    Ilme Ruul               katk.    D50            

  
IV rada _km 5KP 

Koht    Nimi                   Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Timo Roos               0:21.03  H14    1.    40
 2. Triin Kangur            0:21.15  D14    1.    40
 3. Saima Rand              0:26.42  D35    3.    40
 4. Gerli Viikmaa           0:32.34  D10    1.    40
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]