Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Kilingi-Nõmme 18.05.2000


Rajameister: Värdi Soomann
Rajad: I - 8.8km 17KP; II - 5.8km 11KP; III - 4.2km 6KP; IV - 2.7km 4KP
Osalejaid: 61

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D12 D14 D21 D35 D50
H10 H16 H21 H35 H40 H45 H50 H60
  
D12

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

   Jekaterina Savtõra          4  tühist.    


D14

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

   Uljana Tolkunova            4  tühist.    


D21

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Anne-Ly Viikmaa             2  1:03.27  80
2. Anne Ruul                   2  1:08.28  75
3. Merle Looring               2  1:12.37  70
4. Sigrid Lainela              2  2:25.32  67
5. Eve Biletova                3  0:45.28  60
6. Kaire Vinkel                3  0:55.50  55
7. Kadri Liblik                4  0:24.03  40


D35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Marika Pilt                 2  1:01.47  80
2. Saima Rand                  2  1:24.00  75
3. Julika Ruukel               3  0:44.47  60
4. Tiina Loide                 3  0:56.25  55
5. Liivi Tahvenau              4  0:24.10  40


D50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Viive Sisask                3  0:39.09  60
2. Ilmi Nael                   3  0:39.53  55


H10

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Mihkel Merirand             4  0:24.14  40
   Artur Šabain                4  tühist. 
   Dima Kenk                   4  tühist. 


H21


Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

 1. Olavi Loo                  1  1:08.00 100
 2. Edmond Penu                1  1:12.36  95
 3. Erkki Penu                 1  1:14.18  90
 4. Ville Vinkel               2  0:37.40  80
 5. Janek Pinta                2  0:44.42  75
 6. Taavi Alekõrs              2  0:53.01  70
 7. Heiki Kukk                 2  0:54.44  67
 8. Priit Truus                2  0:55.10  65
 9. Meelis Eelmaa              2  0:55.11  64
10. Janek Leppnurm             2  0:58.55  63 
11. Jakob Käba                 2  0:59.28  62 
12. Jüri Romov                 2  1:00.35  61 
13. Ain Tannebaum              2  1:05.01  60 
14. Margus Toomsalu            2  1:05.30  59 
15. Sulev Visnap               2  1:06.42  58 
16. Peedu Avamere              2  1:08.36  57 
17. Ivo Reimann                2  1:10.01  56 
18. Tanel Kumm                 2  1:11.31  55 
19. Harri Mäesalu              2  1:12.58  54 
20. Urmas Taim                 2  1:15.00  53 
21. Mauno Väljamäe             2  1:17.17  52 
22. Janek Antsu                2  1:18.17  51 
23. Erki Timusk                2  1:22.22  50 
24. Valeri Ollõkainen          2  1:22.45  49 
25. Vaiko Edur                 2  1:25.00  48 
26. Ats Raudsepp               2  1:29.47  47 
27. Heiki Mäemurd              2  1:36.37  46 


H35

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Lembit Ott                  2  0:56.47  80
2. Ülo Kaljula                 2  1:14.16  75


H40

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte
                          
1. Sulev Tuude                 1  1:15.38 100
2. Jaak Kanniste               1  2:06.00  95
3. Urmas Org                   3  0:35.31  60
4. Sulev Kasemets              3  0:42.47  55


H45

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Mati Pilt                   2  0:43.57  80
2. Jüri Merirand               2  0:46.43  75
3. Kalev Hunt                  2  0:50.52  70


H50

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte 

1. Rafael Gordon               1  1:05.58 100
2. Märt Künnapas               2  1:10.23  80
3. Martin Linder               2  1:13.50  75


H60

Koht    Nimi                  Rada  Aeg  Punkte

1. Ain Uusna                   2  0:55.15  80
2. Heino Peeterson             2  0:55.17  75
3. Karl Valgepea               3  0:38.29  60
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]