Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Metsaküla 27.07.2000


Rajameistrid: Marika ja Marje Pilt
Rajad: I - 8.2km 15KP; II - 6.3km 12KP; III - 5.1km 10KP; IV - 2.5km 6KP
Osalejaid: 41

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused radade kaupa:
I rada II rada III rada IV rada

I rada 8.2km 15KP 

Koht    Nimi                  Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Peeter Kangur           0:52.13  H21    1.   100
 2. Olavi Loo               0:58.24  H21    2.    95
 3. Andres Vaher            0:58.31  H21    3.    90
 4. Jüri Leesmäe            0:59.05  H45    1.   100
 5. Rafael Gordon           1:05.40  H50    1.   100
 6. Indrek Viikmaa          1:07.15  H21    4.    87
 7. Raul Allikivi           1:09.06  H21    5.    85
 8. Jaak Kanniste           1:09.12  H40    1.   100
 9. Kalle Täht              1:10.32  H21    6.    84
10. Ragnar Kruusla          1:10.53  H16    1.   100 
11. Janek Pinta             1:13.25  H21    7.    83 
12. Sulev Tuude             1:16.20  H40    2.    95 


II rada 6.3km 13KP 

Koht    Nimi                  Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Kalev Hunt              0:51.24  H45    2.    80
 2. Tarmo Roos              0:54.05  H16    2.    80
 3. Terje Vilberg           0:54.08  D21    1.    80
 4. Reemo Salupõld          1:01.42  H21    8.    80
 5. Arnold Perner           1:02.36  H50    2.    80
 6. Marten Palu             1:04.22  H14    1.    80
 7. Vassili Kudrjavtsev     1:04.43  H12    1.    80
 8. Imbi Kukk               1:05.35  D21    2.    75
 9. Märt Künnapas           1:10.12  H50    3.    75
10. Anne-Ly Viikmaa         1:12.49  D21    3.    70 
11. Heino Peeterson         1:12.51  H60    1.    80 
12. Ilvi Vare               1:22.25  D21    4.    67 
13. Siim Haas               1:44.32  H16    3.    75 


III rada 5.1km 10KP 

Koht    Nimi                  Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Rein Kiisler            0:51.38  H50    4.    60
 2. Sulev Kasemets          0:55.47  H40    3.    60
 3. Holger Kruusla          0:55.50  H12    2.    60
 4. Tiina Loide             1:01.02  D35    1.    60
 5. Ilme Palu               1:12.16  D50    1.    60
 6. Merle Looring           1:18.21  D21    5.    60
    Ilme Ruul               katk.    D50            
    Haas                    katk.     P             


IV rada 2.5km  6KP 

Koht    Nimi                  Aeg  Klass  Koht Punkte

 1. Triin Kangur             0:30.34  D14    1.    40
 2. Timo Roos                0:36.40  H14    2.    40
 3. Anne Vaher               0:41.26  D35    2.    40
 4. Katrin Vinkel            1:00.06  D10    1.    40
 5. Daisi Murrik             1:00.20  D10    2.    35
 5. Gerli Viikmaa            1:00.20  D10    2.    35
 7. Kristiina Vinkel         1:00.52  D10    4.    27
 8. Veiko Vinkel             1:01.04  H10    1.    40
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]