Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
Metsaküla 27.07.2000


Rajameistrid: Marika ja Marje Pilt
Rajad: I - 8.2km 15KP; II - 6.3km 12KP; III - 5.1km 10KP; IV - 2.5km 6KP
Osalejaid: 41

[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]

Tulemused klasside kaupa:
D10 D14 D21 D35 D50
H10 H12 H14 H16 H21 H40 H45 H50 H60
Perekond
 
D10
  
Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Katrin Vinkel              4   1:00.06  40 
2. Daisi Murrik               4   1:00.20  35 
2. Gerli Viikmaa              4   1:00.20  35 
4. Kristiina Vinkel           4   1:00.52  27 


D14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Triin Kangur               4   0:30.34  40 

  
D21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Terje Vilberg              2   0:54.08  80 
2. Imbi Kukk                  2   1:05.35  75 
3. Anne-Ly Viikmaa            2   1:12.49  70 
4. Ilvi Vare                  2   1:22.25  67 
5. Merle Looring              3   1:18.21  60 

  
D35

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Tiina Loide                3   1:01.02  60 
2. Anne Vaher                 4   0:41.26  40 

  
D50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Ilme Palu                  3   1:12.16  60 
2. Ilme Ruul                  3   katk.       

  
H10

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Veiko Vinkel               4    1:01.04  40 

  
H12

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Vassili Kudrjavtsev        2   1:04.43  80 
2. Holger Kruusla             3   0:55.50  60 

  
H14

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Marten Palu                2   1:04.22  80 
2. Timo Roos                  4   0:36.40  40 

  
H16

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Ragnar Kruusla             1   1:10.53 100 
2. Tarmo Roos                 2   0:54.05  80 
3. Siim Haas                  2   1:44.32  75 

 
H21

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Peeter Kangur              1   0:52.13 100 
2. Olavi Loo                  1   0:58.24  95 
3. Andres Vaher               1   0:58.31  90 
4. Indrek Viikmaa             1   1:07.15  87 
5. Raul Allikivi              1   1:09.06  85 
6. Kalle Täht                 1   1:10.32  84 
7. Janek Pinta                1   1:13.25  83 
8. Reemo Salupõld             2   1:01.42  80 

  
H40

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Jaak Kanniste              1   1:09.12 100 
2. Sulev Tuude                1   1:16.20  95 
3. Sulev Kasemets             3   0:55.47  60 

  
H45
  
Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Jüri Leesmäe               1   0:59.05 100 
2. Kalev Hunt                 2   0:51.24  80 

  
H50

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Rafael Gordon              1   1:05.40 100 
2. Arnold Perner              2   1:02.36  80 
3. Märt Künnapas              2   1:10.12  75 
4. Rein Kiisler               3   0:51.38  60 

  
H60

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
1. Heino Peeterson           1   1:12.51 100 

  
Perekond

Koht    Nimi                 Rada   Aeg  Punkte 
  
   Haas                      3   katk.       
[<-Eelmine] [Tulemused radade kaupa] [Järgmine->]