OK West AV ja Pärnumaa MV Covid-19 piirangud

OK West AV ja Pärnumaa MV Covid-19 piirangud

Vastavalt Vabariigi Valitsuse poolt COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks kehtestatud piirangutele lubatakse OK West auhinnavõistlusel osaleda:
– täiskasvanutel, kes on vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või saanud SARS-CoV-2 testi negatiivse tulemuse ja esitanud korraldajale vastava tõendi (sertifikaadi);
– alla 18-aastastel noortel, kellele piirangud ei kehti.

Testimine peab olema tehtud järgmistel tingimustel:
– COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 antigeen-RTD test (kiirtest) peab olema tehtud kuni 48 tundi enne võistlust;
– COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne võistlust.
Võistluskeskuses kohapeal on võimalik teha kiirtest, kuid testikomplekt peab olema omal kaasas.

Vaktsineerimise, läbipõdemise või testimise järgselt saab vajaliku tõendi kas teenusepakkuja käest või siis luua ning alla laadida ja/või välja trükkida patsiendiportaalis www.digilugu.ee.
Tõend palun esitada korraldajale aadressil registreerimine[ät]okwest.ee hiljemalt 8.10 kell 20:00. Kui tõendi genereerimine pole selleks ajaks võimalik, võib erandjuhul saata selle võistluspäeva hommikul enne kella 10-t, kuid tuleb olla valmis ka selle kohapeal esitamiseks. Kellel tõend esitamata, peab seda tegema võistluskeskuse infolauas kella 11:30-ni.

Tõendi saatjatele tagatakse konfidentsiaalsus ning neid andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.
Palume kõikidelt osalejatel mõistvat suhtumist!